TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Logitech, Mikrofonlu Kulaklık

için 118 sonuç bulundu.

Logitech Mikrofonlu Kulaklık

Logitech, yenilikçi ve özgün ürünler sunan, aynı zamanda kaliteyi kendine misyon edinmiş bir İsveç şirketidir. Kişilerin günlük hayatını kolaylaştıran ve teknolojinin en fayda sağlayan yönlerini bir arada taşıyan ürünleri kullanıcılar ile buluşturmaktadır. 1981 yılında kurulan Logitech, insanları müzik, oyun, video ve bilgisayar aracılığıyla bir araya getiren ürünler tasarlamaktadır. Logitech mikrofonlu kulaklık bu ürünlerden yalnızca biridir. Mikrofonlu kulaklık Logitech markasında çeşitli modeller ile yerini almaktadır.

Logitech Mikrofonlu Kulaklık ile Teknoloji Sizinle

Logitech Mikrofonlu Kulaklık ile Teknoloji Sizinle

Logitech mikrofonlu kulaklık modelleri, kulak içi ve kafa bantlı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kafa bantlı modeller de kendi arasında çeşitli tasarımlara ayrılmaktadır. Kimisinin kulak yastıkları daha geniş, kimisinin de kafa bandı daha ince ve zariftir. Kalın kafa bantlı olanlar, Logitech mikrofonlu oyuncu kulaklığı modelleri altında yerini almaktadır. Oyuncu kulaklıkları tercihe göre kablolu veya kablosuz olarak seçilebilmektedir. Kablosuz modeller, diğer cihazlara bluetooth yardımı ile bağlanabilmektedir. Bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve çeşitli teknolojik cihazlarla uyum içerisinde çalışabilmektedir. Kablolu olanlar ise USB bağlantısı ile diğer cihazlara bağlanarak, çok yönlü bir kullanım sağlamaktadır. Logitech mikrofonlu gamer kulaklık modelleri, kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen başka bir çeşittir. Müziğe, gelen aramalara ve oyunlara tam olarak konsantre olunabilmesi için, zengin ve net bir dijital ses sunmaktadır. Gürültü önleyici mikrofona sahiptir. Esnek mikrofon sesin daha iyi duyulabilmesini ve arka plan gürültüsünün engellenmesini sağlamaktadır. Mikrofonu kullanmadığınız zamanlarda kafa bandının iç bölümüne yerleştirerek ortadan kaldırabilirsiniz. Logitech mikrofonlu kulaklık fiyatları sayfamızda yer almaktadır. Her ürün için çeşitlilik gösteren fiyat bilgisine sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Logitech Mikrofonlu Kulaklık Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Logitech Mikrofonlu Kulaklık Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Logitech bünyesinde bulunan mikrofonlu kulaklıklar, kulak içi ve kafa bantlı tiplere ayrılırken aynı zamanda üstün teknolojik özelliklerine göre de ayrılmaktadır. Bir Logitech mikrofonlu kulak içi kulaklık modeli daha az yer kaplarken, kafa bantlı bir model daha iyi konsantre olmanızı sağlayabilmektedir. Marka bünyesinde yer alan modeller kullanım alanına göre çeşitli özelliklere sahip olmaktadır. Logitech mikrofonlu kulak üstü kulaklık, sağ kulağın üzerinde yer alan çeşitli tuşlarla kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ses, ses kapama, arama yönetme ve şarkı değiştirme yetkilerine sahip bu tuşlar, mikrofonlu kulaklık üzerinde tam bir denetim sağlamaktadır. Oyundayken veya müzik dinlerlerken mobil cihazınızdan gelen aramaları yönlendirebilir, eğlenceye kesintisiniz devam edebilirsiniz. Logitech mikrofonlu kulaklık modelleri, süngerli başlıkları ve kulak yapısına göre şekil alan köpükleri ile saatler süren bir konfor sağlamaktadır. Logitech mikrofonlu oyuncu kulaklığı da dahil olmak üzere birçok model, çoğu platform ve işletim sistemi ile birlikte çalışabilmektedir. Kablosuz modeller şarj edilebilir özellikleri sayesinde yaklaşık altı saatlik bir pil ömrü sunmaktadır. Güvenilir ve net bir ses deneyimi için ortam hazırlamaktadır.

Logitech Mikrofonlu Kulaklık Nasıl Seçilir?

Logitech Mikrofonlu Kulaklık Nasıl Seçilir?

Mikrofonlu kulaklık seçiminde önemli noktalardan biri kullanım alanıdır. Çok sık telefonla konuşan biriyseniz ve net bir ses performansı ile Logitech mikrofonlu kulaklık tercih edebilirsiniz. İster kulak içi ister kulak üstü olsun, beklenti ve ihtiyacınızı karşılayacak modelleri marka bünyesinde bulabilirsiniz. Frekans aralığı mikrofonlu kulaklık seçiminde önemli bir rol oynamaktadır. Örneğin kablosuz bir Logitech mikrofonlu oyuncu kulaklığı 30 Hz ile 15.000 Hz arasında bir frekans aralığına sahip olabilmektedir. Bu, ideal aralıklardan biridir. Çünkü minimum değer ile maksimum değer arasındaki aralık ne kadar geniş olursa, kişi o kadar çeşitli sesi bir arada algılayabilmektedir. En tiz sesten en baslı seslere kadar duyabilmektedir. Logitech mikrofonlu kulaklık modelleri frekans cevabında olduğu gibi empedans konusunda iddialıdır. Empedans seviyesi modellere göre değişmekle birlikte, genel olarak 32 ohm seviyesinde seyretmektedir. Empedans seviyesi düşük olan bir kulaklık daha net ve yüksek bir ses deneyimi sunmaktadır. Mikrofonlu kulaklık Logitech markasında geniş bir çeşitlilik ile yerini almaktadır. Kullanım alanınıza göre kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Logitech
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

A4-Tech (22)
Accutone (8)
ASSAMANN (1)
Asus (66)
Avec (3)
Bloody (14)
Codegen (38)
Concord (27)
Corsair (75)
Creative (14)
(1477)
Everest (20)
Fantech (1)
Frisby (62)
Gamepower (59)
Hadron (25)
Hiper (5)
HP (29)
HyperX (35)
Inca (4)
Izoly (3)
Jabra (46)
JBL (70)
Ktools (4)
Leader (4)
Lenovo (3)
LogiLink (1)
Logitech (118)
Meetion (4)
Microsoft (3)
Motospeed (5)
Msi (23)
Onikuma (54)
Panther (1)
Philips (125)
Pioneer (3)
Piranha (13)
Polygold (29)
Rampage (273)
Razer (46)
Redragon (16)
Roccat (4)
Rush (13)
Samsung (2)
Sennheiser (63)
Snopy (295)
Sony (85)
Tigoes (12)
Trust (86)
Xiaomi (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Özelliği

(41)
(20)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (21)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL