Filtreleri Temizle
Marka
Queen

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Queen Türk Kahve Makineleri & Cezveler

için 1 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Queen Türk Kahve Makineleri ve Cezveler

20 yıllık birikim ile küçük ev aletleri sektöründe ürün geliştirme, tasarım, üretim, satış ve pazarlama deneyimlerine sahip olan Queen markası her eve girmeyi amaçlayan inovatif, ileri teknolojilere sahip ürünler geliştiriyor. Yenilikçi ve sürekli büyüme hedefi ile müşteri memnuniyetini artırarak, kalite ürün ve hizmet sunuyor. Şarjlı elektrik süpürge, ateş ölçer, sıcak içecek hazırlayıcı, Türk kahve makinesi ve cezveler , su ısıtıcıları, çay makineleri, ızgara, ekmek kızartma ve tost makineleri, saç kurutma makinesi ve Queen kahve makinesi ile geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Satış sonrası hizmet ve teknik destek ağı ile kullanıcılarının sorunlarına çözümler bularak, hedeflediği müşteri memnuniyeti seviyesini giderek yükseltiyor.

 Queen Türk Kahve Makinesi ile Tutkulu Kahve Deneyimi Yaşayın

Queen Türk Kahve Makinesi ile Tutkulu Kahve Deneyimi Yaşayın

Queen Türk kahve makinesi paslanmaz gövdesi ve oldukça şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ergonomik olarak tasarlanan kulpu sayesinde sağ ya da sol el ile kolay kavranabilen bir yapıya sahiptir. Paslanmaz çelik tasarımı uzun süre kullanım sağlarken; kahvenizin tadı bozulmadan ilk günkü gibi aynı lezzette kalmaya devam eder. 360° dönebilen taban ile tezgâh üzerindeki kısıtlı alanlarda rahatlıkla kullanım olanağı sunuyor. Ayrıca 360° dönme teknolojisi sayesinde ürün sadece evde değil iş yerinde de tercih ediliyor. Queen kahve makinesi ile pişen kahvenin kokusu ve tadı sizi başka dünyalara götürüyor. Siz bu eşsiz deneyimi yaşarken makineyi kapatmayı unutmanız hâlinde endişelenmenize gerek kalmaz. Queen otomatik olarak kapanabilme özelliği sayesinde hem kendini hem sizi hem de ortamı koruma altına alıyor.

 Queen ile Değerli Zamanınız Size Kalsın

Queen ile Değerli Zamanınız Size Kalsın

Kahveyi pişirirken başında taşmasın diye beklemek hem zaman kaybettiriyor hem de dostlarınızla geçirebileceğiniz vakitlerin israfına neden oluyor. Queen markası sizi düşünerek tasarladığı Queen Türk kahve makinesi modelleri ile zamanınızı ve dostlarınızı size bırakıyor. Otomatik kapanma sistemi ile kahveniz hazır olduğunda kendiliğinden kapanıyor. Böylece olumsuz olayların yaşanmasına engel oluyor. 4 fincana kadar kahve pişirebilme kapasitesine sahip olan bu makine ile ne kadar kalabalık misafirleriniz olursa olsun korkmanıza gerek kalmıyor. Aynı anda 4 fincan kahve pişirebilme özelliği sayesinde konuklarınıza anında kahve servisi yapabilirsiniz. Cihazın tabanında yer alan ısı yayma teknoloji her bir fincanın aynı ısıda ve aynı tatta olmasını sağlıyor. Queen ile stressiz ve keyifli bir şekilde konuklarınızı ağırlayabilir, elektrikli mutfak aletleri ile aynı lezzeti herkese tattırabilirsiniz.

 Her Fincanda Aynı Haz Aynı Tat

Her Fincanda Aynı Haz Aynı Tat

Bol köpüklü Türk kahvesi deneyimini yaşayan Queen Türk kahve makinesi özellikleri ile göz dolduruyor. Sahip olduğu ısı yayma teknolojisi ile aynı eşsiz lezzeti her fincanda hissettirebilen özelliği kahve severlerin keyfine keyif katıyor. Ayrıca ayarlanabilir özellikteki ısı sistemi ile içerisindeki ürünün eşit sıcaklıkta ısınmasını sağlıyor. Böylece kahve makinesini hem kahve pişirmek hem de süt ve benzeri gıdaları ısıtmak için kullanabilirsiniz. Sütü 40°’ye kadar ısıtabilen özelliği sayesinde minik dostlarınızı bile mutlu edebilirsiniz. Süt, kahve gibi ürünlerin kullanıldığı cihazlarda kullanıcılar için önemli olan en önemli faktör temizlik uygulamalarıdır. Queen marka kahve makinelerinin çıkarılabilir gövdesi, paslanmaz çelik gövde tasarımı ürünü kolay temizleyebilme imkânı sunuyor. Cihazda yer alan su göstergesi ürünün susuz çalışmasını engelliyor. Birçok farklı tasarım, renk ve teknik donanıma sahip olan Queen marka sahip olduğu seçeneklere göre fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Değişik renk skalası bulunan ve farklı teknik özelliklere sahip kahve makinelerini incelemek isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.