Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Hoparlör (Speaker)

için 905 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Hoparlör ve Speaker

Günümüzde kullanılan teknolojik aletler insanların yaşamını farklı bir boyuta taşıyor. Çeşitli ürün modelleri farklı kullanım alanları ile yaşamı daha eğlenceli hale getiriyor. Belirli gruplar tarafından tercih edilen hoparlör ihtiyacın yanı sıra hobi amaçlı olarak da tercih ediliyor. Ses kalitesi ve özel tasarımı ile profesyonel bir ekip tarafından hazırlanıyor olup eşsiz tasarımlar ortaya konuluyor. Büyük bir hassasiyet sonucu piyasa üzerinden kullanıcısına ulaştırılıyor.Bilgisayar hoparlörü tablet, telefon gibi tüm elektronik aletler için kullanım sağlıyor olup farklı nitelikte özellikler sergiliyor. Birçok marka tarafından çeşitli özellikleri ile dikkat çekiyor. Bilgisayar, akıllı telefonlar, tablet ve diğer cihazlarda aksesuar ve yedek parçalarının vazgeçilmezleri arasında bulunuyor olup dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar ve laptop gibi her alanda kullanım imkanı tanıyor. Hoparlör ve speaker modelleri, sinema, müzik ve diğer aktiviteler için geniş kullanım alanları oluşturuyor. Cihazın ses kalitesini iyileştirmek ve ses seviyesini ayarlamak için sıklıkla tercih edilen bu ürün modelleri farklı özellikleri ile gözler önüne seriliyor. Aktif olarak oldukça sık tercih edilen hoparlör ve speaker modelleri farklı teknikler ile tasarlanıyor. Her ürün modeli kendi markasına ve modeline uygun nitelikte üretilen parçaları ile farklı özellik yansıtıyor. Uzun ömürlü kullanım modelleri ile hacim, renk, boyut ve teknik özellikleri çeşitlilik gösteriyor. Üreticilerin kullanıcı beklentisi ve tercihleri doğrultusunda tasarlamış olduğu modeller, piyasa üzerinde alıcısına ulaşıyor. Speaker ve hoparlör modelleri dış görünüşleri ve özel tasarımları ile geniş kullanıcı kitlesi oluşturuyor.

Hoparlör ve Speaker Çeşitleri

Hoparlör ve Speaker Çeşitleri

Hoparlör ve speaker modelleri arasından kişisel beğenileri ile uyumlu ürünler tercih ediliyor. Ürün modellerinin seçim aşamasında kişisel beğenilere ek olarak farklı unsurların da değerlendirilmesi gerekiyor. Bu unsurlar, ürün boyutları olup küçük, orta boy ve büyük şekilde ölçüler sunuluyor. İşlevsel özelliklerine uygun olduğu ses tipi, modeli ve markası farklılık gösteren hoparlör ve speaker modelleri tasarım özellikleri ile de estetik olarak farklılık sunuyor. Pc hoparlörperformansını belirleyen diğer özellikleri ses kalitesi olup watt gücü ile farklı seçenekler sunuluyor. Birçok faktörle birlikte farklı düzeylerde ses düzeyi ayarlanırken alternatif seçenekleri piyasada bulunabiliyor. Hoparlör çeşitleri tweeter, midrange, mid woofer, subwoofer, component gibi piyasada oldukça rağbet gören seçenekler olarak karşınıza çıkıyor. Türkiye ve dünya çapında birçok ülkede üreticilerin piyasaya sunduğu hoparlör ve speaker modelleri görünümleriyle de birbirlerinden ayrılıyor. Doğal ve gösterişli olarak hazırlanan tasarımda ağır malzemelerin kullanılmamasını gerektiriyor. Markalar bu yönden ses gücünün optimum performans gösterebilmesi adına, dayanıklı ve kaliteli materyallere sahip hafif malzemelerle farklı modeller üretiyor. Speaker pc modlelri görünüm itibariyle büyük hacimli hoparlör modellerinden farklı olarak minimalist bir tarzla piyasada yer alıyor. Modellerde görünüm açısından farklılık yaratan bir unsur olarak da renk tasarımı gözler önüne seriliyor. Hoparlör ve speaker modellerinde kırmızı, mavi, siyah, beyaz, yeşil gibi renk tasarımları ile çeşitli ürün modelleri hazırlanırken verimli ürünlerin tasarımı sağlanıyor. Tasarımlar modellerin kütle ağırlığının belirlenmesinde de önemli bir rol oynuyor. Fiziksel görünüm ve kapladığı hacim ile piyasa da belirli meslek grupları tarafından farklı tasarım modelleri tercih ediliyor.

Hoparlör ve Speaker Özellikleri

Hoparlör ve Speaker Özellikleri

Hoparlör ve speaker modelleri çok sayıda nitelik taşıyor olup birbirlerinden farklı özellikler sunarlar. Bir bütün olarak tüm donanımları dikkate alarak seçim yapmak gerekir. Hoparlör amfisi bağlantısı, kablosu ve ses sistemi gibi diğer çeşitli özellikleriyle değerlendirebilir modeller sergileniyor. Marka ve modeline göre çeşitli ürünler ortaya koyan üreticiler kullanıcı beklentisini karşılamaya çalışıyor. Farklı markaların piyasaya sunduğu model alternatifleri modellerin büyüklüğüyle de kullanıcıların seçim imkanına sahip olmasını sağlıyor. Çünkü farklı markalar piyasaya sürdükleri ürünlerde hacmini farklı düzeylerde belirliyor. Hacmi büyük olan bazı ürünlerin ses kalitesi düşük olurken küçük hacimli modeller oldukça net ses yansıtıyor. Kullanımı ile kolay ve pratiklik sağlayan hoparlörler, cihaza, kulağa ve göze en iyi hitap eden modeller sunuyor. Diğer aksesuar ve materyaller gerektirmeden ses desteklenir iken aynı zamanda kullanılacak olan cihaza bağlanma işlemi ile uğraşılmıyor. Kolay taşınabilir özellikleri ile her alanda konforlu ve işlevsel yapısı gözler önüne seriliyor. Hoparlör ışıklı ve ışıksız modelleri farklı şekillerde tasarım çizgilerine ve ana materyallere sahip olan pek çok versiyonu bulunuyor. Sade görünümlü ve sert plastik ürünler ile hazırlanmış modeller, kare, yuvarlak ve oval tasarım şekilleri ile ürün alternatiflerini sergiliyor. Kullanıcı seçimleri sırasında dayanıklı malzemeler ile üretilen çeşitler arasından değerlendirme yapılması öneriliyor.

 Hoparlör ve Speaker Fiyatları

Hoparlör ve Speaker Fiyatları

Hoparlör kalitesini belirlemek oldukça zor olup yapım aşamasında kullanılan tekniğin ve malzeme özelliklerinin hassasiyetle sağlanması gerekiyor. Kullanılan sistem ve teknik etkileri ile birçok faktör gözler önüne seriliyor. Hoparlörde kasa ve alaşımı, direnç, tel çapı ve direnç alaşımı gibi teknik özellikler bulunuyor. Speaker ses sistemi içinde kullanılan koni, körük ses iletim özelliği, mıknatıs alaşımı ve benzer birçok materyal ile destekleniyor. Hoparlör ve speaker ses performansı kullanıcıların değerlendirmeleri ve tercihleri ile ortaya çıkıyor Geniş kullanıcı kitlesine sahip olan ürün modelleri hem yurtiçi hem de yurtdışında oldukça büyük bir kitleye hitap ediyor. Yaş ve cinsiyet fark etmeksizin herkesin tercih ettiği ürünler piyasa üzerinden alternatif seçenekleri ile sergileniyor. Hoparlör ses kalitesi diğer etken özelliklere göre kullanılan bileşenlerin kalitesi ve etkileşimi sayesinde ortaya çıkıyor. Ana ünitesi, ampli hoparlör ve ses işlemcisi gibi kaliteli ekipmanlar oluşturuyor. Tüm bu özelliklere bakılarak bütün olarak ele alındığında performansı etkileyen birçok donanım yer alıyor. Bu donanımlar hem kullanım esnasında kullanıcı güvenliğini sağlıyor hem de işlevsellik kazandırıyor. Piyasada farklı markaların satışa sunduğu hoparlör ve speaker modelleri çok fazla özellik sunma yönünden dikkat çekiyor. Ürünlerin özelliklerinin değişmesine bağlı olarak hoparlör fiyatları da değişim gösterebilir. Modellerin üretildikleri ana malzeme yapıları ve ürünlerin tasarımları çeşitli özellikler yansıtabilir. Hoparlör ve speaker üretimleri sırasında kullanılan materyal yapıları değişiklik gösterir. Modellerde plastik ana madde olarak yer alır iken alıcıların beğenisine sunuluyor. Modellerin ses kalitesi ve duyu bölgeleri üründen ürüne farklılık gösterir. Duyu tasarımları tek olan modeller ile çift olan modellerin arasında değişim göstermektedir. Teknoloji ile bağlantılı işlevsel özellikler geliştirildikçe modellerin fiyat aralıkları da değişmektedir.