Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Saç Peruk & Kaynakları

için 5,442 sonuç bulundu.

Saç Peruk ve Kaynakları

Peruk, saç dökülmesinden kaynaklanan saç azalması veya saçsızlık gibi hoşlanılmayan durumlarda var olan saç rengini uzunluk ve kısalığını kolay bir şekilde değiştirebilmek için takılan gerçek saç veya yapay saçtan üretilen takma saçlara denir. Özellikle tedavi gören bazı hastalıklardan dolayı saç dökülmesi yaşayan kişilerde oluşan psikolojik travmaları önleyebilmek için kullanılan medikal peruklar olduğu gibi günlük hayatında değişiklik yapmak isteyen daha bakımlı ve güzel görünmek isteyen kişilerin de en çok tercih ettikleri ürünler arasında yer alan kaynak saç ve peruklar size geniş seçim alanı sunar. Herhangi bir hastalıktan veya tedaviden dolayı saçını kaybetmiş kimselerin tercih ettiği medikal peruklar tamamen el işçiliğiyle yapılır ve cilde zarar vermez. Süper fine mono tül üzerine veya ipek üzerine Kore işlemeciliği tekniği ile elle işlenerek üretilir. Süper fine mono tül diğer tüllere göre daha ince ve çok daha sıkı gözeneklere sahip olup gözenekleri birbirine çok yakındır böylece daha sık bir saç görüntüsü oluşturur. En alt katman düğümlerin kafa derisine batmaması için ipek dantelden üretilmiştir. Düğümler orta katmanda kaldığı için saç deriden çıkmış gibi bir görüntü oluşur ve düğümler görünmez. Bu yüzden silk top medikal peruklar en gerçek ve en doğal saç görünümüne sahip olan peruklardır. Havayı ve suyu geçirgenliği çok yüksektir.

Saç Peruk ve Kaynak Çeşitleri

Saç Peruk ve Kaynak Çeşitleri

Tül peruklar adından da anlaşıldığı üzere tül üstüne işlenmiş peruk çeşididir. Tülün gözenek aralığı geniş olduğundan deri görünümü daha fazla olur ki bu da daha doğal bir görünüm sunar. Özellikle kafasında terleme sorunları olanlar için en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Havayı geçirme olasılığı en yüksek olan modellerden biridir. Doğal insan saçları kullanılarak yapılan peruk modelleri en doğal ve en kullanışlı ürünlerdendir. Kullanımı çok kolay ve konforludur. Görünümü çok havalı ve estetiktir. Boya, fön, maşa, balyaj ve perma gibi her türlü işlem uygulanabilir. Ense kısmında tül kullanıldığı için topuz ya da at kuyruğu yaparak da kullanılabilir. Kâkül veya perçem keserek ve istediğiniz yöne tarayarak kullanabilirsiniz. Özel sıvı yapıştırıcısını kullanarak kolaylıkla yapıştırıp güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca deri işçilikli peruk tığ işçilikli peruk çeşitleri de mevcuttur. Kullanılan saçlar dipten uca doğru dolgun bir görünümde olup uçlara doğru kırık veya seyrek bir görüntü oluşturmaz. Gerçek saç kadar yumuşak ve ipek dokuludur. Rengi değiştirilebilir, açma yapılabilir. Dolaşmaz, karışmaz ve kolay taranır.

 Çıt Çıt Saç Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çıt Çıt Saç Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç uzatma ya da var olan saça dolgunluk verme de kullanılan insan saçına veya derisine eklenerek kullanılan doğal ya da sentetik ürünlerden yapılan saç türlerine çıtçıt saç denir. Çıt çıt ve kaynak saç arasında olan tres kaynak takılıp çıkarılması en kolay modellerdendir. Evde kendiniz takıp çıkarabilir kolaylıkla kullanabilirsiniz. Size sunduğu en önemli avantajı ise kolaylıkla çıkabiliyor oluşu ile saç diplerinizi tarayabilmenizdir. Tercih edeceğiniz kaynak saç veya çıt çıt saçların renkleri kendi doğal saç renginize yakın tonlarda olmalı ki size doğal bir görünüm sunsun. Saçınıza birebir uyan tonları bulmak her zaman kolay olmayabilir boyama gerektiren saçlarda da en yakın tonları seçmeniz en doğru sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Koyu renk bir saçı açık renge çevirmek uzun süreli ve zahmetli bir iş olup istediğiniz şekilde de sonuçlanmayabilir. Tercihinize göre boyasız saçlar satın alıp istediğiniz renge boyatarak kullanabilirsiniz. Çıt çıt saçlar içerisinde en çok tercih edilen çeşitler tek parçalı ya da çok parçalı olanlardır. Tercihe ve kullanıma göre değişkenlik gösterebilir. Saçınızın uzunluğu veya katlı oluşu tercih şeklinizde etkili faktördür. Saçlarınız dağınık veya çok katlıysa parçalı çıtçıtları tercih edebilirsiniz. Saçlarınız düz ve uzunsa yarım ay modelleri uygundur.

 Boncuk Kaynak Nedir?

Boncuk Kaynak Nedir?

Saçlarınıza ve kafa derinize yabancı bir madde sürmek istemiyorsanız tercih etmeniz gereken en uygun model boncuk kaynak sistemidir. Sökülüp takılması oldukça kolay ve bir o kadar da pratik olup çok kısa sürede tüm saçınıza kaynak yapılabilir. Boncuklar çok küçük olduğundan saç derisinde görünmez. Mikro keratin kaynak boncuk kullanmadan yapılan kaynak çeşididir. Boncuk kullanılmadığı için daha hafif bir forma sahiptir. Dökülme sorunu olmaz. Mikro boncuklu kaynaklar ise en yeni teknoloji ile hazırlanıp tüketiciye sunulan modellerdendir. Boncuklar o kadar küçüktür ki gözle görülmesi çok zordur. Kendi saçı ve boncuğu ile birlikte kullanılır. Sizler de tüm ürün seçeneklerini güzellik salonu ve kuaför ürünleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 Postiş Modelleri

Postiş Modelleri

Postiş saçı uzatmak daha uzun bir görünüm yakalamak için kullanılan en pratik yöntemdir. Doğal ya da sentetik saçlar kullanılarak üretilip istenildiği zaman söküp takılabilir bir yapıya sahiptir. Yeni bir tarz oluşturmak istiyorsanız daha gür ve uzun saçlara kavuşmak istiyorsanız tercih edeceğiniz en kolay ve etkili yöntem postişler olacaktır. Kategorilerimizi inceleyerek size en uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca değişik renk seçenekleri ile de görünümünüzde farklılık yaratabilirsiniz. Bu renkler içerisinde en çok tercih edilenler pembe, mavi, yeşil, mor metalik gri, simli gibi tonlarda mevcuttur. Doğu renk uzunluk ve dolgunluktaki saçlar size çok doğal bir görünüm sunar. Dantel postişler saç tutamlarınıza birleştirilerek yapılır. Mikro kaynak saçlar bir halka yardımıyla saçınıza tutturulur. Postişli saçlara da istenildiği gibi bakım uygulanabilir. Kestirilip boyanabilir. Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte artık peruk ya da kaynak saç kullanmak çok kolay bir hale gelmiş bulunmaktadır. Dolanmayı ve karışmayı önlemek için postiş bakımınıza özen göstermelisiniz. Takılıp çıkarılan modelleri gece uyurken çıkarmak uzun ömürlü bir kullanım olanağı sağlar. İnce telli ve yıpranmış saçlar için kullanılan etkili bir yöntemdir. Peruk ya da postişlerinizi hassas bir şampuan kullanarak ılık su ile yıkayabilir havlu ya da fön makinesi yardımıyla kurutabilirsiniz. Postişlerinizi daha uzun süreli kullanmak isterseniz özel taraklar kullanmalı yumuşak bir tarama yapmalısınız. Yapıldığı teknikler kullanılan malzemeler sıklığı ve uzunluğu fiyat konusunda değişkenlik gösterebilir. Saçınıza takacağınız kaynak postiş veya peruklar saçınızın dokusuyla uyumlu olmalı ve aynı doğallıkta görünmelidir. Kaynak saçların takılması ve çıkarılması esnasında herhangi bir acı ya da ağrı hissedilmez. Boncuk kaynak saçlar kendi doğal saçlarınıza zarar vermez. Takılması kolay ve kısa sürelidir. Herhangi bir ekstra bakım istemez. Hasar gören ve yıpranan saçlarınızın görünümünü tamamen değiştirerek size daha bakımlı ve havalı bir görünüm sağlar. Zamanla uzayan saçlardan kayan boncuklar sebebiyle belli aralıklarla değiştirilip yeniden takılmalıdır. Kaç adet ve hangi uzunlukta takılacağı saçınızın sıklığına ve şekline bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Örgü saç kaynakları ince bir saç dokusundaki saçları doğal saçınıza bağlar. Özellikle saçları az ya da seyrek kişilerin en çok tercih ettikleri model halka boncuk uygulamalarıdır. Boncuk uygulamalarında kullanılan yöntem sıkıştırma yöntemidir. Peruk mankeni edinmek peruğunuzu daha düzgün şekilde muhafaza etme kolaylığı sağlayarak kullanım ömrünü uzatır. Peruk yıkama sıklığı tamamen sizin kullanım şeklinize bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

S-Well (276)
1000 Hour (197)
Remy Hair (186)
MadameJolly (118)
True Tape (40)
Clea Hair (37)
Balmain (16)
Matmazel (10)
So (8)
Organic (7)
Babe (4)
Fe (4)
Palette (4)
Electa (3)
Abc Derm (2)
Esperer (2)
Koleston (2)
Loreal (2)
Nascita (2)
Trina (2)
Angelsin (1)
Dvl (1)
Hairens (1)
Lionesse (1)
Loft (1)
Nars (1)
Neva (1)
Sea Color (1)
Watsons (1)
Zazor (1)
(3380)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(283)
ve üzeri (376)
ve üzeri (412)
ve üzeri (423)
ve üzeri (447)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL