TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hoparlör (Speaker)

için 3.771 sonuç bulundu.

Hoparlör (Speaker)

Bilgisayar aksesuar ve yedek parçalarının vazgeçilmezlerinden biri olmasa da sinema ve müzik keyfinizi doruğa çıkarmak için zevkle kullanabilmek, cihazınızın ses kalitesini iyileştirmek ve ses seviyesini çok daha yükseklere çıkarmak için hoparlör şart. Ama tablet hoparlörleri, bilgisayar hoparlörlerinden ve surround ses sisteminden daha farklı.

Speaker Hoparlör Nedir?

Speaker Hoparlör Nedir?

Hoparlör, ses çıkarmak için bir cihaza bağlanan bir donanım veya o cihazın entegre bir parçasıdır. Entegre hoparlörlerin ses kalitesini artırmak veya ses seviyesini yükseltmek için kabloyla bağlanan hoparlörlerden yardım alınabilir. Masaüstü bilgisayar hoparlörlerini kullanmak için hoparlörün sürücüsünün yüklenmesi ve bilgisayarın ses kartının hatasız çalışması gerekir. Günümüzde dizüstü bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar ile kablo veya Bluetooth yoluyla kullanılabilen hoparlörler oldukça yaygın. Aslında hoparlörün İngilizcesi olan speaker, tabletlere özel hoparlörler için de kullanılır. Birbirinden şık tasarımlara sahip olan speakerlar hem kabloyla hem kablosuz bağlanma seçeneklerine sahip olduğu gibi IoT, Nesnelerin İnterneti’ne uygun akıllı özellikler de taşır hale gelmekte. Speaker hoparlörler boyut olarak da tabletinizin mobil tarzına uygundur. Onları yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

En İyi Speaker Hoparlör Nasıl Seçilir?

En İyi Speaker Hoparlör Nasıl Seçilir?

En iyi speaker hoparlör aslında sizin cihazınıza, kulağınıza ve gözünüze en iyi hitap eden hoparlördür. Elbette, ekstra hoparlör kablosu veya çok sayıda ilave aksesuarı olmaması, yani aslında onu taşırken veya kurduğunuzda mümkün olduğunca yer kaplamaması da speaker hoparlörün kullanışlılığına büyük ölçüde etki eder. Ses kalitesinin sevdiğiniz müzikleri dinlerken de merakla beklediğiniz filmleri izlerken de mümkün olduğunca yüksek kalitede olması gerekir. Her bir speaker hoparlör farklı özellikleriyle öne çıkabilir. Sizin için hangi özellik daha önemliyse en iyi speaker hoparlörünüz olmaya da o cihaz adaydır.

Speaker Hoparlör Fiyatları Ne Kadar?

Speaker Hoparlör Fiyatları Ne Kadar?

En iyi speaker hoparlörü seçerken ses kalitesinin yanı sıra ne kadar ses istediğinizi de hesaba katın. Standart bir speaker hoparlör tekli bar şeklinde veya standart hoparlörler gibi ikili olur. Tekli hoparlör tek bir yerden ses almanız demektir. Birbirine bağlı iki hoparlör de onları fazla ayıramayacağınız anlamına gelir. Speaker hoparlör ses sistemi alarak sesi farklı yerlere dağıtmayı başarabilirsiniz. Speaker hoparlör fiyatları almak istediğiniz ürünün markasına, ses kalitesi dahil özelliklerine, tasarımına göre değişiklik gösterebilir. Uzun ömürlü bu aletlerde ürün yelpazesi epey geniş olduğu için biraz araştırma sonucunda ideal fiyat performans oranını yakalamanız mümkün. Logitech, Snopy, Addison, Everest, Avec, HQ, Orm, Cooper, Hercules ve diğer ünlü markaların speaker hoparlör modellerini web sitemizde bulabilirsiniz. Diğer tablet aksesuarları için Aksesuar & Yedek Parça kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Addison (51)
Alternas (1)
Asus (14)
Avec (4)
Belkin (2)
Bouletta (1)
Buff (1)
Codegen (2)
Dark (1)
(1110)
Everest (13)
Hercules (2)
HQ (7)
Logitech (79)
Oem (10)
Panther (1)
Pisen (41)
PLM (3)
POLYPAD (2)
S-Link (2)
Samsung (11)
Snopy (117)
YOUH LUX (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(181)
ve üzeri (270)
ve üzeri (306)
ve üzeri (314)
ve üzeri (330)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL