TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bronzlaştırıcılar

için 778 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Bronzlaştırıcılar

Deniz, tatil, kum ve güneş denince akla gelen yaz ayları beraberinde çoğu kişide daha bronz bir ten görünümüne sahip olma isteği de getirmektedir. Güneş & Bronzluk Ürünleri yaz aylarının olduğu gibi kış aylarının da vazgeçilmezleri arasında yer alır. Cildin dış katmanı olan epidermis güneş ışınlarının da etkisiyle bronzlaşmaya elverişli bir yapıdır. Pek çok insanın hoşuna giden bu ten görünümü için bazı bronzlaştırıcı önerileri vardır. Bunlardan ilki ve tabi ki ilk akla gelen doğal bronzlaştırıcılar arasında en önde gelen güneş ışınlarıdır. Doğal yolla tenin bronzlaşmasını sağlayan güneş ışınları her ne kadar sağlıklı olsa da fazla maruz kalındığı durumlarda ciltte güneş yanıkları ve lekelerine neden olduğu için belli saatler ve sürelerde güneşe çıkmak daha doğrudur. Güneşe fazla maruz kalmanın yan etkilerinin yanı sıra güneşe alerjisi olan kişiler için de güneşlenerek bronz bir tene sahip olmak oldukça zordur. Bu nedenle bronzlaştırıcı özellikteki ürünler birçok insanın imdadına yetişmektedir. Güneşlenmek yerine diğer bir çokça tercih edilen bronzlaşma yöntemi de solaryumdur; ancak solaryuma girmenin uzun ve kısa vadede pek çok olumsuz etkileri görülebilmektedir.

Bronzlaştırıcılar ile Hızlı ve Bronz Ciltler

Bronzlaştırıcılar ile Hızlı ve Bronz Ciltler

Pek çok kullanım özelliğine sahip birbirinden farklı seçenekler olsa da bronzlaştırıcı güneş kremi en sık kullanılan ürünlerden biridir. Reçeteleri birbirinden farklı olsa da temel olarak bu kremlerin içeriğinde; cilde yararlı etkileriyle ön plana çıkan jojoba yağı, nemlendirici ve rahatlatıcı özellikleriyle havuç yağı, antioksidan yapısıyla kakao yağı, kırışıklıklar üzerindeki önleyici etkileriyle ceviz yağı, zengin içerikleriyle badem yağları, cilde kazandırdığı pürüzsüz etkilerle keten tohumu yağı gibi birçok faydalı bitkisel yağlar mevcuttur. Bronzlaştırıcı güneş kremleri derideki renk pigmentini sağlayan melanin miktarını arttırarak bronz bir görüntü sağlar. Güneşe çıkmadan bronzlaşılması sebebiyle güneş lekesi ve yanık oluşma riski de yoktur. Bu kremlerin diğer bir avantajı da sağlanan bronzluğun da uzun süre etkisini göstermesidir. Bunun yanı sıra diğer bir yöntem olan solaryumun ciltte bırakacağı zararlı etkilerin de vücudunuzda oluşturmaz. Bronzlaştırıcılar kullanırken, dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Öncelikle herhangi bir kozmetik ürününe veya içeriğindeki bileşenlerden birine alerjiniz olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Kullanırken de ilk olarak cildinizde daha az hassasiyet gösteren ve küçük bir bölüme uygulama yapmayı deneyip herhangi bir yan etkisi olup olmadığını gözlemeniz tavsiye edilir. Kullanacağınız ürünlerin cilt tipinize uygun olduğundan emin olarak satın almak da daha doğru olacaktır. Yağlı, kuru, hassas cilt tiplerine ve açık, koyu, buğday tenlere aynı ürünü uygulamak aynı sonuçları vermeyeceği için kendinize en uygun ürünü bulmanız daha iyi sonuçlar almanızı sağlar. Bunun yanı sıra bronzlaştırıcı krem veya diğer tarz bronzlaştırıcı ürünlerin gözeneklerinizi tıkamaması ve cildinizin nefes almasını önlememesi de önemli bir husustur. Cildinizdeki nem oranını dengeleyen, dinginlik ve ferahlık sağlayan ürünler kullandığınız takdirde hem arzu ettiğiniz sonuca ulaşabilir hem de cildinizi besleyerek cilt kusurlarınızın önüne geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra piyasada yaşlanma karşıtı olan ve kırışıkları önlemeye veya yavaşlatmaya yarayan seçenekleri de bulmanız mümkündür. Yüz ve cilt sağlığınız için bu tarz ekstra olumlu etkileri ve faydaları da olan krem, jel, sprey vb. tarzı ürünleri tercih ederek kendinizi şımartabilirsiniz.

Bronzlaştırıcı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bronzlaştırıcı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sayfamızda bulabileceğiniz bronzlaşma sağlayan bu ürünlerin çeşitli formlarda ve farklı özelliklerdeki seçeneklerine kolaylıkla göz atmanız mümkündür. Her ürünün etki etme hızı ve vücuttaki etkilerinin devam etme süresi birbirinden farklı olabilir. Birkaç saatte, birkaç dakikada veya anında etkisini gösteren ürünler mevcuttur. Örneğin ıslak mendil görünümünde olan bronzlaştırıcı mendil seçenekleri birkaç saat içerisinde etkisini göstererek tüm yaz boyunca güneşlenilmiş gibi bir cilt görünümüne sahip olmanızı sağlayabilir. Bu mendilleri cildinize temizleme mendili gibi silme yoluyla sürerek uygulayabilir, dökülme veya bulaşma sorunlarıyla uğraşmadan istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Kullanım açısından sağlanan bu kolaylık sayesinde gönül rahatlığı ile cildinizde belirgin değişiklikler yaratabilirsiniz. Etkileri nispeten diğer formdaki ürünlere göre daha kısa süreli olsa da kol, bacak, yüz, boyun gibi bölgelere uygulanarak etkileri geçtiğinde tekrarlanabilir. Mendil seçenekleri dışında püskürtme yoluyla kullanılan bronzlaştırıcı sprey formdaki ürünler de vücuda yaklaşık 35- 40 cm uzaklıktan eşit miktarlarda ve dairesel olarak sıkılarak uygulanabilir. Aşağıda bölgelerden yukarı bölgelere doğru uygulama yapılması daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Sıkma aralıklarını kısa tutarak renk farklılıklarını önleyebilir, elle yayma işlemi yapmadan hızlı kuruma sağlamak için de fön makinasından yardım alabilirsiniz. Krem, yağ, jel, mendil gibi ürünlerin dışında köpük şeklinde olan ürünler cilde elle ve dairesel hareketlerle yayılarak kullanılabilmektedir. Ürünleri sürerken cilde nazikçe masaj yaparak uygulayabilir bölgedeki kan akışını da hızlandırarak daha olumlu etkiler elde edebilirsiniz. Kozmetik & Kişisel Bakım amaçlı kullanılan bu seçenekler arasında simli bir bacak görünümü sağlayan modellere kadar pek çok farklı ürün bulmanız mümkündür. Piyasada bulunan çeşitli formlarda ve etkilerdeki bu ürünlerin geniş bir yelpazede kullanıcılara sunulması da fiyatların çok çeşitli olmasına neden olmaktadır. Markalara, kullanım özelliklerine, gramajlarına veya etki sürelerine göre farklı fiyatlarda pek çok ürün sayfamızda yerini almaktadır.

Bronzlaştırıcıların Kullanım Yöntemleri

Bronzlaştırıcıların Kullanım Yöntemleri

Soyulma, yanma, leke oluşumu veya kızarıklık gibi istenmeyen sonuçlara maruz kalmadan kullanabileceğiniz bu bronzlaştırıcılar nasıl kullanılır? Pek çok farklı kullanım özellikleri olan ürün piyasada mevcut olsa da genellikle ortak kullanım tarzlarına sahiptirler. Vücudunuzda uygulayacağınız bölümlere eşit miktarlarda ve kullanma talimatlarını göz önünde bulundurarak cildinize nazik hareketlerle uygulamanız önerilir. Uygulama yapılacak bölümü önce iyice temizlemeli; pürüzlü görüntülerin oluşmasını önlemek adına peeling yoluyla o bölgedeki ölü hücreleri, kir ve artıkları vücuttan uzaklaştırmalısınız. Göz ve çevresine çok yaklaşmadan uygulama işleminizi yapmak herhangi bir sağlık sorunu oluşmasını önlemek adına oldukça önemlidir. Gözünüze kaçtığı takdirde bol su ile yıkamalı ve olumsuz bir durumda hekiminize görünmelisiniz. Bronzlaştırıcı güneş yağı uygularken saç diplerine çok yaklaşmadan uygulama yapmalısınız. Ürünlerinizi güneşe çıkmadan önce cildinize sürmeniz ve hemen giyinmeden önce cildinizin ürünün tamamını emmesini beklemeniz tavsiye edilir. Daha etkili ve hızlı değişimler görmek adına gün içerisinde birden fazla kez kullanabilirsiniz. Hareket kabiliyetinizi kısıtlamanıza gerek olmayan bu ürünleri havuzda ve denizde kullanıyorsanız yalnızca güneşlenmek için yatmanıza gerek yoktur. Aksine hareket esnasında daha iyi bir şekilde etkilerini gösterdikleri gözlemlenmiştir. Denize veya havuza girip çıktıktan sonra bronzlaştırıcı yağ veya diğer tür formdaki ürünlerinizi yenileyebilirsiniz. Tekrar uygulama süreleri arasındaki sıklığı doğru ayarlamanızda da tabi ki fayda var. En erken üç saat sonra uygulama yapmanız daha doğru olacaktır. Teninizin sıcaklığı da ürünlerin etkileri üzerinde belirleyici faktörlerden biridir. Örneğin cildinizin ısısı yüksek olduğu zaman etkiler daha hızlı ve belirgin görülmektedir. Sağlığınız üzerinde olumsuz etkiler görülmemesi için adım adım bronzlaşmak daha çok tavsiye edilir. Kızarma, soyulma veya alerjik etkilere maruz kalmamak için ürününüzü bilinçli kullanmak önemlidir. Kullanma talimatlarına ve dermatoloğunuzun tavsiyesi doğrultusunda, bronzlaşma sonucu kullanmanız gereken takviye bakım ve koruma ürünleri kullanımı gerekli olduğu hallerde ürünler cildinizden temizlendikten sonra gerekli bakımı yapmanız önerilmektedir. Cildiniz ve yüzünüz arasında renk farkının bariz olmaması için eşit miktarlarda ve doğru renk tonlarında uygulama yapmanız daha estetik bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Son olarak da ürünlerinizi kullandıktan sonra ellerinizi bol su ve sabun yardımıyla iyice yıkamalısınız.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(435)
(140)
(76)
(29)
(28)
(12)
(10)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Faktör

(94)
(63)
(59)
(56)
(43)
(32)
(20)
(19)
(13)
(11)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cilt Tipi

Tüm Ciltler (305)
Hassas (35)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(79)
ve üzeri (119)
ve üzeri (122)
ve üzeri (124)
ve üzeri (128)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL