Filtreleri Temizle
Maxi-Cosi

Kategoriler

Marka

Tfk
Ezh
Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Çift Yönlü Kullanım

Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bebek Arabaları

için 18 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Maxi-Cosi Bebek Arabaları

Ebeveynler, hem bebekleri hem de kendileri için bebek arabası seçerken farklı kaygılar doğrultusunda modelleri inceler. Bebeğin mutluluğu ve rahatı annenin mutluluğu ve rahatlığıdır. Bebeğin konforunun ve rahatlığının sağlanması en önemli noktalardan biridir. Bunun yanı sıra, uzun yıllar kullanılabilecek çok fonksiyonlu modeller ebeveynlerin tercih sebeplerinden biri olabilir. Kullanıcıların takip ettiği markalardan Maxi Cosi, bebek arabası üretiminde bebek ve çocukların olduğu kadar ebeveynlerin de rahatlığını düşünür. Maxi Cosi bebek arabası sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Farklı bütçelere göre değişik fonksiyonlarla dizayn ettiği bebek arabası modelleri kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Bol Alternatifli Maxi Cosi Bebek Arabası Modelleri

Bol Alternatifli Maxi Cosi Bebek Arabası Modelleri

Tek bir üründen farklı şekillerde yararlanmak isteyen kullanıcılar, efektif ve sayıca fazla fonksiyonların bulunduğu modellere yönelme eğilimindedir. Maxi Cosi bebek arabası modelleri, ebeveyn ve bebeklerin neye ihtiyacı olduğunu öngörerek tasarlanır. Bu modeller çift ve tek yönlü, 3 tekerlekli ve ikizlere uygun olarak üretilir. Üretilen bu farklı modeller, çeşitli özelliklerle donatılarak ebeveynlerin bebeklerinin rahatı için olan beklentilerini karşılamaya hazır hale getirilir. Farklı özelliklerin yanında, tüm modeller, standart bazı fonksiyonlara sahiptir. Sıklıkla tercih edilen geleneksel tek yönlü modeller, 360 derece dönebilen tekerlekleri ile kullanım kolaylığı sağlar. Aynı zamanda sabitlenebilen tekerlekler, yürüyüş esnasında verilen kısa molalarda bebek arabalarının hareket etmesine engel olur. Tek el kullanılarak pratik bir şekilde açılıp kapanabilen modeller, kullananların bebekleri taşırken arabayı da kapatabilmelerine yardımcı olur. Kapatıldıktan sonra yatay konumda durur ve çok yer kaplamaz. Çift yönlü modeller ise, ebeveynlerin isteğine göre ayarlanabilen oturma bölümü ile kolaylık sağlar. Oturma kısımları, aynı zamanda, araba koltukları ve alışveriş arabalarına monte edilebilir. Bebeklerin taşınmalarını, uyanmalarına bile gerek kalmadan mümkün ve rahat hale getirir. 3 tekerlekli Maxi Cosi bebek arabası özellikleri ise şıklık ve konfor sunar. Bebeklerin farklı yatış pozisyonlarına göre ayarlanabilen modeller, güneşlik ve yağmurluk aparatları sayesinde bebekleri farklı havalara karşı korur.

Maxi Cosi Bebek Arabası Fiyatları Nelerdir?

Maxi Cosi Bebek Arabası Fiyatları Nelerdir?

Bebek arabalarının fiyatlarını belirleyen pek çok kriter bulunur. Maxi Cosi, ürettiği tüm modellere konfor ve estetiğin yanı sıra farklı özellikler ekler. Bu özellikler, markanın üretim esnasında kullandığı materyaller, aparatlar ve farklı fonksiyonlardır. Bebeklerin ve ebeveynlerin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan modeller, alıcıların beğenisine sunulur. Markanın ikiz bebek arabalarına, tek ve çift yönlülerden daha yüksek bir fiyata sahip olunabilir. Bunun nedeni, diğer modellere nazaran daha fazla fonksiyona sahip olmasıdır. Hem ikiz bebekler hem de yaş farkı çok bulunmayan küçük çocuklar için kullanılabilen ikiz bebek arabası modelleri, araba koltukları ile de kullanılabilecek şekilde tasarlanır. Aynı anda iki koltuk takılı olmasına rağmen tüm standart kapılardan zahmetsizce geçebilir. Kafa küçültücü yastıklar pratik bir şekilde çıkarılarak ayarlanır. Çift yönlü kullanılabilen kılıfı sayesinde, modellerin hangi renk olacağına siz karar verebilirsiniz. Siz de, Maxi Cosi bebek arabası fiyatlarına sayfalarımızdan ulaşarak, fiyatlar arasında sıralama yapabilirsiniz.

Maxi Cosi Bebek Arabası Alırken Hangi Noktalara Dikkat Edilmeli?

Maxi Cosi Bebek Arabası Alırken Hangi Noktalara Dikkat Edilmeli?

Çeşitli markaların ürettiği binlerce model ve özellikteki bebek arabası arasından bir seçim yapmak, ebeveynler için sıkıntılı bir süreç olabilir. Bu seçim sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri bebeklerin konforlu olmasıdır. Yumuşak oturma yerleri ve ayarlanabilir sırt bölgesi gibi özellikler bebeklerin her pozisyonda rahat olmasını sağlar. Kullanıcılar için de bebek arabalarının zahmetsizce hareket ettirilebilmesi önemlidir. Maxi Cosi bebek arabaları, ebeveynlerin dikkat ettiği hususlar göz önünde bulundurularak üretilir. Siz de, almaya karar verdiğiniz model hakkında daha önce kullananların deneyimlerini öğrenmek istiyorsanız, Maxi Cosi bebek arabası yorumlarına sitemiz sayfalarından bakabilir kullanıcıların deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Maxi Cosi bebek arabası seçiminizi yaptıktan sonra sitemizden satın alabilirsiniz.