TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tırmalama

için 2,332 sonuç bulundu.

Tırmalama

Tırmalama kediler için tamamen içgüdüsel bi davranıştır. Kedi tırmalaması pençeleme olarak da bilinmektedir. Tırmalama davranışı kediler için gerekli bir eylemdir. Çünkü tırmalama, kedinin tırnağındaki ölü dokuların vücudundan uzaklaştırılması için oldukça önemlidir. Siz de kedinizin bu ihtiyacını karşılamak amacıyla kategorimizde yer alan kedi tırmalama ürünlerine göz atabilirsiniz.

Kedi Tırmalama Oyuncakları Nelerdir?

Kedi Tırmalama Oyuncakları Nelerdir?

Kedilerin tırmalama gereksinimlerini gidlermek ve onların evde keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için onlara kedi tırmalama oyuncakları almanız gerekir. Kedilerin doğasında var olan tırmalama güdüsünü gidermesi adına kategorimizde yer alan tırmalama oyuncaklarını inceleyebilirsiniz. Burada bulabileceğiniz tırmalama oyuncakları arasında; kedi tırmalama evi, kedi tırmalama tahtası, kedi tırmalama ağacı ve kedi evli tırmalama tahtası yer almaktadır. Bu oyuncakların tümü kedilerin oynamaktan keyif aldığı oyuncaklardır. Bu oyuncaklar sayesinde ayrıca kedilerinizin evinizdeki eşyaları tırmalamasını da engelleyebilirsiniz.

Kedi Tırmalama Oyuncakları Neden Önemlidir?

Kedi Tırmalama Oyuncakları Neden Önemlidir?

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi kediler için tırmalama, içgüdüsel bir ihtiyaçtır. Kedilerin tırnakları uzamaya başladığı zaman bundan rahatsızlık duyacaktır. Tırnaklarını törpülemek için ise bir yerleri tırmalayama gereksinim duyacaktır. Eğer ona tırmalama kedi oyuncakları alırsanız bu ihtiyacını bu oyuncaklarla giderir. Ama böyle bir alışkanlık edinmezse evde eşyaları tırmalamak isteyebilir. Bu yüzden hem eşyalarınızın tırmanma sonucu zarar görmesini engellemek hem de kedinizin özgürce tırmalama yapabilmesini sağlamak amacıyla tırmalama oyuncaklarına yönelebilirsiniz. Kedi neden tırmalar sorusunun içgüdüsellik dışındaki bir diğer yanıtı da patilerinin salgıladıkları kokuyu eşyaların üzerine bırakma dürtüsüdür. Bunun amacı ise orada yaşadığını diğer canlılara aktarmaktır. Aslında kediler normalde tırmalama yerlerini kendileri tespit eder. Ardından devamlı olarak bu alanı tırmalamaya gelirler. Siz olası tırmalama yerlerine karşı önlem aldığınızda ve kedinize tırmalaması için bir oyuncak sunduğunuzda ise kedi tırmalama oyuncağına yönelecektir.

Kedi Tırmalama Oyuncağı Markaları

Kedi Tırmalama Oyuncağı Markaları

Kategorimizde kedi tırmalama oyuncakları, geniş bir ürün yelpazesi ile sizlere sunulmaktadır. Burada aradığınız pek çok marka ve ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Kedi tırmalama oyuncakları arasında en çok terich edilenlerden biri Bobo kedi tırmalama evi, Trixie kedi tırmalama tahtası, Agire kedi tırmalama standı, Eastland desenli ve çiçekli tırmalama tahtalarıdır. Bu markaların yanı sıra kategorimizde bulabileceğiniz diğer markalar; Cathause, Georplast, Lepus, Nobby, Imac gibi markalardır. Bu markalar ve çok daha fazlasını kategorimizden filtreleyerek aradığınız markanın ürününü kolayca bulabilirsiniz. Böylece kedilerinizin hem iyi vakit geçirmesine hem de içgüdüsel ihtiyacını gidermesine katkıda bulunabilirsiniz. Kedinizin eğlenceli ve keyifli vakit geçirmesini sağlayacak bir diğer eylem de kedi oyuncaklarıyla oynamaktır elbette. Birbirinden sevimli kedi oyuncaklarını incelemek ve sevimli dostunuzu mutlu etmek için buraya tıklayarak ürünlere göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1st Choice (13)
8in1 (3)
Afp (1)
Agira (1)
Aier (1)
Aim (2)
Angora (9)
Ankur (1)
Bambi (2)
beeztees (1)
Best Pet (6)
Bobo (2)
Boni Bone (12)
BOR-EV (54)
Buffer (1)
By Pet (43)
Cat It (5)
Cathause (274)
Catit (8)
Catlife (5)
CatMozz (11)
Cibau (1)
(1317)
Dr.Sacchi (1)
Eastland (6)
Energy (1)
Flip (14)
Gorapet (4)
Hill's (1)
Hills (3)
Imac (13)
Kampanya (1)
Karlie (45)
KERBL (3)
Lepus (36)
Lion (1)
Markapet (41)
MAS (1)
Mascot (3)
Miapet (8)
Mio (6)
Miss (18)
Mita (1)
Moderna (1)
Mycat (1)
Nazzpet (15)
Omega (7)
Oripet (4)
Patihomes (14)
PatimHouse (45)
Pawise (42)
Percell (1)
Pet Pretty (39)
Pet Style (2)
Pet Zoom (1)
Petberry (2)
Petcurean (1)
petsi (45)
Petty (4)
Petviya (6)
Petza (5)
PODO (1)
Puffy (4)
Pupa (1)
Purrfect (1)
Purrrfect (1)
Royalist (7)
Single (1)
Trexie (6)
Trixie (29)
Turkuaz (17)
Venys (1)
Woddy (2)
Woofy (3)
YILDIRIM (1)
Zoetis (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(172)
ve üzeri (281)
ve üzeri (302)
ve üzeri (309)
ve üzeri (320)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL