Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Diğer Bilgisayar Yedek Parça

için 140,858 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Diğer Bilgisayar Yedek Parçaları

Bilgisayarlar günlük hayatımızda önemli yerleri olan teknolojik ürünlerdendir. Bu ürünlerin önemli olmasının sebebi hem birçok alanda kullanılabilmesi hem de bu ürünlerin kullanımının hayatı kolaylaştırmasıdır. Bundan dolayı çeşitli birçok bilgisayar üretimi yapılmaktadır. Bu bilgisayarların üretimi yapılırken aynı zamanda bilgisayarların yedek parçalarının da üretimi yapılmaktadır. Yedek parçalar bilgisayarları oluşturan parçalardır. Bu parçaların yokluğu bazı durumlarda bilgisayarın düzgün çalışmasına engel olurken bazı durumlarda ise zor çalışmasına sebebiyet vermektedir. Bundan dolayı da yedek parçaların kullanımı son derece önem taşımaktadır. Bu ürünlerin çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Her ürün grubu kendi içerisinde de farklılaştığından fazla çeşit olması kaçınılmaz olmaktadır. Örneğin notebook fanı tek bir çeşit üründen oluşmamaktadır. Farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Bunun yanında bilgisayarlar için yedek parça üretimi yapan birçok firma bulunduğundan ötürü de çeşitlilik artmaktadır. Yani farklı firmalar farklı çeşitler ürettiğinden hatta aynı firma içerisindeki aynı ürün grubu farklı özellikler barındırdığından yedek parçalardaki ürün skalasının geniş olması son derece kaçınılmaz olmaktadır. Notebook fanından laptop alt kasa ürününe kadar pek çok çeşidin bulunduğu ürün sayfamızdan siz de istediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Böylece bilgisayarlarınızı çok daha rahat ve düzgün kullanabilirsiniz.

Diğer Bilgisayar Yedek Parça Çeşitleri

Diğer Bilgisayar Yedek Parça Çeşitleri

Bilgisayarların birçok yedek parçası bulunmaktadır. Bu yedek parçalara birçok örnek verilebilir. Notebook fan soğutucu bu örneklerden biridir. Bu ürün bilgisayarların ısınmasını engellemektedir. Bu ürünün kullanımı ile beraber bilgisayarınız daha hızlı ve daha düzgün çalışmaktadır. Cihazınızın ömrünü uzatmak için bu ürünün kullanımı oldukça mantıklı bir tercih olmaktadır. Bu ürünün dışında daha birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bunlardan biri olan hdmi kablo yaygın olarak satın alınan yedek parçalardan olmaktadır. Bu ürün bilgisayarın içerisindeki ya da bilgisayar dışındaki ses ve görüntüleri cihaza aktarmaya yaramaktadır. Bu ürün yalnızca bilgisayarlarda kullanılmamaktadır. Bilgisayarın yanı sıra uydu alıcısı gibi cihazlarda da kullanılmaktadır. Yani kullanım olarak yaygın yedek parçalardan biri olmaktadır. Bu ürünün dışında yedek parçalara örnek olarak oyuncu kulaklık standı ürünü de verilebilir. Özellikle oyun oynamayı seven kişiler için bu kulaklık standı kulaklığın düzgünce koyulması açısından pratik bir ürün olmaktadır. Farklı farklı kulaklık standı renkleri bulunmaktadır. Örneğin kulaklık standı pembe renkte olabildiği gibi siyah veya beyaz renkte de olabilmektedir. Yani ürünlerin farklı renkleri hatta farklı boyutları da bulunabilmektedir. Bu ürünler bilgisayarların daha rahat çalışmasını sağlamaktadır. Bu ürünler dışında birçok ürün daha bulunmaktadır. Bunlardan biri de laptopların alt kasasıdır. Alt kasalar bazı durumlarda zarar görebilmektedir. Böyle durumlarda değiştirilmesi gerekmektedir. Bu kasaların klavyeli olarak satılanları da vardır. Farklı kasa çeşitleri mevcut olarak bulunmaktadır. Bunun sebebi laptop boyutlarının farklı olmasıdır. Bu sayede kendi laptopunuza uygun olan alt kasayı bulma ihtimaliniz çok daha yüksek olmaktadır. Yani farklı seçeneklerin olması doğru ürünü bulmayı daha da kolaylaştırmaktadır. Bu ürünlerin dışında laptop menteşeleri, şarj giriş soketleri, çerçeveler gibi başka yedek parçalar daha vardır. Yani laptopların kırılan ya da zarar gören parçalarını bu üretilen parçalarla değiştirmek mümkündür. Kırılan parçaların değişimi ile cihaz tekrar eski haline dönmektedir. Ama bu parçaların değişmemesi cihazın kullanımında sıkıntıya sebebiyet vermektedir. Örneğin şarj giriş soketi arızalı olan cihazlar şarj edilemeyeceğinden dolayı kullanılmaz duruma gelecektir. Bu tür durumların olmaması adına bu parçaların kırılıp ya da zarar görmesi durumunda hemen yenisiyle değiştirilmesi gerekmektedir.

 Diğer Bilgisayar Yedek Parça Ürünlerinin Önemi

Diğer Bilgisayar Yedek Parça Ürünlerinin Önemi

Bilgisayarlar insan hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Evlerden iş yerlerine kadar pek yerde kullanılmaktadır. Hatta günümüz dünyasında bazı eğitimler ve işler bu cihazların kullanımı ile gerçekleşmektedir. Bilgisayarlar sayesinde pek çok bilgiye erişmek mümkündür. Bundan dolayı da bilgisayarlar insan hayatında çok önemli yere sahip olmaktadır. Bu bilgisayarların düzgün çalışması için bazı yedek parçaları bulunmaktadır. Bu parçalar sayesinde cihazlar çok daha sorunsuz olarak çalışmaktadır. Birçok yedek parça çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünlere örnek olarak notebook işlemci fanı verilebilir. Bu ürün sayesinde laptoplar fazla ısınma sorunu yaşamamaktadır. Isınma sorununa çözüm sunulması da laptopların kullanım ömürlerinin artmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda laptopun daha hızlı çalışmasına da yardımcı olmaktadır. Yani oldukça önemli bir üründür. Böylesine önemli olan bir ürünün farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Farklı çeşitleri sayesinde cihazınıza uyumlu olan soğutucu fanı bulmanız da çok kolay gerçekleşmektedir. Bunun dışında daha birçok yedek parça çeşidi daha bulunmaktadır. Bunlardan biri laptop alt kasa ürünüdür. Bu ürün kırılan ya da hasarlı olan alt kasalara çözüm olmaktadır. Bu ürünün de farklı çeşitleri vardır. Klavyeli alt kasalar mevcut olduğu gibi yalnızca alt kasa şeklinde satılan ürünler de bulunmaktadır. Aynı şekilde üretilen ürünlerin ebat olarak da farklılıkları vardır. Bu çeşitler arasından kendi cihazınıza uyan alt kasayı bulmanız çok kolay olacaktır. Ya da eğer cihazınızın soketinde herhangi bir sorun varsa yedek parçalar arasından cihazınıza uyan şarj soketini alarak bu sorunu çözebilirsiniz. Bunlar dışında da farklı birçok ürün daha bulunmaktadır. Bu ürünler sayesinde cihazların kullanımları daha da kolaylaşmakta ve cihazlar daha iyi çalışmaktadır. Sizin de bilgisayar yedek parçalarına ihtiyacınız varsa ürün sayfamızı ziyaret edebilir ve beğendiğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

 Diğer Bilgisayar Yedek Parçaları Fiyatları

Diğer Bilgisayar Yedek Parçaları Fiyatları

Bilgisayarların çeşitli yedek parçaları bulunmaktadır. Bu parçaların görevleri farklıdır. Bundan dolayı bilgisayar yedek parçaları denildiğinde tek tip bir üründen bahsetmek mümkün değildir. Bu da farklı fiyatları ortaya çıkarmaktadır. Yani tek bir fiyattan bahsetmek veya bir fiyat aralığı vermek bu ürünlerde doğru olmamaktadır. Notebook fan fiyatları da kendi içerisinde çeşitlilik göstermektedir. Ürünleri üreten firma ve ürünlerin özellikleri fiyat anlamında farklılıklara yol açmaktadır. Kulaklık standı fiyatlarında da durum bu şekildedir. Ürünlerin fiyatları ebatlarına ve üretildikleri malzemelere göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Kulaklık standı ahşap modeli olduğu gibi farklı modellere de sahiptir. Bu malzemelerin çeşitlilik barındırması sebebiyle de fiyatlar değişmektedir. Bu noktada ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ürün modelleri bulmanız da mümkündür. Sizin de bilgisayar yedek parçasına ihtiyacınız varsa ürün sayfasını inceleyebilir ve istediğiniz ürünlerin fiyatlarını inceleyerek kendi bütçenize ve cihazınıza uygun olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.