Ofis

Çok sıkıcı bir ofisiniz varsa biraz renklendirmek ve odada farklı bir atmosfer yaratmak için ilginç ofis ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Mizahı seviyorsanız neden biraz ofisinize renk katmayasınız ki? Sıkıcı not kağıtlarını desenli ve renkli not tutacaklarına tutturarak ofis masanızı renklendirebilirsiniz. Not kağıtlarınızın derli toplu şekilde bir arada durmasını sağlayan not tutacağı, not almayı da daha keyifli hale getirecek. Tüm ataçların bir arada durmasını sağlamak için kuş şeklindeki ataçlıktan yardım alabilirsiniz. Beyaz kuş görünümde olan bu ataçlık hem masanıza şıklık katacak hem de etrafı dağınık ataç görüntüsünden kurtaracak. Kırtasiye ürünleri arasında en çok kullanılan ürünlerden biri de banttır. Bandın kaybolmasını engellemek ve ucunu hemen bulabilmek için bantlık çeşitlerinden yararlanılabilir. Birçok farklı tasarıma sahip olan bantlık çeşitleri ile masanızı renklendirecek ve bandınızı pratik bir şekilde kullanamaya başlayacaksınız.

Klavyenizi kolayca temizlemek için klavye temizleme fırçasından yardım alabilirsiniz. Klavye temizleme fırçasının ince kılları, klavyenin tuşlarının arasına girerek orada birikmiş olan tozları ve artıkları kolayca temizler. Böylece temiz bir klavyede çalışmanın keyfini gün boyu sürdürebilirsiniz. Üstelik mavi renkli şık bir tasarıma sahip olduğu için ofisinizi renklendirecek. Koziol markası tarafından üretilen mavi ataçlık ile klavye fırçanızı takım haline getirebilir ve ofis masanızın mükemmel görünmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz farklı renkleri de tercih edebilirsiniz. İlginç ofis malzemeleri sayesinde çalışma alanınızı daha keyifli bir otama çevirebilirsiniz. Kitap veya dergi okumak sizin için vazgeçilmezse, kaldığınız yeri unutmamak için kitap ayracı kullanabilirsiniz. Farklı tasarımlarda üretilmiş kitap ayraçları ile kitap okumayı eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Sürekli yanınızda kalemlerinizi taşıyorsanız, bunu eğlenceli hale getirmek için çikolata görünümlü kalem kutusunu kullanabilirsiniz. Tıpkı bir çikolata tableti görünümüne sahip olan bu kalem kutusunu çantanızda ve ofisinizde kullanabilirsiniz. Dilerseniz makyaj malzemelerinizi de çikolata görünümlü kalemlikte taşıyabilirsiniz. Ofis malzemeleri arasında zımba olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Ofisinizde sıradan zımba kullanmak yerine ilginç tasarıma sahip olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece çalışmayı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. İşiniz gereği sürekli CD kullanmak zorunda kalıyorsanız, şık CD tutacakları ile masanızı süsleyebilirsiniz.

Ofis

için 2,992 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(42)
ve üzeri (53)
ve üzeri (61)
ve üzeri (64)
ve üzeri (70)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL