Ev & Dekorasyon

Akıllı ve ilginç ürünlerle ev dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken eğlenceyi ve mizahı bir arada kullanabilmeniz mümkün. Bozuk paralarınızı biriktirmek için kitap görünümündeki kumbarayı kullanabilirsiniz. Üstelik bunu evinizin bir köşesine yerleştirdiğinizde hiç kimse onun bir kumbara olduğunu anlamayacak. Kitap görünümündeki kumbara ile iki işi bir arada halledebilirsiniz; hem evinizin dekorasyonunu tamamlayabilir hem de bozuk paralarınızı sağlıklı bir şekilde toplayabilirsiniz. Dilerseniz kitap görünümündeki bu kumbarayı kitaplarınızın arasına kamufle edebilirsiniz. Evinizde tüm aile bireyleriyle birlikte rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ilginç dekorasyon ürününü isterseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Kazaklarınız tüyleniyorsa ve bu da sizi fazlasıyla rahatsız ediyorsa buna kolay çözüm imkanı sunan ilginç ve akıllı ürünlerden birini kullanabilirsiniz. Kazak tüyü ve tiftik temizleme seti olarak satılan bu akıllı ürün evinizde çok fazla yer kaplamayacak ve siz de istediğiniz her an rahatlıkla bu ürünü kullanabileceksiniz. 3 farklı başlığı sayesinde kıyafetinizin kumaşına göre üzerindeki tüyleri temizleyebileceksiniz. Evinizde evcil hayvan besliyorsanız, kıyafetlerinizin ve koltuklarınızın tüy içinde kalması kaçınılmaz bir durum. Tam da dışarıya çıkacağınız vakit köpeğiniz veya kediniz üzerinize atlayarak üzerinizin tüylenmesine sebep olabilir. Kıyafetinizdeki tüyleri çabucak temizleyebilmek için Gleener tüy temizleme setini kullanmanız, size zamandan tasarruf sağlayacak.

Ev dekorasyonunda birçok kişi tarafından tercih edilen bir diğer ürün de Newton toplarıdır. Newton topları ürününde, asılmış durumda olan beş adet kütleli bilye ve özel dizayn edilmiş konstrüksiyon bulunur. Evinizin veya ofisinizin dekorasyonunu tamamlamak için siz de bu ürünü tercih edebilirsiniz. Toplardan bir tanesi diğerine hızlı bir şekilde dokundurulduğunda diğer taraftaki hareket alır ve o da aynı hızla diğer toplara dokunmaya başlar. Bu döngü bu şekilde devam eder. Evinde farklılık yaratmayı seven kişiler, dökülen kahve görünümlü masa lambasını tercih edebilir. Bu masa lambası, sanki gerçek bardaktan kahve dökülüyormuş görünümündedir. Evinde değişiklik yapmak isteyen kişiler bu ilginç ürünü salonunun bir köşesine ekleyebilir. İlginç ürünlerden banyonuz da nasiplensin istiyorsanız renk değiştiren duş başlığını kullanabilirsiniz. Isıya duyarlı olarak renk değiştiren duş başlığı ile banyo keyfinizi eğlence katabilirsiniz.

Ev & Dekorasyon

için 36,002 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(607)
ve üzeri (880)
ve üzeri (1,063)
ve üzeri (1,143)
ve üzeri (1,257)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL