Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Nasır & Mantar Önleyici

için 490 sonuç bulundu.

Nasır ve Mantar Önleyici

Genellikle ayaklarda ve ellerde görülen nasır bir cilt hastalığıdır. Nasırlar için uygulanabilir birçok tedavi yöntemi vardır. Bu yöntemler doğru uygulandığı takdirde iyileşme sağlar. Bir diğer cilt rahatsızlığı ise mantarlardır. Mantar, çevreden bulaşabilen bir hastalıktır. Mantar rahatsızlığının da nasır gibi birçok çözüm yolu vardır. Mantarlar vücudun çeşitli bölgelerinde oluşabildiği gibi tırnaklarda da görülür. Bu tırnak mantarları için tırnak mantarı kremi tercih edilebilir. Bu çözüm yollarından bazıları mantar spreyi veya nasır bandı gibi seçeneklerdir. Mantar ve nasır önleyici ürünler doğru bir şekilde kullanıldıktan sonra tedaviyi destekler. Ayrıca bu cilt rahatsızlıklarının birçok farklı türü vardır. Şiddetine göre belirleyeceğiniz bir tedavi yöntemi uygun olacaktır. Birçok marka nasır ve mantar önleyici kremler, spreyler ve bantlar üretiyor. Bu tedavi yöntemlerinden kendinize uygun olanı seçebilir fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu ürünlerin düzenli kullanılması önemli bir etkendir. Düzenli kullanılmayan bir ürün tedaviyi sağlamayacaktır. Mantar ve nasırlar ciltte kötü bir görüntü oluştururlar. Bu görüntüden kurtulmak ve cildi eski haline getirmek için nasır ve mantar önleyici ürünlerin kullanılması önemli bir noktadır. Sizler de ayak bakımı sayfamızdaki seçenekleri inceleyerek nasır ve mantar önleyici ürün çeşitlerini bulabilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri tercih edebilirsiniz.

Nasır Nasıl oluşur?

Nasır Nasıl oluşur?

Nasır, genellikle ayaklarda ve ellerde oluşan bir cilt rahatsızlığıdır. Bu rahatsızlık, sürtünmeden, yanlış ayakkabı kullanımından meydana gelebileceği gibi çok fazla ayakta durmaktan da meydana gelebilir. Elde oluşmuş olan nasırlar genellikle el ile iş yapan insanlarda görülür. Nasır, öncelikle ağrı ve acı gibi bir problem ortaya çıkarmaz. Fakat sonraki dönemlerde şiddetli ağrılar oluşturabilir. Sürekli topuklu ayakkabı giymek, ayağın numarasına uygun olmayan ayakkabıları giymek ayak sağlığını etkiler. Bu durumda ayakkabı nedeniyle nasır oluşumu gözlenir. Bunun zıttı olarak ayakkabısız gezmek de nasır için uygun bir ortam oluşmasına neden olur. Ayağın sürekli yüzeyle temas etmesi, sürtünmesi gibi etkenler ayaklarda nasır oluşturur. Ayrıca yürüme bozuklukları gibi rahatsızlıklar da nasır oluşumunu destekler. Nasır için kullanılabilecek birçok ürün vardır. Nasır önleyici ürün çeşitleri geniş bir yelpazeye sahiptir. El veya ayak için uygun olarak üretilen bu ürünler sıklıkla tercih ediliyor. Bu ürünlerin ayak için kullanılan nasır törpüsü ve nasır yastığı gibi birçok çeşidi arasından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Koruyucu ürünler kullanmadan önce nasırın hangi aşamada olduğu bilinmesi önemli bir noktadır. Yumuşak nasır, genellikle ayak parmakları arasında oluşan yumuşak derili nasır çeşididir. Sert nasır, ayakların kemikli bölgelerinde oluşur ve ayakkabının uygun olmaması sonucu ortaya çıkar. Bir diğer nasır çeşidi ise tohum nasırıdır. Tohum nasırı, genellikle topuk kısmında oluşan sert nasırlardır. Bu nasır çeşidi için silikon nasır yastığı koruyucu ürünü kullanılabilir. Bu nasır çeşitlerine göre uygun olan nasır önleyici ürünü seçmeniz önemli bir noktadır. Nasırlar ilk aşamalarda ağrı yapmayan cilt rahatsızlıklarıdır. Fakat zamanla şiddetli ağrı ve acıya neden olabilir. Bu nedenle nasırın ilk seviyelerinde önleyici ürünlerin kullanılması bu rahatsızlığın tedavisi açısından kolaylık sağlayacaktır. Nasır önleyici ürünler kullanılmadan önce nasır olduğu kesinleşmelidir. Ayrıca nasırın büyüklüğü, derecesi gibi faktörler nasır önleyici ürün seçiminde önemli noktalardandır. Nasır bantları, nasır törpüleri gibi ürünler nasırın ölü derisini ortadan kaldırarak onun iyileşmesinde yardımcı oluyor. Nasır boyutu gibi temas eden önleyici ürün seçiminde nasırın boyutu dikkate alınmalıdır. Ayrıca nasır harici deriye temas etmesi önlenmelidir. Nasırlar genellikle cildin baskıya maruz kalmasından sonra, derinin kalınlaşması ile ortaya çıkan rahatsızlıklardır. Ayakkabı seçiminde titiz davranılması bu açıdan önemli bir noktadır. Topuklu ayakkabılar, ayağın bedenine uyum sağlamayan ayakkabıların çok fazla kullanılması ayağa baskı yapar. Bu baskı sonucu deri kalınlaşır ve nasır ortaya çıkabilir. Nasır önleyici ürünler arasından nasırın çeşidine göre bir seçim yapılması önemli bir noktadır. Sizler de sayfamızda yer alan ürünler arasından nasır önleyici ürünleri inceleyebilir, uygun olanı satın alabilirsiniz.

Mantar Nasıl Oluşur?

Mantar Nasıl Oluşur?

Cilt üzerinde kaşıntı, iltihap, şişlik gibi birçok durum mantarlar nedeni ile oluşuyor. Mantar hastalığı tek hücreli mantarların cilt üzerine yerleşmesi ile ortaya çıkar. Bedenin her kısmında oluşabilecek mantar rahatsızlığının çözümü için birçok ürün mevcuttur. Bu ürünler arasında karar vermeden önce bir hekimden yardım alınması gerekir. Mantar rahatsızlığının çeşitleri vardır. El mantarı, ayak mantarı, yüz, vücut, kafa mantarı gibi birçok bölgede oluşabilir. Her mantar türü için ayrı bir mantar önleyici ürün kullanılmalıdır. Ayrıca zamanla yayılabilen bu rahatsızlık bulaşıcı bir hastalıktır. Bu rahatsızlığın çözümü için üretilen birçok mantar önleyici ürün vardır. Ayak mantarı için üretilen mantar çorabı ve tırnak mantarı jeli gibi birçok farklı formda önleyici ürün bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bazı mantar çeşitleri doğrudan temas ile yayılabilir hastalıklardır. Hem insanlardan insanlara hem de hayvanlardan insanlara geçebilen bu hastalık için birçok tedavi yöntemi vardır. Özellikle bazı mantar çeşitleri yüksek bulaşıcı rahatsızlıklar kategorisine girebilir. Bu nedenle mantar önleyici ürünlerin kullanılması ve rahatsızlığın önlenmesi önemli bir noktadır. Ayakkabı, havlu gibi eşyaların ortak kullanılması mantar oluşmasında etkilidir. Ayrıca aşırı terleme, nemli kıyafetler gibi etkenler de mantar oluşumunu sağlıyor. Ellerde oluşan mantar rahatsızlıkları ellerin sürekli ıslak bırakılmasından kaynaklanabilir. Mantar önleyici ürünlerin tek başına kullanılması bu rahatsızlık için etkili bir çözüm değildir. Vücudun hijyenine dikkat edilmesi gibi bazı etkenler de mantar önleyici ürünlerin maksimum seviyede etki etmesini sağlar. Mantar önleyici ürünler arasında çok fazla tercih edilen tırnak mantarı solüsyon çeşidi de tırnak mantarı için kullanılır. Mantar önleyici ürünler farklı mantar çeşitleri için ayrı olarak üretiliyor. Bir mantar önleyici ürünü her mantar çeşidinde kullanılması uygun olmayacaktır. Ayrıca her mantar önleyici ürün farklı kimyasallar içerir. Bu kimyasallar mantarı durduracak veya azaltacak şekilde oluştururlur. Mantar önleyici ürünler birçok marka tarafından üretiliyor. Bu markalar farklı ürünleri piyasaya sunuyor. Fiyatları farklılık gösteren bu ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca mantar önleyici ürünler farklı formlarda karşımıza çıkıyor. Sprey, krem, çorap şeklinde kullanılabilen bu ürünler markalara göre çeşitlilik gösteriyor. Mantar, nasır gibi cilt rahatsızlıklarının erken bir zamanda tedavi edilmesi önemli bir noktadır. Zamanla yayılabilen ve ağrı gibi etkileri ortaya çıkan bu hastalıklar şiddetlenebilir. Bu nedenle nasır ve mantar önleyici ürünlerin düzenli olarak kullanılması rahatsızlıkların çözülmesinde önemli bir unsurdur. Sizler de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek mantar önleyici seçenekler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Nasır ve Mantar Önleyici Çeşitleri

Nasır ve Mantar Önleyici Çeşitleri

Mantar ve nasır gibi cilt rahatsızlıkları güçlü ürünler kullanılarak tedavi edilir. Bu önleyici ürünler birçok çeşit ve tür içeriyor. Nasır için kullanılabilecek ürünler nasır bantları, nasır yastığı, nasır kremi, nasır törpüsü olarak sınıflandırabiliriz. Bu ürünlerin bazıları ayak nasırı için bazıları ise el nasırı için uygun formda ürünlerdir. Nasır önleyici solüsyon, nasır bantları gibi ürünler hem ayak hem de el nasırı için kullanılabilir. Aynı şekilde nasır önleyici ürünler çok etkili kimyasallar içerir. Bu nedenle nasır dışında temiz deriye temas edilmemesi önemli bir noktadır. Nasır önleyici ürünler arasında belirtilen nasır yastığı parmak arası ve ayak altı nasır yastığı gibi ürünler ayak nasırı için uygun bir formda üretiliyor. Bu ürünler tercih edilirken nasırın türüne dikkat edilmelidir. Nasır önleyici ürün çeşitleri, kremler, solüsyonlar, bantlar ve törpüler olarak belirtilebilir. Aynı şekilde nasır önleyici ürünler kullanımlarında farklılık görülebilir. Nasır rahatsızlığının çözülmesini isteyenler bu ürünleri düzenli bir şekilde kullanmalıdır. Mantar önleyici ürünlerin arasında birçok çeşit gösterilebilir. Mantar önleyici spreyler, mantar çorapları gibi ürünler çok fazla kullanılan ürünlerdendir. Bu ürünler daha çok cilde doğrudan uygulanmasının yanı sıra mantar jeli gibi ürünler tırnaklara uygulanarak bekletilir. Nasır ve mantar ürünleri birçok marka tarafından üretiliyor. Bu ürünlerin kullanımları birbirlerinden farklıdır ve tümü düzenli bir kullanım süreci gerektirir. Nasır rahatsızlığının belirtilerinde deride dökülmeler, sertleşmiş bir deri ve deri altında hissedilen bir ağrı gibi önemli noktalar gösterilir. Nasır bantları ve törpüler nasırın üzerindeki sertleşmiş deriyi yumuşatır. Böylece nasır derisi yumuşar. Nasır törpüleri elektrikli nasır törpüsü veya normal nasır törpüsü olarak ikiye ayrılır. Bu törpüler genellikle banyodan sonra nasırlı olan bölüme uygulanarak nasırın yumuşaması ve sökülmesinde kolaylık sağlıyor. Nasır çeşitlerinden biri olan nasır yastıkları da genellikle ayaklardaki nasırlar için kullanılır. Bu ürün nasırlı kısmı çevreleyerek onun zamanla yumuşamasını sağlar. Silikon nasır yastıkları, zamanla nasıra tutunarak o bölgeyi iyileştirir. Aynı şekilde mantar önleyici ürünler de farklı çeşitler içerir. Bu çeşitlerin içerisinde mantar jeli, mantar kremleri, mantar spreyleri gibi birçok çeşit yer alır. Bu çeşitlerin içerisinden mantar çeşidine göre önleyici ürün seçimi yapabilirsiniz. Birçok marka tarafından üretilen bu önleyici ürünlerin kaliteli bir markadan temin edilmesi önemli bir noktadır. Sayfamızdaki ürünler arasında bulunan nasır ve mantar önleyici seçenekler arasından size uygun olanları keşfedebilirsiniz.

Nasır ve Mantar Önleyici Ürünler Nasıl Kullanılır?

Nasır ve Mantar Önleyici Ürünler Nasıl Kullanılır?

Nasır ve mantar rahatsızlıkları cilt rahatsızlıklarından en yaygın olanlarıdır. Bu rahatsızlıklar için birçok farklı önleyici ürün tercihi yapılabilir. Farklı markalar farklı tür önleyici ürünleri piyasaya sunuyor. Her bir ürün farklı bir kullanıma sahiptir. Ayak nasırları bu nasır türleri arasında en yaygın olandır. Ayak nasırları için nasır solüsyonları, nasır bantları, nasır törpüsü gibi çeşitli ürünler kullanılabilir. Bu ürünlerden biri olan nasır çözeltisi kullanımı oldukça kolaydır. Nasırlı bölgeye bu solüsyondan birkaç damla damlatılır. Ardından hareket etmeden birkaç dakika bekletilir. Böylece nasırlı bölgedeki deri yumuşar. Bir diğer nasır önleyicilerden olan nasır bantları sürekli ayakta çalışmak zorunda olanlar için oldukça kullanışlıdır. Bu bant, nasıra yapıştırılır. Düzenli bir şekilde kullanılan bant, nasırlı bölgeyi zamanla iyileştirir. Bu nasır bandı kullanımı yoğun tempolu işlerde çalışan insanlar için uygun bir çözüm olacaktır. Bir diğer nasır önleyici ürün ise nasır törpüleridir. Nasır törpüleri banyo yaptıktan sonra deriye uygulanır. Nasır önleyici ürünler birçok farklı ürün skalası ile piyasaya sunuluyor. Mantarlar için uygulanacak önleyici ürünler de farklı kullanım talimatları içerir. Bu talimatlar ürünün paketinde ayrıntılı olarak anlatılır. Mantar önleyicileri içerisinde tercih edilen ürünlerden biri olan mantar çorapları ayaktaki mantarları önlemek için üretiliyor. Mantar çorapları ince yapıları ile ayağa geçirilerek kullanılır. İçerisinde mantar önleyici bileşenler bulunan bu çoraplar düzenli kullanımda etkisini gösteriyor. Gün boyu rahatlıkla kullanılabilecek mantar çorapları birçok çeşit içeriyor. Mantar önleyici ürünler arasında kullanışlı olan bir başka ürün ise mantar spreyleridir. Püskürtebilen formda olan mantar spreyi ürünleri ile düzenli kullanımda ciltteki mantarlar da gözle görülür bir fark oluyor. Nasır ve mantarlar için her ürün sizlere uygun olmayabilir. Bu durumda hekiminize danışarak onun tavsiyeleriyle hareket etmeniz doğru bir seçim olacaktır. Önleyici ürünler fiyat bakımdan da farklılık gösterir. Markaya ve kaliteye göre değişiklik gösterecek olan bu ürünler geniş bir yelpazede incelenebilir. Dilerseniz sayfamızdaki seçenekleri göz önüne alarak nasır ve mantar önleyici ürünleri keşfedebilir, size uygun olanı satın alabilirsiniz.

Nasır ve Mantar Önleyici Ürün Fiyatları

Nasır ve Mantar Önleyici Ürün Fiyatları

Nasır ve mantar önleyici ürünler geniş bir yelpazede sunuluyor. Birçok marka bu ürünlerden üretiyor. Fiyatlar hem markaya hem de etkiye göre değişiyor. Benzer ürünler farklı markalarda farklı fiyatlarda satılabiliyor. Bu durumda kalite ve ürünün etkisi fiyatlar üzerinde değişimlere sebep oluyor. Nasır önleyici ürünler arasında nasır bandı fiyat skalası oldukça geniştir. Farklı markalardaki nasır bantlarını karşılaştırarak bütçenize uygun nasır bandını bulabilirsiniz. Bir diğer nasır önleyici ürün olan nasır yastığı fiyatları da değişiklik gösteriyor. Bu fiyatlar önleyici ürünün yapıldığı malzeme, marka güvenilirliği gibi etkenlerde değişiklik gösteriyor. Vücut için kullanılan mantar spreyi fiyatları ile ayak için kullanılan mantar çorabı fiyatları arasında farklar olabilir. Mantar önleyici ürünler de birçok marka tarafından üretiliyor. Fiyatlar kalite gibi bazı etkenlere göre değişiklik gösteriyor. Nasır ve mantar önleyici ürünler birçok insan tarafından kullanılıyor. Nasır ve mantar önleyici ürün seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar mevcuttur. Öncelikle cilt rahatsızlığının bu rahatsızlıklarından biri olduğuna emin olmanız gerekir. Önleyici ürünleri tercih etmeden önce mantar ve nasır çeşitlerini bilmeniz gerekir. Ayak nasırı, el nasırı veya ayak mantarı, vücut mantarı, kafa mantarı gibi birçok çeşit arasından kendi cilt rahatsızlığının ne olduğunu bilmeniz önemli bir noktadır. Bu aşamada hekiminizden yardım alabilirsiniz. Nasır ve mantar önleyici ürünler içerisinden kendi cilt rahatsızlığına göre bir seçim yapmalısınız. Her ürün, rahatsızlığın çeşidine göre kullanılmalıdır. Düzenli olarak kullanılan nasır ve mantar önleyici ürünler, rahatsızlık üzerinde pozitif etki sağlayacaktır. Nasır ve mantarlar günlük hayatta sıklıkla karşılaşılan cilt rahatsızlıklardandır. Bu cilt rahatsızlıkları hafif şiddetteyken önleyici ürünler kullanılırsa daha etkili olacaktır. Fiyatlar arasından karşılaştırmalı olarak uygun önleyici ürünü bulmanız mümkün olacaktır. Mantar rahatsızlığı yayılabilen bir rahatsızlıktır. Bu durumda bu durumda bu rahatsızlık ne kadar kısa sürede önlenirse kişi için o kadar rahatlatıcı olacaktır. Mantar önleyici ürünler arasında mantar önleyici spreyler, mantar önleyici çoraplar, mantar önleyici jeller gibi birçok farklı formda ürün bulmanız mümkündür. Bu ürünler içerisinden rahatsızlığın şiddetine ve çeşidine göre ürün seçimi yapmanız önemli bir noktadır. Aynı şekilde nasır önleyici ürünleri seçiminde rahatsızlığın şiddeti önemli bir noktadır. Sizler de sayfamızdaki seçenekleri inceleyerek nasır ve mantar önleyici ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilir, size uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Scholl (15)
Wartner (7)
Basler (5)
Solingen (5)
Ogansia (4)
Fe (3)
Nascita (3)
Oniko (3)
Shelax (3)
Tanaçan (3)
Tinactin (3)
Urgo (3)
Fusswohl (2)
Zoya (2)
Aden (1)
Ahava (1)
Allpresan (1)
Beurer (1)
Biorichi (1)
Cuccio (1)
Farmasi (1)
Gehwol (1)
Lionesse (1)
Medifoot (1)
Mihri (1)
Oriflame (1)
Otacı (1)
Pityana (1)
ProLinc (1)
Talya (1)
Tarko (1)
Trim (1)
Trina (1)
Tums (1)
(349)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(36)
(16)
(12)
(10)
(7)
(6)
(5)
(4)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(78)
ve üzeri (120)
ve üzeri (135)
ve üzeri (138)
ve üzeri (145)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL