TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Güneş Kremleri

için 2,736 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Güneş Kremleri

Güneşin vücuda özellikle yaydığı D vitamini ile kemik gelişimine katkıları saymakla bitmiyor fakat bu güneşin daima yararlı ışınlar yaydığı anlamına da gelmez. Özellikle son yıllarda gündeme gelen ozon tabakasının incelmesiyle atmosferin ultraviyole ışınları geçmişe oranla çok daha az engellediği biliniyor. Bu durum kısa vadede güneş yanıkları, cilt lekeleri ve izlere sebep olurken uzun vadede farklı cilt hastalıklarına hatta kansere sebep olması kaçınılmaz olabiliyor. Güneşin yararlı etkilerinden yararlanırken zararlı ışınların yakıcılığından korunmanızı sağlayan güneş kremleri farklı cilt yapılarına uygun olarak geliştirilen seçenekleriyle her yıl yüz binlerce kullanıcıya sunulurken her geçen yıl daha da gelişen formülleriyle bu ürünler güneşin keyfine güvenle varmanızı sağlıyor. Pek çok farklı marka tarafından kullanıcı hassasiyetleri göz önüne alınarak geliştirilen formüllerinde başta yüksek koruma sağlayan SPF olmak üzere çeşitli doğal ve sentetik maddelerle yüksek koruma sağlamayı amaçlamaktadır. Yalnızca yetişkinlerin ciltlerini korumak için değil sık sık D vitamini almak için gün yüzü görmesi gerekirken hassas ciltlerinin de güneşten korunması gereken bebeklerin ve çocukların da kullanımına sunulan güneş kremleriyle cildinize gelen aydınlığı hissedin. Birbirinden farklı seçenekleri bulunan bu ürünü almadan önce daha önce kullanan kişilerde güneş kremi önerileri almanızda fayda var. Farklı cilt tiplerini farklı oranlarda koruyan güneş kremlerinin özellikle yaz mevsiminde kullanılması ileride karşınıza çıkabilecek sorunları yüksek oranda engelliyor.

Güneş Kremleri: UV Işınlarına Karşı En Güçlü Kalkanınız

Güneş Kremleri: UV Işınlarına Karşı En Güçlü Kalkanınız

Güneşin yüzünü nadiren gördüğünüz uzun kış mevsimi boyunca güneşin altında geçireceğiniz uzun sıcak tatil günlerinin hayaliyle yaşamış olsanız da güneşin en yakıcı olduğu sıcak yaz günlerinde bir korumaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Deniz, kum ve güneş üçlüsüne bir dördüncü olarak girebilen yanık, leke ve çillerin canınızı daha fazla sıkmaması için geliştirilen, cildinizin üzerini bir örtü gibi saran güneş kremleri çeşitleri ile tatilleriniz daha sağlıklı güneşinizse bol oluyor. Direk olarak gün ışığına maruz kaldığınız her gün özellikle açık tenli ve hassas ciltliyseniz yüzünüz risk altında olabiliyor. Bunun sebebiyse güneş altında uzun süre kalındığında cildinize işleyen UV veya ultraviyole veya mor ötesi ışınlar oluyor. Gözle görülemeyen fakat kimi durumlarda çok tehlikeli olan bu ışınlara uzun süre maruz kaldığınızda ortaya çıkmaya başlayan güneş lekesi ve çiller kimi zaman geçici olsa da kimi zaman cildinize işleyerek kalıcı hale gelebiliyor. Bu durumların önüne geçmek içinse güneşe çıkmadan önce süreceğiniz güneş kremleri yeterli oluyor. Farklı cilt tiplerinin güneş karşısındaki hassasiyeti değişken olabilir. Örneğin açık renkli ciltler güneşe karşı çok daha hassasken koyu renklilerin güneş altında uzun süre kalmaları herhangi bir sorunla sonuçlanmayabiliyor. Öte yandan güneşin yakıcı etkisinden korunmanız için tasarlanan güneş kremleri farklı cilt tiplerine uygun seçenekleriyle karşınıza çıkıyor. Örneğin 50 faktör güneş kremi çeşitleri daha yüksek koruma sağlayan yoğun formülleriyle açık tenli ve hassas ciltli kullanıcıların maksimum oranda güneş toleranslı olmalarını sağlarken yirmi faktörlü olan güneş kremlerinin daha koyu tenli kullanıcılara önerilmesi doğru olacaktır. Pek çok farklı marka tarafından farklı kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayan seçenekleri geliştirilen güneş kremlerinin özellikle vücudun yılın geri kalanına oranla daha yüksek miktarlarda direkt ışıkla maruz kaldığı yaz mevsiminin sıcak ve güneşli günlerinde kullanılması cilt sağlığı açısından mühim bir önlem oluyor. Tamamen korunmak için vücudunuza uygun bir ürün tercih etmeniz son derece önemli olurken yalnızca kendinizi değil çocuklarınızı da düşünerek çocuk cildinin hassaslığına uygun güneş kremlerinden tercih etmenizde fayda var.

Güneş Kremleri ile Güneş Cildinizde Yalnızca Mutluluğun İzini Bırakıyor

Güneş Kremleri ile Güneş Cildinizde Yalnızca Mutluluğun İzini Bırakıyor

Güneşin kemikleri geliştirerek sağlıklı bir vücuda kavuşmak için gerekli olan minerallerin bir kısmını ışınlarıyla sağladığı belki de ilkokul yıllarından itibaren öğretilen bir bilgi olmakla birlikte gerekenden daha uzun zaman güneş altında kalmanın cildi yıpratarak erken yaşlanmaya sebep olabileceği, cilt yanıklarına ve lekelerine sebebiyet verebileceği hatta uzun süre korumasız olarak gün ışığına maruz kalındığında bu durumun cilt hastalıklarının yolunu açtığı genellikle öğretilmez. Güneş altında rahatlamak ve özlediğiniz sıcak havaların keyfini çıkarmak için gittiğiniz deniz tatillerinde hem denizde hem de güneşlenirken cildinize uygulayacağınız güneş kremleriyle güneşin zararlı etkilerinden korkmanıza gerek kalmıyor. Öte yandan daha önce cildinizi koruyan bu üründen bir tane almadıysanız bir güneş kremi önerisi alarak doğru seçimler yapmak isteyebilirsiniz zira cildinize uygun olmayan bir kremle yolunuza devam etmek istediğiniz korumayı alamamanızla sonuçlanabilir. Bu noktada cilt tipinizi ve ten renginizi bilmek yararlı olacaktır çünkü güneş kremleri bu faktörler göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Güneş kremlerinin pek çoğunda bulunan etkin madde oranı ve kremin koruyuculuğu SPF yani Sun Protection Factor ile ölçülmekte olup farklı ülkelerde buna ek olarak farklı özelliklere bakılmaktadır. Ülkemizde güneş kremlerinde dikkat edilen SPF yani güneş koruma faktörü oranları güneş kremi seçiminde dikkat edilmesi gereken temel unsurlardır. Güneşte kalma sürenize ve hangi saatte gireceğinize bağlı olarak SPF’nin koruyucu etkisi değişmektedir. Örneğin sabah saatlerinde güneşlendiğinizde ya da denize girdiğinizde cildinizin güneş ışınlarında etkilenerek yanmaya başlaması birkaç saati alırken öğle saatlerinde güneşlendiğinizde cildiniz on- on beş dakika içinde yanmaya ve zarar görmeye başlayabilir. Direkt güneş ışığı alacağınız saate bağlı olarak farklı SPF oranlarında güneş kremini yanınızda bulundurmanız yüksek oranlarda korunmanız güneşin sadece ısısını ve aydınlığını alarak cildinize hak ettiği değeri verdiğinizi göstermektedir. Güneş kremlerinin maksimum koruma sürelerini bilmek de cildinizin zarar görmemesi için mühim olabiliyor. SPF50 ve SPF30 güneş kremlerinin cildi maksimum iki saatliğine güneşten koruduğu bilinmekte olup SPF20 ve SPF15 güneş kremleri cildi 1 veya 1,5 saat kadar korutabilmektedir. Güneş altında geçireceğiniz zamanla doğru orantılı olarak kullanmanız gereken güneş kremleri fiyatı ise hangi güneş kremini tercih edeceğinize bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor.

Güneş Kremleri ile Sağlıklı Bronzlaşmanın Güzelliğini Keşfedin

Güneş Kremleri ile Sağlıklı Bronzlaşmanın Güzelliğini Keşfedin

Güneşle sürekli olarak karşı karşıya gelen tropik iklimlerde yerli insanların ciltleri güneşe karşı toleranslı hale gelirken yine aynı iklimlerde doğal malzemelerle güneşten korunmanın yolları gözetilmiştir. Güneşi daha az gören ülkemizde ise vücudun direkt olarak güneşle buluşabildiği birkaç aylık sürenin tadını çıkarırken güneşe alışkın olmayan ciltleri güneş kremleriyle muhafaza etmek son derece doğal oluyor. Özellikle deniz kenarlarında kullanılan güneş kremlerinin içlerinde bulunan etkin maddeler güneşin zararlı etkilerinden korumakla kalmaz cildi besleyerek muhtemel sıvı kayıplarının da önüne geçer. Losyon, jel, köpük, süt veya sprey olarak kullanılabilen seçenekleriyle pek çok insan tarafından tercih edilen güneş kremleri önerileri her yaz dergilerde, gazetelerde ve medyada karşınıza çıkarak bu ürünlerin ne kadar etkili olduğunu adeta size kanıtlamaya çalışmaktadır. Güneş kremlerinin cildin önüne bir set çekerek güneşin mor ötesi ışınlarından teninizi korumaya çalışması son derece etkileyici olsa bile kimi insanlar ciltlerinin güneş altında bronzlaşması için güneş kremlerini almamayı tercih edebiliyor. Zira güneş kremlerinin cildin üzerine çektiği koruyucu tabakanın kalınlığı bronzlaşmayı engelleyebiliyor. Öte yandan hem cildinizi korurken hem de bronzlaşmanızı sağlayan güneş kremleri de artık pek çok farklı marka tarafından farklı cilt tiplerine özel olarak üretiliyor. Güzelliğiniz için cilt sağlığınızı tehlikeye atmadan güneşlenmenizi sağlayarak uzun yıllar canlı ve pürüzsüz bir ciltle yaşamanızı sağlayan bronzlaştırıcı kremler 30 SPF ila 50 SPF arasında değişen koruma oranlarıyla kullanıcıya sunulmaktadır. 30 faktörlü güneş kremlerinin UVB ışınlarına karşı %97,5 koruma sağlarken 50 faktörlü olanlarınsa %98 koruma sağladığı belirtilmekte olup kolay bronzlaşmak isteyenlerin 30 faktörlü ürünlere yönelmeleri tavsiye edilirken zamanı kısıtlı olmayan kullanıcılar daha yüksek koruma oranıyla cildinize dokunan 50 faktörlü güneş kremi çeşitlerini gözden geçirmeleri önemlidir. Güneş kremi seçerken SPF dışında PA oranlarına da dikkat edilmesi yüksek koruma sağlanması için önemli olabilir. PA oranı UVB dışında UVA ışınlarına karşı da koruma sağlama oranını göstermekte olup yine zararlı ışınlar olan UVA’dan koruyan güneş kremlerine yönelmek doğru bir seçim olacaktır. Yüksek PA ve SPF oranlarına sahip güneş kremleri fiyatları diğer kremlerin fiyatlarına göre farklılık gösterebilmekte olup bu farklılıkların sebebi marka, bronzlaştırıcı özelliği, nemlendirme oranı gibi etkenler olabilmektedir. Bu yüzden çocuklar için güneş kremi tavsiye etmeden önce çocukların yaş gruplarını bilmek daha iyi koruma sağlayan ürün grupları belirlemek için önemlidir. Kozmetik & Kişisel Bakım ürünlerinden biri olan güneş kremleri sadece yaz aylarında değil kış aylarında da kullanılması gereken bir üründür.

Güneş Kremleri ile Çocuklarınızın Cildi Sağlıkla Parlıyor

Güneş Kremleri ile Çocuklarınızın Cildi Sağlıkla Parlıyor

Bebeğiniz hayatı henüz tanımaya başlarken pek çok tehlike onu bekliyor. Tamamen sizin korumanızla büyüyen ve her geçen gün daha güçlü hale gelen bebeklerin cildi doğrudan güneş radyasyonuna karşı hassas olduğu için direkt gün ışığı bu doğal koruma sistemi henüz oluşmamış bu narin bedenlere zarar verebilir. Bebekler için güneş kremleri üretilmekte olup bebeklere özel güneş kremi kullanımı sayesinde çocuklarınız henüz küçük yaşlardan itibaren güneşin zararlı etkilerinden korunarak büyüyebilir. Bebekler ve küçük çocuklar için güneş kremi öneri yapmadan önce ebeveynlerin bebeklerini güneşe çıkarmadan önce nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini bilmelerinde fayda var zira güneş kremi bu hassas ciltleri korumada yeterli olmayabiliyor. Mümkün olduğunca iyi giydirdiğiniz küçük bebeklerinizin vücudunun sadece açıkta kalan kısımlarını bu küçük bedeni rahatsız etmeyecek bir şekilde kremleyerek hem UVB hem de UVA ışınlarının etkilerinden koruyabilirsiniz. Dolaylı ışınların bile zarar verebileceği bebek cildinin özellikle yaz aylarında bebek güneş kremlerinin yanı sıra şemsiyelerle veya ince örtülerle korunması önemlidir. Bebeğinizin büyürken gün ışığına çok ihtiyaç duyacağını ve kemiklerinin güçlenmesi için günün belirli saatlerinde dışarıya çıkarılarak gün ışığını alması önemli olmakla birlikte hassas cildini koruyan güneş kremlerinin bu seanslarda kullanılması yararlı olacaktır. 50 faktörlü güneş kremleri bebeklerin ciltlerinin korunması için yeterli olurken bebeklerin sık sık ellerini ve kollarını ağızlarına götürdükleri göz önüne alınarak vücutlarında daha az ulaşabilecekleri bölgelerde güneş kremi uygulamak sağlıklı olacaktır. Bebekler kadar güneş altında özellikle kumsalda vakit harcamayı seven çocuklar da hassas ciltleri doğrudan güneş gelen güneş ışınlarına karşı korunması gereken yaş gruplarındandır. Hassas ciltleri gün ışığında hızlıca yanan çocukların uzun süre geçmeyecek güneş yanıklarıyla acı çekmemeleri için geliştirilen çocuk güneş kremleri yüksek SPF’li olmakla birlikte denize girip çıkan çocuklara her deniz arası sonrası uygulanması güneş kaynaklı sağlık problemlerinin önüne geçiyor. Hem çocukların hem de bebeklerin ciltleri güneşe maruz kaldıkları taktirde yetişkinler kadar uzun süre kendilerini koruyamadıkları için küçük yaş gruplarına güneş kremi uygulama sıklığı çocukların cilt tipine ve güneşin geliş açısına göre değiştirilmelidir.

Güneş Kremleri ile Yüz Bakımınızı Aksatmadan Güneşlenin

Güneş Kremleri ile Yüz Bakımınızı Aksatmadan Güneşlenin

Yüz cildin geri kalanına oranla daha fazla hava olayına direkt olarak maruz kaldığı için yüz bakımında kullanılan her ürün gibi güneş kremleri de bu bölge için özel olarak koruma ve bakım sağlayan seçeneklere sahiptir. Güneş kremi yüz için üretilen seçeneklerde yüzün hem korunması hem de bakımı temel alınmakla birlikte güneşe her mevsim maruz kalan bu bölgenin bakımında kullanılan bu ürünün formülü diğer güneş kremlerine nazaran daha güçlü ve etkili olabilmektedir. Cildin diğer bölgelerine göre daha ince olduğu yüz bölgesi UV ışınlarına uzun süre ve düzenli olarak maruz kaldığında kimi sorunlar yaşanabilmektedir. Bunlardan başlıcaları cildin esnekliğinin azalarak çatlamaya ve kırışıklıklara daha uygun bir zemin haline gelmesi, cildin lekelenmesine sebep olarak yaşlanma lekeleri olarak adlandırılan pigment bozukluklarına erken yaşta meyilli hale gelmesi, yüzün nem dengesinin bozulması olarak sıralanabilir. Bunun dışında cilt kanseri gibi risklere daha açık hale gelen korunmasız yüzlere özel geliştirilen güneş kremleri hem yüksek oranda koruma hem de nem dengesini kazandırarak lekelenme ve kırışıklık risklerini azaltma açısından önemli bir ürün haline geliyor. Her mevsim kullanılması uygun olsa da özellikle tatil dönemlerinde deniz öncesi ve sonrası kullanılması son derece faydalı oluyor. Bunun dışında açık hava gezilerinde ve yürüyüşlerde yani gün ışığıyla uzun süre direkt temas edeceğiniz her durumda kullanıma uygun güneş kremleri sayesinde güneş size yalnızca huzur getiriyor. Nemlendirici özelliği dışında kırışıklık karşıtı veya sıkılaştırıcı özellikleriyle de yüzünüzü aydınlatan güneş kremleri yüz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bakımı sağlıyor. Nemlendiren, koruyan ve bakım yapan yüze özel güneş kremleri sayesinde güneşten yalnızca huzur alan yüzünüzle tatilin keyfini çıkarın. Her mevsim kullanılabilen yüz güneş kremleri cilt dengenizi sağlamak için kuru, normal ve yağlı ciltlere uygun seçenekleriyle farklı kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verirken cilt tonunuza bağlı olarak 15 SPF ila 50 SPF arasında koruma oranları olan yüz için üretilmiş çok özellikli güneş kremlerinden birini seçerek kendinizi güneşin şefkatli kollarına bırakmanızın tam zamanıdır.

Güneş Kremleri ile Cildinizi Korumaya Başlayın

Güneş Kremleri ile Cildinizi Korumaya Başlayın

Dünyaya hayat veren güneş insana sağladığı yararlarla bilinse de özellikle yaz mevsiminde uzun süre direkt gün ışığı altında kalmanın yarardan ziyade zararı olabiliyor. UVA ve UVB ışınlarıyla insan cildine çeşitli hasarlar verebilen güneşin kimi etkileri cilt üzerinde kalıcı olabiliyor. Güneş kremi kullanarak koruma altına alınan cildiniz güneş altında vakit geçirirken güneş yanığı, lekesi veya izi gibi sorunlarla karşı karşıya gelme olasılığınızı düşürürken güneş lekesi kremi kullanmak zorunda kalmanızı engellemeyi hedefliyor. Zira doğru seçilen ve uygulanan güneş kremiyle cilt lekesine sahip olmanız imkansızlaşıyor. Güneş kremi seçiminde SPF oranı ve PA oranı önemli oluyor. Cildin üst kısımlarında bulunan epidermal bölgeye etki eden dalga boylarına sahip olan UVB ışınları uzun süre güneş altında kalındığında oluşan kızarıklık ve lekelere sebep olurken daha büyük ve kısa dalga boylarına sahip UVA ışınları cildin daha derin katmanlarına nüfuz edebiliyor. Bu iki ışın kimi durumlarda ve cihazlarda kullanılarak insan hayatını kolaylaştırmakla birlikte ciltteki etkileri pek de olumlu olmuyor. Bu ışınların etkisini yüzde yüze yakın oranda önleyen güneş kremleri sayesinde güneş kaynaklı cilt problemleri minimize edilebiliyor. 30 ve 50 SPF oranına sahip güneş kremlerinin UVB ışınlarının %98’ini; 20-15 faktörlük güneş kremlerininse %97’ini engellediği bilinmekte olup PA oranı + olan bir güneş kremi UVA ışınlarını 2-4 saat arası engellerken PA++ oranına sahip bir güneş kremi orta şiddette güneş temasında 4-8; PA+++ olan bir ürün ise 8 veya daha fazla saat koruma sağlamaktadır. Cilt rengi açık olan kullanıcılara yüksek SPF’li ve PA’lı ürünler tavsiye edilirken koyu tenli kullanıcılar daha düşük oranlarda SPF ya da PA oranlarında korunabilmektedir. Birbirinden etkili seçenekleri bulunan güneş kremlerinin fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için Güneş & Bronzluk Ürünleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acm (1)
Agarta (14)
Alizade (1)
Alldermo (12)
Alpha (6)
Alphanova (1)
Aqua (1)
Arko (10)
Armilda (1)
Aromatica (1)
Aveeno (1)
Avene (231)
Avesin (1)
Avon (14)
Babe (37)
Badger (2)
Beach Day (6)
Bebak (7)
Beeo (3)
Benri (3)
Bio Asia (2)
Bio Wave (4)
Bioder (11)
Bioderma (410)
Bionike (12)
Bionnex (24)
Bioplante (1)
Biopoint (1)
Biosarda (4)
Bioterra (5)
Biotherm (1)
Biotterra (1)
Buee (1)
Burock (1)
Capicade (20)
Caudalie (48)
Charmzone (1)
Chicco (1)
Clarins (13)
Clinians (1)
Clinique (5)
Collistar (1)
Cosmed (36)
Cosrx (1)
Dagan (1)
Darphin (18)
Daylong (6)
Delice (1)
Dermabien (5)
Dermacol (1)
Dermaderm (88)
Dermaplus (10)
Dermapol (1)
Dermo3 (2)
Dermokil (6)
Dermoskin (103)
Diego (3)
(1)
Door (2)
Dr. Wipe (1)
Ducray (24)
Elder (2)
Elose (5)
Enjoy (2)
Equilibra (2)
Ersağ (1)
Escabel (11)
Esomed (6)
Essayer (9)
Evoderm (3)
Evol (3)
Exeless (3)
Farmasi (25)
Farmona (3)
Farmstay (2)
Feetouch (1)
Flamori (5)
Forever (4)
Gam (5)
Garlex (2)
Garnier (43)
Glauben (4)
Gutto (1)
Haccer (4)
Hamilton (11)
Hawaiian (1)
Heliocare (101)
Herbaderm (39)
Histomer (2)
Huncalife (7)
Incia (32)
Innova (1)
Ixora (3)
Jurnee (35)
Juvena (2)
Kanebo (2)
Klapp (1)
Kozmetra (1)
L'actone (1)
La Plage (7)
Lacinia (4)
Lancaster (7)
Latude (1)
Le Charme (2)
Levana (1)
Liva Ck (1)
Loft (1)
Lokman (2)
Lovag (1)
LR (19)
Lubex (3)
Luis Bien (1)
Luxury (2)
Max Ozone (1)
Mcg (2)
Medi-Peel (1)
Melexder (1)
Mena Care (1)
Mesolab (1)
Mikrotem (1)
Mineaderm (14)
Missha (19)
Mizon (1)
Mişa Sun (12)
Nasfarma (1)
Naturlife (6)
Neogen (1)
Neostrata (1)
Neutracy (24)
New Derm (2)
Nivea (59)
Noreva (1)
Nuxe (25)
Nwork (1)
Okiro (4)
Ombra (5)
Oriflame (4)
Ostwint (59)
Pharmasol (2)
Piz Buin (2)
Procsin (5)
Q&R (2)
Radins (1)
Radix (17)
Rash Out (1)
Roc (28)
Rosense (5)
Roushun (1)
Salkom (1)
Sebamed (121)
Sensilis (12)
Seohwabi (1)
Sferangs (1)
Sheida (9)
Sinoz (4)
Sirenol (4)
Sisley (2)
Softto (1)
Solante (12)
Solis (1)
Soltis (5)
Stokoderm (1)
Sun Brown (22)
Sun Care (1)
Sun Ozon (5)
Svr (30)
Sürmix (1)
Tegoder (5)
Thalia (2)
Therasilk (1)
Think (2)
Tokalon (3)
Topicrem (2)
Trukid (1)
Uber (25)
Uriage (37)
Vichy (89)
Vivatinell (17)
W-Lab (3)
Wellbeing (1)
Ziaja (7)
Zigavus (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Faktör

(1818)
(425)
(223)
(51)
(31)
(26)
(25)
(13)
(10)
(9)
(8)
(7)
(7)
(6)
(5)
(5)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(1097)
(389)
(321)
(265)
(166)
(144)
(140)
(30)
(22)
(18)
(14)
(13)
(12)
(11)
(9)
(9)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cilt Tipi

Tüm Ciltler (1141)
Hassas (603)
Yağlı (131)
Kuru (61)
Karma (41)
Normal (29)
Lekeli (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Özelliği

(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(396)
ve üzeri (546)
ve üzeri (565)
ve üzeri (574)
ve üzeri (590)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL