TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

WMF, Kahve Makineleri

için 31 sonuç bulundu.

WMF Kahve Makineleri

Bazı insanlar için gün içerisinde uyanık kalmak, baş ağrısını gidermek veya sakinleşmek için kahve vazgeçilmez olmaktadır. Kahve, içerisinde bulunan kafein sayesinde keyif verici bir gıda olmakla birlikte özellikle uykunuzun açılması ve sağlığın korunması gibi amaçlar ile tüketilebilir. Bu nedenle birçok kahve çeşidinin hazırlanması için pratik bir yöntem olarak kahve makineleri kullanılabilir. Bu konuda da WMF kahve makinesi kullanılması sayesinde istenilen kahve türü çok kolay bir şekilde her an hazırlanabilir. WMF markası, 100 yıldan uzun bir süredir bu sektörde var alan önemli markalardan biri olarak, her zaman yeni standartlar ile kahve makineleri gibi küçük ev aletleri sayesinde Türkiye'de de önemli markalardan biri olmayı başarmıştır.

WMF Kahve ve Espresso Makineleri Türk Kahvesini Özel Bir Hale Getirir

WMF Kahve ve Espresso Makineleri Türk Kahvesini Özel Bir Hale Getirir

Kahve makinelerinin üretimini gerçekleştiren önemli markalardan birisi de WMF markası olmuştur. Marka Türkiye'de bugün hem ev sahipleri tarafından hem de işletmeler tarafından çok yoğun bir şekilde kullanılan kahve makineleri üretimi gerçekleştirmeyi başarmıştır. Bu kapsamda ürünlerin ne kadar kullanışlı, kaliteli ve keyifli olduğu açısından bilgi elde etmek istediğinizde WMF kahve makinesi yorum içeriklerini inceleyebilirsiniz. Bu makinelerin kullanımındaki temel özelliklerden birisi özellikle kahvenin hazırlanması için kullanılan demliğin metal veya cam gibi farklı malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Örnek olarak WMF kahve makinesi ürünlerinin birçoğunda cam demlik gibi bir ayrıntı bulunmaktadır. Çünkü cam demlik, kahve ve çay gibi ürünlerin hazırlanması için en keyifli, sağlıklı ve hassas kullanımlardan birini oluşturmaktadır. Özellikle Türk kahvesinden ziyade filtre kahve ve espresso kahve hazırlama konusunda da cam demlik ayrı bir yere sahiptir. Bu nedenle kullanıcılar kahve makinesi cam demlik ürünlerini de sıklıkla WMF markası üzerinden temin etmeyi seçmektedir. Çünkü marka tarafından sunulan kahve makineleri gibi ürünler yanında cam demlik ürünleri de bir yedek parça veya sadece kahve demlemek gibi işlemler için kullanılabilecek özel ürünler arasında yer almaktadır. İşte bu nedenle temin ettiğiniz ürünler sayesinde Türk kahvesini sabah kahvaltısında, gün içerisinde veya akşamları keyifli bir şekilde hazırlayarak tam istediğiniz lezzete sahip şekilde tüketebilirsiniz.

WMF Kahve ve Espresso Makineleri Özel Serileri

WMF Kahve ve Espresso Makineleri Özel Serileri

Çok köklü bir marka olarak tanınan WMF markası, uzun yıllardır gerçekleştirdiği kahve makinesi üretimlerinde de birçok farklı ürün serisini ve birçok farklı modeli ortaya çıkarmıştır. Bu kapsamda ürün serileri ve modelleri incelenirken, öncelikle üretilecek kahvenin türü göz önünde bulundurulur. Aslında WMF markası tarafından üretilen kahve makineleri içerisinde daha fazla filtre kahve makineleri ve espresso kahve makineleri yer almaktadır. Çünkü Avrupa menşeli bir marka olması ile birlikte bu marka espresso gibi filtre kahvelerin üretilmesi açısından çok hassas ve pratik kullanım sağlayan makineler üretmiştir. Örnek olarak WMF espresso kahve makinesi ürünleri incelendiğinde, bu konuda birçok farklı ürün ile karşılaşmanız mümkün olacaktır. Aslında espresso hazırlığı, filtre kahve makineleri içerisinde gerçekleştirdiği için de benzer bir makine yapısı bulunmaktadır. Bu kapsamda espresso üretimi için de temel olarak WMF filtre kahve makinesi ürünleri gözden geçirilebilir. Filtre kahve makineleri konusunda markanın sunduğu serilerden biri olarak Bueno serisi göz önünde bulundurulabilir. Bu seri içerisinde bulunan cihazların temel özelliklerinden birisi, cam demlik kullanımı bulunması, su seviyesi, otomatik kapanma ve basınç ayarı gibi özellikler bulunmalıdır. Ortalama 10 bardak gibi bir kahve hazırlama kapasitesi gösteren bu cihazlar dışında da yine filtre kahve makinesi olarak Stelio veya Lono gibi makine serileri tercih edilebilir. Evlerde kullanımı tercih edilebilecek Kitchen Minis gibi ürünler sayesinde de bu seri içerisindeki cihazlar pratik ve hızlı bir kullanım için seçilebilir. Aslında temel olarak filtre kahve makinesi ürünleri ev ortamından ziyade işletmelerde daha çok kullanılır. Çünkü ev ortamında genellikle Türk kahvesi gibi ürünler daha sık tüketilir. Ancak kafeterya gibi işletmelerde gündelik olarak müşterilere sunulmak üzere espresso, Americano veya Meksika kahvesi gibi özel aromatik kahveler sık sık hazırlanır. İşte bu tip kahvelerin hazırlanması için de işletmelerin kendileri için uygun boyutları oluşturan ve sürekli kullanıma hazır cihazlar seçmesi önemlidir. Bu kapsamda da ev veya işletme kullanımına uygun, kapasiteleri değişen ve farklı modellerdeki ürünlere göre de WMF kahve makinesi fiyatları değişim oluşturmaktadır.

WMF Kahve ve Espresso Makineleri İle Profesyonel Üretim

WMF Kahve ve Espresso Makineleri İle Profesyonel Üretim

Gerek Türk kahvesi gerek espresso gibi aromatik kahveler sıradan bir şekilde hazırlandığında, istenilen lezzeti, kokuyu ve keyifli görüntüyü ortaya çıkarmaz. Çünkü her kahve çeşidinin hazırlanması için özen gösterilmesi gereken belli noktalar yer alır. Örneğin, espresso gibi filtre kahvelerin hazırlanması sırasında bilhassa su sıcaklığı ve basınç oranlarına özen göstermek önemlidir. Çünkü bu iki değer birbiriyle orantılı bir şekilde demleme sağlanması ile kahvenin hazır hale getirilmesinde rol oynar. Her ne kadar çok kaliteli ve özel bir kahve ürünü temin etmiş olsanız dahi doğru makineyi kullanarak doğru yöntemleri tercih etmezseniz, kahveniz istediğiniz kıvama gelmeyecektir. Bu nedenle seçeceğiniz makine WMF espresso makinesi gibi özel bir tercih olmalıdır. Farklı seriler içerisinde yer alan bu makineler yaptığınız profesyonel basınç ayarı ve sıcaklık ayarı sayesinde kendi otomatik süresi dahilinde espresso üretme işlemini tam profesyonel olarak sağlayacaktır. Bu ayrıntı ev kullanıcılarından ziyade işletme yani kafeterya ve restoran gibi kullanıcılar için daha önemli bir noktadır. Çünkü bu tip kullanıcılar tam profesyonel bir makine kullandıklarında hazırladıkları kahveyi müşterilerine daha lezzetli ve daha rahat bir şekilde sunabilirler. Hatta bu konuda WMF filtre kahve makinesi yorum içerikleri incelendiğinde de kullanım sırasında hiçbir hata gerçekleştirmeden en iyi sonuç elde edilebilir. Çünkü bu tip içeriklerde kullanıcılar tarafından elde edilen püf noktaları ve kahvenin daha lezzetli olması için yapılması gerekenler gibi birçok bilgi ön plana çıkmaktadır. Yine bu durumu Türk kahvesi gibi gündelik içeceklerde düşündüğünüzde de kahvenin hazırlanmasındaki en önemli ayrıntılardan biri olan kısa sürede yavaş yavaş hazırlama, makineler sayesinde de artık mümkün hale gelmiştir. WMF gibi bir marka sayesinde elde ettiğiniz kahve makinesi ile birlikte sizde yavaş ve istenilen sıcaklık ayarında bir Türk kahvesi hazırlayarak, şekeri tam işlemiş ve kokusu üstünde bir kahve elde edebilirsiniz. Bu nedenle ister Türk kahvesi hazırlamak ister espresso gibi kahveleri hazırlamak için seçeceğiniz makineleri rahatlıkla farklı modellerden tercih edebilirsiniz. Bu konuda da WMF espresso kahve makinesi gibi ürünleri incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz. Tüm kahve makinesi modelleri için Kahve Makineleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

WMF
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acura (1)
Adessa (1)
Aeg (1)
Altus (21)
Apex (1)
Arisco (6)
Arnica (40)
Arzum (159)
Arçelik (129)
Ascaso (2)
Awox (24)
Bambum (2)
Beko (51)
Bialetti (1)
Biggshop (3)
Bluehouse (1)
Borda (4)
Bosch (42)
Botega (1)
Braun (26)
Brawi (1)
Breville (6)
Briz (1)
Cafflano (5)
Casio (7)
Caso (8)
Cloer (2)
Conti (17)
Cosmos (2)
Crown (5)
Cunill (12)
Cvs (38)
Delonghi (112)
Diva (9)
(399)
Dora (1)
Electrolux (19)
elektrolux (12)
Empero (1)
Emsan (14)
Epinox (3)
Espiva (4)
Expobar (3)
Fakir (276)
Felix (1)
Franke (3)
Gaggia (7)
Goldmaster (102)
Gondol (1)
Group (2)
Grundig (23)
Homend (3)
Homstar (12)
Hongkin (3)
Hongxin (3)
İlly (1)
Jura (21)
Kangye (1)
KAPP (1)
Karaca (92)
Kawai (6)
Kenwood (2)
Keysmart (4)
King (53)
Kiwi (25)
Konchero (13)
Korkmaz (176)
Kress (22)
Krups (16)
Kuban (1)
Kutlu (1)
Lavion (2)
Lider (2)
Magister (1)
Marco (1)
Maress (3)
Marsstar (6)
Master (1)
Melitta (56)
Microstar (3)
Miele (2)
Moulinex (2)
Must (1)
Mypresso (2)
Nescafe (4)
Nespresso (20)
O'live (1)
Ouslife (1)
Philips (17)
Premier (15)
Profilo (13)
Queen (8)
Raks (30)
Remetta (2)
Remta (19)
Ritter (2)
Saeco (3)
Sage (13)
Sarex (4)
Schafer (74)
SCHAFER (5)
Senowa (9)
Siemens (62)
Silver (2)
Sinbo (105)
Skytech (1)
Smeg (3)
Stilevs (77)
Sunny (1)
Tantitoni (3)
Tchibo (8)
Teba (15)
Techfit (1)
Tefal (93)
Vestel (60)
Voog (20)
Wacaco (4)
Wildlebend (17)
WMF (31)
Wmf (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Fincan Kapasitesi

(10)
(9)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL