Bronzlaştırıcılar

Güneşlenirken daha hızlı bronzlaşmak ve kusursuz esmerliğe sahip olmak için bronzlaştırıcılardan yardım alabilirsiniz. Bronzlaştırıcı ürünler; genellikle içerisinde havuç yağı, kakao yağı gibi yağlar içerir. Bronzaştırıcıların içerdiği bu yağlar ve diğer maddeler hem bronzlaşmanıza hem de bronzluğunuzu daha üzün süre korumanıza yardımcı olmaktadır.

Bronzlaştırıcı Nedir?

Bronzlaştırıcı Nedir?

Bronzlaştırıcılara değinmeden önce bronzlaşmanın tam olarak ne olduğundan bahsetmek gerekir. Bronzlaşma; güneşten kaynaklanan ultraviyole ışık ile deri renginin doğal bir fizyolojik cevap ila kararmasıdır. Bu kararmayı daha kısa sürede ve daha kalıcı bir şekilde gerçekleştirmek için kullanılan ürünlere ise bronzlaştırıcı ürünler ya da bronzlaştırıcı kremler adı verilmektedir. Bronzlaştırıcıların farklı cilt tiplerine göre farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bu yüzden bronzlaştırıcı satın alırken cilt tipinize uygun olup olmadığına ve içerisinde alerjiniz bulunan bir kimyasal bulunup bulunmadığına dikkat etmeniz gerekir. Eğer güneşsiz bronzlaşma ürünlerinden hoşlanmıyor ve doğal yollarla güneş ışığı ile bronzlaşmak ve bu bronzluğu uzun süre korumak istiyorsanız bronzlaştırıcı ürünleri muhakkak kullanmalısınız.

Bronzlaştırıcı Seçimi

Bronzlaştırıcı Seçimi

Bronzlaştırıcı seçimi yapmak; aslında sanıldığı kadar kolay değildir. Çünkü bronzlaştırıcı seçerken cilt tipi ve ten rengi gibi birkaç önemli hususu göz önünde bulundurmak gerekir. Kategorimizde pek çok bronzlaştırıcı yağ, krem ve benzeri ürünler bulunmaktadır. Bunlar arasından seçim yaparken önemli olan teninize uygun olan ürünü bulmaktır. Eğer çok hassas bir cildiniz varsa özellikle koruyucu özelliği bulunan bronzlaştırıcı ürünleri seçmelisiniz. Özellikle açık renk tene sahip olanların teni çok daha hassastır ve güneş koruyucu kremler kullanılmadığında güneş yanıkları gibi sorunlarla kaşılaşabilirler. Eğer teniniz güneşe karşı hassassa seçtiğiniz bronzlaştırıcının güneş koruyucu özelliği olmasına da dikkat edin. Ya da bronzlaştırıcı uygulamadan önce yüksek koruma faktörü bulunan güneş kremi uygulayın ve daha sonra bronzlaştırıcınızı sürün. Bu şekilde güneş yanıklarından korunabilir ve arzu ettiğiniz gibi bronzlaşabilirsiniz.

En İyi Bronzlaştırıcılar

En İyi Bronzlaştırıcılar

En iyi bronzlaştırıcılar her cilde göre farklıdır. Bu yüzden bir başkası için iyi olan bir bronzlaştırıcı sizin cildinizde aynı sonucu veremeyebilir. Ancak kategorimizde yer alan ve en çok tercih edilen bazı bronzlaştırıcı markaları şu şekildedir: Bioderma, Nivea, Eda Taşpınar, Garnier, Lancome, Avene, Deborah, Bebak. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının bronzlaştırıcılarını kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Bunlar arasında; koruma faktörsüz, spf30, spf50+, spf15, spf20, spf2, spf8 gibi pek çok çeşitlilikte koruma faktör seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar arasından cildinize, ten renginize uygun bir bronzlaştırıcı ürünü kolayca sipariş verebilir ve güneş altında doğal yollarla bronzlaşmanın keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca eğer alerjik ve hassas bir cilde sahipseniz güneşten korunmak için ihtiyacınız olabilecek güneş kremlerine buradan göz atabilirsiniz.

Bronzlaştırıcılar

için 806 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Arifoğlu (6)
Arko (7)
Avene (18)
Avon (10)
(1)
(1)
(1)
(4)
Bebak (33)
Bera Sun (12)
Bergasol (6)
Bioderma (16)
(1)
(1)
(1)
(3)
(1)
Clinians (8)
(1)
Coppertone (10)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(3)
(2)
(1)
(238)
(3)
(1)
(1)
(1)
Farmasi (6)
(1)
(1)
Garnier (23)
(1)
Herbaderm (7)
(1)
(4)
(2)
(1)
Lancaster (25)
(3)
(2)
(1)
(2)
(2)
(5)
Nivea (70)
Nuxe (40)
(1)
(1)
(3)
(2)
(1)
(5)
(4)
Rosense (7)
(5)
(4)
(1)
Sun Brown (15)
(1)
(1)
(4)
(1)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(239)
(190)
(153)
(65)
(21)
(21)
(18)
(11)
(8)
(8)
(6)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Özelliği

Sprey (198)
Tüp (41)
Kavanoz (23)
Başka bir kelime deneyin

Faktör

(74)
(33)
(31)
(25)
(23)
(14)
(13)
(11)
(11)
(7)
(6)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(78)
ve üzeri (116)
ve üzeri (127)
ve üzeri (128)
ve üzeri (130)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL