Filtreleri Temizle
Marka
Breville

Kategoriler

Marka

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Su Isıtıcısı & Kettle

için 4 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Breville Su Isıtıcısı & Kettle

Kararında demlenmiş sıcak bir karadeniz çayınının veya özel olarak hazırlanmış bir kahvenin yerini başka hiçbir şey tutamaz. Demlemek istediğiniz çay çeşidine uygun şekilde ayarlayabileceğiniz sıcaklık modları, sıcak su kapasiteleri, teknik ve tasarımsal öğeleriyle birbirinden farklılaşan Breville kettle ile ister keyif kahveniz için demleyeceğiniz çay için özelleştirilmiş deneyimin tadına varın.

Breville Kettle'da Öne Çıkan Teknik Özellikler

Breville Kettle'da Öne Çıkan Teknik Özellikler

Çeşitli tasarımlara sahip gövdesinin altında yer alan kablo saklama haznesinin sayesinde oldukça az yer kaplayarak mutfağınızda minimal ama şık duruşuyla çaylardan, kahvelere ve hatta yemeklerinizi hazırlarken gerek duyduğunuz sıcak su için zamandan tasarruf etmenize olanak sağlayacak olan Breville su ısıtıcısı modelleri, en çok kullanacağınız yardımcınız olmak için hazır. Fırçalanmış aliminyum gövdeye ve tabana sahip ürünler dışında, Breville kettle modelleri; özel olarak kullanıl Duraglass cam gövdeye sahip ürünler sayesinde içerisindeki su durumunu rahatlıkla görebilir, 1.7 litre gibi büyük su haznesi sayesinde bir çok misafirinize aynı anda servis yapma imkanı sağlayabilirsiniz. Yaklaşık 7 fincan kadar suyu aynı anda kaynatabilmenin yanında, barındırdığı özellikler ile Breville kettle nasıl, ne gibi durumlarda kullanacağınızı seçebileceğiniz programlanmış sıcaklık ayarları bulunan modeller sayesinde özel sıcaklık durumlarına ihtiyaç duyan çay türleriniz için gerekli optimum sıcaklığı ayarlayabilir ve en lezzetli şekilde çayınızın tadına varabilirsiniz. Fonksiyonel özellikleri ve ergonomik olarak tasarlanmış tutma sapı aracılığıyla rahat bir kullanım deneyimi sunan modeller beğeninize sunuluyor.

Breville Kettle Fonksiyonel Kullanım Sunar

Breville Su Isıtıcıları Fonksiyonel Kullanım Sunar

Modeller arasında değişiklik gösteren birçok tasarımsal dokunuş farklılıklarına, kullanılan materyallerin çeşitlerine ek olarak Breville kettle kullananlar için tasarlanmış fonksiyonel kullanım kolaylıkları sayesinde ürünlerimiz, mutfağınızda en güzel deneyimleri elde etmenize yardımcı oluyor. Programlanmış sıcaklık modları sayesinde tam olarak aynı optimal sıcaklıklarda ve saf tadını bozmadan kaynatıyor ister siyah, beyaz çay veya yeşil çay ya da french press kahve hazırlayacak olun her türlü gerekli sıcaklığa uygun önceden ayarlanmış programları ile sizlere sunuluyor. 1.7 litre gibi Yüksek kapasiteye sahip haznesi sayesinde en yoğun anlarınızda bile cihazınızla tek severde 7 fincana kadar sıcak su kaynatabilir, sessiz kaynatma özelliği sayesinde çalışma sırasındaki ses seviyesini minimum ölçüde tutarak çaylarınızı hazırladığınızın kimse farkına varmadan masanızı kurabilirsiniz. Modeller arasında değişiklik gösteren Breville su ısıtıcısı fiyat seviyeleri ile kullanım amacınıza uygun su ısıtıcınızı seçenekler sunarak belirli ısılarda hazırlanması gerekilen çaylardan, özenle demleyeceğiniz kahvelerinize, hatta misafir öncesi hazırlayacağınız sıcak suya ihtiyaç duyduğunuz o mühim durumlarda bile en önemli yardımcınız olmaya aday.

Breville Su Isıtıcıların Öne Çıkan Model Farklılıkları

Breville Su Isıtıcıların Öne Çıkan Model Farklılıkları

Breville kettle özellikleri ve fonksiyonlarına göre farklılaşan modeller arasından, the Crystal Clear ürünlerinde bulunan Dura Glass cam gövdesi sayesinde 1800 Watt gibi yüksek güç seviyelerine kaynayan suyu gövdesinden bile rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Breville su ısıtıcısı yüksek kapasiteye sahip gövdesi ve hassas bir kapağa sahip olan modellerle özelleştirilmiş kapak sistemiyle sıçrama gibi durumların önüne geçiliyor ve narin bir kapanış uygulanıyor ve tüm işlem artık çok daha göze hoş gelecek şekilde gerçekleşiyor. The Smart Kettle Luxe modellerinde ise 7 fincana kadar alabilen su kapasitesinin dışında suyunuzu optimum sıcaklıkta ayarlamanıza yaran önceden programlanmış modlar bulunuyor. Fırçalanmış aliminyum, siyah, deniz tuzu gibi renklere sahip olan modellerde yer alan modlar sayesinde çayınıza uygun sıcaklığı bulmanız çok daha kolay. Sıcak tutma modu sayesinde ise içecekleriniz 20 dakika boyunca ideal sıcaklıkta tutulabilme avantajına kavuşuyor. Birçok farklı şekilde tasarımsal dokunuşlara ve teknik özelliklere sahip olan Breville kettle fiyat olarak modeller arasında farklılaşan kategorilere sahip olup, arasından tercihinize uygun seçebileceğiniz opsiyonlar barındırıyor.