Saç Açıcı ve Boya Silici

için 1,665 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Saç Açıcı ve Boya Silici

Saçlarımızı boyattığımızda çoğu zaman istediğimiz rengi tutturabilsek de, kimi zaman bazı aksilikler de yaşanabiliyor. Örneğin, istediğiniz saç rengi her zamankinden daha koyu olabiliyor ve bu durumda saçlarınızın rengini açmak için bazı işlemler uygulamanız gerekebiliyor. Ya da koyu bir saç renginden daha açık bir saç rengine geçiş yapmak istiyor da olabilirsiniz. Bu durumda da aynı şekilde saç rengini açan birtakım kozmetik ürünleri kullanmanız gerekir. Bu ürünlere saç açıcı ürünler adını veriyoruz. Oksidan krem ve oksidan losyon gibi malzemeler de bu ürünler arasında yer alıyor.

Saç Açıcı Hangi Durumlarda Kullanılır?

Saç Açıcı Hangi Durumlarda Kullanılır?

Saç rengi açma çoğu zaman tereddütle karşılanan bir işlemdir çünkü bu işlemde kullanılan saç renk açıcı ürünlerin kimyasal içerikleri nedeniyle saçlarınıza zarar verebileceği düşünülür. Oysa bütün saç açıcı ürünlerde durum aynı değildir. Saçlarınızın rengini açmak için kullandığınız saç açıcı için saçlarınızın temiz olmasına özen göstermeniz gerekir. Aynı zamanda saç derisindeki tahrişi önlemek için kimyasal ile cildinizin arasında bir kalkan görevi üstlenecek yağlarla bir ön bakım yaptırmanız tavsiye edilir. Kategorimizde bulunan saç açıcılar, saç açıcı sprey, saç açıcı krem, saç açıcı oryal ve saç açıcı tozlar olarak gruplandırılabilir.

Boya Silici

Boya Silici

Kuaförlerde ya da evlerde saç boyarken bazen kullandığımı saç boyası cildimize taşabiliyor. Bekleme aşamasında özellikle hızlıca kuruyan saç boyasını ciltten cildimizi tahriş etmeden çıkarmak için üretilen bazı ürünler bulunmakta. Bunlara boya silici ya da ciltten boya silici adını veriyoruz. Öte yandan saç diplerinden boyayı silen ve saçlarınızı yeni boyama işlemlerinde hazır hale getiren diğer boya silici ürünler de mevcut. Boya silici kullananlar ve yaptıkları yorumlara göre kaliteli bir boya silici ile saçlarınıza çok zarar vermeden istemediğiniz saç renginden kurtulabiliyorsunuz.

Saç Açıcı ve Boya Silici Fiyatları

Saç Açıcı ve Boya Silici Fiyatları

Kategorimizde bulunan ürünleri inceleyerek, dünya çapında kendini kanıtlamış saç boyası, saç açıcı ve boya silici markaları ile tanışabilir, sizin için en uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri hemen sepetinize ekleyerek hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Loreal saç açıcı saç rengi açma işlemlerinde en çok tercih edilen ürünlerden biridir ve bu ürüne kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Redist boya silici, Morfose, Selective, Kuaf, Matrix, Blondme gibi pek çok tanınmış markanın saç açıcı, oksidan ve boya silici çeşitleri ile birlikte en uygun saç açıcı fiyatları ve boya silici fiyatları ile kapınıza kadar geliyor. Tüm kuaför ürünleri için Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri kategorimizi incelemeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1000 Hour (3)
Abc Derm (3)
Akos (9)
Ansee (1)
Baco (8)
Bioflex (6)
Blondme (34)
Clea Hair (1)
Davines (151)
(696)
Dore (2)
E'raste (1)
Electa (2)
Eurostil (1)
Farmasi (5)
Freestyle (1)
Gold (1)
Goldwell (13)
Hairens (2)
Kiepe (1)
Koleston (27)
Kuaf (78)
Lilafiks (40)
Loft (1)
Loreal (97)
Matrix (36)
Missha (3)
Morfose (98)
Neva (79)
New Favor (8)
Norman (4)
Novocrin (9)
Organic (11)
Ossion (5)
Palette (4)
Pauline (7)
Perukhane (1)
Redist (32)
Roon Form (16)
S-Well (3)
Salon (1)
Sea Color (9)
Selective (47)
Serenity (1)
Solex (4)
Solingen (1)
Synchro (7)
Utah (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(245)
ve üzeri (321)
ve üzeri (339)
ve üzeri (340)
ve üzeri (345)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL