Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çift Kişilik Bisiklet

için 339 sonuç bulundu.

Çift Kişilik Bisiklet

Hem sağlıklı hem de çevre dostu bisikletler, tercih edilmek için bir sürü nedeni bünyesinde barındırıyor. Büyük bir sepete sahip modeller ile alışveriş sırasında size yardımcı olabilecek, tek başınıza gezmek isterseniz tek kişilik hız bisikletleri imdadınıza koşacaktır. Bir arkadaşınız ile beraber eğlenceli bir gezi planlıyorsanız çift kişilik bisiklet kurtarıcınız haline geliyor. Alışveriş alışkanlıklarınızı kolaylaştıracak iki kişilik sepetli bisiklet modelleri onca yükü taşımak konusunda da size yardımcı olacaktır. Çeşitli renk ve modelleriyle çift kişilik bisikletler için sayfamızı inceleyebilir, size en uygun olanına sahip olabilirsiniz. Çeşitli modellerde 24 vitese kadar hız kontrolü kapasitesini bünyesinde bulunduran çift kişilik bisiklet çeşitleri, v-brake fren sistemi ile güvenli bir sürüş keyfini kullanıcıları ile buluşturuyor. Farklı alternatifleri içinde barındıran çift kişilik bisiklet renkli seçeneğiyle de çeşitlilik yaratıyor. Keyifli anların olmazsa olmazı güvenlik es geçmeden tasarlanmış modeller, kullanıcılar tarafından oldukça rağbet görmektedir. İskelet üretiminde kullanılan metal veya alüminyum gibi malzemeler çeşitli alternatiflerle kullanıcılara sunuluyor. Çeşitli modellerde tüm iskeletin alüminyum alaşımlı malzemelerden üretilmesi hafif ama oturaklı bir bisikleti ile karşılaşılıyor. Türlü modellerde birbirinden farklı renk seçenekleri bulunan iki kişilik bisiklet modelleri, sunduğu alternatif renk seçenekleri ile istediğiniz renkten bir bisiklete sahip olmanıza olanak sağlıyor. Hafta sonu yaptığınız bir gezi esnasında ya da gündelik şehir kullanımınızda bisiklet sürme keyfini aileniz veya arkadaşlarınızla paylaşma imkanını kullanıcılarına sunuyor. Bisiklet sürmek artık tek başınıza aldığınız bir keyif olmaktan çıkıyor. Ergonomik yapısı, güvenli sürüş deneyimi ve sağlam bir materyalden üretilmiş olan bisikletler çeşitli modellerinde sarı, kırmızı, siyah, mavi ve kırmızı modellerini bünyesinde barındırıyor. Bisikletler üretilirken kullanılan fren sistemi sayesinde kullanıcı sağlığının ön plana koyulduğu ürünler, ani duruş özelliğini de kullanıcılarına sağlıyor. Farklı modellerde çelik alaşım içeren iskelet yapısı, uzun ömürlü ve sağlam bisikletler olarak gözümüze çarpıyor. Bunların yanı sıra çevre dost bir ulaşım aracı olmalarıyla bilinen bisikletler, doğa için de tehdit oluşturmuyorlar. İki kişilik bisikletler sayesinde doğa gezilerinin keyfini artık sevdiklerinizle beraber çıkarabileceksiniz. Sahip olduğu teker sistemi sayesinde zorlu yollarda da sizi yarı yolda bırakmayacak çift kişilik bisiklet fiyatları için bisiklet ve scooter sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Çift Kişilik Şarjlı Bisiklet Modelleri

Çift Kişilik Şarjlı Bisiklet Modelleri

İki kişilik bisikletlerin yanı sıra çift kişilik şarjlı bisikletler de kullanıcılar tarafından oldukça sevilerek kullanılıyor. Yine çevre dostu olmalarıyla bilinen elektrikli bisikletler zorlu yollarda yanınızda olmaya devam ediyor. Çeşitli modellerde 2500 Watt maksimum motor gücüne sahip olması, zorlu koşullarda yüksek performanslar sergilemesine neden oluyor. Elektriği tam dolu haldeyken 50 km yol kat edebilen elektrikli bisikletler, yarı yolda kalmanıza sebep olmayacaklar. 25 km maksimum hıza ulaşabilen modeller aynı zamanda 23 derecelik eğimlere zorlanmadan tırmanabiliyor. 6-8 saat içerisinde şarj olan çift kişilik şarjlı bisiklet modelleri kesintisiz bir sürüş keyfini kullanıcılarına sağlıyor. Geniş depolama alanına sahip modelleriyle alışverişlerinizde size büyük yardımı olacak bisikletler, sahip olduğu kampana fren sistemi sayesinde tüm tekerlerde uygulanan frenleme, güvenli bir şekilde durmanızı sağlayacaktır. Konforun yanında kullanıcı güvenliği de önemsenerek üretilen modeller sağlıklı bir sürüş deneyimini sunuyor. Yine farklı modellerde bulunan el freni sistemi sayesinde dik yokuşlara park etmenize olanak sağlanmıştır. Güvenliğin yanında üst düzey konfor göz edilerek üretilen modeller, ileri geri hareket edebilen koltuk sistemleri sayesinde bisiklete rahat bir şekilde binip inmenize olanak sağlar. Sentetik deriden oluşan koltuk kaplamaları, uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık hissinin önüne geçmiştir. Sürücü koltuğunun arkasında bulunan ikinci koltuk, yine aynı konfor göz önüne alınarak üretilmiştir. İki koltuklu bisiklet modelleri şarjlı özellikleriyle kullanıcıları tarafından oldukça tercih edilmektedir. Aynı zamanda yüksek sürüş konforunu da bünyesinde barındıran modeller, yüksek manevra kabiliyetiyle ön plana çıkıyor. Sürüş keyfinin yanında yüksek güvenliği de bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda sahip olduğu fren sistemleri sayesinde güvenli ve hızlı şekilde durarak, yüksek performans sağlar. Ulaşım sorununa getirdiği alternatif çözümler ile de çevre kirliliğini büyük ölçüde azaltan iki kişilik şarjlı bisikletler, doğa dostu olmalarıyla bilinirler. İster şehir hayatında, ister hafta sonu çıktığınız gezileriniz de isterseniz de yazlığınızda keyifle kullanabileceğiniz çeşitli modeller kapladığı az alan ile birlikte park sorunun da önüne geçmiş bulunmakta. Sıkışık şehir hayatında bisikletinizi nereye park edeceğiniz bir sorun olmaktan çıkıyor. Çeşitli modellerinde en fazla 2140 milimetre uzunluğu ile oldukça az yer kaplayan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Kapladığı ufak alan sayesinde zaman zaman oldukça sıkışık olan şehir trafiğinden kurtulmanıza da yarayacak olan elektrikli bisikletler sunduğu alternatif çözümler ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Sayfamızdan elektrikli bisiklet modellerine de göz atabilirsiniz.

 Denge Sorununu Ortadan Kaldıran Modeller

Denge Sorununu Ortadan Kaldıran Modeller

Elektrikli modellerin yanı sıra 4 tekerlekli modelleriyle de ön plana çıkan bisikletler, denge sorunu yaşayan kullanıcılar için bire bir. 4 tekerlekli 2 kişilik bisiklet modelleri sunduğu yüksek konfor ve üst düzey depolama alanı çözümleriyle kullanıcılarına farklı bir deneyimi sunmaktadır. Çeşitli modellerinde kampana fren sistemini yine bünyesinde barındıran 4 tekerlekli bisikletler, her tekerinden aynı anda fren yapabilme özelliğine sahip olduğu için güvenli sürüş sunuyor. Türlü modellerinde sahip olduğu metal alaşım iskelet sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bisikletler, sağlamlığıyla ön plana çıkıyorlar. Alüminyum alaşıma sahip modeller ile de taşınabilir, hafif bisikletler olma özelliklerini bünyelerinde barındırıyorlar. Sahip olduğu 4 tekerlek sayesinde devrilme tehlikesinin önüne geçilerek güvenli sürüş kullanıcılar için sağlanmış bulunmakta. Farklı modellerinde 2 kişiliğin yanı sıra 3 hatta 4 kişilik alternatifleri de bulunan bisikletler ailenizle keyifli bir bisiklet yolculuğuna çıkmanızı sağlıyor. Hafta sonlarında veya keyifli yazlık günlerinde ailenizle birlikte dolaşmanıza olanak sağlıyor. Çevre dostu olmasının yanı sıra kullanıcıları için eğlenirken spor yapma imkanı, bünyesinde barındırdığı özellikler arasında yer alıyor. Aile ve arkadaş grupları için ideal olan çoklu koltuğa sahip bisikletler arasında fayton bisiklet ismiyle yer alan 3 tekerlekli bisikletlerde kullanıcılar tarafından oldukça tercih ediliyor. Ön tarafta bir sürücü koltuğu, arka tarafta ise modeller arasında değişiklik göstermekle birlikte, 2 ve 3 kişilik modelleriyle kullanıma sunuluyor. Gidon kontrolünün tamamen ön tarafta olduğu bu modellerde pedal kontrolü de aynı şekilde yalnızca sürücü tarafından kontrol edilebiliyor. Çeşitli modeller de kullanılan fren sistemi arka tekerlerde hidrolik diskten, ön tekerde ise MTV v Brake sisteminden oluşuyor. Ön selede kullanılan ergonomik materyaller rahat bir sürüş keyfi sunuyor. Yine arka tarafta bulunan koltukta konfor amaçlanmış, ve ergonomik bir yapıyla üretilmiştir. Birçok teker sayısı seçeneğiyle üretilmiş olan çift kişilik bisiklet özellikleri, bünyesinde birçok faktörü barındırmaktadır. Güvenlik, konfor ve ergonomik sürüş keyfi bu faktörlerin başında gelmektedir. Üç tekerlekli iki kişilik bisiklet veya fayton bisiklet olarak da bilinen modellerde yine konfor es geçilmemiş, uzun ömürlü ürünler ortaya konmuştur. Tercihe göre scooter modelleri de sayfamızda mevcuttur!

 Bisiklet Kullanımının Sağlığa Etkileri

Bisiklet Kullanımının Sağlığa Etkileri

Bisiklet kullanımı günümüzde oldukça artmış bulunmaktadır. Bu artışın nedenleri arasında sporun önemli bir noktada durduğu bilinmektedir. Kullanımı esnasında birçok kas grubunun çalışmasında etkin rol oynayan bisiklet, sporseverler tarafından her fırsatta tercih edilmektedir. İkili bisiklet modelleri bu noktada sporu ve bisiklet keyfini bir araya getirmektedir. Bisiklet kullanımı çevre dostu olmakla birlikte sağlığa yararlı birçok özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Fiziksel olarak aktif olunduğu takdirde, zinde ve sağlıklı bir vücut beraberinde gelmektedir. Düzenli olarak fiziksel aktivite, obezite, kanser, kalp hastalığı, artrit ve diyabet gibi birçok hastalıktan yüksek oranda korunmanıza yardımcı olur. Hem sağlığınız hem de işe gitmek, okula gitmek gibi gündelik rutinlerinizi yerine getirmek amacıyla bisiklet kullanımı oldukça önemlidir. Çeşitli ruhsal hastalıklardan da büyük ölçüde kurtulmanın yolu yine aktif olarak hareketli bir yaşam, dolayısıyla bisiklet sürmektir. Depresyon ve anksiyete gibi hastalıkların düzenli fiziksel aktiviteyle büyük ölçüde önüne geçilebildiği bilinmektedir. Sayfamızı ziyaret ederek 2 kişilik bisiklet veya diğer modeller ile sizde kendinize uygun olan modeli bulabilirsiniz. Aynı zamanda doğa dostu bir ulaşım aracı olarak bisiklet, herhangi bir yakıt ile çalışmadığı için zararlı gazların salınımı konusunda da dünya için oldukça yararlıdır. Ulaşım konusunda bir numaralı yardımcınız olan bisikletler, kas seviyesinde artış olmasına ve vücudun esneklik kazanmasında oldukça yararlıdır. Kas kazanımının yanı sıra fazla yağlardan da kurtulmanıza yardımcı olur. Bisiklet sürmek düşük şiddetli bir aktivite olduğu için her yaştan insanın kolaylıkla gerçekleştirebileceği bir aktivitedir. Hem sağlık açısından yararları, hem de çevre dostu olmasıyla bisiklet kullanımı oldukça tercih edilmektedir. Yapılan araştırmalar doğrultusunda bisiklet kullanımı, daha üretken bir zihnin oluşmasına da yardımcı olmaktadır. Yaratıcılığı arttırdığı bilinen aktiviteler arasında bulunmaktadır. Kilo vermek amacıyla çeşitli egzersizlere yöneliyorsanız, bisikletin yağ yakımı konusunda oldukça faydalı bir egzersiz olduğunu da bilmenizde fayda var. Yine yapılan araştırmalar doğrultusunda bisiklet kullanımının yürüyüşe oranla daha fazla kalori yakmaya yardımcı olduğu bilinmektedir. Yağ yakımın da size yardımcı olması için çiftli bisiklet, daha sıkı bir antrenman arayanlar içinde oldukça iyi bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm faktörleri göz önüne alındığında bisiklet sürmek sevdiklerinizle birlikte gerçekleştirebileceğiniz oldukça sağlıklı bir aktivitedir. Sağlığınız içinde bir o kadar faydalı olan bisiklet, anksiyete ve depresyon gibi hastalıkların yanı sıra obezite, kanser ve kalp hastalığı risklerinden korunmanıza da yardımcı olacaktır.

Çevre Dostu Bisikletler

Çevre Dostu Bisikletler

Günümüzde çevre sorunlarının bir hayli arttığı bilinmekte. Günden güne azalan su kaynakları, atmosferde hava kirliliğinden dolayı oluşan problemler bu çevre sorunlarından bazılarıdır. Dünyayı daha yaşanabilir kılmak ve sürdürülebilirliği artırmak konusunda alabileceğiniz tedbirler oldukça fazladır. Ulaşım gibi her yaştan ve her toplumdan insanı ilgilendiren bir ihtiyaç, günümüzde farklı araçlar ile sağlanmaktadır. Bisikletler ise ulaşımı hem ekolojik sistem içerisinde daha sağlıklı bir noktaya oturtuyor hem de daha tasarruflu bir ulaşım imkanını bizlere sunuyor. Sağlık açısından da göz önüne alındığında bir o kadar yararlı olan bisiklet kullanımı gün geçtikçe dünya üzerinde artmaktadır. Yakıt ile çalışan arabaların neden olduğu hava kirliliği sürdürülebilir bir yaşamın önüne geçmektedir. Bisiklet kullanımının dünya üzerinde artması kullanıcılar için ulaşımı daha keyifli bir hale getirmenin yanı sıra, ulaşım esnasında fiziksel bir aktivitenin de sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Karbon salınımı bu sayede düşmekte, ekoloji sistemi daha az zarar görmektedir. Sayfamızı inceleyerek çeşitli bisiklet seçeneklerinden kendinize uygun olanını rahatlıkla bulup ekolojik sistemin devamlılığına katkıda bulunabilirsiniz. Çiftli bisiklet seçenekleriyle hem günlük rutinde gerçekleştirmeniz gereken ulaşımı siz ve arkadaşınız ile daha keyifli hale getirebilirsiniz, hem de hava kirliliğinin büyük ölçüde önüne geçmiş olursunuz. Yine seçenekler arasında bulunan iki kişilik sepetli bisiklet modelleri ile alışverişlerde size yardımcı olan geniş sepet haznesini kullanabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz bir diğer model olan elektrikli bisikletler, yine çevre dostu olmalarıyla ön plana çıkmaktadırlar. Günümüzde elektrik yaygın olarak çeşitli ulaşım araçlarında kullanılmaya başlanmış durumda. Şarj özelliği bulunan elektrikli bisikletler ile şehir içi ulaşımınızı daha ekolojik bir hale getirebilirsiniz. Herhangi bir yakıt salınımı yapmadığı için hava kirliliğine de neden olmayan şarjlı bisikletler, tasarruf etmenizi sağlayarak sizi birçok masraftan kurtaracaktır. İki kişilik veya 3 kişilik model alternatifleriyle kullanıcılarına sunulan elektrikli bisikletler ile ulaşımınızı rahatça gerçekleştirirken, sağlıklı bir yol deneyimini sizlerle buluşturacaktır. Şehir karmaşasından kurtulmanıza yarayacak bu araçlarla ister yeşillikler arasında park gezisine çıkın, isterseniz de yeni yerler keşfetmek için kendinizi yollara bırakın. Hayatın her alanında yanınızda olacak bisiklet çeşitleri ister ailenizle bir hafta sonu gezisinde, isterseniz de günlük ulaşım rutininizde yanınızda olmak için üretildi.

Çift Kişilik Bisiklet ile Yenilikçi Çözümler

Gün geçtikçe artan çevre sorunları beraberinde yenilikçi çözümler getiriyor. Yeni bir ulaşım fikri olarak son zamanlarda oldukça popüler olan bisikletler dünyanın dört bir tarafında aktif bir şekilde tercih edilmektedir. Dünya üzerinde birçok ülkede günbegün yeni bisiklet yolları yapılmakta, bisiklet kullanımı yaygınlaştırılmaktadır. Çevre dostu olmasının yanı sıra trafik problemine de büyük ölçüde çözüm sunan bisikletler, birçok ülkede hükümetler tarafından desteklenmektedir. Yenilikçi politikalar ile bisiklet kullanımı teşvik edilmektedir. Bünyesinde birden fazla çözümü barındıran bisikletler çeşitli modelleriyle her ihtiyaca göre üretilmektedir. Günümüzde, çoğu şehir altyapı düzenlemesi bisiklet kullanımına uygun olarak tasarlanmaktadır. Bunların arasında adından oldukça söz ettiren Amsterdam ise, bisiklet dostu şehirler arasında üst sıralarda yer alıyor. Bisiklet yolları ve şehrin her bölgesinde bulunan bisiklet park alanları sayesinde şehirde birçok insan ulaşım tercihini bisikletten yana yapıyor. Bu durum trafik problemini büyük ölçüde azaltmasının yanı sıra, hava kirliliğinin de yüksek oranda önüne geçiyor. Aynı zamanda orta tempolu bir egzersiz olan bisiklet kullanımı, kişi sağlığı içinde oldukça önemlidir. Yüksek efor gerektiren bir egzersiz olmadığı için her yaştan insan rahatlıkla bisiklet sürebilir, gezerken veya günlük rutinlerini yerine getirirken spor yapabilir. Bu durumlar göz önüne alındığında gerek sürdürülebilir bir dünya için, gerekse sıkışık şehir hayatının beraberinde getirdiği trafik problemine bir çözüm olarak bisikletler oldukça önemli bir noktada bulunmaktadır. Yüzlerce farklı model veya renk arasından size en uygun olanını sayfamızı ziyaret ederek kolayca bulabilirsiniz. İster aile bisikleti olan 3-4 kişilik modeller ile keyifli aile seyahatleri düzenleyin, isterseniz de daha güçlü modelleri tercih ederek zorlu adrenalin sporlarında sınırlarınızı zorlayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Vites

(208)
21 Vites (30)
Vitessiz (15)
24 Vites (14)
27 Vites (12)
7 Vites (11)
18 Vites (10)
20 Vites (9)
(5)
(5)
(4)
(4)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Mosso (75)
Ümit (30)
Carraro (19)
Corelli (11)
Giant (10)
Bianchi (8)
Kron (7)
Daafu (5)
Peugeot (3)
Vertech (3)
Spring (2)
Delta (1)
Fonte (1)
(163)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(58)
(12)
(10)
(7)
(6)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL