Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Mutfak Gereçleri

için 50 sonuç bulundu.

Ceylin Mutfak Gereçleri

Ebatları farketmeksizin mutfak gereçleri hem kadınların hem de erkeklerin en sık kullandıkları ürünlerin başında yer alır. Günümüzde mutfak gereçleri üretimi yapan farklı markalar vardır. Ceylin markası sektördeki kalitesini kısa süre içerisinde duyurarak geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan öncü markalar arasında yer alır. Uzun yıllardır aktif bir şekilde üretim yapması tercih edilme sebeplerinden biridir. Marka, ürünlerinin üretimleri aşamasında günümüz kalitesinde ve ekstra dayanıklılık sergileyen materyaller tercih eder. Bu sayede Ceylin markasına ait olan tüm mutfak gereçlerini uzun zaman diliminde deforme olmadan kullanma şansınız ortaya çıkar. Mutfak gereçleri kategorisine dahil edilen ürünlere göz attığınız zaman yüzlerce farklı seçenek olduğunu görebilirsiniz. Seçenekler arasında tencereden cezveye, saklama kaplarından çatal kaşık bıçak setlerine kadar aklınıza gelen pek çok ürün vardır. Ceylin saklama kapları arasında farklı renk, ebat ve şekillerde seçeneklere denk gelebilirsiniz. Saklama kapları tekli adetler halinde satışa sunulduğu gibi çoktu setler halinde de kullanıcıların karşısına çıkarılır. Özellikle farklı büyüklüklerde birden fazla saklama kabının set haline getirildiği seçenekler kullanıcılar için daha avantajlı olabilir. Özel vakumlu kapak sistemleri sayesinde içerisine konulan gıdalar tazeliğini uzun süre korur. Sayfamızda Ceylin markasına ait olarak üretilen bütün mutfak gereçleri çeşitlerine tüm detaylarıyla beraber ulaşıp inceleyebilirsiniz. İncelemeleriniz neticesinde ihtiyaç ve isteklerinize hitap eden en uygun ürünü kısa sürede bulabilirsiniz.

Ceylin ile Mutfakta Kolaylığın Tadına Varın

Ceylin ile Mutfakta Kolaylığın Tadına Varın

Her dönem kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına yönelik ürün dizaynı yaparak dikkat çeken Ceylin markası modern tasarımlara da imza atar. Her evin ve işyerinin olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alan pek çok seçeneği Ceylin markasının ürün yelpazesinde görmeniz mümkündür. Tüm ürünlerin set halinde satışı olduğu gibi tekli adetler halinde de satışı vardır. Bu sayede ihtiyacınız olan ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz. Çelik malzemeler kullanılarak dizayn edilen ürünler uzun yıllar sonra dahi kararma gibi bir sorun olmadan kullanma avantajıyla her dönem dikkat çeker. Ceylin tatlı kaşığı çeşitleri ergonomik yapıları sayesinde kolay kullanılabilir. Üstelik paslanmaz malzemeler kullanılarak üretilmesi kullanıcılara sunulan avantajlar arasında yer alır. Tatlı kaşığı seçenekleri arasında tam yuvarlak olan modellerin yanı sıra daha oval ya da kareye yakın alternatifler de vardır. Tatlı kaşığı seçenekleri genel olarak 6 adetlik paketler halinde satışa sunulur. Ancak tekli ya da daha çok adetli olarak da satın alma şansınız bulunur. Ayrıca büyük set halinde dizayn edilip üretilen çatal kaşık bıçak setlerinin içerisinde de tatlı kaşıkları vardır. Ceylin yemek kaşığı modelleri için de aynı durum söz konusudur. Gündelik hayatta en fazla kullanılan ürünlerin başında yer alan yemek kaşıklarının sağlığa uygun koşullar dahilinde üretilmiş olmaları büyük önem taşır. Ceylin markası bu hususta da kalitesini gözler önüne sererek kullanıcıların güvenini kazanmayı başarır. Yemek kaşığı modelleri arasında 6 adetli, 12 adetli ya da 24 adetli gibi farklı paket alternatifleri mevcuttur. İsteğe bağlı olarak daha farklı adetlerle de alma olanağı vardır. Yemek kaşığı çeşitleri arasında farklı figür ve desen seçenekleri bulunur. Seçim yaparken çatal ve bıçak gibi diğer parçalarla da takım haline getirerek sofralarda uyum içinde bir şıklık elde edebilirsiniz. Sayfamızda Ceylin markasına ait olan yemek kaşığı, tatlı kaşığı, çatal, bıçak ve diğer ürünlere tüm özellikleriyle kolayca ulaşabilirsiniz. Ürünleri ihtiyaç ve isteklerinize göre inceleyerek yüzlerce farklı ürün seçeneği arasında seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Ceylin Mutfak Gereçleri Arasında Nasıl Seçim Yapılmalıdır?

Ceylin Mutfak Gereçleri Arasında Nasıl Seçim Yapılmalıdır?

Ev, iş yeri, otel, kafe ya da restoran gibi mutfağın bulunduğu tüm alanlarda çaydanlık ihtiyacı her zaman mevcuttur. Ceylin çaydanlık modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahip olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Mini boy, orta boy ya da büyük boy gibi farklı ebat seçeneklerinin bulunması sayesinde her zevke uygun alternatifler vardır. Üstelik çaydanlık üretiminde kullanımlar malzemeler arasında da bazı farklılıklar görülür. Seramik, cam, emaye ya da çelik gibi birbirinden farklı materyaller kullanılarak dizayn edilen çaydanlıklar şık ve zarif görünümleriyle göz doldurur. Yeni evlenen ya da yeni ev alan kişilere hediye etmek için de çaydanlık modelleri en ideal seçenekler arasında yer alır. Çaydanlık seçimi yaparken kullanım oranı, fiyat skalası, üretim materyali ve görünüm gibi detayları göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Özellikle kadın kullanıcılar için en keyifli mutfak işleri arasında yer alan kek ya da diğer hamur işleri yapımı birbirinden değişik kalıplarla daha eğlenceli bir hale gelir. Ceylin kek kalıbı çeşitleri arasında ayçiçeği ya da rüzgar gülü gibi farklı şekil alternatiflerinin bulunması ürünlere duyulan ilgi oranında artış olmasına etki eder. Kek kalıpları kaliteli tasarımları sayesinde en lezzetli gıdaları ortaya çıkarmanızı sağlar. Derinliği ve genişliği farklılık gösteren kek kalıpları her fırın tipinde kullanıma uygundur. Set halinde olan kek kalıbı modelleri de vardır. Granit ya da seramik gibi farklı materyaller kullanılarak tasarlanan kalıplar arasında baton seçenekler de dikkat çeker. Sayfamızda Ceylin markasının bütün mutfak gereçleri ürünleri tüm özellikleriyle beraber mevcuttur. Seçim sürecinde ürünler hakkında bilgi sahibi olmak adına diğer kullanıcılar tarafından yapılan yorumlara ve tavsiyelere göz atabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Fiyatlarıyla Öne Çıkan Ceylin Mutfak Gereçleri

Kullanıcı Dostu Fiyatlarıyla Öne Çıkan Ceylin Mutfak Gereçleri

Günümüzde kullanıcılar hangi ürünleri alırsa alsınlar mutlaka fiyat unsurunu da ön planda tutarlar. Ceylin markasına ait olan tüm mutfak ürünlerinin fiyat aralıkları kalite ve performansla paralel şekildedir. Her bütçenin ihtiyacı için en uygun ürün seçeneklerinin sayısı oldukça fazladır. Ceylin tencere çeşitleri oldukça geniş bir yelpaze ile kullanıcılara sunulur. Çelik, emaye, seramik ya da granit gibi pek çok ürün kullanılarak dizayn edilmiş tencere modeli mevcuttur. Düz renk tonlarının yanı sıra çiçek ya da farklı desenlere yer verilen tencereler sağlığa uygun şekillerde üretilir. Tencere çeşitlerinin çoğunu bulaşık makinesinde yıkamak için uygundur. Teflon gibi bazı malzemelerin makinede yıkanması önerilmez. Ürünleri kullanırken bu tarz detayları da göz önünde bulundurmanız gerekir. Böylelikle ürünleri daha uzun süre kullanabilme imkanı elde edebilirsiniz. Ceylin cezve modelleri modern görünümleriyle tezgahlarda modern dokunuşlara imza atar. Cezve takımlarına özel olarak dizayn edilen standlar tezgah üzerinde ya da masa üzerinde şık bir görünüm oluşturur. Cezve çeşitleri mini boydan büyük boya kadar uzanan oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Ergonomik sap tasarımı kolay tutma ve kullanma olanağı sağlar. Ağız kısmının ideal ölçülerde olması kahvelerin sızıntı yapmadan fincana dökülmesinde etkili olur. Sap kısımlarında klasik siyah rengin yanı sıra pembe, mavi ya da yeşil gibi farklı renk tonlarının kullanıldığını görebilirsiniz. Ayrıca cezvelerin üzerinde gold, gümüş ve bronz gibi farklı çizgilerle desenlerin hakim olduğunu da görmek mümkündür. Cezve fiyatları arasında bu tarz detaylara bağlı olarak farklılıklar görülebilir. Sayfamızda yer alan ürünleri fiyat aralıkları ve üretim materyalleri gibi detaylarla inceledikten sonra aradığınız özelliklere sahip olan ürünleri kısa süre içerisinde bulabilir; güvenle satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Ceylin
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

2e Ahşap (54)
3 Er (866)
7numara (153)
A-design (41)
AA PLASTİK (694)
Acar (3382)
Acassia Home (160)
Activex (21)
Acura (72)
adalinhome (33)
Adell (582)
Adore (21)
Aircool (19)
AKA (49)
AKASYA (15)
AKCAM (26)
Akdem (23)
Akdeniz (131)
Akel (53)
AKS (130)
Aksu (74)
Al Marka (15)
Alaca (35)
ALEV (36)
Alf (31)
Allcino (25)
Almond (41)
ALPER (32)
Altın (21)
Altınbaşak (489)
Alwado (17)
Amboss (346)
AMT (95)
Apex (26)
Ariete (16)
Arin (38)
Armada (44)
Arnica (76)
Aroni (19)
AROX (259)
ARTAÇ (25)
Aryıldız (955)
Arzum (26)
Arçelik (313)
Assos (21)
Atadan (20)
Avatherm (81)
Avcı (367)
AXENTİA (15)
AYDO (21)
Bambum (3283)
Bastonlu (198)
Başak (623)
BekBars (123)
Berghoff (666)
BERLİN (49)
Bernardo (137)
Beros (60)
Best (73)
Betsy (33)
Beurer (46)
Bi Home (20)
bialetti (107)
Biev (247)
Biggshop (17)
Bluehouse (37)
Bondy (23)
BONERA (247)
Bonera (24)
Bonna (778)
BORA (472)
Borcam (70)
Bosphorus (59)
Boğaziçi (273)
Brabantia (114)
Brioni (155)
Brita (41)
Budayeni (132)
Buffer (327)
BURSEV (31)
BWT (14)
By Selim (39)
Byblos (45)
Börner (32)
Cafemarkt (18)
Canba (49)
Cancan (42)
Cas (21)
Casasi (44)
Caso (33)
Cem (145)
Cemile (225)
Ceylin (50)
CHEEFPLUS (17)
CHEFPLUS (24)
Cole & Mason (157)
Cookbella (16)
Cooker (1223)
Cosiness (421)
Cralex (22)
Cuppin (14)
Cvs (153)
Dalgıç (89)
DECOCIA (52)
DECORITA (149)
Decostyle (235)
DEGLON (19)
Dekor (106)
Dekor Kmaz (23)
Deniz (17)
Depa (67)
Diamond (51)
(137001)
Dolly (31)
Doğrular (93)
dr otker (26)
DU (188)
Dudson (16)
Dündar (19)
Easy Deasy (17)
Ebru Metal (109)
ECE METAL (48)
Ege (16)
EMİR (24)
Emsa (93)
Emsan (2322)
Emsies (15)
Epicurean (53)
Epinox (369)
Erdem (18)
Ersamica (26)
Esse (57)
estela (253)
Esty (28)
Euro Flora (15)
Eva (27)
Evelin (35)
Evimsaray (222)
Evle (606)
Evmotex (72)
Evox (24)
Evren (52)
EWs (5194)
F.DICK (207)
Fackelmann (35)
Fagus Wood (31)
Fakir (36)
Falez (412)
Fame Kitchen (353)
Fidex Home (69)
Fissler (387)
Flora (45)
FLOSOFT (45)
FMS (305)
Fontignac (30)
FREECOOK (142)
Freecook (21)
GAT (14)
Gift Cloud (93)
GLASSCO (28)
Globy (291)
Glore (165)
Goldmaster (115)
Gondol (323)
Grandeur (29)
Greenpan (40)
GÖKDENİZ (22)
GÖNÜL (309)
Gülsan (713)
GÜNEŞ (30)
GÜRALLAR (439)
Hafele (139)
Hario (111)
Hascevher (177)
HazanCam (90)
Hemaks (17)
HEREVİN (691)
Herevin (151)
Hira (110)
Hisar (357)
Hobby (26)
Hobby Life (583)
Hoby Life (71)
Hulusi (26)
illa (27)
Illy (19)
INDEKOR (15)
inter çelik (277)
İnterlife (38)
İpek (211)
IVO (136)
Jetoon (18)
Joie (17)
Jumbo (500)
Kahramanlar (849)
KAI (23)
Kaiser (27)
Kale (81)
Kampanya (51)
KAPP (731)
Kara Kedi (246)
Karaca (1077)
Kayalar (318)
Kenwood (16)
Keramika (1044)
King (17)
KLT (235)
Koleksiyon (300)
Korkmaz (3410)
KOSOVA (815)
Kristal (16)
Lalezar (50)
LAV (375)
Lav (222)
Lava (566)
Lavi Home (23)
Lavin (198)
LAVİN (48)
Lazoğlu (547)
Leggno (69)
leydi (27)
Lider (46)
Lock&Fresh (89)
Lotus (70)
Lucahome (19)
Lucky Art (339)
Luminarc (250)
LUX PLASTIC (555)
Lux Seri (34)
luyano (75)
Marianna (44)
Marob (87)
Master (96)
Matara (27)
Mehtap (260)
MENBA (64)
Menzir (48)
Mercan (62)
Mesan (46)
Mespho (474)
Metaltex (36)
MHZ REBORN (121)
MICRA (16)
MIEN (110)
Mikasa (71)
Mikasa Moor (320)
Miniso (52)
Misvela (42)
Moneta (29)
Moonstar (24)
morya (462)
Motta (26)
MUKKOHOME (56)
Mybath (17)
Myebi (20)
Narin (127)
Nehir (1274)
Neoflam (49)
Netlon (15)
Neva (616)
NEW LİFE (54)
Nilayen (21)
Nilşah (84)
Noble Life (85)
NORDHUS (20)
NUR (18)
Obje (56)
OKYANUS (69)
Omak (19)
OXO (174)
Palex (53)
Papilla (248)
PAREX (16)
Patiskha (124)
PATİSSE (18)
PAÇİ (723)
Paşabahçe (7882)
PENGUEN (1468)
Penguen (544)
PEROTTİ (1044)
Perotti (226)
Peugeot (67)
Philips (18)
Pingi (86)
Pink&More (17)
Pirge (1903)
PlastArt (189)
PM (38)
POLOSHEF (169)
PORLAND (930)
Porland (701)
Porsima (40)
Premier (17)
Prima Nova (56)
Primanova (534)
Pyrex (206)
Q Too (19)
Qedi (30)
Rem (20)
Remetta (172)
Remosense (58)
Reoona (75)
Retinashop (979)
Roll-Up (15)
Rooc (180)
Rose (36)
Rowenta (223)
S Box (16)
Saban (1270)
Saflon (54)
San Miguel (26)
SARAL (44)
SARİNA (26)
Savaşan (35)
SCHAFER (1995)
Selim (24)
SENA (20)
SİGMA (148)
Silver (171)
Simax (109)
Sinbo (135)
Sofram (103)
SoftBowl (26)
Solingen (535)
Star (259)
Staub (55)
STİLEVS (17)
Storway (163)
Streçmak (18)
SUFF (15)
SUNCOOK (725)
Sunplast (22)
Sürbisa (1424)
Sürel (49)
T Design (23)
Taboo (17)
TantiToni (685)
Tantitoni (286)
Taç (1260)
Tefal (737)
Tekbir (129)
Tekno-Tel (140)
TEKNOPET (68)
Tepe Home (29)
Tercih (32)
Tescoma (54)
The Mia (1904)
ThermoAd (173)
Thermoad (22)
Titiz (1287)
Tivoli (22)
Toygar (794)
Tramontina (606)
TRE SPADE (28)
TRIBECA (30)
Tripod (16)
Tuna (21)
Tupperware (2011)
TURAN (17)
Turkuaz (71)
Ultraform (138)
ULUTAŞ (135)
URVE (231)
Urve (33)
UTYAWOOD (202)
Uğur (17)
Vadi (21)
VEFA (20)
verda (24)
Victorinox (2233)
VIDREX (24)
Violet (34)
Vomex (19)
Waterpow (22)
WMF (508)
XTS (25)
Yargıcı (28)
YAĞMUR (17)
Yetkin (149)
YİĞİT (183)
Yiğitsan (34)
YNS (100)
Your Home (35)
Zembu (15)
Zenker (64)
Zensan (26)
Zethome (85)
Zeyve (37)
ZL (150)
Zwilling (644)
Zyliss (347)
Zücev (554)
Çakır (15)
Çevre (37)
Çırağan (39)
Özkent (146)
Şan (147)
Şehzade (76)
ŞİŞECAM (594)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(5)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

(6)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL