Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Faktör

Başka bir kelime deneyin

Cilt Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bronzlaştırıcılar

için 322 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bronzlaştırıcılar

Yaz mevsimi dendiğinde akıllara deniz, kum ve tatil gelmesinin yanında bir de bronz tenli olma arzusu gelmektedir. Yazları bronz tenli olmak için ekstra bir şeyler yapmaya gerek duyulmamaktadır. Doğal yollarla kolay bir şekilde bronz bir ten elde edilebilmektedir. Ancak kışın da bronz ten elde etmeyi arzu edecek olursanız, güneş ve bronzluk ürünleri sayfamızda yer alan bronzlaştırıcılar sizlere yılın her mevsimi fayda sunacak ürün çeşitleri olmaktadır. Cildin üst katmanına epidermis denmektedir. Bu katman, cildin 3 katmanından en üstte kalanına verilen addır. Epidermis, tabakası çevresel patojenden kaynaklı olabilecek çeşitli enfeksiyon olasılıklarının önünde bir bariyer görevi görmektedir. Ayrıca bu katman, her ne kadar koruyucu bir görev görüyor olsa da, güneş ışınlarının desteği ile cildin bronzlaşmasına müsaade eden bir yapıya da sahiptir. Bronzluk, birçok insanın hoşuna giden bir ten görünümü olmaktadır. Bu ten görünümünün elde edilebilmesi için önerilebilecek bazı yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan öncelikli olanı tek tabii ki en bilindik ve doğal yöntem olan güneş ışınları aracılığıyla elde edilen bronzluk olmaktadır. Ancak bronzlaşmak için güneş ışınlarından faydalanmak, yerine göre istenmeyen sonuçlar elde etmeyi de sağlamaktadır. Öncelikle çok sıcak zamanlarda öğle güneşine maruz kalınmaması her insanın sağlığı açısından çok önemlidir. Ayrıca doğru zamanda yeteri miktarda güneş ışını alamamak istediğiniz sonucu elde etmenizi yine sağlayamayacak iken yerine göre vücutta yanıkların da meydana gelmesine sebep olabilmektedir. Bu durum doğrultusunda teninizde lekelerin oluşması da söz konusu olabilmektedir. Kısacası güneşin yan etkilerine maruz kalmadan doğru bir bronzlaşma deneyimini sağlamak oldukça zor bir süreç olabilmektedir. Tam da bu nedenden dolayı tercih etmeniz gereken bir diğer bronzlaşma yöntemi de hizmetinize sunulmakta olan fonksiyonel bronzlaştırıcı krem ve yağlar olmaktadır.

En Etkili Faydaları Sunan Bronzlaştırıcı Güneş Kremleri ve İçerikleri

En Etkili Faydaları Sunan Bronzlaştırıcı Güneş Kremleri ve İçerikleri

Her biri farklı kullanım özellikleri barındıran birbirinden etkili kaliteli birçok bronzlaştırıcı ürün çeşidi bulunabilmektedir. Bu ürünlerin başında en bilindik formül olan ürünler krem içerikli çeşitler olmaktadır. Birçok farklı kullanım tarzında ürünler bulunmakta olsa da genel itibariyle her birinin içeriğinde yer alan bitkisel yağlar aynı olmaktadır. Genel itibariyle bu formüllerin içeriğinde bulunan başlıca ürünler; ceviz yağı, havuç yağı, keten tohumu yağı, jojoba yağı, kakao yağı ve badem yağları olmaktadır. Bütün bu yağların her birinin de insan cildi üzerinde önemli derecede faydalı etkileri bulunmaktadır. Öncelikle havuç yağı vücudu nemlendirme konusunda önemli bir görev görmektedir. Bu yağ, cildi önemli ölçüde rahatlatan yapısıyla bronzlaştırıcı ürünlerde vazgeçilmez içeriklerden bir tanesi olmaktadır. Kakao yağlarının antioksidan yapısı bulunmakta olup, havuç yağı kadar faydalı bir işlem görmektedir. Ceviz yağları ise ciltteki kırışıklıklar üzerinde önleyici bir etki ile karşınıza çıkmaktadır. Aynı şekilde keten tohumu yağları da ciltte pürüzsüz bir etkiye sahip olmakta olup, bütün bu yağlardan elde edilen karışımlar ise sizlere bronzluk deneyimi kazandıracak olmalarının yanı sıra eşsiz bir bakım kremi gibi işlev de görecektir. Bronzlaştırıcı güneş kremleri cilt üzerindeki renk pigmentini sağlayan melanin miktarını artırmaktadır. Bu sayede sizlere bronz bir görünüm kazandırabilmektedir. Ayrıca bu ürünler ile cildinizde güneşin oluşturabileceği yanıklar ve lekeler gibi olumsuz durumlarla karşılaşma olanağınız da bulunmamaktadır. Bu kremlerle elde edilecek bronzluk aynı zamanda kısa sürede geçmemekte olup, sizlere tam olarak istediğinizi verecek ürün çeşitleri olmaktadır. Uzun süre etkisini gösterecek olması ile çok avantajlı ürün çeşitleri olduklarını göstermektedirler. Sayfamızda yer alan başlıca bronzlaştırıcı kremleri sıralayacak olursak, öncelikle sizlere yuvarlak geniş ambalajında sunulan ürün çeşitlerinden söz edebiliriz. Bu kremleri 100 ml veya 200 ml kapasiteli kaplarında edinmeniz mümkün olmaktadır. Uzun ömürlü bir kullanım sunan bu ürünlerden dilerseniz küçük kapasiteli bir çeşidi edinebilir, bu sayede yanınızda taşıyarak dilediğiniz yerde kullanımını rahatlıkla deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca sağlam kapakları sayesinde tereddüt etmeden taşıyabileceğiniz bu ürünler ile en nitelikli faydaları elde edebileceksiniz. Ayrıca 150 ml kapasiteli olarak da elde edebileceğiniz ürün tipleri de bulunabilmekte olup, bu ürünlerin her birinden de tüm cilt tipine uygun içerikli olan çeşitlerini elde edebilmeniz de mümkündür. Bronzlaştırıcı ve koruyucu güneş kremi ürünleri ile en keyifli bronzlaşma sürecini yaşayacak olup, herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmayacaksınız. Sizler de birbirinden farklı koruma değerlerine sahip güneş kremleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bronzlaştırıcı Ürünler Kullanırken Dikkat Etmeniz Gereken Bazı Önemli Hususlar

Bronzlaştırıcı Ürünler Kullanırken Dikkat Etmeniz Gereken Bazı Önemli Hususlar

Ancak bronzlaştırıcı kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar da bulunmaktadır. Öncelikle dikkat etmeniz gereken şey, bu bronzlaştırıcı ürünlerin içeriğinde size alerji yapacak bir ürünün olup olmadığı olmalıdır. Böyle bir durum karşısında ürün her ne kadar faydalı olursa olsun, sizin açınızdan olumlu bir sonuç elde edilmesi imkânsız olacaktır. Kullanım faaliyetiniz öncesinde de göz önünde bulundurmanız gereken bir başka husus da öncelikle vücudunuzdaki herhangi küçük bir noktaya sürmeniz ile üzerinizde bir yan etkinin görülüp görülmeyeceğinden emin olmanız olacaktır. Özellikle deneme yapacağınız nokta, vücudunuzda daha az hassasiyet gösteren bir bölüm olmalıdır. Bu sayede eğer olumsuz bir durum gözlenecekse bu durumun size acı vermeden test edilmesi de sağlanmış olacaktır. Ürün çeşitleri arasında bütün cilt tipi için geçerli olan modellerin bulunabilmesinin yanı sıra belli başlı cilt çeşitleri için de özel olarak üretilmiş formüller yer alabilmektedir. Bu kapsamda ürünü almadan önce cilt tipinizi tanıyor olduğunuzdan emin olmanız gerekmektedir. Örneğin cilt tiplerini kısaca açıklayacak olursak; yağlı cilt tipi, kuru cilt tipi ve hassas cilt tipi olarak sınıflandırılmaktadır. Ayrıca ten renginiz açık, koyu veya buğday olabilir. Bu durumu göz önünde bulundurmanız doğrultusunda bir bronzlaştırıcı losyon veya krem tarzı ürün çeşidini tercihte bulunmanız önemlidir. Çünkü her ten renginde farklı sonuçlar elde edilebilmekte olup, ona göre etkili olabilecek ürün modelini seçmeniz önem arz etmektedir. Örneğin siz eğer açık ten rengine sahip iseniz az etkili bir formülü edinmeniz doğrultusunda istediğiniz ölçüde bir bronzluk elde edememiş olabileceksiniz. Aynı şekilde koyu ten rengine sahip iseniz çok etkili bir formülü uygulamanız doğrultusunda da istediğinizden daha fazla bir esmerlik elde edebilir ve bu durumdan memnun kalmayabilirsiniz. Bu durumun yanı sıra, bronzlaştırıcı ürünün cildinizde gözeneklerinizi tıkamaması da büyük bir önem arz etmektedir. Uygulayacağınız formülün gözeneklerinizi kapatmasıyla cildinizin nefes almasını engelleyecek olması hoşunuza gidecek bir durum olmamaktadır. Bu kapsamda doğru bir ürünü tercih etmek sizlere maksimum fayda sunabilmesi açısından büyük bir önem arz etmektedir. Sizin için uygun olan formül, öncelikle cildinizdeki nemi dengeleyen bir ürün olmalıdır. Ürünün size bir dinginlik ve ferahlık hissi vermesi oldukça önemlidir. Bu durumları sağlayacak size uygun bir ürün modeli, arzu ettiğiniz sonuca ulaşmanızı sağlayacağı gibi cildinizi en iyi şekilde besleyerek cildinizdeki kusurların önüne geçecektir. Cildinizi besleyecek olan bu bronzlaştırıcı ürünler içerisinde ekstradan bir de kırışıklıkları giderecek özellikte krem, yağ ve sprey yapılı birçok ürün çeşidi bulunabilmektedir. Solante güneş kremleri birçok farklı ürün çeşidi ile sayfamızda sizleri bekliyor.

En Farklı ve Pratik Uygulamalar Olan Bronzlaştırıcı Mendil ve Sprey Modelleri

En Farklı ve Pratik Uygulamalar Olan Bronzlaştırıcı Mendil ve Sprey Modelleri

Sayfamızda bulabileceğiniz ürün çeşitleri içerisinde birbirinden farklı fonksiyonlar gösteren birçok model yer almaktadır. Ayrıca birçok farklı formda da hizmetinize sunulan bu ürünler sizlere en faydalı kullanım olanakları sunabilmek adına geliştirilmişlerdir. Her bir ürün çeşidinin vücuttaki etkilerinin devam etme süreleri ve hızları farklı olmaktadır. Ürünler arasında birkaç saatte etki eden çeşitler olmasının yanı sıra birkaç dakikada, hatta anında etki eden ürün çeşitleri de bulunabilmektedir. Etkili ürün çeşitlerinden biri olan bronzlaştırıcı mendil ürünleri, sizlere birkaç saat içerisinde sanki tüm yaz güneş altında bronzlaşmışsınız gibi bir havayı sizlere kazandıracaktır. Bu mendilleri tıpkı ıslak mendil kullanırmış gibi cildinize sürebilir, bu şekilde zahmetsizce uygulama yapabilirsiniz. Hiçbir surette akma yapma olasılığı ile karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca bulaşma özelliği de göstermeyecek olan bu modeller, dilediğiniz yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir yapıya sahip olmaktadır. Uygulamanız esnasında vücudunuzun çeşitli noktaları için belki yardıma ihtiyaç duyabileceksinizdir. Kullanım deneyiminiz ile kesinlikle istediğiniz sonucu elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu mendiller istediğiniz sonucu size kazandıracak olsa da belirli zamanlarda tekrar aynı işlemi yapmanız da söz konusu olacaktır. Her ne kadar etkili bir sonuç kazandırsa da etkisi diğer ürün modelleri kadar uzun süreli olmayabilmektedir. Ancak basit bir uygulaması olması nedeniyle mendiller ile kısa sürede aynı bronz görünümü elde etmek sizin için bir uğraş olmayacaktır. Bir diğer farklı bir ve etkili bir ürün çeşidi olan bronzlaştırıcı sprey modeller, püskürtme yoluyla pratik bir şekilde uygulanabilirliği ile çok tercih gören bir çeşit olmaktadır. Bronzlaştırıcı spreyler, vücuda yaklaşık 40 cm uzaklıktan eşit miktarlarda uygulanmalıdır. Püskürtme faaliyeti esnasında dairesel hareketler ile işlem yapılmalıdır. Bu şekilde istenilen ölçüde ve miktarda uygulama sağlanabilecektir. Sprey uygulamasında aşağıdan yukarıya doğru bir püskürtme yapılması sizlere daha iyi bir sonuç kazandıracaktır. Sıkma aralıklarını kısa tutmak da oldukça önem arz etmektedir. Bu sayede teninizde farklı tonlarda bronzluk oluşumunun da önüne geçmeniz mümkün olacaktır. El ile yayma faaliyetine gerek kalmadan da uygulamayı tamamlayabilmeniz bu ürünlerle mümkün olmaktadır. Vücudunuza sıktığınız ürünün hızlı bir şekilde kuruyabilmesi açısından bir fön makinesinden yardım almanız ile kısa sürede kurutma işlemini sağlayabilirsiniz. Bu formüllerin yanı sıra bir de köpük biçiminde bronzlaştırıcılar da bulunmakta olup, bu ürünleri vücudunuza uygulamanızın ardından elinizle dairesel hareketlerle yavaş bir şekilde masaj yapar gibi yayma işlemi yapmanız gerekmektedir.

Bronzlaştırıcı Yağ ve Diğer Ürün Çeşitlerinin Kullanım Yöntemleri

Bronzlaştırıcı Yağ ve Diğer Ürün Çeşitlerinin Kullanım Yöntemleri

Bronzlaştırıcı kullanırken direkt olarak güneşe maruz kaldığınızda elde edeceğiniz olumsuz durumlara sahip olmazsınız, ancak doğru uygulamayı sağlayamamakla olumsuz sonuçlarla karşılaşmak da mümkündür. Başlıca bronzlaşma kusurları yanma, soyulma, leke oluşumu ve kızarıklık deformasyonu olmaktadır. Bu gibi durumlara hiç mahal vermeden doğru ve kusursuz sonucu elde edebilmeniz için bronzlaştırıcıların nasıl kullanılması gerektiğini sizlere kısaca anlatacağız. Piyasada birbirinden farklı pek çok ürün çeşidi yer alıyor olsa da genel itibariyle benzer uygulama prosesleri bulunmaktadır. Genellikle bu ürünleri cildinize nazik hareketler ile eşit miktarda ve kullanım talimatlarını unutmayarak dairesel hareketler ile yaymanız gerekmektedir. Genel itibariyle bir ürünün uygulanışı tam olarak bu yöntem ile gerçekleştirilmektedir. İşlem öncesinde uygulama yapacağınız alanların iyi bir şekilde temizlenmiş olduğundan emin olmanız çok önem arz etmektedir. Aksi takdirde istenilen sonucu tam anlamıyla elde etmek pek mümkün olmayacaktır. Temizleme işlemi olarak sizlere söz edilebilecek bir tavsiye de peeling işlemi uygulamanız suretiyle cildinizdeki alanın üzerinde yer alan ölü hücreleri ve bütün kirleri temizlemeniz olabilir. Bu sayede saf bir temizlik elde etmiş olursunuz ve bronzlaştırıcıyı güvenilir bir şekilde uygulayarak istediğiniz sonucu rahatlıkla elde edebilirsiniz. Bronzlaştırıcıyı yüzünüze uygularken gözlere ve çevresine de dikkat etmeniz, ürünü sürerken azami özen göstermeniz sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Gözünüze kaçması durumunda ise bol su ile yıkamanız gerektiğini unutmamalı, gerek duyduğunuz takdirde doktora başvurmalısınız. Bronzlaştırıcı yağ uygularken de saçınızın diplerine fazla yakınlaşmamanız önemlidir. Bu ürünlerden herhangi birini uygulamanızın ardından hemen güneşe çıkmamanız da önemlidir. Hemen üstünüzü de giyinmemeli, önce ürünün tamamıyla kuruduğundan emin olmanız gerekmektedir. Ayrıca etkili bir değişim elde edebilmeniz açısından dilerseniz gün içerisinde birden fazla kez uygulamanızda da bir sakınca bulunmamaktadır. Bir sabah uygular, öğle gibi de bir kez daha uygulayabilirsiniz. Dilerseniz kuruduğundan emin olmanızın ardından da direkt olarak bir uygulama yapabilmeniz mümkündür. Ancak araya belli bir zaman girmesi her zaman daha doğru bir uygulama olacaktır. Çünkü tavsiye edilen kullanım şekli her ürün tipi için en az 3 saat geçmesi şeklindedir. Bunun bir sebebi de teninizin sıcaklığının ürünlerin etkileri üzerinde belirleyici bir faktör olması ile ilgilidir. Vücudunuzun ısısı ne kadar yüksek ise ürün de o ölçüde etki gösterebilmektedir. Bu ürünleri birden fazla kez uygulamanız sayesinde kendinizdeki hızlı değişimi kısa sürede fark edeceksinizdir. Bu formüllerin hiçbiri sizlerin hareket kabiliyetini engellemeyecektir. Dilediğiniz gibi havuza veya denize de girebilmeniz mümkün olacaktır.

Bronzlaştırıcı Doğal Yağlar ve Diğer Ürün Modellerinin Fiyatları

Bronzlaştırıcı Doğal Yağlar ve Diğer Ürün Modellerinin Fiyatları

Hizmetinize sunulan geniş ürün skalası içerisinden tercih edebileceğiniz her bir ürünün maliyeti, kullanım yöntemleri ve hacimleri doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Hangi uygulamanın size daha kolay geleceğini düşünüyorsanız o ürünü daha yüksek fiyatlı olması kaygısıyla almazlık etmenize de gerek olmamaktadır. Çünkü her bir ürün tipinin aynı zamanda hesaplı bir çeşidini de zahmetsiz bir şekilde bulabilmeniz mümkündür. Başta krem içerikli olmak üzere, sprey tarzında, mendil biçiminde, yağ olarak, pudra şeklinde ve köpük model olmak üzere birçok bronzlaştırıcı modeli bulunabilmektedir. Bütün bu ürün tiplerinin aynı olmamalarından dolayı fiyatları da benzer olmamaktadır. Ama bu durum birinin diğerinden daha yüksek fiyatlı olduğu anlamını da taşımamaktadır. Örneğin bronzlaştırıcı doğal yağlar farklı modellerde ve kapasitelerde beğeninize sunulabilmektedir. Bu kapsamda kendi içinde dahi farklı fiyatlarda bulunabilmektedir. Aynı ürünün farklı mali değerlerde olmasının sebeplerinden en çok bilineni üretimini yapan markanın bilinirliği olmaktadır. Bu durum iki farklı fiyattaki aynı üründen uygun fiyatlı olanın kalitesiz olduğu anlamına kesinlikle gelmemektedir. Her ikisinin de içeriklerinde aynı yararlı ürünler yer almaktadır. Ancak popülarite elde etmenin bir faydası da genel itibariyle müşterileri üzerine çekmekte başarılı olmayı sağlamaktır. Ancak bu durum diğer markanın ürünlerinin uygun fiyatlı olması olarak değil, popüler markanın ürünlerinin yüksek maliyette olması olarak yorumlanmalıdır. Sonuç olarak bütçenizi aşmayacak kaliteli ürün modellerini de kolaylıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu bronzlaştırıcı modellerini kullanırken göz önünde bulundurulması gereken bir önemli husus daha vardır. Kullanma talimatlarına ve dermatoloğunuzun önerisi doğrultusunda bronzlaştırıcınızı kullanmanız sonucu ekstradan kullanım sağlamanızın gerektiği takviye olarak koruma ve bakım ürünleri olup olmadığını teyit etmeniz önemlidir. Bu takviye ürünleri de dilerseniz sayfamızdan bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu takviye ürünler, bronzlaştırıcının cildinizden temizlenmesi durumunda uygulamanız gereken ürünler olmaktadır. Bu durum genellikle cilt tipiniz ile ilgili olmakta olup sağlığınız açısından önem arz edebilmektedir. Bütün ürün tiplerini kullanan her bir kullanıcının yapmış oldukları yorumları da inceleyecek olursanız, kullandıkları ürünlerden duydukları memnuniyetleri rahatlıkla anlayabilirsiniz. Sizler de eğer bir bronzlaştırıcı ürün çeşidine ihtiyaç duymaktaysanız, cilt tipinize uygun faydalı bir ürün modelini sayfamızı incelemeniz suretiyle kısa sürede bulabileceksiniz. Birbirinden nitelikli bu ürünler ile maksimum faydayı elde edeceğinizden şüpheniz olmayacaktır. Dilerseniz beğendiğiniz ürünü anında sipariş de verebilir, kısa sürede nitelikli ve güvenilir hizmet farkıyla ürününüzü teslim alabilirsiniz.