Sennheiser, Mikrofonlu Kulaklık

için 108 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sennheiser Mikrofonlu Kulaklık

Sennheiser mikrofonlu kulaklık çeşitliliği geniş bir teknoloji markasıdır. Yediden yetmişe herkese hitap eden modelleri ile öne çıkmaktadır. Tek taraflı mikrofonlu kulaklık modelleri ile yenilikçi ve özgün bir anlayışı benimsemektedir. Sennheiser kulaklık mikrofonlu modelleri, estetik, kibar ve zarif tasarımlarının yanı sıra, kullanışlı ve etkin teknolojik özelliklere sahip bir şekilde karşımıza çıkmaktadır.

Kullanışlı Tasarımı ile Sennheiser Mikrofonlu Kulaklık

Kullanışlı Tasarımı ile Sennheiser Mikrofonlu Kulaklık

Sennheiser, mikrofonlu kulaklık alanında kullanıcılarına çeşitli model tipleri sunmaktadır. Kulak içi, kulak üstü ve tek taraflı olmak üzere Sennheiser mikrofonlu kulaklık modelleri vardır. Sennheiser mikrofonlu kulak içi kulaklık modelleri tasarım ve profesyonel ses kalitesini başka bir boyuta taşımaktadır. Öyle ki, net ses sağlayıcı ve kullanışlı tasarıma sahip bir yapıya sahiptir. Mikrofonu sayesinde uzun süreli konuşmalar için oldukça idealdir. En üst seviyede bir konfor sunabilmek için, ultra hafif ve kulak arkası olarak takılabilen bir sisteme sahiptir. Böylece telefon konuşmaları sırasında kullanıcıya uzun süreli rahatlık ve konfor sağlamaktadır. Sennheiser mikrofonlu oyuncu kulaklığı modelleri ise, kullanıcılar tarafından tercih edilen bir başka çeşittir. Çekici ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Ses sinyallerini direkt olarak kulağa yönlendirmektedir. Ses yalıtımı güçlü olduğu için dış ortam seslerinin karışmasına izin vermemektedir. Hem kablolu hem de kablosuz olarak tercih edilebilmektedir. Sennheiser mikrofonlu kulaklık modelleri üstün çok yönlülüğe sahiptir. Hem size gelen aramaları yönetmenize hem de müzik dinlemenize yardımcı olmaktadır. Yumuşak ve geniş kulak yastıkları sayesinde hem ses kalitesi sağlamakta hem de uzun süreli kullanımlarda konfor sunmaktadır.

Sennheiser Mikrofonlu Kulaklık Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sennheiser Mikrofonlu Kulaklık Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sennheiser mikrofonlu kulaklık seçenekleri oldukça çeşitlidir. Bu ürün çeşitliliği, teknolojik özellikler için de geçerlidir. Öyle ki, oyuncu tipi de olsa kulak içi de olsa, mikrofonlu kulaklıklar üstün özellikler ile bir araya getirilmiştir. Sennheiser mikrofonlu oyuncu kulaklığı, kafa bantlı bir modeldir. Ve bilgisayar, akıllı telefon ve çeşitli oyun konsollarına uyum sağlayabilmektedir. Çoğu modelde frekans aralığı hoparlör için 15 Hz ile 28.000 Hz arasında değişirken, mikrofon için bu 50 Hz ile 16.000 Hz aralığındadır. Frekans aralığının genişliği ne kadar fazla olursa o kadar iyidir. En tiz sesten en baslı sese kadar tüm müzik tonlarının duyulabileceği anlamına gelmektedir. Empedansı ise 50 ohm seviyelerinde seyretmektedir. Empedans oranı ne kadar düşük olursa, mikrofonlu kulaklık o kadar yüksek ses seviyesine ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı Sennheiser mikrofonlu kulaklık tavsiye edilen bir modeldir. Kulağı tam olarak çevreleyen kapsül tipli yapısı sayesinde dinamik ve kaliteli bir ses deneyimi yaşatmaktadır. Sennheiser mikrofonlu kulaklık fiyatları, ürün görsellerinin yan kısmında yer almaktadır. Bilgi sahibi olmak için sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.

Sennheiser Mikrofonlu Kulaklık Nasıl Seçilir?

Sennheiser Mikrofonlu Kulaklık Nasıl Seçilir?

Sennheiser markası mikrofonlu kulaklık alanında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kullanıcıların ilk olarak, satın alacakları mikrofonlu kulaklığı en çok hangi alanda kullanacaklarına karar vermeleri gerekmektedir. Yolculuklarda ve uzun seyahatlerde müzik dinlenmek için Sennheiser mikrofonlu kulak içi kulaklık tercih edilebilir. Mobil cihazlarla kolaylıkla uyum sağladığından, mikrofonu sayesinde gelen aramaları çok rahat cevaplayabilirsiniz. Kullanım açısından kolay olmakla birlikte fazla yer de kaplamamaktadır. Oyun oynamak ya da büyük müzik platformlarında kullanmak üzere bir mikrofonlu kulaklık satın alınacaksa, Sennheiser mikrofonlu oyuncu kulaklığı tercih edilebilir. Üstün ses yalıtımı ve kalitesi sayesinde beklentiyi karşılamaktadır. Katlanabilir özelliğe de sahiptir. Seyahatler sırasında kolayca katlanarak yerden tasarruf sağlayabilmektedir. Sennheiser kulaklık mikrofonlu olduğu zaman gelen aramaları yönetmek daha kolaylaşmaktadır. Tek bir tuşla hem arama cevaplayabilir hem de kolaylıkla uzun süre konuşabilirsiniz.  Hafif yapısı sayesinde hem kafa üstünde hem de kulak içinde durabilmektedir. Sennheiser mikrofonlu kulaklık çeşitleriz özel olarak tasarlanmış zarif ve konforlu bir yapıya sahip olduğundan uzun kullanımlarda bile rahatsızlık vermemektedir.

Arama Kriterleriniz

Sennheiser
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

A4-Tech (56)
ASSAMANN (4)
Asus (57)
Avec (13)
Codegen (22)
Corsair (45)
Creative (12)
(1456)
Everest (113)
Fantech (5)
Frisby (174)
Gamepower (15)
Hiper (13)
HP (23)
HyperX (4)
Inca (1)
Jabra (47)
JBL (18)
Ktools (1)
Logitech (342)
Microsoft (23)
Motospeed (3)
Panther (1)
Philips (60)
Pioneer (2)
Piranha (29)
Pisen (1)
Razer (92)
Roccat (1)
Sennheiser (108)
Snopy (652)
Sony (61)
Tigoes (18)
Trust (283)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kulaklık Tipi

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ses Özelliği

(18)
(13)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL