Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çift Kişilik Bisiklet

için 55 sonuç bulundu.

Çift Kişilik Bisiklet

Bisiklet sürmek tek başınıza olduğunuz zaman bile büyük bir keyif. Bir de bu keyfi iki kişi olarak yaşadığınızı düşünün. İşte çift kişilik bisiklet modelleri bunun için üretildi. Hem ilişkilerinizi kuvvetlendirecek hem de hareketli bir yaşam benimsemenizi sağlayacak bu bisiklet modellerinden asla sıkılmayacaksınız.

Neden Tandem Sürmeyi Denemelisiniz?

Neden Tandem Sürmeyi Denemelisiniz?

Çift kişilik bisiklet aynı zamanda yaygın olarak tandem adıyla da bilinir. Dolayısıyla tandem denildiğinde de aklınız karışmasın. Tandem bisiklet sürücülerin art arda dizildiği bir bisiklet türüdür. Bu tür bir bisiklete binenlerin aktardığı keyifli anlardan sizin de olsun isterseniz, neden tandem sürmeyi denemelisiniz. Öncelikle iki kişilik bisiklet sağlıklı ve fit bir vücuda yönelik kendiniz için yapacağınız en güzel şeylerden biri. İkincisi, sevdiğiniz biriyle, eşinizle, arkadaşınızla ya da çocuklarınızla vakit geçirmenin en aktif yollarından biri. Birliktelik hissiniz bisiklet sürme keyfiyle birleşiyor. Daha hızlı bir sürüşe olanak tanıyan tandem konusunda en avantajlı kısım sanırım eğlenceli ve sosyal bir etkinlik olması.

Çift Kişilik Bisiklet Seçerken…

Çift Kişilik Bisiklet Seçerken…

Çift kişilik bisiklet satın alırken, normal tek kişilik bisikletler kadar farklı modeller barındırdığını göreceksiniz. Sahil ve kumsal için olanlar, dağ ve yokuşlarda sürebileceğiniz iki kişilik bisiklet modelleri, hatta üç kişilik tandemler ve çok daha fazlasıyla karşılaşacaksınız diyebiliriz. Öncelikle eğer ailecek tandem kullanacaksınız ve küçük bir bebeğiniz varsa, satın aldığınız çift kişilik bisikletin arka kısmına bir bebek koltuğu yerleştirip yerleştiremeyeceğinizi öğrenin. Bisikletin iskeleti de ayrıca önemlidir. Ön kısımda oturan ve kaptan adı verilen kişinin iskelet kısmı, yönlendirici olmaya daha müsait olarak güçlendirilmelidir. Arkadaki kişi için ise bisiklete bindiğinde kaptanla arasında çok kısa ya da çok uzun bir mesafe olursa, çok kısa sürede yorulması mümkün olabilir. Bu nedenle, doğru iskelet yapısını seçmek önemlidir.

Çift Kişilik Bisiklet Fiyatları

Çift Kişilik Bisiklet Fiyatları

Siz de bu nostaljik ve aynı zamanda da oldukça keyifli aktiviteyi yalnızca zaman zaman değil, kendi iki kişilik bisikletinizle olabildiğince sık gerçekleştirmek istiyorsanız, kategorimizde yer alan çift kişilik bisiklet modellerini mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Kategorimizde yalnızca çift kişilik bisikletler değil, aynı zamanda fayton bisiklet adı verilen, önde bir sürücü ve arkada da bir koltuk bulunan bisiklet modelleri de yer almaktadır. Bu modelleri inceleyip size uygun olan ürünü satın almadan önce bütçenizi gözden geçirmeyi düşüneceksiniz elbette. Bütçenizi zorlamadan, en avantajlı çift kişilik bisiklet fiyatları ile sevdiğiniz, beğendiğiniz tandem modelini hemen satın almak için doğru adrestesiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Vites

21 Vites (21)
21 (14)
Vitessiz (8)
(5)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Bianchi (1)
Bisan (1)
Canello (1)
Carraro (1)
Corelli (2)
(21)
Giant (1)
Kron (14)
YBN (3)
YBS (1)
Ümit (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(9)
(7)
(4)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL