İndesit Buzdolabı

Yiyecek ve içecekler, sıcak havada bozularak yararlı özelliklerini kaybederler. Daha uzun süre yüksek sıcaklığa maruz kalan gıdalarda ise zararlı bakteriler üremeye başlar ve çürüme olarak adlandırılan kimyasal tepkime meydana gelir. Bozulan ve çürüyen gıdalar insan sağlığını ciddi bir şekilde tehdit etmektedir. Buzdolapları, içerisine konulan gıda maddelerini soğutarak uzun süreli bir koruma sağlar. Bu nedenle insanların gündelik yaşamlarında vazgeçilmez bir konuma sahip olan buzdolapları, yaz kış kullanılması zorunlu hale gelmiş bir üründür. Diğer birçok teknolojik üründe olduğu gibi buzdolapları da eskiden az ve basit özelliklere sahip bir şekilde üretilirken, günümüzde bu durum oldukça değişmiştir. Piyasada çok farklı modellere, özelliklere ve renklere sahip ürünler bulunmaktadır. Buzdolapları, genellikle dondurucu özelliğe sahip olan küçük bölmeden ve günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmış büyük kısımdan meydana gelir. Ayrıca eskiden tek kapılı ve geniş alanlar kaplayan büyük modeller varken, atık çok daha kullanışlı, teknolojik ve tasarımsal ürünler olarak üretilmektedirler. Indesit şirketi, Avrupa’nın önde gelen beyaz eşya ve ankastre ev aletleri üreticilerinden biridir. Çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu gibi birçok eşyanın üretimini yapan ünlü İtalyan firması, Rusya ve İngiltere gibi oldukça büyük pazarlarda da lider konumdaki üreticilerinden biridir. 1975 yılından bu yana hizmet veren İndesit buzdolabı ürünü ile sektöre yön veren isimlerden biri olmayı sürdürüyor. İndesit buzdolabı soğutucu sistemleri nedeniyle tazeliğini koruyan yiyecek ve içecekler, insanların gündelik yaşamlarına olduğu kadar sağlıklarına da büyük bir katkı sağlar.

İndesit Buzdolabı Modelleri ve Renkleri

İndesit Buzdolabı Modelleri ve Renkleri

Uzun yıllardır teknolojik ev aletleri konusunda hizmet veren ünlü İtalyan markası, yaptığı yeniliklerle her geçen gün tüketiciye daha özellikli ve donanımlı ürünler sunmaya devam ediyor. Tüketicilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine yönelik ürünler geliştiren İndesit buzdolabı konusunda en iyilerden biri olma özelliği taşıyor. Ürettiği çevreye duyarlı ürünleri ile dikkat çeken markanın, yüksek enerji tasarrufu sunan ürünleri, insanlar tarafından tercih edilmesinde de büyük rol oynuyor. Minimum enerji tüketimi ile en yüksek düzeyde gıda tazeliği sunan buzdolapları hem doğaya hem de tüketicilerin bütçesine büyük ölçüde katkı sağlıyor. İndesit buzdolabı çok çeşitli renk, ebat ve kapasiteye sahip modelleriyle her mutfağa kolayca uyum sağlar. İhtiyacınıza uygun özellikleri barındıran farklı modelleri sayesinde yiyecek ve içeceklerinizi güvenle saklayabilme imkanı sunar.

İndesit Buzdolabı No-Frost Özelliği

İndesit Buzdolabı No-Frost Özelliği

Gıda maddeleri için çok daha fazla tazelik sunan İndesit buzdolabı No-Frost özellikli modelleri, farklı iç hacimleri ve enerji tasarrufuyla hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. İhtiyaca uygun iç tasarımı, yüksek kapasiteli bir kullanıcı deneyimi sağlarken, modeline göre değişen şeffaf rafları ve çok çeşitli renk seçeneğiyle mutfağınıza şıklık katar. Çok fonksiyonlu ürünleriyle dikkat çeken İndesit buzdolabı No-Frost özelliği sayesinde, soğuk havanın içeride durmadan dolaşması ve böylelikle nemin toplanması sağlanır. Bu şekilde buzdolabının dondurucu kısmındaki karlanmayı ve buzlanmayı önleyerek et, balı, sebze ve diğer birçok gıdanın çok daha uzun bir süre taze kalmasını sağlanır. İndesit buzdolabı No-Frost doğayı korumak amacıyla dünyaya mümkün olduğunca zarar vermeden enerji üretebilmenin mümkün olduğunun bilincindedir. Bu nedenle İndesit buzdolabı No-Frost enerjinin verimli kullanılması konusuna oldukça önem vermektedir. Yüksek enerji verimi teknolojisine sahip buzdolapları ise sağladığı yüksek enerji tasarrufu ile tüketicilerin bütçesini düşünürken aynı zamanda çevreye de duyarlıdır. İhtiyaca göre oldukça fonksiyonel olarak üretilen İndesit buzdolabı, bazı modellerinde her an soğuk su sağlayan "soğuk su pınarı" özelliğini barındırırken, bazı modellerinde "hijyen kontrol" sistemi gibi bir özellik sayesinde bakteri oluşumunu önleyerek gıda maddelerinin uzun süre güvenli ve taze kalmalarını sağlıyor. İndesit buzdolabı sebzelik kısmında nem kontrol sistemi bulunan bazı modelleri ya da elektrik kontrol paneli gibi özelliği barındıran modelleri sayesinde müşterilerine güven içerisinde bir kullanım deneyimi sunuyor. No-Frost özelliğindeki buzdolaplarında birçok farklı özelliği bir arada barındıran İndesit, değişik iç ve dış tasarımlara sahip ürünlerini de tüketicilerin beğenisine sunuyor.

İndesit Buzdolabı Fiyatı Konusunda da Oldukça İddialı!

İndesit Buzdolabı Fiyatı Konusunda da Oldukça İddialı!

İndesit buzdolabı fiyatı konusunda da dikkat çekmeyi başarıyor. Yeni buzdolabı almak ya da kullandığı eski buzdolabını değiştirmek isteyen tüketiciler, öncelikli olarak bir fiyat araştırmasına başlıyor. Gerek beyaz eşya fiyatlarının diğer ev eşyalarına oranla yüksek fiyatlı oluşu, gerekse ürünlerin barındırdığı farklı özelliklerin fiyatlar üzerindeki etkisi nedeniyle ciddi bir fiyat araştırmasına girişen kullanıcılar, birbirinden çok farklı fiyatlarla karşılaşabiliyorlar. Birçok tüketici, yaptıkları İndesit buzdolabı yorum araştırmaları sonucunda yüksek özellikli ürünlerin bütçelerine uygun olmadığını görüyor. Böylece istedikleri özelliklere sahip kaliteli buzdolaplarını uygun fiyatlara alamayacakları düşüncesine kapılıyorlar. İndesit markası ise, birçok markanın aksine ürettiği yüksek kalite standartlarına sahip çok fonksiyonlu ürünlerini, oldukça uygun fiyatlara tüketiciye sunuyor. İndesit mini buzdolabı fiyatları ise, normal boyutlardaki buzdolaplarına oranla çok daha düşük fiyatlara sahip. İndesit mini buzdolabı fiyatları ile küçük evler, odalar hatta araçlar için muhteşem bir alternatif olarak değerlendirilirken, çok uygun fiyatlarda olması da tercih edilmesinde önemli bir rol oynuyor. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilme imkanı sunan İndesit mini buzdolapları, normal boyutlardaki buzdolaplarında olduğu gibi tüketicinin ihtiyacına göre farklı fonksiyonlarda olabiliyor. Kullanılacağı alanlara göre değişik özelliklerinin yanında birbirinden farklı ebatlarda tüketiciye sunulan mini buzdolapları, birçok farklı ihtiyaca da çözüm sunuyor. Sizler de, ihtiyacınız olan kullanım özelliklerini (raf ve çekmece şekillerini barındıran tasarımsal özelliklerini, et, sebze, balık gibi saklamanız gereken gıda ürünlerine göre planlanmış hacimsel özelliklerini), buzdolabını koyacağınız alanın ölçülerini ve mutfağınızdaki diğer eşyalarınızın rengini belirleyerek İndesit buzdolapları arasından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz buzdolabı ile hem yaşamınızı kolaylaştırabilir hem de mutfağınızda şıklığı yakalayabilirsiniz.

İndesit, Buzdolabı

için 7 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Arama Kriterleriniz

İndesit
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (3)
Altus (180)
Arçelik (68)
Beko (23)
Bexel (2)
Bosch (449)
(5)
Dominox (2)
Electrolux (16)
Empero (13)
Esty (6)
Finlux (36)
Franke (62)
Grundig (15)
Hitachi (2)
İndesit (7)
LG (70)
Liebherr (80)
Maytag (3)
Miele (33)
Premier (2)
Profilo (337)
Regal (90)
Samsung (286)
Seg (2)
Sharp (18)
Siemens (224)
Silverline (16)
Teka (6)
Uğur (18)
Vestel (211)
Vestfrost (29)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

(1)
Başka bir kelime deneyin

No-Frost

(6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL