Philips Cep Telefonu

İletişim çağının önemli bir parçası olarak cep telefonları, yaşantımızı kolaylaştıran çok fonksiyonlu ekipmanlardır. Yapısal özellikleriyle arama yapabilmenin ötesinde çok sayıda işimizin bir parçası haline gelen cep telefonlarımız, dünya ile bağlantımızı da kuruyorlar. Philips cep telefonu ile teknolojinin sade formunu keşfedebilir, bağlantınızı daimi kılabilirsiniz. Philips cep telefonu modelleri arasından sizin için ideal özellikleri taşıyan seçeneği ürün kategorisinde inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Philips Cep Telefonu Şıklığı Sadelikle Bir Araya Getiriyor

Philips Cep Telefonu Şıklığı Sadelikle Bir Araya Getiriyor

Philips markası elektronik cihaz grubunda yer alan çoğu ürününde modern çizgileri belirgin kılan sade tasarımlarıyla dikkat çeker. Bu yönden marka, piyasaya sunduğu ürünlerinde hafifliği, ergonomikliği ve anlaşılırlığı oldukça önemsiyor demek yanlış olmaz. Keza bu bakış açısı markanın cep telefonu grubundaki ürünlerde de kendisini gösteriyor. Şıklığını, sadeliğinden alan cep telefonu Philips markasının akıllı telefon sektöründe fark yaratmasını sağlıyor. Markanın cep telefonu modellerinde dizayn açısından oldukça doğal ve bir o kadar gösterişli tasarım özellikleri mevcut. Dokunmatik modellerde tutuş ve kullanım açısından rahatlık yaratan oval kenar ve köşe hattı, kullanıcılara cihazın kontrolü için tam performans sağlıyor. Benzer yapısal özellikler markanın tuşlu modellerinde de mevcut ancak tuş takımının minimum çerçeve ile sınırlandırılmış olması, bu modeller için kendi segmentinde fark yaratıyor. Philips dokunmatik cep telefonu ve tuşlu cep telefonu arasından kendi kullanım alışkanlığınıza göre arzu ettiğiniz modeli satın almak için markanın ürün grubuna göz atabilirsiniz.

Philips Cep Telefonu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları<

Philips Cep Telefonu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Cep telefonlarının kullanıcılarına sağladıkları çok sayıda faydanın sürdürülebilirliği, modellerin sahip oldukları batarya özellikleriyle doğrudan ilgilidir. Çünkü gün içinde uzun süren performansa sahip bataryalarıyla cep telefonları, defalarca şarj etmeyi gerektirmezler ve bağlantınızı sürekli kılarlar. Philips cep telefonu şarjı uzun giden bataryası ile kullanıcılarını gün içinde yarı yolda bırakmıyor. 1600 ile 2500 mAh arasında değişen Li-Ion bataryalara sahip dokunmatik ve tuşlu modeller 16.5-18 saat arası konuşma süresi performansı ortaya koyuyorlar. İki farklı SIM kartıyla, iki farklı numarası olan kişiler için ideal kullanım özellikleri sunan modellerde DualSIM özelliği bulunuyor. Böylelikle iki hat aynı anda tek bir telefonda aktif bir şekilde kullanılabiliyor. Bağlantı standartlarını önemseyenler için markanın aynı anda TDD-LTE ve FDD-LTE ağlarını aktif olarak kullanmanızı mümkün kılan modelleri mevcut. Mobil internet bağlantısını yüksek hızda sağlayan bu modeller 4G standartlarını bir adım yukarı taşımanızı sağlıyorlar. Philips cep telefonu fiyatları modellerin özellikleri ve kapasiteleri kapsamında değişiklik gösteriyor ancak modeller fiyat/performans açısından cazip seçeneklerle piyasada yer alıyorlar.

Philips Cep Telefonu ile Yenilikçi Android Deneyimi

Philips Cep Telefonu ile Yenilikçi Android Deneyimi

Akıllı telefon segmentine giriş yaparak, bu alanda da kendi özgün yönlerini ortaya koyan Philips android cep telefonu modellerini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Daha fazla depolama alanı ve daha yüksek hız performansı gösteren bu modellerde 8 GB’a kadar dahili hafıza ve 1 GB’a kadar RAM özellikleri dikkat çekiyor. Dosya, fotoğraf, video ve uygulama stokunuz fazlaysa ve daha geniş bir saklama alanına ihtiyacınız varsa microSD kartlar aracılığıyla 32 GB’a kadar hafıza genişletme imkânınız bulunuyor. Philips akıllı cep telefonu modellerinde 8 MP’e kadar çözünürlük standartlarına sahip Auto-Focus kamera bulunuyor. Titreşim ve sarsıntı gibi fotoğraf ve video çekimini bulanıklaştıran faktörlerin etkisini minimize eden otomatik odaklı kamera, anılarınızı gerçekleştikleri anın netliğinde saklamanızı mümkün kılıyor. Markanın dokunmatik ve tuşlu telefonlarının yer aldığı ürün kategorisine göz atarak beğendiğiniz Philips cep telefonu modelini hemen satın alabilirsiniz.

Philips, Cep Telefonu

için 8 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arama Kriterleriniz

Philips
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alcatel (82)
Apple (565)
Asus (30)
BlackBerry (19)
Casper (193)
(230)
DooGee (7)
Ele (1)
Haier (1)
Hiking (29)
Honor (60)
HTC (32)
Huawei (614)
Kaan (2)
Lenovo (35)
LG (153)
Meizu (11)
Motorola (1)
Nokia (81)
OnePlus (6)
Oppo (33)
Oxiron (7)
Philips (8)
Premier (3)
Quatro (4)
Reeder (7)
Samsung (1673)
Sony (51)
Sunny (3)
Tp-Link (36)
Turkcell (10)
UMIDIGI (2)
Vestel (207)
Vmaxx (1)
Vodafone (10)
Xiaomi (525)
ZTE (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Garanti Türü

(7)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL