Ayakkabı Bakım Kiti

için 1,156 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ayakkabı Bakım Kiti

Aldığınız ayakkabınızın uzun ömürlü olması için düzenli olarak bakımının yapılması gerekmektedir. Kategorimizde yer alan ürünler ile ayakkabılarınızın ihtiyacı olan bakımı kolayca yapabilir ve ayakkabılarınızı daha sağlıklı bir şekilde uzun süre kullanabilirsiniz. Eğer ayakkabıların bakımı düzenli olarak yapılmazsa, suya, rüzgara ve güneşe maruz kalan ayakkabıların yüzeyi kolayca deforme olabilir. Her gün giyilen ayakkabılar devamlı olarak güneşe maruz kalıyorsa, bir süre sonra soyulmaya başlayabilir. Bu gibi durumları mümkün olduğu kadar geciktirmek için kategorimizde yer alan ayakkabı bakım ürünlerinden kullanmayı deneyebilirsiniz.

Ayakkabıların en büyük problemlerinden biri de kokudur. Ayakkabılarınızın kokması demek, gittiğiniz her yere kötü kokuları da beraberinde götürmek demektir. Özellikle toplum içerisinde ayak ve ayakkabı kokuları hiç de hoş görülen bir durum değildir. Gittiğiniz yerde saygınlığınızı korumak için ayakkabılarınızın temiz ve hoş görünmesi oldukça önemli bir detaydır. Çeşitli nedenlerden dolayı ayakkabınızda koku oluşuyorsa ve bu sizi rahatsız ediyorsa, Scholl Odour Control ayakkabı spreyini kullanabilirsiniz. Ayakkabı koku önleyici sprey, anti-bakteriyel özelliği ile ayak mantarlarına karşı koruyucudur. Ayakkabının astarında oluşan zararlı bakterileri yok ederek ayakkabıların ömrünü uzatır. Terliklerde, ayakkabılarda ve babetlerde rahatlıkla kullanılabilir. Hoş kokusu ile etrafa ve ayakkabılara ferahlık verir. Böylece ayakkabı kokusu derdi olmadan insanların arasına güvenle karışabilirsiniz.

Kış mevsiminde dışarıda çok fazla vakit geçiriyorsanız, ayakkabılarınızın altına kayma önleyici taban yerleştirerek kendi güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Karpatik olarak bilinen kayna önleyici tabanları ayakkabılarınızın altına geçirerek buzda, çamurda ve tüm kaygan yerlerde rahatça yürüyebilirsiniz. Ürün kauçuktan üretilmiştir ve alt yüzeyinde özel alaşımdan üretilen 4 adet çivili krampon bulunmaktadır. Soğuk havada buz tutan yollar, kayıp düşmeleri de beraberinde getirmektedir. Bu durumu önlemek için hemen kategorimizde yer alan kayma önleyici taban çeşitlerinden birini satın alabilirsiniz. Evinizin içinde ayakkabılarınızı düzenli bir şekilde muhafaza etmek için ayakkabı hurcundan yararlanabilirsiniz. Ayakkabı kutularının yarattığı yoğunluk ve toz oluşumu sizi rahatsız ediyorsa, yazlık ve kışlık ayakkabılarınızı ayırarak ayakkabı çantasının içerisinde saklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Graceparis (86)
37numara (79)
Venüs (64)
Woly (47)
FABCARE (40)
ENES (37)
ATIBA (27)
TOFİMA (12)
Goldcare (11)
Show (11)
Sitil (10)
1996 (8)
Marcomen (8)
Adidas (7)
Abka (6)
CLEYSMEN (6)
Crash (6)
G-Star (6)
Gant (6)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Numara

(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(87)
ve üzeri (124)
ve üzeri (133)
ve üzeri (134)
ve üzeri (142)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL