TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Saç Peruk & Kaynakları

için 7.621 sonuç bulundu.

Saç Peruk & Kaynakları

Saçlarımızın güzel ve bakımlı görünmesi dışarıya sunduğumuz imaj açısından büyük bir öneme sahiptir. Yalnızca başkalarının gözünde güzel görünmek için değil, aynı zamanda kendimizi gerçekten iyi hissetmek ve öz güvenimizi sağlamlaştırmak için de saçlarımıza güvenimiz tam olmalıdır. Bu nedenle, dilediğimiz saç modeline ve rengine sahip olmak isteriz. Bu her zaman kendi saçlarımızla mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda, saçlarınız için kullanabileceğiniz kozmetik ve kişisel bakım ürün ve aksesuarlarından faydalanmak en pratik çözümü sunar. Peruk, halkalı kaynak ve tüm diğer saç ürünlerine kategorilerimizden ulaşabilirsiniz.

Kuru Mamaya Alıştırma Süreci Nasıl Olmalıdır?

Peruk

Saçlarınızın dilediğiniz zaman en sevdiğiniz modele kavuşmasını sağlamak için kullanabileceğiniz en pratik ürünler arasında yer alan peruk modelleri aynı zamanda güncel saç trendlerine uygun olarak da üretilir. Böylece en son moda saç modellerini orijinal saçınıza herhangi bir işlem yapmaksızın uygulayabilirsiniz. Ombreli peruk, röfleli peruk, dalgalı peruk, uzun peruk, ısıya dayanıklı peruk, ipek peruk ve kanekalon peruk gibi peruk çeşitleri için kategorimizi incelemeniz yeterli. Tokalı postiş, at kuyruğu postiş gibi ürünler ve diğer peruk modellerini en uygun peruk fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Halkalı Kaynak

Halkalı Kaynak

Boncuk kaynak olarak da bilinen halkalı kaynak çeşitleri de saçlarının azlığından ya da hacimsizliğinden şikayet eden kişiler için en pratik kurtarıcı ürünler olarak öne çıkmaktadır. Üç ya da dört ay arası kullanım ömrü olan, kolay çıkarılıp yeniden takılabilen, boyanabilen ve kolayca yıkanabilen saç kaynağı çeşitleri olan boncuk kaynak, gerçek saçtan yapılmaktadır ve dünya çapında pek çok kişi tarafından en çok tercih edilen saç kaynağı modelleri olarak geniş bir kesim tarafından kullanılmaktadır. Gerçek saç boncuk kaynak modellerimiz açısından, mağazalarımızın geniş ürün yelpazesine göz atarak dilediğiniz renkte, uzunlukta ve yapıda halkalı kaynak çeşitlerini bulabilirsiniz. En uygun boncuk kaynak fiyatları ile seçtiğiniz ürün en kısa sürede kapınıza gelecektir.

Diğer Ürünlerimiz Neler?

Diğer Ürünlerimiz Neler?

Sizin için hazırladığımız ürün çeşitliliği içinde farklı amaçlara uygun kullanım olanağı sağlayan saç kaynağı çeşitleri bulmanız çok kolay. Örneğin Secret Extensions Sihirli Saçlar adlı ürüne kategorimize göz atarak ulaşabilir, hemen sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda çıt çıt saç konusunda da model çeşitliliğimiz sizleri memnun edecektir. Yarım ay çıt çıt gibi sıklıkla kullanılan pratik ürünlere de kategorilerimizden ulaşmanız mümkün. Takma kahkül, renkli saç tüyü başta olmak üzere saç tüyü çeşitlerimiz ve keratinli kaynak uygulaması için gerekli olan çubuk keratin gibi diğer ürünler de kategorimizde sizleri bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1000 Hour (197)
A+D (2)
Abc Derm (11)
Angelsin (1)
Babe (4)
Balmain (16)
Bioxin (2)
Clea Hair (40)
Desitin (4)
(4458)
Dvl (1)
Electa (3)
Fe (5)
Felix (1)
Gold (2)
Hairens (1)
Koleston (2)
Loft (3)
Lomansa (1)
Loreal (2)
MadameJolly (446)
Matmazel (4)
Medifine (17)
Msr (1)
Nanoasia (1)
Nars (2)
Nascita (3)
Neva (1)
Organic (8)
Palette (5)
Remy Hair (71)
Remy Plus (1)
S-Well (330)
Saca (1)
Sea Color (1)
So (7)
Talya (22)
Trina (1)
True Tape (40)
Walker Tape (119)
Watsons (1)
Zazor (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(302)
ve üzeri (409)
ve üzeri (450)
ve üzeri (458)
ve üzeri (485)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL