TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tronic, Klima

için 6 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Tronic Klima

İklimsa ve Teknosa ortaklığı ile adını duyurmayı başaran Tronic, satışa sunduğu iklimlendirme cihazları ile ülkemizde biliniyor. Arkasındaki önemli markalar sayesinde Tronic klimalar, sıklıkla tercih ediliyor. Tronic tarafından üretilen klima modellerinde R410A adı verilen özel bir gaz kullanılıyor. R410A gazı, R-125 ve R-32 adında iki gazın birleşiminden oluşuyor. Bu gaz sayesinde ozon tabakasına ve çevreye hiç zarar verilmiyor. Böylelikle marka, doğaya olan saygısını da gösteriyor. Üstelik bu gazın kullanımı sayesinde enerji tüketimi de önemli oranda düşüyor. Tronic, üstün güç tasarrufu modu sayesinde Energy Star sertifikasına da kavuşuyor. Marka, kullanıcılarına sunduğu teknik servis desteği sayesinde birçok kişi tarafından kullanılıyor. Tronic’in ürettiği klimaların imalatı esnasında insan sağlığına zararı olan kurşun ve cıva gibi malzemelerin hiçbiri kullanılmıyor. Marka, tüketicilerin sağlığına olan saygısını da göstermiş oluyor. Önemli bir geçmişe sahip olan Tronic, ülkemizde popüler olarak kullanılan klima markaları arasında yer alıyor. Ayrıca markanın ürettiği klima çeşitleri, kullanıcıların her türlü ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor. Tronic klimalar, yaz aylarında etkili serinletmesiyle ve kış aylarında ise etkili ısıtmasıyla biliniyor. Marka tarafından özel olarak tasarlanan klima modelleri, dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Şık tasarımı ve kaliteli modelleri ile birçok kullanıcının tercihi haline gelen Tronic, bütçe dostu fiyatları ile de her kesimden tüketicinin ilgi odağı olmayı başarıyor.

Akıllı Karbon Filtresi ve Uyku Modu

Akıllı Karbon Filtresi ve Uyku Modu

Tronic klimalarda kullanılan özel filtre ve uyku modu kullanıcıların hayat standartlarının yükseltilmesinde önemli bir rol oynuyor. Tronic klima modelleri, akıllı karbon filtresi sayesinde havadaki kötü kokuların ve zararlı kimyasal gazların yok edilmesine olanak sağlıyor. Böylelikle evler, kötü kokulardan rahatlıkla arındırılabiliyor ve kullanıcılar evlerinde daha rahat bir şekilde nefes alabiliyor. Klimalarda kullanılan elektrostatik filtre, tozların ve havada bulunan diğer mikroskobik parçacıkların temizlenmesine fırsat tanıyor. Böylelikle özellikle astım hastaları ve nefes darlığı çeken kişiler oldukça rahat edebiliyor Klima modellerinde bulunan toz sensörü, havadaki toz miktarını tespit edip ona göre filtrenin çalışmasını sağlıyor. Ayrıca akıllı karbon filtre ve toz sensörü sayesinde ter kokusu, balık kokusu, çöp kokusu ve diğer birçok kötü koku rahatlıkla giderilebiliyor. Klimada bulunan uyku modu ile klimanın çalışma süresi rahatlıkla belirlenebiliyor ve tüketiciler klimanın aşırı çalışmasından doğabilecek zararlı etkilerden kolaylıkla kurtulabiliyor. Uyku modu ve toz sensörü, klima tavsiyesi isteyen her kullanıcı için uygun bir tercih gibi görünüyor. Klima, elektrik kesintisi veya elektrikle ilgili arızalardan sonra tekrar otomatik olarak çalışmaya başlıyor. Modellerin çoğunda yer alan yüksek soğutma kapasitesi ile yazlar, oldukça serin geçiyor. Kış aylarında ise markanın sunduğu yüksek ısıtma kapasitesi sayesinde evler, kış mevsiminde etkili bir şekilde ısınabiliyor.

Sessiz Çalışma Özelliği ile Bilinen Tronic Klimalar

Sessiz Çalışma Özelliği ile Bilinen Tronic Klimalar

Tronic klima çeşitleri, şık tasarımı ve etkili soğutma sağlayan pervane kanatları ile birçok kişi tarafından biliniyor. Tronic modellerinde kullanılan çok yönlü pervaneler sayesinde kullanıcılar, yaz aylarında en sağlıklı serinleme deneyimini yaşıyor. Çok yönlü pervane teknolojisi, klimanın bulunduğu mekanın her tarafının eşit bir şekilde serinletilmesine de olanak tanıyor. Radyant soğutma teknolojisi ile kullanıcılar, evin her tarafını etkili bir şekilde serinletebiliyor ve yaz aylarında görülen sıcaklar kullanıcılar için dert olmaktan çıkıyor. Klima modelleri, odanın duvarlarında ve tavanında kalan aşırı ısıyı emerek odanın her daim nemli kalmasına olanak tanıyor ve kullanıcıları rahat ettiriyor. Sessiz çalışma özelliği ile birçok kişinin ilgi odağı olmayı başaran klima, gecenin geç saatlerinde ve sabahın erken saatlerinde rahatlıkla çalıştırılabiliyor. Oldukça sessiz çalışan klima sayesinde hiç kimse klimadan rahatsız olmuyor. Tronic tarafından üretilen klima modelleri, çalışmaya ilk başladığı evrelerde ortama güçlü bir serinlik veriyor ve tüketiciler sıcak bir yaz gününün bunaltıcı havasından rahatlıkla kurtulabiliyor. Klimaların Inverter motoru, modellerin normal çalışma sıcaklıklarına hızlı bir şekilde geri dönmesine de olanak sağlıyor. Ayrıca oda içindeki sıcaklık değeri de klimanın üzerinde yer alan LED sıcaklık göstergesi ile rahatlıkla görülebiliyor. Tüm bu özellikleri ile dikkat çeken klima modelleri, Tronic’in de ne kadar işlevsel klimalar ürettiğinin bir kanıtı oluyor. Tronic klimalar hakkında detaylı bilgi almak isteyen kullanıcılar, Tronic klima yorumları ile istedikleri bilgilere ulaşabiliyor.

Düşük Enerji Sarfiyatı ile Dikkat Çeken Tronic Klimalar

Düşük Enerji Sarfiyatı ile Dikkat Çeken Tronic Klimalar

Klima özellikleri arasında dayanıklılık ve uzun ömürlülük gibi özelliklerin en çok dikkat edilen özellikler arasında yer aldığı biliniyor. Dayanıklı yapısı ile bilinen Tronic klimalar, düşük güç tüketimi sayesinde de birçok kişi tarafından gönül rahatlığıyla tercih ediliyor. Tronic’in ürettiği klima modelleri, Inverter motor teknolojisi sayesinde düşük enerji tüketiyor ve klimanın çalışma hızını ortam sıcaklığına göre belirleyebiliyor. Inverter motor, kademeli sıcaklık geçişi sağlayarak kullanıcıların daha rahat bir şekilde yaşamasına imkan tanıyor ve tüketicilerin hayat standardını yükseltiyor. Inverter motorlar, iki evrede çalışıyor. Bu evrelerden ilki yüksek güç modu ve ikincisi ise sabit güç modu olarak biliniyor. Klimalar, yüksek güç modunu ilk açıldıkları zaman kullanıyor ve ortama güçlü bir serin hava dalgası veriyor. Tronic klimalar, bir süre sonra yüksek güç modundan çıkıp sabit güç moduna geçerek verdiği serin hava miktarını normal düzeye düşürüyor ve böylelikle klimalar yüzünden oluşabilecek sağlık sorunlarının da önüne geçiyor. Tronic klimaların imalatı sırasında kullanılan malzemeler, modelin son derece dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına olanak tanıyor. Böylelikle klimalar, uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabiliyor. Tronic tarafından üretilen modeller, bir uzaktan kumanda aracılığıyla çok rahat bir şekilde çalıştırılabiliyor. Klima fiyatları, tüketicilerin klima satın alırken ilk olarak dikkat ettiği etkenlerin arasında yer alıyor. Tronic’in cazip fiyatları, her kesimden tüketicinin kolay bir şekilde tercih yapmasını sağlıyor.

Arama Kriterleriniz

Tronic
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AFS (3)
Airfel (95)
Alarko (67)
Alf (1)
Altus (17)
Ariston (8)
Arçelik (45)
Baymak (59)
Beko (13)
Bexel (1)
bird (2)
Bosch (107)
Buderus (1)
Copa (18)
Daikin (40)
Daiseku (12)
DayRelax (5)
Delonghi (4)
(183)
E.C.A (32)
Electra (2)
Electrolux (18)
Finlux (15)
Fırat (3)
Fluo (4)
Franke (2)
fujiplus (40)
Fujitsi (28)
General (13)
GREE (11)
Grundig (2)
Hisense (8)
Hitachi (45)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (20)
LG (110)
Midea (29)
Mitsubishi (82)
olefini (60)
Panasonic (18)
Profilo (2)
Raks (1)
Regal (28)
Rota (24)
Samsung (136)
Sharp (22)
Siemens (8)
Sigma (171)
Simfer (8)
Springday (12)
Sunny (1)
Süsler (1)
Termikel (1)
Toshiba (180)
Tronic (6)
Vaillant (31)
Vessen (13)
Vestel (111)
Vestfrost (3)
Viessmann (73)
Windsor (2)
York (61)
Zen (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL