TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Elbise

için 1,400 sonuç bulundu.

Elbise

Evcil hayvanların kıyafet giymeleri için birçok sebep bulunabilir. Özellikle köpekler kıyafet giyen evcil hayvanlar arasında ilk sırada yer alırlar. Köpeklerin giysi giymesi öncelikle soğuk hava şartlarından korunmaları için gereklidir. Yağmurlu havalarda tüyleri ıslanan köpekler hasta olabilir ya da tüyleri kokabilir. Bunu önlemek amacı ile dış ortamda köpeklere giysi giydirilebilir. Ayrıca bazı köpek ırkları soğuk havaya karşı dirençsizdir ve hasta olmalarını engellemek adına soğuk mevsimlerde giysi giyebilirler. Dolayısıyla köpeklere giysi giydirmenin temel amacı onları soğuk hava koşullarından korumaktır. Bunun yanı sıra bazı termal giysiler terlemelerini engelleme işlevine de sahiptir.

Köpek giysileri içerisinde en çok tercih edilenlerden birisi köpek elbiseleridir. Köpek elbiselerinin temel amacı köpeklerin hava koşullarından en az şekilde etkilenmesini sağlamaktır. Köpek elbiseleri de pek çok çeşit ve modeli ile bu amaçla üretilmektedir. Fakat bunun yanı sıra pek çok köpek elbisesi eğlenceli ve ilgi çekici görüntüleri ile de tercih sebebidir. Tabii ki köpek elbiseleri seçiminde köpeğin cinsine, ihtiyaçlarına ve boyutuna dikkat edilerek doğru ürün tercih edilmelidir. Bu sayede köpeklerin giysi içerisinde en rahat şekilde hareket etmeleri sağlanmış olur.

Pek çok farklı modelde köpek elbisesi n11.com köpek elbiseleri kategorisinde sizleri bekliyor. Siz de köpeğinizin ihtiyaçlarına uygun elbiseyi ona alabilir ve daha rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Köpek elbiseleri büyük köpek ırkları için üretildiği gibi küçük köpek ırklarına uygun köpek elbiseleri de vardır. Siz de ürünlere göz atarken ürün bedenlerine ve boyutlarına dikkat edebilirsiniz. En çok tercih edilen köpek elbiseleri içerisinde köpek tişörtleri gelmektedir. Tişörtler hem ince yapılarıyla köpeklerin terlemesini engeller hem de sevimli görüntüleri ile ilgi çekicidir. Özellikle taraftar tişörtleri sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra özellikle yavru köpekler için tercih edilen köpek atletleri de son derece kullanışlıdır. Bu ürünler kirlendiği zaman kolaylıkla çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir. Atlet ve tişörtler genellikle köpeğin tüm sırtını kapatmaz. Köpek elbisesi modelleri arasında güvenli amacı ile sıkça tercih edilen ürünlerden birisi fosforlu köpek yeleğidir. Eğer sizler de köpeğinizi hava karanlıkken yürüyüşe ya da koşuya çıkarıyorsanız onun güvenliği için böyle bir ürüne sahip olabilirsiniz. Fosforlu köpek yeleği sayesinde köpeğiniz kolaylıkla fark edilecektir. Bu tür ürünlerin yanı sıra eğlenceli ürünler de sıklıkla satın alınmaktadır. Tütü köpek elbiseleri özellikle küçük boyutlu ırklar için satın alınmakta, süper kahraman elbiseleri ise büyük ırklar için tercih edilmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Cinsi

(510)
(32)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Alphadog (24)
Apco (147)
Bobo (5)
(643)
Dobaz (1)
Doggydolly (64)
DogyDog (5)
Eastland (6)
Karlie (1)
Kemique (49)
Kong (9)
Lepus (11)
Lilidogs (7)
Lindo dogs (89)
Lion (6)
Mammamia (2)
Markapet (4)
Patishco (55)
Pawstar (34)
Percell (2)
Pet Pretty (31)
Pet Safe (6)
Pet Style (33)
Pettrend (8)
Petza (2)
Ponchic (19)
Tail&Paws (30)
Trexie (1)
Trixie (77)
Woddy (2)
Wuufbox (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(148)
(51)
(43)
(31)
(30)
(28)
(22)
(6)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(85)
ve üzeri (115)
ve üzeri (120)
ve üzeri (121)
ve üzeri (124)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL