TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

, 4-7 Yaş Çocuk Bisikleti

için 258 sonuç bulundu.

4-7 Yaş Çocuk Bisikleti

Bisiklet modelleri çocukların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk bisiklet modelleri arasında; 3 tekerlekli bisiklet modelleri, 1-4 yaş bisiklet modelleri, 4-7 yaş bisiklet modelleri, pedallı araçlar gibi modeller bulunmaktadır. Sayfamızda 4-7 yaş aralığındaki çocukların kullanımına uygun bisiklet modellerini inceleyebilirsiniz.

4-7 Yaş Çocuk Bisikleti Nasıldır?

4-7 Yaş Çocuk Bisikleti Nasıldır?

Çocuk bisikletleri genellikle tekerlek sayısına ve yüksekliğine göre farklı yaş gruplarına ayrılmıştır. 4-7 yaş grubu için uygun olan çocuk bisikletlerinde 2 tekerlek bulunmaktadır. Bazılarında ek olarak ikili küçük destek tekerleği de bulunur. Eğer çocuğunuz bisiklet sürme konusunda çok iyi değilse başlangıçta bu tekerleklerle antrenman yaptırabilir ve daha sonra dilerseniz bu tekerlekleri çıkarabilirsiniz. Bisiklet binmek çocuklarda denge becerisinin gelişmesine oldukça yardımcıdır. Çocuğunuzun hem bisiklet binerek eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak hem de motor ve el becerilerinin gelişmesine yardımcı olmak için onun yaş grubuna uygun bisiklet modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Çocuk Bisikletlerinin Faydaları

Çocuk Bisikletlerinin Faydaları

Çocukları bisiklete bindirmenin onların gelişimi için pek çok faydası bulunmaktadır. Uzmanlara göre çocukların ergenlik ve genç yetişkinliklerinin sonuna doğru zorluklarla baş edebilmesinin kolaylaşması için aktif ulaşım sağlamaları önemlidir. Çocuk bisikleti kullanmak çocuklara küçük riskler almayı ve risklerle başa çıkabilmeyi öğretir. Ayrıca çocukların çevreyi tanımaları da bisikletle daha kolay olacaktır. Tehlikeli konusunda algılarının gelişmesi, doğayla iç içe olmaları bisiklet sayesinde daha fazla mümkün olacaktır. Çocuklarınıza küçük yaştan itibaren bisiklet binmeyi öğretir ve onu küçük yaşlarındayken bisikletle tanıştırırsanız tüm bu olumlu gelişmleri çocuğunuza katmış olursunuz. Ayrıca çocukların el ve motor becerilerinin gelişmesi, denge kabiliyetlerinin iyileşmesi ve bunlara bağlı olarak başarı ve özgüven duygusunun artması da bisiklet ile doğrudan alakalıdır.

4-7 Yaş Çocuk Bisikleti Fiyatları

4-7 Yaş Çocuk Bisikleti Fiyatları

Çocuk bisikleti fiyatları genel olarak bisikletin markasına, modeline ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kategorimizde her bütçeye uygun 4-7 yaş arasındaki çocuklar için uygun bisiklet modelleri bulunmaktadır. Okul çağından önce ya da okul çağındaki çocuğunuza bu bisikletlerden birini satın alarak onun hem eğlenmesini hem de çeşitli becerilerinin gelişmesini sağlayabilirsiniz. En çok tercih edilen 4-7 yaş bisiklet markaları arasında; >Arrow, Bianchi, Gomax, Orbis, Salcano, Tunca, Ümit bisiklet gibi markalar yer almaktadır. Tüm bu markaların ve daha fazlasının 4-7 yaş çocuk bisikleti modellerini sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Çocuk Bisikleti & Scooter kategorimize göz atarak daha fazla modeli görebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Action (1)
Amigo (3)
Belderia (1)
Bisan (3)
CARRARO (1)
Carraro (1)
(53)
Dolu (1)
Falcon (2)
GOMAX (7)
Orbis (1)
Pilsan (1)
Salcano (10)
Tunca (12)
ÜMİT (34)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(101)
(20)
(12)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Unisex (43)
Kız (26)
Erkek (15)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(35)
(26)
(7)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(22)
ve üzeri (51)
ve üzeri (59)
ve üzeri (61)
ve üzeri (67)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL