GÖMLEK & BLUZ

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Kadın Bluz ve Gömlek

Günümüzde giyim sektörü oldukça fazla gelişmiş hemen hemen herkesin dikkatini çeker olmuştur. Özellikle çeşitli organizasyonların vazgeçilmesi olan kıyafetler talebin ve kişi sayısının günden güne artmasıyla birlikte birçok farklı modelle kullanıcıların zevk ve beğenilerine sunulmuştur. Teknolojinin bu kadar gelişip her şeyin makineleştiği bu dönemde kişiler artık zevklerine uygun kıyafetler kolayca elde etmektedirler. Giyim sektöründe ise bu kadar fazla çeşidin olması ise tamamen kişilerin farklı farklı taleplerinin olmasıdır. Tüm insanların aynı beğenide ve görüşte olduğu düşünmek mantıksız olacaktır. Bu yüzden bu kişilerin aynı tarzda giyindiğini de söylemek doğru olmayacaktır. Giyim aslında kişilerin zevk ve renklerine göre oluşsa da kılık kıyafeti etkileyen birçok farklı dış unsur oluşmaktadır. Bunlardan bazıları hava şartları, kişinin bedeni, bütçe veya kıyafetin giyileceği yer olabilmektedir. Tüm bunlar kıyafeti seçmede oldukça etkili olan faktörlerdir. Bunun yanında kullanıcılar seçilen kıyafetin giyildiğinde rahat olduğunu da önemsemektedirler. Çünkü kıyafet bir yerden bakıldığında gün boyu kişinin üzerinde olan bir şeydir. Ve rahatsız bir ürün tercih edilmesi kişinin gün boyunca gelişen olaylara konsantre olamamasına yol açarak hayat standardını düşürebilmektedir. Ayrıca göründüğünden daha ciddi sorunlara da yol açabilir. Cildi hassas olan kişiler sağlıklı bir kumaştan üretilmiş kıyafetler tercih etmediğinde birçok cilt sorunuyla karşılaşabilmektedir. Sonuçta vücuda temas eden kıyafetler terlemeyle birlikte daha da farklı etkileşim verebilirler. Ayrıca bu kumaşlar daha da fazla terlemeye yol açabilmektedir. Bu da kişilerin asla istemeyeceği noktalardan birisidir. Yine kumaş tercihinin doğru yapılmaması durumunda kişide kızarıklık, kaşıntı, kabarma gibi sorunlar meydana gelebilmektedir. Tüm bu sebeplerden dolayı kıyafet alırken kişiler model ve zevklerini göz önünde bulundururken sağlık faktörünü de es geçmemelidirler. Giyim sektörünün bu kadar farklı olmasının sebebinin farklı kullanıcılar olabileceği için bu noktada tesettür giyimle de karşılaşılmaktadır. Bu giyim sektörü tesettürlü kadınlara özel olarak bulunmaktadır. Ancak sadece tesettürlü kadınlar değil, bu şekilde giyinmeyi tercih eden kadınlar için de model seçenekleri mevcuttur. Bu giyim bölümünde belki de kişilerin hem gündelik hayatta hem de daha şık olunması gerektiren yerlerde rahatlıkla ve kolaylıkla kullanabileceği tesettür gömlek ve tesettür bluz yer almaktadır. Bluz ve gömlek hem gündelik olarak kullanılabilecek spor modelleriyle hem de şık bir davette giyilebilecek farklı modelleriyle kişilerin beğenisine sunulmaktadır. Böylece kişiler nerede ne giyeceğim diye düşünmeden kolaylıkla farklı modellerle zaman kaybetmeden seçimini yapıp birbirinden farklı modelleri kullanabilmektedir. Bu da yoğun iş temposunun olduğu kişilere zaman kazandırarak işlerini daha kolay halletmesine olanak sağlamaktadır.

Her Bedene Her Desene Uygun Kadın Bluz ve Gömlekler

Her Bedene Her Desene Uygun Kadın Bluz ve Gömlekler

Giyim denildiğinde kişilerin aklına pek çok soru işareti gelmektedir. Birçok kişi aklındaki modeli veya tasarımı bulamamaktan çekinebilmektedir. Ancak teknolojinin bu denli ilerlemesiyle birlikte birçok model ve tasarım hızlı ve kolay bir şekilde alıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Bu sayede kişilerin istediği kıyafete ve kombine ulaşması oldukça kolay olmaktadır. Bir diğer soru işareti ise kişilerin bedenlerine uygun olabilecek bir kıyafeti bulup bulamayacağıdır. Bu noktada birçok modelde farklı beden seçeneklerine ulaşmak mümkündür. Bu noktada üreticilerin ekstra özenli davranmaları gerekir. Çünkü herkesin aynı bedene sahip olması mümkün değildir. Talebin artmasıyla birlikte birçok üründe farklı beden seçenekleri oluşturulmuş. Bunlardan birisi olan tesettür giyimde de farklı beden seçeneklerine rastlamak mümkündür. En sık tercih edilen üstler arasında ise bluz ve gömlek yer alabilmektedir. Bu gömlek ve bluzlar farklı beden seçenekleriyle kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Farklı beden seçeneklerinin yanında farklı yaşlara uygun çeşitleriyle de dikkat çekmektedir. genç tesettür gömlek hem spor kombinleri hem de şık davetlerin vazgeçilmez bir parçasını oluşturmaktadır. Giyinmenin ve tercih edilen ürünlerin yaşla pek alakası olmayıp kişilerin zevkleriyle bağlantılı olsa da bazı modellerde yaşa göre farklı modeller bulunabilmektedir. Modeller sadece yaşa göre değil ebat olarak da farklılık göstermektedir. Örneğin daha uzun gömlek tercih etmek isteyenler uzun tesettür gömlek tercihinde bulunabilirler. Kısa ürünleri beğenen kullanıcılar ise dilerlersekısa tesettür bluz tercihinde bulunabilirler. Bu tercihler kişinin beğenisine kaldığı gibi giyilecek olan yerle de ilgilidir. Bunun yanında nasıl kombinleneceğine göre de uzun veya kısa bir kıyafet tercihi yapılabilmektedir. Örneğin kişiler tayt veya çorap gibi şeyler tercih ettiklerinde uzun gömlek modellerine yönelebilmektedir. Veya yüksek bel bir pantolon tercihinde kısa bluz veya gömlekler bu sefer tercih edilebilmektedir. Bu noktada kişilerin nerede nasıl giyinmek istediklerini ön plana çıkmaktadır.

En Şık Davetlerin Vazgeçilmesi Kadın Gömlek ve Bluzlar

En Şık Davetlerin Vazgeçilmesi Kadın Gömlek ve Bluzlar

Giyim denildiğinde akla ilk gelenler arasında bluz ve gömlekler yer alabilmektedir. Bluz ve gömleklerin tercih edilebilirliğinde hem spor hem de abiye veya şık olarak adlandırılabilecek şekilde kombin edilebilmesidir. Çünkü bluz ve gömlekler modellerine göre her ortama ayak uydurabilecek şekilde tasarlanabilmektedir. Hangi modelin nereye ayak uyduracağı konusunda devreye tasarım, model ve kumaş kalitesi devreye girmektedir. Örneğin simli veya boncuk işlemeli bir ürün daha çok bir davette giyilmek için düşünülürken daha çok günlük hayatta kullanılan kıyafetler ise genellikle daha sade bir tasarıma sahip olmaktadır. Tesettür gömlek veya bluzların birçok farklı kumaştan üretilmektedir. Bu kumaşlar da yine kişilerin kıyafetleri nerede giyeceği konusunda yardımcı olmaktadır. Örneğin bluzlar genellikle viskoz kumaştan üretilmektedir. Viskoz kumaşların genel özellikleri parlak ve kaygan olmalarıdır. Ayrıca viskoz kumaşların bir diğer özelliği ise dokunulduğu takdirde ele kaygan ve yumuşak bir hissiyat da vermesidir. Bu yüzden tesettür bluz penye kumaştan tercih edilebilmektedir. Bu kumaş günlük kullanım için rahat ve sade bir görüntü oluşturmaktadır. Daha şık bir ürün tercih etmek isteyen kişiler ise tesettür payetli bluz tercih edebilirler. Payetli bluzlar genellikle simli bir görünüme ver boncuklu bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden günlük kullanım haricinde daha çok özel bir davet veya düğün nişan gibi faaliyetlerin vazgeçilmez parçalarını oluşturabilmektedir. Düğün ve nişanların vazgeçilmez kıyafetleri arasında tesettürlü kadınlar için tesettür abiye bluz de oldukça tercih edilen ürünler arasındadır. Abiye ürünler diğer ürünlerden farklı olarak daha çok simli, pullu ve gösterişli bir yapıya sahip olabilirler. Bunun yanından tesettürlü kadınlar spor yaşamlarında da oldukça rahat edeceği ürünlere ulaşabilirler. Bunlar arasında tesettür spor bluz yer almaktadır. Spor bluzların diğer bluzlardan farkı daha rahat olmaları ve genellikle terletmez kumaşlardan üretilmektedir. Bunun yanında spor için üretilen bluzlar spor esnasında yapılacak olan hareketleri kısıtlamamak üzere tasarlanmıştır. Kumaşların rahatlığı dolayısıyla kişiler spor hareketlerini yaparken zorlanmamaktadır. Ayrıca bu kumaşlar terletmeyecek kumaşlardan üretilmektedir. Çünkü spor esnasında oldukça fazla terlenmektedir. Kişilerin spora uygun kıyafet tercih etmedikleri noktalarda kişiler daha çok terlemeyle karşı karşıya kalabilmektedir. Bu yüzden kumaşların özelliklerini bölmede ve kıyafetin rahatlığına ve modeline göre tercih yapılması mantıklı olacaktır.

Kadın Bluz ve Gömlek Modelleri

Kadın Bluz ve Gömlek Modelleri

Giyim sektörü hemen hemen birçok kişinin isteklerine cevap verecek şekilde gelişmiş ve büyümüştür. Bu büyüme ve gelişme birçok farklı modelde kıyafetlerin kişilerin beğenisine sunulmasına neden olmuştur. Kıyafetin tercih edilen ürünleri arasında tesettür giyim de yer almaktadır. Tesettür giyim kişilerin birçok isteğine cevap verir nitelikte ürünler üretmektedir. Bu da birbirinden farklı model ve renkte kıyafetlerin açığa çıkmasını sağlamıştır. Bunlar arasında oldukça sık tercih edilen tesettür bluz modelleri ve tesettür gömlek modelleri yer alabilmektedir. Bu bluz ve gömlekler farklı kumaş ve renklerde olabilmektedir. tesettür gömlek beyaz rengiyle düğün veya nişan gibi özel davetlerde kullanıcıların ilgisini rengi dolayısıyla çekebilmektedir. Yine gece tercih edilebilen tesettür deri gömlek de farklı model ve kesimleriyle kişilere şık kombinler yapma imkânı verebilmektedir. Elbette deri bir gömleğin sadece gece giyilmesi söz konusu değildir. Burada kişiler istedikleri şekilde kıyafet seçimi ve kombin seçiminde bulunabilirler. Kadın gömlek ve bluz modelleri çizgili, simli, soluk renkli, canlı renkli, yırtmaçlı, açık yakalı, kapalı yakalı gibi detayları barındırabilmektedir. Bunun yanında kol kesimleri de modellerin farklılık oluşturmasına etken bir rol üstlenmektedir. Örneğin tesettür çizgili gömlek çizgili desen seven kişilerin ilgisini çekecektir. Sade ve günlük şeyler tercih etmeyen kişiler için ise devreye simli veya boncuk işlemeli gömlek veya bluzlar devreye girmektedir. Bu gömlek veya bluzları kişiler istedikleri şekilde giyip kolayca kombinleyebilmektedir. Model farklılıklarını meydana getiren bir diğer özellik ise kesim farklılığıdır. Bel, kol ve yaka kesimi model farklılıklarının oluşmasında etkilidir. Örneğin bazı kişiler balon kolu severken bazı kişiler tercih etmeyebilmemedir. Bu noktada ne kadar çok farklı türde tesettür bluz ve gömlek tasarlanırsa o kadar bu gömlekleri tercih eden kişi sayısı artacaktır. Çünkü kişiler farklı tarzlara sahip olmaktadır. Bluz ve gömlekler farklı renklerle de kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Siyah, gri veya beyaz gibi en çok tercih edilen renklerin dışında farklı renk tonlarıyla da kıyafetler dikkat çekmektedir. Bu sayede kişiler farklı kobimleri yapabilme olanağı elde etmektedir. Ne kadar çok farklı model ve kesimde renk seçeneği varsa o kadar farklı kişi tarafında kıyafet kombinleri yapılabilmektir.

 Her Bütçeye Uygun Kadın Bluz ve Gömlekleri

Her Bütçeye Uygun Kadın Bluz ve Gömlekleri

Giyim sektöründe birçok kişi model, renk, kesim, kumaş gibi faktörleri göz önünde bulundurarak tercih yapmaktadır. Ancak bir diğer dikkat edilen nokta ise ürünlerin fiyatları olmaktadır. Kişilerin kıyafetlere ayırdığı bütçe de bu noktada önem taşımaktadır. Birçok kişi genellikle elindeki parayla çok daha fazla sayıda ürün satın almak istemektedir. Ancak bu noktada fiyat performansı yapmak oldukça önemlidir. Fiyatlar ürünlerim önüne tercih aşamasında geçmemelidir. Burada asıl önemli olan şey kişilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine ne ölçüde cevap verdiğidir. Bluz veya gömlek satın almadan önce birçok noktaya da dikkat edilmelidir. Bunlar arasında öncelikle alınacak ürünün nerede kullanılacağına karar verilmesidir. Bu aşamadan sonra ise alınacak olan ürünün nasıl bir modelde olacağıyla birlikte nasıl bir kesime ve renge sahip olduğuna da karar verilmesi seçim aşamasında oldukça kolaylık sağlayacaktır. Hangi türde bir kumaş seçileceği de yine kullanım aşamasında kolaylık sağlayacaktır. Yine alacağınız ürünü hangi mevsimde giyeceğiniz de oldukça önemlidir. Eğer kış veya sonbaharda giyilecekse o zaman tesettür kışlık bluz modelleri tercih edilebilir. Bu ürünlerin gerek kumaşları gerek kesimleri soğuk havalarda giyilmeye uygun olarak üretilmektedir. Tüm istekler göz önünde bulundurulduğunda tesettür gömlek fiyatları ve bluz fiyatları da kontrol edilmeli ve bütçe ve isteklere göre en mantıklı olan kıyafet tercih edilmelidir. Farklı model ve fiyatlarla sayfamızda birçok kişinin beğenip kullanacağı gömlek ve bluz modelleri bulunmaktadır. Kişiler hangi gömlek veya bluzun tercih edeceğine karar veremediği takdirde ise kullanıcı yorumlarını kadın giyim ve aksesuar sayfamızdan okuyabilir ve böylelikle tercih aşamasında kullanıcıların deneyimlerinden de yararlanmış olurlar. Böylece kişiler almayı düşündükleri ürünleri deneyimleyen kişilerden edindikleri bilgilerle doğru bir tercih yapabilirler. Burada hangi bedendeki kişilerin hangi ürünleri daha çok tercih edip bu ürünlerle rahat ettikleri de oldukça önem taşımaktadır. Bu sayede kişiler benzer vücut ölçülerine sahip kişilerin tercih ettiği kıyafetler göz önüne alınarak rahatlığıyla ilgili fikir sahibi olunabilir ve buna uygun kıyafet seçimleri yapılabilir. Sayfamızdan Koton kadın gömlek modellerini inceleyebilirsiniz.

 Kadın Bluz ve Gömlekler Nasıl Kombinledir?

Kadın Bluz ve Gömlekler Nasıl Kombinledir?

Kıyafet birçok insanın farklı model, renk ve kesimde ürünler satın alıp kullanabileceği bir alandır. Bu alanda kişiler birçok ürünle karşılaşabilmektedir. Bu ürünler günlük kullanıma uygun olduğu gibi abiye de olabilmektedir. Günlük kullanımda daha çok rahatlık tercih edilebilmektedir. Bu noktada kişiler kumaş tercihlerinde daha esnek kumaşlara yönelebilmektedir. Böylece kişilerin karşısına tesettür penye bluz modelleri çıkmaktadır. Penye olmasıyla kişilerin günlük kullanımda tercih ettiği ürünler olabilmektedir. Dökümlü tarzıyla da tayt gibi ürünlerle kullanımı hem uyum açısından hem de rahatlık açısından mantıklı olabilmektedir. tesettür güpürlü gömlek ise daha çok şıklık gerektiren yerlerde tercih edilmektedir. Dantelli bir yapıya sahip olması kıyafetleri günlük kullanımdan çıkarıp daha şık bir görüntüye kavuşturabilmektedir. Ancak yine de bu noktada tercih kullanıcılara kalmıştır. Yine hem şık hem spor olarak kullanılabilecek tesettür triko bluz birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Triko kumaş düz örme olarak adlandırılmaktadır. Bu tarz kumaştan üretilmiş olan kıyafetler tesettür giyimde de hem şık hem spor olmasıyla gözleri üzerine çekmektedir. Kullanımı tayt veya pantolonla olabildiği gibi uzun etekle de kullanımı oldukça rahattır. tesettür gömlek kombinleri bu noktada kişilerin zevk ve tercihlerine göre oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Sayfamızda yer alan farklı modeldeki gömleklerle bu çok daha kolay olabilmektedir. Zaman kaybetmeden ve çok fazla düşünmeden birbirinden farklı bluz ve gömlek modelleriyle bir kombin oluşturarak onu uygulamak zor olmayacaktır. Kombin aşamasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu kar arasında giyilecek kıyafetler arasında belirli bir tarz birliğinin olmasıdır. İstisnaların olmasıyla birlikte spor bir eşofmanla abiye bir gömlek tercihi pek de hoş bir görüntü oluşturmayabilir. Bu noktada parçaların kumaşların uyuşması önemlidir. Kumaş birliği sağlandıktan sonra ise zevk ve tercihlere göre renk tercihi yapılabilmektedir. Bu noktada yine tercih kişilerin nasıl renklere yöneldiğiyle ilgilidir. Bu noktadan sonra belirli parçaların kararlaştırılmasıyla bluz veya gömlek seçimi yapılabilir.