TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Rubenis, Klima

için 2 sonuç bulundu.

Rubenis Klima

Binlerce ürünün ithalat ve ihracatında son derece başarılı olan Rubenis, portatif ve sabit klima modelleri ile dikkat çekiyor. En güvenilir klima markaları arasında yer alan Rubenis klima modelleri, hem yaz hem kış yeteri ölçüde ısıtma ve soğutma başarısı ile kapalı alanların favori çözümlerinden biri olarak öne çıkıyor. Duvar tipi, salon tipi ve mobil tip gibi klima çeşitleri sunan markanın geniş ürün yelpazesi kullanıcılarının ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamayı hedefliyor. Kapalı alanların klima ihtiyacı, bölgeye ve metrkareye göre farklılık gösterebiliyor. Rubenis, kapalı alanın genişliğine uygun BTU değerinde klima sunuyor. Alan genişliğinize ve coğrafi bölgenize en ideal olan klima modelini kolayca sepetinize ekleyerek hemen sipariş edebilirsiniz.

Rubenis Klima Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Rubenis Klima Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Rubenis kapalı ortamlar için çok sayıda model seçeneği sunuyor. Dilediğiniz iklim şartlarını rahatça hissedeceğiniz klima seçenekleri ile ortamın havası değişmekle kalmıyor aynı zamanda tazeleniyor. Rubenis klima modelleri genellikle beyaz renkte olup her ortama kolayca uyum sağlayabiliyor. Yüksek teknoloji detaylarının kullanıldığı Rubenis klima özellikleri kullanıcıların oldukça severek kullandığı teknik detayları içeriyor. Özellikle 24 saat çalışabilen, nem kontrolü sağlayan, uzaktan kumandalı, otomatik fanlı ve enerji tasarrufu sağlayan muhteşem özellikleri ile beğeni gören klimalar, her kapalı alanın büyüklüğüne uygun fan ve enerji seçeneği sunuyor. Duvara sabitlenmesi ile havayı istenilen ısıya getiren sabit klimalar, genellikle BTU yüksekliğine göre satın alınıyor. Özellikle ev ve iş yerlerinde sadece bulunduğu odayı iklimlendirmesi için satın alınan Rubenis duvar tipi klimalar, sessiz mod özelliği sayesinde ortamda kendini belli etmeden çalışabiliyor. İstenilen her yere taşınabilen portatif özellikleri ile dikkat çeken mobil klimalar ise sabit klima kullanmak istemeyenler için bir çözüm oluşturuyor. Tek üniteli olan Rubenis mobil klimalar, geniş etki alanı ve montaj gerektirmemeleri ile öne çıkıyor. Daha çok ticari amaçlarla kullanılan Rubenis salon tipi klima modelleri ise bulunduğu alanın sıcaklığını otomatik olarak ölçerek ortamın ısı değerinin arzu edilen değerde kalmasını sağlıyor. Dört mevsim kullanılabilen salon tipi klimalar, geniş alanları çok kısa sürede ısıtıp soğutabilme özelliği ile tercih ediliyor. Rubenis klima seçeneklerinde genel olarak yer alan uyku modu, zamanlama, kapakçık yönlendirme, nem alma, otomatik sıcaklık modu ve uzaktan kumanda gibi imkanlar, üst segment bir kullanım avantajı sunuyor. Etkili olduğu alanı en doğru şekilde soğutan veya ısıtan klima modelleri bulunduğu ortamdaki havanın daha temiz olmasına yardımcı oluyor. Özellikle kış aylarında evi veya ofisi havalandıramadığınızda destek olan klimalar, zarif görünüşleri ile de ortamda göze batmıyor. Sağladığı taze hava sirkülasyonu ile daha sağlıklı bir ortam yaratan Rubenis klima fiyatları herkesin bütçesine uygun seviyelerde satışa sunuluyor.

Rubenis Klima Gazı Nasıl Doldurulur?

Rubenis Klima Gazı Nasıl Doldurulur?

1980 yılından beri çözüm odaklı hizmet profili sunan markanın zengin portföyü içinde klimalar da yer alıyor. Kaliteli ve dayanıklı kullanım avantajları sağlayan Rubenis klima filtre temizleme ve gaz dolumu detayları ile yıllara meydan okumayı başarıyor. Uzun vadede kullanabileceğiniz duvar, kaset, salon ve mobil olmak üzere 9.000 Btu/h – 50.000 Btu/h aralığında çeşitli kapasitelerden oluşan Rubenis klimalar, yüksek kalite ve uygun klima fiyatları ile ihtiyacı olan herkesin evine girmeyi hedefliyor. Normal şartlarda klima gazı kolayca tükenmiyor. Aksine klimadan tam verim almayı sağlayan gaz, uzun yıllar idare edebilecek şekilde klima içerisine dolduruluyor. Klimayı dışarı bağlayan ünitenin ince borusunda karlanma görülmesi veya tam performans alınamaması durumlarında gaz bitmesi durumu akla gelebiliyor. İşlemlerini yerine getirmekte güçlük çeken, soğutma ve ısıtmada problem yaşayan klimaya kolayca gaz dolumu yapılabiliyor. Gaz dolumu ve rutin kontrollerinin ardından klimayı ilk günkü performansı ile yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Gaz verme işleminin genellikle hayli uzun vadede ve yetkili kişilerce yapılması öneriliyor. Sürekli çalışarak havadaki toz zerrelerini dahi temizlemeyi başaran ve ortama temiz hava kazandıran Rubenis klima yorumları pozitif değerlendirmeleri ile öne çıkıyor. Rubenis klima hakkında yapılan değerlendirmeler ürünlerin herkesin beğenisini kazandığı yönünde bir izlenim veriyor. Özellikle klima kumandası ile uzaktan kontrolü sağlanan cihaz sayesinde evin veya ofisin herhangi bir yerinden açma kapama veya nem kontrolü gibi ayarlarını kolayca yapabilirsiniz.

Şık ve Çevre Dostu Rubenis Klima Teknik Detayları

Şık ve Çevre Dostu Rubenis Klima Teknik Detayları

Yüksek teknoloji detaylarının işlendiği Rubenis klimalar, ideal ölçüleri ve özellikleri ile kullanıcılarını emnun etmeyi başarıyor. Gün boyu açık kalabilmesi için enerji verimliliğine önem verilen Rubenis klima seçeneklerinde genellikle A sınıfı enerji ve düşük desibel ses seviyesi kullanılıyor. Rubenis klima tavsiye yorumları, kapalı alanın en ideal konfor şartlarını oluşturarak ortam ısısını en doğru şekilde sağlaması üzerinde birleşiyor. Rubenis klima modelleri hem sessiz çalışması hem de özelliklerinin sağlık açısından da kullanıcının yararına olması nedeni ile tercih ediliyor. Rubenis klima seçeneklerinde yer alan cihazın hava kanatçıklarının otomatik ve mekanik olarak hava yönlendirmesi de klima etki alanı için önemli bir performans değerlendirmesi olarak görülüyor. İsteğe bağlı olarak ısıtan ya da soğutan Rubenis klima cihazları, toz ve partikülleri filtre ederek sağlığa olumlu katkıda bulunuyor. Kış mevsiminde evin havalandırılmadığı durumlarda ve yazın aşırı sıcaklar nedeni ile pencerelerin açılamadığı zamanlarda kullanıcı yararına ortamdaki oksijen ve temiz hava sirkülasyonunu düzenleyen klima seçenekleri uygun fiyat avantajları ile cezbediyor. Mağazalarda, ofislerde, otel odalarında veya diğer alan ihtiyaçlarında kullanılan Rubenis klima memnuniyet derecesini arttırarak kapalı alanlara çözüm sunuyor. Hava akışını ve enerji verimini en iyi şekilde sağlayan klimanın montajı kolaylıkla yapılabiliyor. Estetik görüntüsü ile öne çıkan Rubenis marka klimalar kullanıcılarından tam not almayı başarıyor.

Arama Kriterleriniz

Rubenis
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (88)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (144)
Viessmann (87)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL