Filtreleri Temizle
Marka
Neabot

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Neabot Robot Süpürge

için 1 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Neabot Robot Süpürge

Neabot robot süpürge markası modern ev eşyaları üretir. Nea yeni, bot ise robot anlamındadır. Teknolojik ev eşyaları arasında yer alan ürünler, Çin merkezli Neabot firması tarafından satışa çıkarılır. Kullanacağı elektronik ürünün menşeini bilmek isteyenler Neabot hangi ülkenin markası, diyor olabilir. Neabot süpürge çeşitleri, Çinli GenHigh Tech firmasının mühendislerince tasarlanır. GenHigh ile Kanada merkezli High Gen firmasını karıştırmamak gerekir. Esas olarak Neabot marka olmayıp, bir ürün serisidir. Neabot robot süpürge yorumları kullanıcıların memnuniyet düzeyini gösterebilen detaylardır. Serinin yoğun ilgi görmesi, markalaşmasının yolunu açmıştır. GenHigh firmasının alt kuruluşu haline gelen Neabot, işinizi kolaylaştırabilecek ürünlere sahiptir. Cihazlar, yüksek verimle çalışabilecek standarttadır. Ev işlerinde hızlı ve pratik bir yardımcı arayanlar, robot süpürge işlevlerinden faydalanabilirler. Manuel kullanımlı süpürgelere alternatif olan robot süpürge modelleri yuvarlak şekle sahiptir. Model seviyesi arttıkça gövde yüksekliğinin azalmasına odaklanılır. Amaç, süpürgelerin dar alanlara kolay ulaşabilmesidir. Ürünler, çalıştıkları alanda haritalama yapabilir. Akıllı cihazlara indirilerek kullanılan Neabot uygulamasıyla, süpürgenin çalışmasını kontrol etmek mümkündür. Robot süpürgeler, uygulama aracılığıyla uzaktan çalıştırılabilir veya durdurulabilir. Kullanıcıya sunduğu kolaylıklarla Neabot ürünleri ideal seçenekler arasındadır. Siz de dilediğiniz zaman markanın ürünlerini değerlendirebilir, farklı markalar için ise robot süpürge sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ev İşlerini Kolaylaştıran Neabot Robot Süpürge Modelleri

Ev İşlerini Kolaylaştıran Neabot Robot Süpürge Modelleri

Neabot robot süpürge modelleri arasında NoMo N1 dikkat çekenlerden biridir. Otomatik çalışarak temizliğe katkı sağlayabilecek bir üründür. Emme gücü halısız zeminde 700 Pa, ince kilimli veya örtülü zeminde 1200 Pa, halılı zeminde 2700 Pa’dır. N1 Neabot robot süpürge güç ayarlamasını otomatik yapar. Sehpa, masa, koltuk ayaklarına çarpma sorunu, gelişmiş haritalama sistemiyle minimuma indirilmiştir. Robot istasyonu silindir şeklindedir. Silindirin alt kısmında, cihazın yerleşebileceği bir girinti vardır. Haznede birikmiş tozlar otomatik olarak çekilir, robotun şarj süresi başlar. Şarj mantığı birçok üründe aynıdır. NoMo N1’in farkı istasyonda çöp bırakmasıdır. Bu sebeple ürün, çöp kovalı robot süpürge olarak isimlendirilir. Neabot N2 robot süpürge, N1 modelinin üst versiyonudur. Silindir istasyondaki LED ekran ve 2 santimetreye kadar olan yükseltileri aşabilme özelliği dikkat çeker. Süpürge, duvarın 1 santimetre dibine yanaşıp çarpmadan toz toplayabilir. İstasyonun hazne boşaltma özelliği N1 modeliyle aynı detaylara sahiptir. Hazneye konulan süpürge torbasını rutin aralıklarla değiştirmek gerekir. Çöp torbasının dolduğunu haber veren sensörler bulunmaz. Rutin aralıklarla istasyon kontrolü yapmak gerekir. Ortalama büyüklüğe sahip torbalar yaklaşık bir ay kullanılabilir. Neabot robot süpürge Q11 veya diğer gösterimiyle Q11 modeli en başarılı ürünleri arasındadır. NoMo Q11, artırılmış toz çekme gücüne sahiptir. Farklı zeminlerde değişebilen çekiş gücü 4000 Pa seviyesine ulaşabilir. Performansın artmasıyla en küçük partiküller kolayca toplanabilir. Sıvı atık haznesi ve paspas, yerdeki damlaların giderilmesini sağlayabilir. Yüksek hassasiyete sahip sensörler, merdivenli alanlarda kullanım kolaylığı sunabilir. Süpürge, bir merdiven basamağının başına ulaştığında otomatik olarak durur. Sensör modernizasyonları, ürünün kolay ve hızlı hareket edebilmesini sağlar. Neabot Q11 robot süpürge ince tasarımıyla dikkat çeker. Ürün koltukların altlarına girip çıkmada da problem yaşamaz. Modelin istasyonu az yer kaplayacak şekilde tasarlanmıştır. Neabot süpürge renkleri orijinal tasarımlar itibarıyla siyah ve beyazdır.

Yüksek Verim İçin Neabot Robot Süpürge Nasıl Kullanılır?

Yüksek Verim İçin Neabot Robot Süpürge Nasıl Kullanılır?

Neabot robot süpürge kurulumu, kullanımın ilk aşamasıdır. Elektronik parçaların, gereğine uygun olarak montajlanması gerekir. Neabot robot süpürge çeşitleri birkaç dakikada kullanıma hazır olur. Araç gereçsiz şekilde fırçaları sabitlemek yeterlidir. Uzaktan kontrol sağlayabilmek için istasyon ve telefon uygulamasını birbirine entegre etmek şarttır. Q11, N1, N2 robot süpürge kurulumları için App Store veya Play Store'dan Neabot uygulamasını indirmek gerekir. Uygulamayı ilk kez kullananlar kayıt, önceden kullanmış olanlar giriş yapmalıdır. Kayıt için istenen bilgileri eksiksiz girmek önemlidir. Algılanan cihazın kaydedilmesi için üzerindeki tuş birkaç saniye basılı tutulur. Uygulamada yapılacak güncellemeler kurulum işlemlerini belirler. Kısa ve basit talimatları takip etmenizle tanımlama gerçekleşir. Telefon uygulaması, süpürgenin gireceği ve girmeyeceği alanları belirlemenizi sağlar. Evde olmadığınız zamanlarda temizlik başlatmanız veya devam eden temizliği durdurmanız mümkündür. Robot süpürgeler otomatik çalışır. Kullanım sürecini ilgilendirecek manuel işlemler bulunmaz. Kullanım kalitesini artırmak için gerekli olan şey, sık kirlenen yerleri temizlemektir. Neabot robot süpürge çöp istasyonlu tasarıma sahiptir. Temizlenebilecek yerler istasyon ve süpürge bölümüdür. İstasyona yerleştirilen torba plastik poşet değil, süpürge torbasıdır. Kağıt yüzeyli torbayı doldukça değiştirmek gerekir. İstasyonun iç bölümüne ıslak bez uygulamamak en doğrusudur. Az nemli veya kuru bez kullanımı güvenlidir. Robot süpürgenin istasyona yerleştiği girintide tozlanma olabilir. İstasyonun dış bölümleri için ıslak bez kullanmak mümkündür. Deterjanlı bez kullanımı doğru olmayabilir. Cihaz ve istasyon yüzeyi ağır kimyasallardan korunmalıdır. Cihazın sık kirlenen yerleri alttadır. Neabot modellerinde düşme sensörü dört, yön algılama sensörü üç tanedir. Düşme sensörleri, hareket edilen zemini algılayarak merdiven basamaklarında durmayı sağlar. Yön sensörü, temizlenecek odayı tanımlamak ve hareketi yönetmek içindir. Yumuşak uçlu kıl fırçayla sensörlerin tozunu almanız yararlı olabilir. Aşırı tozlanma, performansı kötü yönde etkiler. Temizlenebilecek bölümler cihazların alt kısmındadır. Tozlu yerlere alt bölümler temas eder. Temizlik sırasında robot süpürgenin üstüne odaklanmanız gerekmeyebilir. Cihaz sağlığı için ürünü darbelerden ve üzerine dökülebilecek sıvılardan korumanız gerekir.

Ev İşlerinde Neabot Robot Süpürge Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Ev İşlerinde Neabot Robot Süpürge Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Neabot robot süpürge siyah ve beyaz renkli modellerden oluşur. Otomatik süpürgeler, temizliği kolaylaştırmak için üretilmiştir. Elektrikli süpürgelerin çok yer kaplaması, gürültülü oluşu, her ulaşmakta zorlanması mümkündür. Robot süpürge, kolay saklanabilecek yapıdadır. Az yer kaplayan daire şeklindeki cihazların istasyona sahip olması önemli bir avantajdır. Süpürge, temizlik bitince istasyonuna yerleşir. Cihazlarda kablo yoktur. Temizlik bitiminde kablo toplama zahmeti yaşanmaz. Şarj dolumu, bataryaya göre değişebilecek zaman aralıklarındadır. Kullanıcının şarj takibi yapmasına gerek olmaz. Gereken şey, istasyonu sağlam bir prize bağlamaktır. İstasyon, uygun seviyeye ulaştığında şarjı kesebilir. Elektronik cihaz kullanmanın ortaya çıkarabileceği sorumluluklar otomatik halledilir. Kullanıcı, robotu telefona senkronize ederek uzaktan kontrol sağlayabilir. Robot süpürgenin müdahale etmesi ve etmemesi istenen yerler haritada işaretlenir. Belirli odaların belirli yerlerini veya her yerini süpürmek, cihazlar için basittir. Ev süpürmeye ayrılacak zamanı başka işler için değerlendirme olanağı caziptir. Dolap, yatak, koltuk altına ulaşan ince gövdeli robotlar, derinlemesine hijyen sağlayabilir. Süpürge hortumunun yetişmediği veya iyi temizleyemediği yerler bulunur. Neabot robot süpürge seçenekleri birçok yere ulaşarak ideal performans sunar. Sıvı çekme özelliği, süpürgenin işlevini artırır. Mutfakta sık görülen şu damlaları zemini lekelemeden tanka çekilir. Q11, gelişmiş su tankıyla kaliteli temizlik olanağı sağlayabilir. Katı partiküller kadar sıvıların da zemini kirletmesi, detayı öne çıkarır. Katı tank boşaltımı ve torba değişimi düzenli olursa performans artar. Yeni bir cihaz, ev donanımını iyileştirmek açısından işlevseldir. Neabot robot süpürge beyaz ya da siyah eşyaları tamamlayabilir. Şık görünümlü cihazlarla konforu yükseltirken ev tarzına şıklık katmak mümkündür. Neabot robot süpürge fiyatlarını inceleyebilir, ürünler arasında seçim yapabilir ve beğeninizi ürünü sepetinize atabilirsiniz.