Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bebek Arabaları

için 10 sonuç bulundu.

Chipolino Bebek Arabaları

Bebeğinizin dünyaya gelmesini bekliyorsanız alışveriş hazırlıkları çok önceden başlar. Yaşadığınız bu heyecanlı süreçte yavrunuzun bütün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak istersiniz. Bebeğinizin ihtiyaçları arasında şüphesiz ilk sıralarda Chipolino bebek arabası yer alır. Gerek şık tasarımı gerekse işlevsel özellikleriyle hem sizin hem de bebeğinizin ihtiyacını karşılamayı başaran bebek arabaları gelişen teknolojiyle birlikte hayatı bir hayli kolaylaştırmaktadır. Kullanım kolaylığı vadeden, pratik işlevler sunan ve doğal malzemelerden üretilmesi yönüyle son derece sağlıklı Chipolino bebek arabaları ideal bir seçim olabilir. Yeni nesil bebek arabası konforunu sağlayan modeller sağlam ve uzun ömürlü yapısıyla yıllarca daima yanınızda. Pek çok farklı model, özellik, renk ve tasarım özelliklerine sahip Chipolino bebek arabası modellerini ürün kategorimizden inceleyip, satın alabilirsiniz.

Her Yaştan Çocuklar İçin Chipolino Bebek Arabası

Her Yaştan Çocuklar İçin Chipolino Bebek Arabası

Bebeğinizin rahatlığını sağlayabilmek için pek çok fonksiyonel özelliğe sahip bebek arabaları, bebeğinizin konforunu artıracak şekilde dizayn edilir. Bebeğinizin oturur pozisyonunda rahat etmesini sağlayan ve dilerse uyku anında da sonsuz rahatlık sunabilen ayarlanabilir sırt pozisyonu bulunuyor. Ayarlanabilen pozisyonlar sayesinde bebeğiniz eğer çevreyi gözlemlemek ve keşif yapmak istiyorsa dik veya hafif yatık pozisyona alabilirsiniz. Yolculuğu uyuyarak geçirmek isteyen uykulu minikleriniz için bebek arabanızı tam yatar pozisyona alarak bebeğinizin rahat ve deliksiz bir uyku uyumasını sağlayabilirsiniz. Ergonomik ve sağlam tasarım özellikleri sayesinde bebek arabalarını uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bebeğiyle birlikte alışverişin ve gezintinin tadını çıkaran kullanıcılar Chipolino bebek arabası yorumları ile de duydukları memnuniyeti her fırsatta dile getiriyor. Bebeğinizin arabanın içerisine rahatlıkla sığabileceği geniş bir oturma alanı ve rahat bir şekilde oturabileceği bir alan bulunur. Oturma bölgesi bebeğiniz için kritik bir önem taşır çünkü bebeğinizin omuriliği gelişim evresinde sağlıklı bir şekilde desteklenmelidir. Yavrunuz sırtını arabasının koltuğuna rahat bir şekilde yaslar ve uzun vadede düzgün bir omuriliğe sahip olur. Sırt yaslama bölümünü bebeğinizin konumuna bağlı olarak ayarlayabilir, rahat bir şekilde seyahat etmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğinizle birlikte çıkacağınız alışverişlerde, park gezintilerinde veya sahilde vakit geçirirken kullanacağınız bebek arabasının pratik özelliklere sahip olması büyük bir önem taşır. Geleneksel tasarım özelliklerine sahip bebek arabalarıyla gezintiye çıkmak bir hayli yorucu bir hal alabilir. Chipolino baston bebek arabası ise sahip olduğu ergonomik tasarım özellikleriyle gezintilerinizi çok daha keyifli bir hale getiriyor. Saatlerce gezintiye çıksanız dahi hem yavrunuz hem de siz muazzam bir gezinti deneyimi yaşayabilirsiniz. Bebeğinizin son derece rahat bir şekilde vakit geçirebilmesi için son derece yumuşak ve sağlıklı kumaşlar kullanılmaktadır. Bebeğinizi rahat bir şekilde yerleştirebilmenizi sağlayan omuz pedleriyle yavrunuzun duruşunu ayarlar ve fiziksel gelişimini desteklersiniz. 5 noktalı ayarlanabilir omuz pedine sahip baston bebek arabası modelleri ile bebeğiniz arkasına yaslanarak keşif yapmanın tadını çıkarırken, sizler de halletmeniz gereken işleri yavrunuzla birlikte tamamlayabilirsiniz. Kolay kullanım ve işlevsel özellikleriyle bebeğinizin neşesine diyecek yok.

Kalite ve İşlevsellik Chipolino Bebek Arabası ile Bir Arada

Kalite ve İşlevsellik Chipolino Bebek Arabası ile Bir Arada

Özellikle de yeni doğan bebeklerinizle birlikte gezintiye çıktığınızda dikkat etmeniz gereken en önemli faktörlerden hava koşullarıdır. Bebeğinizin naif teni kavurucu sıcakların. hakim olduğu yaz aylarında kızarabilir veya pul pul döküntülerle reaksiyon gösterebilir. Bebeğinizi güneş ışınlarından koruyabilmek için de güvenle kullanabileceğiniz bebek arabaları, sahip olduğu ek bölme, görüş paneli ve deri vizörlü gölgeliğiyle bebeğinizin son derece güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlıyor. Soğuk kış aylarında bebeğiyle gezintiye çıkan veya yağmura ansızın yakalanan ebeveynler Chipolino bebek arabası kullananlar daima bir adım önde. Tentesi bulunan bebek arabası modelleriyle ansızın bastıran yağmurlar artık problem değil. Bebek arabanızın tentesini açarak yavrunuzun soğuk günlerde bile sıcacık bir yolculuğun tadını çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin ayaklarının yolculuk sırasında yere değmemesi ve ayaklığının bebeğinize uygun olması gerekir. Ayarlanabilir lüks ayaklığı sayesinde bebeğinizin ayağını kendi boyuna göre ayarlayabilirsiniz. Bebeğiniz yolculukta ayağını uzatsa da, indirse de ayaklık onun tehlikeli işlere karışmasını engeller ve siz de güvenli bir yolculuğun tadını çıkarırsınız. 5 noktalı emniyet kemeri sayesinde bebek arabasıyla ani manevralar yapmak zorunda kalsanız dahi bebeğiniz öne-arkaya veya sağa-sola savrulmaz. Bebeğinizi her noktadan kavrayan emniyet kemeri bebeğinizin son derece konforlu ve güvenli bir şekilde yolculuğun tadını çıkarmasını sağlar. Bebeğiniz emniyet kemeri sayesinde yolculukta endişe duymaz ve sabit bir şekilde yalnızca gezintinin tadını çıkarmaya odaklanır. Yolculuk sırasında bebeğinizin karnı acıkabilir, hapşırabilir veya altını değiştirmeniz gerekebilir. Kısa bir süreliğine dışarıya çıkacak olsanız dahi bebeğinizi ihmal etmemeniz gerektiğinden bütün gereçleri yanınızda bulundurmalısınız. Bebek arabalarında bulunan büyük ve geniş alt eşya gözü içerisinde bebeğinizin ihtiyaç duyabileceği bezlere, mamaya, biberona, emziğe, ıslak mendile veya sevdiği oyuncaklara yer verebilirsiniz. Yolculuk sırasında gereksinim duyabileceğiniz materyaller için farklı bir gereç kullanmaya gerek duymadan bütün eşyaları büyük eşya gözü içerisine yerleştirebilirsiniz. Chipolino bebek arabası fiyatları ürün çeşitliliği, sahip olduğu özellikler ve tasarım özellikleri gibi pek çok etken ile değişiklik gösterir. Ürünler arasında seçim yapma olanağınızın fazla olması ve pek çok tasarım özelliğine yer verilen modeli içermesi sebebiyle bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Chipolino İkiz Bebek Arabası Eğlenceyi İkiye Katlar

Chipolino İkiz Bebek Arabası Eğlenceyi İkiye Katlar

İki hayat arkadaşının birlikte gezintiye çıktığı anları çok daha keyifli hale getirebileceğiniz Chipolino ikiz bebek arabası modelleri ideal bir tercih olabilir. Her iki çocuğunuzun da rahatlığını sağlayabileceğiniz ve ihtiyaçlarını pratik bir şekilde giderebileceğiniz ikiz bebek arabaları birbirine eş iki pusetten oluşur. Her iki tarafı da eşit seviyede yatırabileceğiniz ve eşit seyahat alanı sağlayan bebek arabaları bebeğinize kişisel bir yolculuk deneyimi yaşatır. İkiz bebek arabaları her ne kadar geniş bir alan kaplıyor olsa da, evinizde rahatlıkla muhafaza edebileceğiniz seviyede katlanırlar. Portatif tasarımlı ikiz bebek arabalarını katlayarak gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz. Bebeklerinizin doğumundan itibaren gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ikiz bebek arabalarında frenli arka tekerlekler bulunur. Bebek arabanızı durdurmak için ekstra fiziksel güç uygulamak yerine yalnızca frene basarak dilediğiniz zaman durdurabilir ve yeniden harekete geçebilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli frenleme sistemi uzun süreli gezintilerinizde bel ve sırt ağrıları yaşamanızı da engeller. Arabanızı durdurabilmek için geleneksel yöntemler yerine frene basarak aracı dilediğiniz zaman yavaşça durdurabilir ve bebeğinizin de rahat bir şekilde yolculuğun tadını çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Chipolino ikiz bebek arabası kullananlar pratiktik ve işlevsellik bakımından arabalara tam puan veriyor. Yepyeni konfor unsurlarını bir araya getiren ve şık tasarım özelliklerine sahip bebek arabaları en zor zamanlarda ebeveynlerin yardımına koşmaktadır. Bebeğinizin cinsiyetine bağlı olarak seçim yapabileceğiniz gibi unisex renkler arasından da pek çok alternatifi değerlendirebilmeniz mümkün. Çıkarılabilen tekerlekleriyle gezintiniz tamamlandıktan sonra yolculuk sırasında arabanın tekerleklerine yapışan bakteri ve mikropları evinize getirmezsiniz. Arabanızı en hijyenik koşullarla muhafaza edebilmenizi sağlayan çıkarılabilen ön tepsi de oldukça işlevsek bir kullanım vadediyor. Bebek arabasını en az alanla muhafaza edebilmeniz, bebeğinizi yerleştirir veya çıkarırken engellere takılmamanız için çıkarılabilir ön tepsi özelliğinin pratikliğinden yararlanabilirsiniz. Çift yönlü tasarım özelliğine sahip modellerleyse bebeğinizi dilerseniz kendinize çevirerek daha eğlenceli bir seyahatin tadını çıkarırsınız. Bebeğinizin gereksinimlerini anında görüp giderebilmenizi sağlayan çift yönlü kullanma özelliği de gezintilerinizi çok daha keyifli bir hale getiriyor. Satın almak istediğiniz ergonomik ve işlevsel tasarım özelliklerine sahip Chipolino bebek arabası modellerini sayfamızı inceleyerek satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Chipolino
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4 Baby (89)
Aircosy (15)
Aldeba (19)
Aliş (1)
Anex (22)
Angel (1)
Babasling (1)
Babe (5)
Baby (40)
Baby Bass (2)
Baby Care (38)
Baby Home (27)
BABY HOPE (1)
Baby Jem (76)
Baby Max (4)
Baby Time (2)
Baby&plus (6)
Baby&Plus (1)
Baby2Go (112)
Baby2go (3)
Babycare (1)
Babyda (3)
Babyfox (8)
Babyhope (126)
Babyjem (96)
BabyJem (3)
Babymol (2)
Bagi (12)
Bebebebek (7)
Bebegen (2)
Bebegold (3)
bebekevi (10)
Bebekevi (4)
Bebesel (1)
Bebesi (1)
Bebetaxi (2)
Bebetti (3)
Beneto (12)
Beybiez (1)
Bob (2)
Britax (104)
Bugaboo (7)
Casaul (2)
Casual (15)
Chicco (145)
Chipolino (10)
Comfymax (39)
Concord (7)
Cyf Baby (1)
Dearest (1)
Diamond (4)
Diba baby (3)
Diba Baby (1)
Diono (1)
(751)
doona (8)
Doona (3)
Dukaddo (6)
Duux (10)
Elele (6)
Esy Baby (2)
Ferzin (1)
Good Day (1)
Graco (1)
Greentom (5)
Gubi (5)
Guzummm (4)
Heiner (1)
Huggy (7)
Infiniti (1)
Inglesina (25)
Jaju Baby (23)
JJ Cole (1)
Joell (9)
Johnson (4)
Junq (1)
Kanz (32)
Kidboo (1)
Kiwi (11)
Kraft (124)
Lele Baby (3)
Lorelli (23)
Lucky Day (1)
Lullaby (1)
Mac (2)
Maclaren (30)
Maller (2)
Mamma (14)
Mams (1)
Maxi Cosi (4)
Maxi-Cosi (123)
Medi (1)
Mercury (5)
Mima (9)
Minio (3)
Moje (40)
Mooly (1)
My Junior (3)
Mycey (2)
Myquala (2)
Norfolk (9)
Otto Plus (5)
Papetto (2)
Peg Perego (30)
Pilsan (1)
Prava (20)
Prego (117)
Quero (4)
Quinny (195)
Rain Baby (8)
Rival (29)
Safe Line (3)
Safety (9)
Sebi Bebe (4)
Sema Baby (24)
Sema baby (16)
Sevi Bebe (161)
Ships (10)
Skip-Hop (7)
Sleepy (1)
SMA (1)
Soo Baby (21)
Star Baby (7)
Stokke (5)
stylo (1)
Sunny (1)
Sunny Baby (88)
Tois (2)
Tois Baby (5)
Tommybaby (38)
Tossiee (1)
Tripper (27)
Twin (1)
U.S.F (3)
Ubeybi (2)
Uppababy (6)
Wattmoms (8)
Wei-B (11)
Wellgro (3)
Yonca (2)
Yoya (3)
Yoyko (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(7)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

(3)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL