Ariston, Bulaşık Makinesi

için 1 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ariston Bulaşık Makinesi

Ariston, 1930 yılında İtalya'da beyaz eşya ve küçük ev aletleri alanında faaliyet göstermeye başlayan markalardan biridir. Uzun yıllar beyaz eşya alanında üretimler gerçekleştiren firma, son yıllarda beyaz eşya üretimini Hotpoint ile birleştirerek büyümeye gitmiştir. Ariston bulaşık makinesi üretiminde tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan ve gelişen teknolojiye uyum sağlamayı başaran markalardandır. Çok sayıda yıkama programı sunan Ariston bulaşık makineleri, enerji ve su tasarrufu bakımından gelişmiş bir performansa sahiptir. Ankastre uyumlu, tezgâh üstü veya standart formatlarda model seçenekleri bulunan Ariston bulaşık makinesi modelleri, her yıl yenilenen serileriyle başarılı ürün seçenekleri sunmaktadır.

Ariston Bulaşık Makinesi Özellikleri

Ariston Bulaşık Makinesi Özellikleri

Ariston bulaşık makinesi fonksiyonları, ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Program sayısı, yıkama kapasitesi, enerji sınıfı gibi özelliklerle birbirinden ayrılan Hotpoint Ariston bulaşık makinesi çeşitlerinin; 3 programlı, 4 programlı, 6 programlı seçenekleri bulunmaktadır. Bazı modellerde 6 programdan daha fazla yıkama programı da mevcuttur. Ariston bulaşık makinelerinin yıkama programları, az kirli bulaşıklar için ya da yoğun kirli bulaşıklar için özel seçenekler içerir. Hotpoint Ariston program ve fonksiyon seçeneklerinden başlıcaları; Eco programı, duşlama programı, hızlı yıkama programları, ön yıkama, gecikmeli çalıştırma seçeneği, özel sıcaklık dereceleri olarak sıralanabilir. Ariston bulaşık makineleri, genellikle bir yıkamada ortalama 11 litre su tüketir. Bu miktar, modellere göre değişebilir. Ancak; Eco programı aktive edildiğinde yıkama işlemi sırasında tüketilen su miktarı azalmaktadır. Ariston bulaşık makinelerinin hızlı yıkama programları; 30 dakika, 50 dakika gibi yıkama süreleri sunmaktadır. Hızlı yıkama programları sayesinde zaman tasarrufu yapmanız da mümkündür. Kurutma fonksiyonu, Ariston bulaşık makinesinin yıkanan bulaşıkları kurutmasını sağlar. Bu fonksiyon sayesinde bardaklar üzerinde su lekeleri oluşmaz ve yıkama-kurutma işlemi bittiğinde bulaşık makinesi, hemen boşaltılabilir. Ön yıkama fonksiyonu ise yoğun kirli bulaşıklar için ideal fonksiyonlardandır. Ariston 6 programlı bulaşık makinesi çeşitleri, bu programları barındıran modellerdendir.

Ariston Bulaşık Makinesi Modelleri

Ariston Bulaşık Makinesi Modelleri

Ariston bulaşık makinesi modellerinden LFK serisi, genellikle inox bulaşık makinesi tercih edenler için tavsiye edilmektedir. Inox bulaşık makinelerinin en önemli özelliği, hakiki paslanmaz çelikten üretilmeleridir. Inox bulaşık makineleri; çizilmelere, yıpranmalara ve paslanmaya karşı dirençli bir yapı sergilemektedir. Aynı zamanda özel bir kaplama türüyle üretilen bu makineler, leke tutmayan ve parmak izi barındırmayan ürünlerdir. Mutfak dekorasyonlarına dijital ve modern bir şıklık kazandıran Ariston inox bulaşık makineleri, çok sayıda tüketicinin ilk tercihi olmayı başarmaktadır. Ariston bulaşık makinesi çeşitlerinin Inverter motor tipine sahip olması da cihazların, oldukça sessiz ve titreşimsiz çalışmalarını sağlamaktadır. Bu yönüyle bulaşık makinesi önerileri yapanlarca en çok tavsiye edilen ürünlerden biri olan Ariston, gece kullanımları için de herhangi bir sorun oluşturmamaktadır. Ariston bulaşık makinesi modellerinin genellikle 14 kişilik yıkama kapasitesi bulunur. Fakat, bazı modellerde 12 kişilik seçenekler de yer almaktadır. Ariston bulaşık makinesi modelleri, bu özellikleri sayesinde geniş ailelerin kullanımı için de uygundur. Bulaşık makinesi fiyatları karşılaştırıldığında ekonomik fiyat seçenekleri sunan Hotpoint Ariston bulaşık makineleri, pratik ve kolay kullanımlarıyla popüler ürünlerden olmayı başarmaktadır. Ariston HFC serisi modelleri; dijital gösterge sistemlerine sahip olan üst düzey modellerdendir. Eğer daha pratik bir şekilde program kurulumu yapmak ve program bitimi süresini görmek istiyorsanız Ariston HFC serisi ürünlerine yönelebilirsiniz. Ariston siyah bulaşık makinesi seçenekleri de diğer modeller arasında öne çıkmayı başaran ürünlerdendir. Mutfaklarda eşsiz bir şıklık ve farklılık yaratan siyah bulaşık makineleri, özellikleri bakımından diğer Ariston bulaşık makineleriyle benzerlikler taşımaktadır.

Ariston Bulaşık Makinesi Enerji Sınıfları

Ariston Bulaşık Makinesi Enerji Sınıfları

Bulaşık makinesi enerji sınıfları G, F, E, D, C, B, A gibi seçenekler sunmaktadır. A+, A++, A+++ etiketleri ise diğer tüm etiket sınıflarına oranla en fazla tasarruf yapan ürünlerin sahip olduğu etiketlerdir. Ariston bulaşık makinelerinin tümü; A+, A++ ya da A+++ etiketi taşımaktadır. Enerji sınıfları, bulaşık makinelerinin günlük enerji tüketim miktarını gösterir. Eğer yüksek bir enerji sınıfı etiketine sahipse, çevre dostu olduğunu ve doğaya zarar vermeyecek şekilde tasarlandığını kanıtlar. Ürünlerin yıllık enerji tüketim miktarı, genellikle ürün detaylarında bulunmaktadır. Ürün detaylarını inceleyerek bütçeniz için en uygun enerji tüketim değerine sahip olan bulaşık makinelerine yönelebilirsiniz. Ariston bulaşık makinenizi tamamen dolu bir şekilde çalıştırmanız ve Ariston bulaşık makinesinin Eco programını tercih ederek yıkama işlemi gerçekleştirmeniz, önemli ölçüde güç tasarrufu yapmanızı sağlar. A++ enerji etiketi bulunan bir Ariston bulaşık makinesi, % 40 oranında tasarruf yapabilmenize yardımcı olabilir. Bulaşık makinesi satın alırken bu özelliklere dikkat ederek aile bütçenizi koruyabilirsiniz. Bulaşık makinesi yorumları, Ariston bulaşık makinesi modellerinin tasarruf bakımından başarılı olduğunu kanıtlamaktadır.

Ariston Bulaşık Makinesinin İlk Kullanımı ve Temizliği

Ariston Bulaşık Makinesinin İlk Kullanımı ve Temizliği

Bulaşık makineleri, kireç giderici temizlik malzemeleri ile birlikte boş bir şekilde belirli aralıklarla çalıştırılmalıdır. Bulaşık makinelerinin düzenli olarak temizlenmesi, makinenin yıkama performansını koruyarak olası arızaları engelleyebilir. Makinenin dış yüzey temizliğinde kullanılan deterjan türü, özenle seçilmelidir. Bazı deterjan türleri, bulaşık makinelerinin dış yüzeyine zarar verebilir. Bulaşık makinelerinin su püskürtme delikleri, kürdan yardımıyla kontrol edilmeli; tıkanma durumu varsa giderilmelidir. Makinenizin su püskürtme delikleri, daima açık olduğunda yıkama işleminiz sorunsuz bir şekilde gerçekleşir. Bulaşık makinesi tabanı, yıkama işleminden sonra artıklardan arındırılmalıdır. Bu işlem, bulaşık makinenizin uzun ömürlü bir kullanım sunmasına yardımcı olur.Ariston bulaşık makinesi ilk kullanım detayları, tüm Ariston makine modellerinde uygulanabilir. Örneğin; bulaşık makinesine yerleştirilen bulaşıklar, daha önce sudan geçirildiyse deterjan ve tuz oranı, azaltılabilir. Bulaşık makinesi sepetine yerleştirilen her bulaşık, doğru noktaya yerleştirilmelidir. Bulaşıkların kir yoğunluğuna uygun program seçilmeli ve yıkama işlemi başlatılmalıdır. Eko programları diğer programlara göre daha uzun sürebilir; fakat , enerji ve su tüketimi daha azdır.

Arama Kriterleriniz

Ariston
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (1)
Altus (47)
Arisco (1)
Ariston (1)
Arçelik (10)
Beko (4)
Bosch (243)
(1)
Dominox (6)
Electrolux (26)
Empero (7)
Finlux (6)
Franke (8)
Grundig (4)
Hoover (17)
Indesit (7)
LG (4)
Miele (20)
Nexon (1)
Profilo (105)
Regal (27)
Samsung (70)
Siemens (81)
Silverline (14)
Teka (8)
Termikel (1)
Vestel (57)
Vestfrost (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL