2.El İmzalı Ürünler

Antika eşyalar, geçmişteki atmosferi günümüzde solumamıza olanak sağlayan en değerli eşyalardır. Antika eşyaları daha değerli kılan bir diğer konu ise imzalı olmalarıdır. Son derece nadide parçalar arasında yer alan antika eşyaların imzalı olması, onlara ayrı bir duygu ve çekicilik katmakta. Sanata merakınız varsa, kategorimizde yer alan en nadide tabloları evinizin baş köşesine koyabilirsiniz. Eski dönemlerde yağlı boya ile yapılan tabloların imzalı olması, onları daha detaylı ve değerli kılıyor. Antika eşyalara merakınız varsa, evinizin veya ofisinizin duvarlarını sanatla doyurmak için imzalı tablolardan satın alabilirsiniz.

Satılık antika tablolar arıyorsanız, hemen kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve beğendiğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Kategorimizde yer alan imzalı tablolar antika olduğu için ikinci el satılık tablolar kategorisinde yer almaktadır. Salonunuzun ya da ofisinizin atmosferini değiştirmek istiyorsanız, dekorasyon antika tablolardan yararlanabilirsiniz. Antika eşya koleksiyonu yapıyorsanız, koleksiyonunuzun içerisinde imzalı antika eşyalar bulunmazsa koleksiyonunuz eksik kalacaktır. İmzalı antika eşyaların fiyatları, günümüze göre daha yüksektir. İmzalı antika eşyaları bulmak için antika dükkanlarını tek tek gezip yorulmak yerine oturduğunuz yerden tek tık ile kolayca satın alma imkanını değerlendirin.

Kategorimizde yer alan imzalı tablolar arasında 1958 yılında yapılan yağlı boya tablolar da yer almaktadır. Onnik Bark tarafından imzalanan tablonun ahşap çerçevesi bulunmaktadır. Evinizin dekorasyonunu antika eşyalarla değil de günümüzün modern eşyaları ile dekore etmek istiyorsanız, dekorasyon ve aydınlatma kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Son derece modern ev dekorasyonu ürünleri ile evinizin her köşesini baştan yaratabilirsiniz. Ev dekorasyon ürünleri arasında aydınlatmadan, tekstile kadar aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Aradığınız kelimeye / kritere uygun bir sonuç bulunamadı.
  • Başka bir kelime ile arama yapabilir,
  • Kategorilere göz atabilir,
  • Arama kriterlerinizi değiştirebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL