TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Panasonic, Klima

için 21 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Panasonic Klima

Merkezi Japonya’nın Osaka kentinde bulunan ünlü elektronik markası Panasonic, birçok farklı beyaz eşya ve tüketici elektroniği ürünüyle biliniyor. 1918 yılında ampul üretimi ile elektronik sektörüne giriş yapan marka; Japonya’nın en ünlü teknoloji markalarından biri olarak dikkat çekiyor. Panasonic’in ürün yelpazesinde televizyon, klima, dijital kamera, cep telefonu ve batarya gibi ürün grupları da yer alıyor. Markanın ürettiği klima çeşitleri, şık tasarımları ve kaliteli yapılarıyla dünyanın birçok ülkesinde kullanılıyor. Panasonic klimalar sayesinde yazlar oldukça serin ve kışlar da gerçekten sıcak geçiyor. Böylelikle kullanıcılar, her mevsim rahat bir ortamın tadını çıkarabiliyor. Panasonic tarafından tasarlanan ve üretilen klima modellerinde R410A adı verilen oldukça bir gaz kullanılıyor. R410A gazı, R-125 ve R-32 ismiyle bilinen iki farklı gazın birleşiminden oluşuyor. Marka, çevre dostu klimaları sayesinde Greenpeace tarafından yapılan listede 11. sırada kendine yer bulmayı başarıyor. Panasonic tarafından üretilen ürünlerin hiçbirinde insan sağlığına ve doğaya zararı olan malzemeler kullanılmıyor. Böylelikle marka, insan sağlığına ve çevreye olan saygısını da gösteriyor. Enerji tasarrufu ve sessiz çalışma özelliği ile birçok kullanıcının ilgisini çekmeyi başaran marka, kullanıcıları memnun ediyor. Sessiz çalışma özelliği ile bilinen Panasonic klimalar, gecenin geç saatlerinde ve sabahın erken saatlerinde bile rahatlıkla çalıştırılabiliyor. Markanın çoğu modelinde yüksek enerji tasarrufunun simgesi olan Energy Star sertifikası da bulunuyor.

Panasonic ile Kötü Kokuları ve Tozu Önleyin

Panasonic ile Kötü Kokuları ve Tozu Önleyin

Panasonic klima çeşitleri, özellikle yaz aylarında önemli bir serinlik sağlayarak kullanıcıların hayat standartlarını yükseltiyor. Panasonic, kullanıcıların daha iyi bir hava soluyabilmesi için nanoe teknolojisini kullanıyor ve böylelikle kapalı ortamlardaki havanın kalitesi önemli oranda artıyor. Nanoe teknolojisi sayesinde klimalar, iç ortamlara saniyede 480 milyar hidroksit molekülü veriyor. Böylelikle Panasonic klimalar, iç ve dış mekanları kötü kokulardan rahatlıkla kurtarabiliyor. Klimalar; alerjenlerin, bakterilerin ve virüslerin evlerde ve diğer iç mekânlarda üremesine mani oluyor ve çocuklara daha temiz bir hava soluma imkanı sunuyor. Bu işlem için Panasonic klimalar, yaklaşık 4.8 milyar hidroksit molekülünü ortama bırakıyor. Ayrıca nanoe teknolojisi, PM2.5 değerine kadar olan tüm tozları yok ediyor ve kullanıcılara daha havadar bir ortam sağlıyor. Klimalar, 3 trilyon negatif yüklü iyonu ortama bırakarak tüm tozların yok olmasına olanak tanıyor. Panasonic tarafından üretilen modellerde bir adet toz sensörü bulunuyor. Bu toz sensörü araçlığıyla havanın tozlu olup olmadığı kolaylıkla anlaşılabiliyor. Kullanıcılar ise toz göstergesine bakarak ortamın tozlu olup olmadığını rahatlıkla anlayabiliyor. Toz sensörü ve nanoe teknolojisi sayesinde Panasonic klimalar, klima tavsiyesi arayan kişiler için uygun bir tercih olarak öne çıkıyor. Nanoe teknolojisi sayesinde kullanıcılar; sigara kokusu, ter kokusu, evcil hayvan kokusu ve çöp kokusu gibi birçok kötü kokudan kurtulabiliyor.

Dikkatleri Üzerine Çeken Panasonic Klima Modelleri

Dikkatleri Üzerine Çeken Panasonic Klima Modelleri

Panasonic klima modellerinde hava akışını maksimize eden oldukça yaratıcı bir üst kapak tasarımı bulunuyor. Panasonic klima çeşitlerinde hava akımının duvarlara ve tavana doğru da hareket edebilmesini sağlayan çok yönlü kol da yer alıyor. Panasonic’in dolaylı soğutma teknolojisi sayesinde kullanıcılar, keyifli ve sağlıklı bir şekilde serinleyebiliyor. Wider Top Airflow teknolojisinin Panasonic klima özellikleri arasında önemli bir yeri bulunuyor. Bu teknoloji sayesinde klimanın bulunduğu odanın her köşesi rahatlıkla serinletilebiliyor. Panasonic klima çeşitlerinde yer alan daha büyük ve daha fazla pervane kanatları sayesinde serin hava, daha geniş alanlara yayılabiliyor. Wider Top Airflow teknolojisi ve daha büyük pervane kanatları ile odanın içerisindeki herkes bu serinliği hissedebiliyor. Panasonic klima yorumları aracılığıyla da görülebileceği gibi radyant soğutma tekniğinin kullanıcılar için birçok faydası bulunuyor. Radyant soğutma ile mekânın her tarafı aşırı soğumadan eşit bir şekilde serinletilebiliyor. Radyant soğutma sayesinde duvarlardaki ve çatılardaki aşırı ısı, kolaylıkla yok edilebiliyor. Radyant soğutma yöntemi, kişilerin ciltlerinin de nemli kalmasını sağlayarak kullanıcıların keyiflerini de bozmuyor. Panasonic klima modelleri, ilk çalışmaya başladığında güçlü bir serin hava akımını odaya veriyor ve özellikle yaz aylarında kullanıcılara hızlı bir serinleme fırsatı sunuyor. Panasonic klimalarda bulunan Inverter motor teknolojisi sayesinde sağlıklı sıcaklık değerlerine çok hızlı bir şekilde ulaşılıyor.

Panasonic Klimalar ile Üstün Güç Tasarrufu ve Etkili Serinletme

Panasonic Klimalar ile Üstün Güç Tasarrufu ve Etkili Serinletme

Panasonic klima Inverter motor aracılığıyla çalışma hızını ortam sıcaklığına göre belirliyor ve böylelikle güç tüketimini de azaltıyor. Inverter motorun içerisinde yer alan mikro bilgisayarlar, ortama en uygun çalışma modunu seçiyor ve zaman geçtikçe ortam sıcaklığındaki değişime göre güç sarfiyatını otomatik olarak ayarlıyor. Böylece kullanıcılara çok daha konforlu bir ortam sunuyor. Modellerde kullanılan P-Tech teknolojisi, klimalar çalışmaya başlatıldığı anda kullanıcılara yüksek serinlik sağlıyor. P-Tech teknolojisinde iki adet alt modül bulunuyor. Bu modüllerin ilki PAM olarak biliniyor ve klimaların ilk çalışmaya başladığı anlarda yüksek serinlik veriyor. İkinci modül ise PWM olarak adlandırılıyor ve klimanın çalışma esnasında belli bir çalışma hızında sabit kalmasına olanak tanıyor. Ayrıca klimalarda kullanılan bakır malzeme, daha yüksek serinletme kapasitesi ve daha etkili ısı transferi fırsatı sunuyor. Panasonic tarafından üretilen Inverter klimalar, sadece düşük güç tüketimi ile kalmıyor ve aynı zamanda ozon tabakasının korunmasını da sağlayarak çevreye verdiği önemi de gösteriyor. Panasonic, klima modellerini yüzlerce testten geçirdikten sonra satışa sunuyor. Panasonic klimalar, uzaktan kumanda ile çok kolay bir şekilde kontrol edilebiliyor. Panasonic’in ürettiği klima çeşitleri; yağmur, güçlü güneş ışığı ve şiddetli rüzgârlara karşı dayanabiliyor. Klima fiyatları, tüketicilerin klima satın alırken dikkat ettiği faktörlerin başında geliyor. Kullanıcılar, Panasonic’in bütçe dostu fiyatlarıyla ve kaliteli tasarımı ile daha rahat tercih yapabiliyor.

Arama Kriterleriniz

Panasonic
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (105)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (56)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (98)
Beko (15)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (89)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (51)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (34)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (25)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (6)
fujiplus (25)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (122)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (35)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (175)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (163)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (168)
Tronic (9)
Vaillant (38)
Vessen (23)
Vestel (147)
Viessmann (88)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(8)
(5)
(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (11)
A+ (7)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL