Filtreleri Temizle
Marka
WD

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Arayüzü

M.2
IDE
Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Okuma Hızı

Başka bir kelime deneyin

Dönüş Hızı

Başka bir kelime deneyin

Yazma Hızı

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Cache Bellek Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

WD Hard Disk

için 189 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

WD Hard Disk

Günümüz bilgi çağında veri toplama ve bu verileri depolama çok önemli bir işlem haline gelmiştir. En küçük cihazlardan en büyüklerine kadar veri depolama alanları en gerekli ve en fazla dikkat edilen hususlar arasına girmiştir. Bu da veri depolama araçları olan dahili ve harici hardiskleri, bilgisayar aksesuarları içerisinde önemli bir noktaya taşmıştır. Bilgisayar donanımlarından en önemli olanları arasında ilk sıralarda harddisk yer alır. Sektörün önemli markaları arasında yer alan Western Digital WD harddiskleri markanın yüksek kalite ve güvenilirlik standartlarını dikkate alarak üretir. Ürün lansmanı öncesinde ürünlerini kapsamlı işlevsel bütünlük testine tabi tutan Western Digital markası özellikle harddisk alanında kalitesini kanıtlamış WD harddisk kullanıcılar tarafından olumlu değerlendirmeler almıştır. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda kullanım için üretilen WD harddisk modelleri günlük işlemlerinizi hızlandırmak için yüksek performans ve güvenilirlik sunar. Masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlar için harddisk üreten Western Digital her zaman modern teknolojiyi kullanarak kalite ve sağlamlığı birleştirir. Taşınabilir harddisk alanında da sektörün önemli markaları arasında yer alır. Sade, hızlı ve taşınabilir özellikleri ile WD Elements, taşınabilir harddisk USB 3.0 destekli, bilgi güvenliğine önem veren kullanıcılar için güvenilir, yüksek kapasiteli depolama alanı ve hızlı veri aktarımı, evrensel bağlantı ve sağlam bir kasa ile kullanıcının beğenisine sunuluyor.

WD Harddisk Özellikleri

WD Harddisk Özellikleri

Gelişen teknoloji ile birlikte veri depolamanın önemi artmış ve veri depolama alanında yapılan çalışmalar hızlanmıştır. Harddisklerde dönüş hızı, okuma yazma hızı, arabellek boyutu, yükleme / boşaltma döngüleri gibi performans özelliklerinin yanında kapasite, arayüz teknolojisi, sürücüdeki kullanıcı sektörleri gibi özellikler de dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer alır. Harddisklerin kalite ve sağlamlığını etkileyen dikkat edilmesi gereken diğer özellikler ise harddisklerin sarsılma, sıcaklık gibi çevresel özellikleri ile güç açısından önem arz eden elektriksel özellikleridir. Western Digital, kalite ve sağlamlığı ön planda tutarak ürettiği WD harddisklerde tüm bu özellikleri kullanıcıya en yüksek kapasitede sunar. WD harddisk modellerine bakıldığında WD Green, WD Blue, WD Purple gibi seriler dikkat çeker. Western Digital hem SSD hem de HDD özelliklerinde harddisk üretimi yapar. WD harddisk özellikleri incelendiğinde her serinin farklı teknolojik altyapı özelliklerine sahip olduğu görülür. Örneğin; WD Green serisi SLC ön bellek (tek seviyeli ön bellek) teknolojisi ile günlük işlerinizi hızlıca gerçekleştirebilir, favori oyunlarınızı oynayabilir, internette gezinebilir ya da sadece sisteminizi bir flash diskte başlatmak için gerekli yazma performansını arttırabilirsiniz. WD Green SSD’ler katı hal güvenilirliği ile diskin kaza ile çarpması ya da düşürülmesi durumunda veri kaybını önleyecek şekilde üretilmiştir. WD Green SSD diskte hareketli parça olmadığından dolayı normal kullanımdan kaynaklanan yıpranma aşınmaya karşı yıllarca dayanıklı depolama sağlar. WD Green SSD harddisk, rakipleri göre en düşük güç tüketimine sahip diskler arasında yer alır. Düşük güç kullanımı sayesinde dizüstü bilgisayarlarınızı daha uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Masaüstü bilgisayarlara yönelik olan WD Caviar Blue serisi WD HDD yüksek performans özellikleri ile dikkat çeker. 150 MB/s aktarım hızına sahiptir. 1 TB harddisk kapasitesi, SATA 6 Gb/s arayüzü ile fark yaratır. Kalite ve sağlamlığın birleştirilmesi ile üretilen bu sürücüler, her türlü ihtiyacınıza yönelik özellikleri ve kapasiteyi sunar. NoTouch Meyil Yükleme teknolojisi, kayıt kafasının disk ortamı ile temas etmesini engeller. Bu sayede de kayıt kafası ve ortam daha az yıpranır ve sürücü daha iyi korunarak uzun süre depolama kolaylığı sağlar. Kullanıcıların en çok tercih ettiği WD HDD modellerinden bir tanesi de daha çok kamera ve güvenlik sistemlerinde tercih edilen WD Purple serisidir. WD Purple diskler 7/24 çalışan yüksek sıcaklığa sahip güvenlik sistemlerinin yüksek gereksinimleri için özel olarak tasarlanmıştır. 180 TB/yıl’a kadar destekli iş yükü oranı ve 64 kameraya kadar destekleyen diskleri güvenlik gözetim sistemleri için optimize edilmiştir. Bilgilerinizi uzun süreler saklayacak olan WD hardisklerin özelliklerini bu sayfadan inceleyebilir ve ihtiyacınız olan bir tanesini uygun fiyat avantajı ile kolaylıkla alabilirsiniz.

WD Harddisk Kullanımı

WD Harddisk Kullanımı

Veri depolama hemen her alanda olmazsa olmaz öneme sahip hale gelmiştir. Gerek evde kişisel bilgisayarlarınızda belge, fotoğraf, film, müzik, video ve benzeri depolamada gerekse de iş yerinizde işinizle ilgili verilerinizi depolama da harddiskler kullanılır. WD Elements taşınabilir harddisk kullanıcılar tarafından oldukça fazla tercih edilen depolama ekipmanlarındandır. Özellikle güvenlik kamerası sistemlerinin kullanıldığı merkezlerde görüntülerin kaydedilmesi amacıyla harddiskler çok fazla tercih edilmektedir. Veri depolamanın öneminin arttığı günümüzde Western Digital firması tecrübesini kalite ve sağlamlıkla birleştirerek fiyat performans açısından üst seviyelerde olan WD harddisk modelleri üretmektedir. WD harddisk incelemelerine bakıldığında kullanıcılar tarafından oldukça beğenilerek gerek teknolojik altyapısı gerekse de performans özellikleri bakımından olumlu değerlendirmeler aldığı görülür. WD Green serisi özellikle kişisel dizüstü bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilirken WD Blue serisi ise masaüstü bilgisayarlarda performansı arttırmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilir. Birçok marka ve cihazla uyumlu olma özelliği WD harddisk incelemelerinde en çok değinilen nokta olmakla birlikte kullanım alanları oldukça fazladır. Özellikle güvenlik kamerası sistemleri için üretilmiş olan WD Purple serisi harddiskler ise güvenlik sistemleri kullanan birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Bu sayfadan ürünlerin özellik ve fiyat karşılaştırması yapabilir ve seçimlerinizi hızlı ve kolay şekilde tamamlayabilirsiniz.

WD Harddisk Fiyatları

WD Harddisk Fiyatları

WD harddisk fiyatları harddisklerin sahip olduğu teknolojik altyapı özellikleri, performans özellikleri, elektriksel özellikleri gibi özellikler sayesinde geniş bir yelpazede dağılım gösterir. Ayrıca harddisklerin kullanım alanları ve sahip oldukları bazı ek özellikler de fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Örneğin, indirilebilir Western Digital SSD Kontrol Paneli ile diskinizin durumunu kolaylıkla izlemenize imkan sağlar. Bu özellik disk modeli üretici yazılımı sürümü, S.M.A.R.T. gibi öznitelikleri izlemenize ya da WD Green SSD diskinizde ne kadar boş alan kaldığını öğrenmenize yardımcı olur. WD Destek sitesinden yüklenebilen WD Acronis TrueImage programı ile işletim sisteminizi yeniden yüklemek zorunda kalmadan tüm verilerinizi yeni bir sürücüye kopyalayabilirsiniz. Bu ve benzeri ek özellikler WD harddisk fiyatlarının belirlenmesinde etkilidir. Güvenlik sistemlerine yönelik tasarlanan WD HDD harddiskler sahip oldukları IntelliSeek teknolojisi ile ortamdaki titreşimlerin verdiği zararı azaltmaya yardımcı olur. Ekstra performans ve güç sağlayan ek özellikler ve daha yüksek harddisk kapasitesi de WD HDD fiyatlarını değiştiren etkenlerdendir. Eğer siz de kişisel dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlarınızda, iş yerinizde veya ofisinizde kullanılan bilgisayarlarda, güvenlik kamerası sistemlerinde görüntü kayıtlarını rahatlıkla depolamak istediğiniz durumlarda sistem kalitenizi ve harddisk kapasitesini arttırmak isterseniz WD harddisk yorum alanına göz atabilirsiniz. Burada yer alan yorumlar WD harddisk kullananların gerçek deneyimlerini içermektedir. Yorum alanında bulunan kullanıcı yorumları kullanım amacınıza, kullanacağınız bilgisayarın ya da sistemin teknik özelliklerine göre en uygun harddiski bulmanız açısından size rehber olacak niteliktedir. Çeşitli teknik özellikleri ve fiyatları açısından filtreleme yaparak Hard Disk kategorimiz üzerinden kendi istediğiniz özelliklerde, kullanım amacınıza ve bütçenize en uygun olan WD HDD harddiski bulabilir, gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilir ve sistemlerinize Western Digital kalitesini yansıtabilirsiniz.