BLAZER CEKET

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Blazer Ceket

Blazer ceket modelleri erkeklerin hem günlük hayatta hem profesyonel iş hayatında hem de davetlerde sıklıkla tercih ettiği bir ceket kalıbı olarak göze çarpmaktadır. Bu kategori içerisinde birbirinden farklı renk ve kesim seçeneklerinde blazer ceket modeli bulabilmek mümkündür. Alınmak istenen modelin kesimine ve renklerine göre de erkek blazer ceket fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Bu değişiklik, kişilerin seçim esnasında dikkat etmesi gereken özelliklerin başında gelmektedir. Bunun yanı sıra, ceketin hangi alanda kullanılmak istendiğinin de belirlenmiş olması seçim esnasında kolaylık sağlayan bir yöntem olmaktadır. Yaş ve kullanılacak alana göre farklı blazer ceket modelleri bu kategori içerisinde yer almaktadır. Genç erkek blazer ceket olarak da adlandırılabilen ve içerisinde birçok desen ve rengi bulunduran ceket modellerinin yanı sıra, diğer yaş grupları ve bedenler için de ceket seçenekleri bulunmaktadır. Bu noktada, kişilerin kendi bedenlerine ve estetik zevklerine en uygun erkek blazer ceket modelini bulması kolaylaşmaktadır. Erkek blazer ceket gri renk seçeneğinin de yer aldığı bu kategori içerisinde hem düz renkler hem de desenli ceket modelleri bulunmaktadır. Desen ve renk konusundaki çeşitliliğe ek olarak kesim konusunda da birçok farklı model yer almaktadır. Erkek blazer ceket slim fit kesimi bu seçeneklerden biri olmaktadır. Kişinin, kendi vücut ölçülerine ve giymek istediği alana en uygun ceket kesimini bulması bu sayede kolaylaşmaktadır. Ceket kategorisi içerisinde bu çeşitliliğe ek olarak hem yazlık hem de kışlık blazer erkek ceket modelleri yer almaktadır. Kimi ceketler ise kullanıldığı kumaş sayesinde her iki mevsimde de kullanıma uygun olmaktadır. Yazın serin tutan ve kışın üşümemeye yarayan kumaş seçimi sayesinde her iki mevsimde de kombinlenerek kullanımı mümkün olan bu blazer ceketler kullanıcılara seçim yapma konusunda ve kullanışlılık konusunda kolaylık sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Böylece, her iki mevsimde de kombinlenmek istenen diğer kıyafetler ile uyumlu bir şekilde giyimleri mümkün olmaktadır. Bunların yanı sıra, yün kumaştan üretilmiş olan ve kış için tasarlanmış olan ceket modelleri de mevsimin şartları düşünülerek ve olumsuz dış etkenlerden en az etkilenecek şekilde tasarlanmıştır. Yazlık modeller de aynı şekilde tasarlanmıştır.

Erkek Blazer Ceket Modelleri

Erkek Blazer Ceket Modelleri

Bu kategori altında erkekler için pek çok farklı blazer ceket modeli yer almaktadır. Bu ayrım kişilerin hangi yaş grubuna dahil olduğu da göz önüne alınarak, vücut tipleri göz önünde bulundurularak yapılmıştır. Bu sayede, kişilerin kendi istedikleri modelleri çok daha kısa adımlar ile bulmaları da sağlanmaktadır. Site üzerindeki filtreleme seçenekleri sayesinde de kullanıcılar aradıkları ürünleri diğer ürünler arasından kolay bir şekilde ayırt edebilme şansını yakalamaktadır. Bu kategori altında renk açısından geniş bir yelpaze yer almaktadır. Haki erkek blazer ceket renk açısından verilebilecek örneklerden biri olmaktadır. Haki renk tonu dışında, toprak tonlarının birçok farklı rengine de kategori içerisinde ulaşmak mümkün olmaktadır. Kullanıcılar renk konusunda ve kesim konusunda çeşitliliğe ulaşmanın yanı sıra, tarz konusunda da farklı seçeneklere ulaşabilmektedir. Vintage blazer ceket erkek olarak da adlandırılan ve daha retro bir görünüme sahip olan ceketler de bu kategori içerisinde yer almaktadır. Genellikle, genç kullanıcılar tarafından tercih edilen bu ceket kesimleri hem zamansız hem de kombinlendiğinde oldukça şık bir görünümü kullanıcılara sağlaması açısından kullanışlı parçalar olmaktadır. Bu ceket modelleri tek düğmeli olabildikleri gibi birden fazla düğmesi bulunan vintage erkek blazer ceket seçenekleri de bulunmaktadır. Alınmak istenen zaman dilimine bağlı olarak kışlık ve yazlık seçenekler de yer almaktadır. Erkek yün blazer ceket kış aylarında ceket temin edilmek istendiğinde ilk olarak tercih edilen seçeneklerin başında gelmektedir. Hem şık hem de ısı kaybının engellendiği bu ceket modelleri zamansız parçalar olmaktadır. Vintage blazer ceket erkek seçeneklerinde olduğu gibi yün modellerde de renk ve desen konusunda geniş bir skala bulunmaktadır. Kişi kendine en çok yakıştığını düşündüğü renk tonlarını bu kategori altında kolaylıkla bulabilecektir. Sadece renk açısından değil, kesim açısından da hem resmi hem spor modeller aynı anda bulunmaktadır. Kullanılmak istenen alana göre değişiklik gösterecek olan ceket kesimlerinin içerisinde erkek spor ceket ceketleri de önemli bir yer tutmaktadır. Bu sayede, blazer ceketlerin sadece iş hayatında ya da davetlerde kullanılmasının önüne geçilmiştir. Kişiler, günlük hayatlarında da kot ve diğer pantolon seçenekleri ile bu ceket modellerini rahatlıkla kombinleyebilmektedir. Ne giyilmesi gerektiğinden tam emin olunamayan davetler için de spor ceket modelleri, hem şık hem de spor kombinler yapabilmeyi mümkün kılmaktadır.

Blazer Ceket Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Blazer Ceket Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Erkek blazer ceket modelleri hem günlük hayatta hem de davetlerde kullanıma uygun olan parçalar olarak erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu nedenle, kullanılacak olan alanlara göre kesimde ve renk kısmında çeşitlilik bulunmaktadır. Kullanıcılar blazer ceket temin etmek istediklerinde öncelikle hangi alanda ve ne çeşit bir mevsimde kullanılacağının belirlenmiş olmasına dikkat etmelidir. Alınacak olan ceket modelinin özellikleri bu gibi detaylardan bağımsız düşünülemeyeceğinden ilk olarak bu noktalar belirlenmelidir. Ardından erkek blazer ceket spor ya da resmi kesimlerden biri tercih edilebilecektir. Bu ayrımın ardından kişi kendi estetik zevkleri doğrultusunda bir seçim yapabilecektir. Bu noktada da, renk ve desenler söz konusu olmaktadır. Kategori içerisinde birçok farklı tonlarda renk yer almaktadır. Erkek blazer ceket siyah modeli en çok tercih edilen seçenekler arasında olmaktadır. Siyah blazer ceket her alanda hem günlük hem de şık bir seçenek olduğu için, erkeklerin dolabında bulundurması gereken en önemli parçalar arasında yer almaktadır. Bu seçim, kullanıcıların kolay bir şekilde şık kombinler yapabilmesine yardımcı olmaktadır. İster günlük hayatta istenir ise de gece davetlerinde kullanımı mümkündür. Gündüz kombinlenmek istendiğinde kot pantolon iyi bir seçenek olabilmektedir. Bu ceket modelleri sadece gömlek ile kullanılmamaktadır. Bunun yanı sıra, kış mevsimlerinde kazaklar ile kullanımları da mümkün olmaktadır. Bu da, kullanım alanını arttırmakta ve tek bir ceket ile daha çok kombin yapabilme imkanı tanımaktadır. Aynı şekilde yaz aylarında da hem gömlek hem de tişört modelleri ile blazer ceketlerin kombininin yapılması mümkün olmaktadır. Böylelikle, siyah bir blazer ceket ile birden fazla ortam için kombin yapma imkanı tanınmış olmaktadır. Buradaki farklılık blazer ceketlerin kesimi noktasında ortaya çıkabilmektedir. Tişört ile giyilmek istendiğinde slim fit bir blazer ceket yerine vintage modeller ya da daha rahat kesimlerin kullanımı daha şık sonuçlar elde edilmesine yardımcı olacaktır.

Farklı Renk ve Desen Çeşitleri ile Blazer Ceketler

Farklı Renk ve Desen Çeşitleri ile Blazer Ceketler

Erkek blazer ceket modelleri kategorisi içerisinde herkesin kendi zevkine en uygun olan modeli bulabilmesi adına birçok farklı renk ve desen modeli yer almaktadır. Blazer ceket birçok farklı alanda kullanılabilen bir ceket modeli olmaktadır. Bu nedenle, farklı renk ve desenleri içerisinde bulunması gerekmektedir. Kişilere hem daha fazla kombin yapabilme seçeneği sunan hem de pek çok farklı ortama uygun olarak kullanabilme seçeneği sunan bu çeşitlilik, kategorinin sıklıkla tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri olmaktadır. Erkek blazer ceket kategorisi içerisinde siyah olmak üzere farklı kesimlerde birçok ceket modeli yer almaktadır. Bu kesimlere İtalyan kesim ya da slim-fit olarak adlandırılabilen kesim seçenekleri örnek olarak verilebilmektedir. Renk olarak da, siyah, beyaz, krem, taba, camel, haki, toprak tonları, bordo, lacivert, mavi, yeşil ve diğer tonlar bulunmaktadır. Her bir renk için pek çok farklı tonun yer alması kişilere en sevdikleri tonu bulmasında da yardımcı olmaktadır. Bu sayede, beğenilen bir kesimdeki ceket modelinde en sevilen renk tonlarını yakalamak da mümkün olacaktır. Sadece düz renklerden oluşmayan bu kategori içerisinde, farklı desen seçenekleri de yer almaktadır. Bu seçenekler arasında yatay ve dikey çizgili modeller göze çarpmaktadır. Erkek blazer ceket kombin edilir iken en çok tercih edilen seçeneklerden biri de çizgili modeller olmaktadır. Yatay çizgili modeller, kişiyi daha zayıf ve olduğundan daha uzun gösterme gibi bir etkiye de sahip olduğu için kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Çizgili ceket modellerine ek olarak, kareli modeller de bu kategori arasında yer almaktadır. Kareli ceket modellerinde genellikle birbiri ile uyumlu iki renk ya da aynı rengin iki farklı tonundan oluşan bir ton oluşturulmuştur. Bu durum, kombinlemeyi daha kolay hale getirmiştir.

 Blazer Ceket Kesimleri ve Kullanımı

Blazer Ceket Kesimleri ve Kullanımı

Blazer ceketler spor ve şık ceket modelleri olarak da tanımlanabilmektedir. Birçok farklı alanda kullanımı mümkün olan bu ceket modellerinde hem kesim hem de kumaş açısından çeşitli seçenekler yer almaktadır. Bunların en başında kışın kullanılmak istenen yün modeller gelmektedir. Bu modeller arasında da yünün farklılıklarına dayanan bir çeşitlilik yer almaktadır. Pazen şekilde ya da taranmış yün şeklinde modellere bu kategori altında ulaşmak mümkündür. Bu seçenekler ekose blazer ceket erkek şeklinde de tasarlanmış olabilmektedir. Bunun yanı sıra, erkek beyaz blazer ceket seçenekleri de hem kış hem de yazın giymeye uygun kumaşlardan üretilmiş halde bu kategori içerisinde yer almaktadır. Erkek blazer spor ceket modellerinde düğme farklılıkları da yer almaktadır. Yün kumaşa ek olarak, erkek blazer deri ceket modelleri de erkekler için seçenek olarak kullanılmaktadır. Deriden üretilmiş olan blazer ceket modelleri genellikle spor ortamlarda kullanılmak amacı ile tasarlanmıştır. Vintage şekilde tasarlanmış olan deri blazer ceket modelleri de bulunmaktadır. Bu farklılıkların yanında ek olarak düğme konusunda da farklı seçim şansı yer almaktadır. Kimi blazer ceketlerde iki kimisinde üç ve kimisinde de 6 adet düğme yer almaktadır. Altı adet düğmenin bulunduğu blazer ceket modelleri kruvaze ceket olarak adlandırılmakta ve bu isimle de bulunabilmektedir. Kumaş seçiminde kişiler pek çok farklı çeşide ulaşabilmek ile birlikte kaçınmaları gereken kumaş seçimleri de bulunmaktadır. Özellikle sentetik kumaşlardan üretilmiş ve tasarlanmış blazer ceket kullanımları hem kış hem de özellikle yaz ayları için oldukça kullanışsız olmaktadır. Kişinin yaz aylarında terleme gibi sorunlar ile karşılaşmasına sebep olabilmektedir. Bunun yerine yün ya da pamuklu kumaşlar kış mevsimlerinde, pamuklu kumaşlar ise yaz mevsimlerinde kullanılmak istenen blazer ceket seçimlerinde tercih edilmelidir.

Blazer Ceketler ile Hem Şık Hem Spor Bir Görünüm Yakalamak

Blazer Ceketler ile Hem Şık Hem Spor Bir Görünüm Yakalamak

Erkek blaze ceket modelleri hem spor hem de şık bir görünüm yakalamak adına önemli parçalar olmaktadır. Genel olarak resmi organizasyonlarda giyilir şeklinde kodlanmış olan blazer ceketler günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Erkek blazer ceket bordo ,mavi, siyah, yeşil, kahverengi, krem, lacivert gibi renk seçeneklerini de bünyesinde barındırdığı için günlük hayatta da kolaylıkla kombinlenebilir bir seçenek olarak erkeklerin kullanımına uygun olmaktadır. Erkek yeşil blazer ceket modelleri günlük hayatta diğer toprak tonlarında kombinlenerek şık bir şekilde kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra, erkek blazer ceket lacivert seçeneği hem günlük hayatta hem resmi organizasyonlarda kullanılabilmektedir. Günlük hayatta bir kot ve açık renkli tişört ile kombini mümkün olan erkek blazer ceket mavi tonları, resmi organizasyonlarında da daha koyu tonlarda parçalar ile kombinlenerek rahatlık ile kullanılabilmektedir. Düğün ve nişan gibi davetlerde ise, slim fit olarak adlandırılan dar kesim ceketler şık bir görünüm yakalamaya yardımcı olmaktadır. Bordo ve siyah renklerinin bir arada kullanımı ile şık kombinler oluşturmak da mümkündür. Bu noktada, kişinin seçimleri kendi estetik zevklerine ve vücut yapısına uyumuna bağlı olmaktadır. Bu nedenle, kategori içerisinde hem birçok farklı renk ve desen hem de birçok farklı beden seçeneği yer almaktadır. Kişiler, beden seçimi esnasında da ne çok dar ne de kendi bedenleri üzerine çok bol gelecek modelleri tercih etmelidir. Özellikle omuz kısımlarının tam oturması ve kol boylarının tam olması, modelin şık ve düzgün durması adına dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan olmaktadır. Gömlek ile kombinlenmek istenen ceket modellerinde kol düğmelerinin ve gömleğin kol kısmının iyi ayarlanması önemlidir. Bu sayede hem şık hem de spor kombinler elde etmek mümkün olmaktadır. Kullanıcılar hem günlük hayatta kullanmak hem de resmi ortamlarda kullanmak adına, farklı ceketleri bu kategori altından temin edebilmektedir.

Erkek blazer ceket nasıl giyilir?

Erkek blazer ceketlerin giyimi oldukça kolaydır. Kişiler, tercih ettikleri modelin barındırdığı düğme sayısına bağlı olarak önden bu düğmeyi ilikleyerek tam anlamıyla ceketi giyebilmiş olmaktadır. Bunun yanı sıra, giyim esnasında omuz kısımlarının ve yaka kısımlarının dik bir şekilde durmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Blazer ceket nedir?

Blazer ceket hem günlük hayatta hem de gece davetlerinde ve profesyonel iş hayatında şık bir görünüm yakalamak için kullanılan ve farklı kesim, renk seçeneklerini bünyesinde barındıran bir erkek ceket modeli olmaktadır.

Erkek blazer ceket nasıl seçilir?

Erkek blazer ceket seçimi yapılırken öncelikle cekedin hangi alanda kullanılmak istendiğinin kararının verilmesi gerekmektedir. Spor bir şekilde günlük kullanıma uygun olacak bir blazer ceket ile gece davetlerinde kullanılmak istenen bir blazer ceketten aynı özellikler beklenmemektedir. Bu seçim yapıldıktan sonra, kişi sevdiği kesimdeki ve renk, desendeki bir blazer ceketi kendi vücut yapısına uygun bir bedende seçebilmektedir.