Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bisiklet & Scooter

için 3 sonuç bulundu.

Vertex Bisiklet ve Scooter

Vertex ile yepyeni bir bisiklet deneyimine hazır olun. Hem ulaşım aracı olarak hem de eğlenceli bir aktivite olarak kullanabileceğiniz bisiklet modelleri, yolculuğa çıkmanızda önemli bir rol oynuyor. Kolay sürüş mekanizmaları ile 7’den 70’e kadar herkes tarafından kullanılabilir olan bisikletler dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Böylece uzun yıllar boyunca bisikletinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Uzun süreli sürüşlerde dahi bitmeyen bir konfor sunan Vertex bisiklet, tasarımları ile de kullanıcılarını etkilemeye devam ediyor. Sportif görünümleri ile dikkat çeken bisikletler arasında hem retro hem de modern tarzlar bulunuyor. Geniş bir renk skalası ile karşınıza çıkan bu araçlar arasından kendinize uygun olan bisikleti seçerek sağlıklı yaşama bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Konforlu Sürüşler İçin Vertex Bisiklet

Konforlu Sürüşler İçin Vertex Bisiklet

Özel olarak geliştirilmiş sistemleri sayesinde bir bisiklette aradığınız her şeyi bu ürünlerde bulabilirsiniz. Kalite, konfor ve kontrolü bir arada sunan bisikletler kısa veya uzun olması fark etmeksizin bütün yolculuklarınızdan keyif almanıza yardımcı olmaktadır. Çeşitli donanımları sayesinde hayatınıza kolaylık kazandıracak olan bu bisiklet modelleri hem özel arazi yolları için hem de günlük kullanım için üretilmektedir. Engebeli ve bayır yollarda kullanabilmeniz amacı ile Vertex dağ bisikleti geliştirilmiştir. Özel dişli lastikleri sayesinde zorlu yolların üstesinden gelebilirsiniz. Kolay hakimiyet sağlayabileceğiniz bu bisikletler, gerekli olan basınç ölçüleri ayarlandıktan sonra piyasaya sürümektedir. Bu basınç ölçüleri sayesinde dağ sürüşlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Şehir ve yol bisikletlerine oranla daha dişli bir lastik sistemine sahip olan dağ bisikletleri, enerji kaybını azaltmak amacı ile geliştirilmiştir. Böylece daha rahat şekilde ivme kazanabilir ve sürüşünüzü konfor içinde tamamlayabilirsiniz. Günlük hayatınızda kullanacağınız bisiklet modellerinde daha düz bir tekerlek yapısı mevcuttur. Özel teknolojileri sayesinde bisikletlerinizi rahatça zorlu yolculuklarda kullanabilirsiniz. Konfor sunan bir yapıya sahip olan bisikletlerde rahat bir sele yapısı mevcuttur. Hem kadınların hem de erkeklerin konforlu bir şekilde oturabilmesi amacı ile tasarlanmış olan seleler, vücudunuzun bisiklet üzerinde daha dengeli durmasına yardımcı oluyor. Rahat bir oturuş sistemi sayesinde bisikletinizde hakimiyet kurmanız kolaylaşmaktadır. Keyifli yolculuklarınızda tercih edeceğiniz bisikletlerde özel donanımlar bulunmaktadır. Vertex bisiklet modelleri, birbirinden farklı teknik özellikler ile karşınıza çıkıyor. Kusursuz bir sürüş keyfi yaşayabilmenize yardımcı olan bu ürünlerde kadro boyu seçimi önemli bir faktör olarak karşınıza çıkmaktadır. Sağlam yapıdan oluşan kadrolar çelik, karbon veya alüminyum gibi malzemelerden üretilmektedir. Darbe emici özelliği ile kullanıcılarına destek olan kadrolar hafif yapıları ile karşınıza çıkıyor. Kadro boyları 52 ve 58 cm arasında değişim göstermektedir. Çocuk bisikletlerinde kadro boyları daha kısadır. Sizleri yormayacak olan bu bisikletlerde kolay çevrilebilen bir pedal sistemi bulunmaktadır. Böylece uzun yolculuklarda bile kesintisiz sürüş keyfini yaşayabilirsiniz. Vertex bisiklet ölçüleri arasından sizlere uygun olanını seçebilir ve bisiklet sürüşünüzü daha rahat bir hale getirebilirsiniz.

Tasarımları ile Etkileyen Vertex Bisiklet

Tasarımları ile Etkileyen Vertex Bisiklet

Kolay bir sürüş yapısına sahip olan bu bisikletler aynı zamanda zarif ve sportif tasarımları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Geniş bir renk yelpazesi ile karşınıza çıkan bisikletler arasından sizlere en çok uyum sağlayan tarzı kolayca bulabilirsiniz. Sportif, retro veya modern tasarımları ile kullanıcılarında etkileyici bir iz bırakan bisiklet modelleri, zevklerinize hitap etmeye devam ediyor. Vertex bisiklet yorumları ve değerlendirmelerini okuduğunuzda da bisikletlerin ne kadar etkileyici bir yapıdan oluştuğunu görebilirsiniz. Üstün sürüş gücüne sahip olan bu bisiklet modelleri, özel tasarımları ile dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Bir bisiklette aradığınız tüm özellikleri Vertex markası sayesinde bir arada bulabilirsiniz. Daha önce yaşamadığınız deneyimleri sizlere yaşatan bu bisikletler, hayatınıza renk kazandırıyor. Özel arazi sürüşlerinde kullanabileceğiniz bisiklet modellerinin yanı sıra günlük yaşantınızda tercih edebileceğiniz bisiklet modelleri bulunuyor. Sokaklarda rahat bir şekilde sürebileceğiniz bisiklet modelleri sizlere eğlenceli bir aktivite olarak geri dönüyor. Konforlu bir bisiklet sürüşü gerçekleştirmenizde sizlere yardımcı olacak olan marka, tasarımları ile dikkat çekiyor. Kendine has tarzları ile etkileyicilik sunuyor. Kullanıcı memnuniyetini kazanmış olan Vertex bisiklet fiyatları oldukça uygundur ve bütçenizi zorlamaz. Bisikletlerin teknik özelliklerine göre fiyat skalalarında değişimler meydana gelmektedir. Oldukça dayanıklı malzemelerden oluşturulmuş olan bisikletler, darbelere karşı özel olarak geliştirilmiştir. Paslanmayan gövdesi sayesinde yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Fonksiyonel yapıları sayesinde bisikletiniz ile hem ulaşım sağlayabilir hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bisikletlerin yan kısımlarında çamurluklar bulunmaktadır. Bu çamurluk sistemi sayesinde yağmurlu havalarda bile rahaçta bisiklet sürüşünüzü gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek performansı ile dikkat çeken bisikletler ile sokaklarda göze çarpacaksınız. Yepyeni maceralara kapıları aralayan bisikletler, bir ulaşım aracı olarak da görev görmektedir. Dilerseniz uzun mesafede dilerseniz kısa mesafelerde bisikletlerinizle ulaşım sağlayabilirsiniz. 7’den 70’e kadar herkes için konforlu yapıda bisikletler üretilmektedir. Çocukların boylarında göre özel kadro boyları belirlenmektedir. Bunun yanı sıra yetişkinlerin de en rahat şekilde sürüş sağlayabilmesi için düz ayak teknolojisi geliştirilmiştir. Bu teknoloji sayesinde ayağınız kolayca yere değer ve bisiklet üzerinde daha rahat şekilde hakimiyet oluşturabilirsiniz.

Vertex Bisiklet ile Sokaklarda Kontrolü Ele Geçirin

Vertex Bisiklet ile Sokaklarda Kontrolü Ele Geçirin

Hem ulaşım aracı hem de eğlenceli bir sportif aktivite olarak kullanılan bisikletler, çeşitli teknik özellikler ile karşınıza çıkıyor. Özel arazilerde ve engebeli yollarda kullanacağınız bisiklet modelleri daha farklı bir lastik ve frenleme sistemine sahiptir. Günlük hayatınızda kullanacağınız bisikletlerde ise daha basit bir mekanizma yer almaktadır. Yetişkinlerden çocuklara kadar herkesin kullanabileceği bisikleler, rahat tasarımları ile dikkat çekmektedir. Sağlıklı yaşamı sizlere aşılayan bu bisikletler, hem kullanışlı hem de ergonomik ürünler olarak karşınıza çıkmaktadır. Sokaklarda kontrolü ele geçirebilmenizde sizlere yardımcı olan bu araçlar, reflektörlü bir sisteme sahiptir. Hem geceleri hem de gündüzleri kolayca bisiklet sürüşlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Zorlu yolculuklarınızı daha basit hale getirmeye yardımcı olan Vertex bisiklet hidrolik yapıdan faydalanarak oluşturulmuştur. Enerji kaybını en aza düşürmeyi hedefleyerek tasarlanmış olan bisikletler sayesinde en zorlu yolculukların bile üstesinden gelebilirsiniz. Bisiklet kullanımında hakimiyet kazanmak önem taşımaktadır. Kolay bir şekilde hakimiyet kazanabileceğiniz bu bisikletler hem vitesli hem de vitessiz sistemlerden oluşmaktadır. Bisikletlerin vitesi hareket halindeyken değişir ve durma esnasında vites değiştirmeye çalışmanız bisiklet sisteminde hatalar meydana getirebilir. Pedala aşırı basınç yaparak vites değiştirmek ise aşınma payında artmalara sebep olabilir bu yüzden hafif hareketler ile vites değiştirmeye özen gösteriniz. Aksi takdirde zinciri kopartabilirsiniz. Bisiklet seçiminde kadro boyu önemli bir yere sahiptir. Dayanıklı çelik malzemelerden üretilmiş olan bu bisikletlerde hem kadınlar için hem de erkekler için uygun olacak tasarımlar geliştirilmiştir. Özel seleleri sayesinde rahat bir oturuma sahip olabilirsiniz. Böylece bisikletinizi daha konforlu şekilde sürebilirsiniz. Uzun yıllar boyu kullanıma elverişli olan Vertex bisiklet nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız, bisikletinizin kullanma kılavuzunu inceleyebilirsiniz. Dilerseniz selenin yükseliğini bisikletiniz üzerinden kolayca ayarlayabilirsiniz. Gerekli ekipmanlarınızı sağlayarak bisikletinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizin tarzınıza en çok uyum sağlayacak olan bisikletin modelini ve rengini seçerek sokaklarda dolaşmaya başlayabilirsiniz. Sayfamız üzerinden markanın bisikletlerini ve modellerini inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Vertex
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

19 (537)
3T (412)
A'ME (175)
Acr Ciciko (11)
Action (73)
Activa (34)
Adidas (9)
Aim (62)
Airwheel (11)
Alex (8)
Alex Rims (18)
ALEXRIMS (37)
Alhonga (34)
Alligator (24)
Almost (5)
Altis (38)
Amigo (7)
Amoeba (56)
And1 (6)
ANDRO (6)
Anlaş (283)
Arbike (54)
Ares (4)
Arnica (55)
Arora (5)
Arzu (601)
Asics (5)
Asm (216)
ASSIZE (55)
ATL (5)
Avid (102)
Baradine (369)
Bebeto (4)
Belderia (107)
Bell (88)
BETO (701)
Bianchi (375)
BIEMME (4)
BIKE HAND (78)
Biologic (92)
Bisan (303)
Blackburn (33)
BMXTR (9)
BNB RACK (15)
BOBIKE (8)
Bontrager (344)
BRAKCO (107)
Brompton (85)
Brooks (188)
BS (43)
BSD (113)
Bsoul (14)
Btwin (16)
BUZZ RACK (52)
BV Sport (5)
Carelle (11)
Carraro (426)
CARRARO (24)
Carrera (6)
Cat Eye (15)
Cateye (8)
cbtx (7)
Ciciko (7)
Citycoco (5)
Citymate (8)
Cole (35)
Colle (13)
Compass (66)
CONTINENTAL (111)
Corelli (251)
CRATONI (22)
Crops (15)
CST (692)
Cube (20)
Cycleops (10)
Cyclone (8)
CYT (22)
D-Light (35)
Daafu (39)
Dae do (10)
Dahon (241)
Darkstar (4)
DC (5)
DELI (11)
Digi (11)
(28388)
Dorello (4)
Dry Case (6)
DT Swiss (367)
Duro (29)
Dynamic (12)
Easton (24)
ECHOWELL (17)
ECLAT (5)
Electra (35)
Elite (381)
Erseplus (38)
Eska (19)
Everlast (11)
EVOC (24)
Evolite (5)
Factor (5)
Falcon (84)
FELT (5)
Fenix (5)
First (19)
Fix it (13)
Fizik (132)
Fonte (43)
FORMULA X (15)
Fox (14)
FSA (49)
FULCRUM (16)
Fuse (5)
Gaerne (8)
Garmin (81)
Geotech (23)
Geroni (15)
Ghost (27)
Giant (450)
Giro (223)
Gitane (6)
Giyo (151)
Globber (10)
Gomax (9)
GreenLine (8)
GRL (33)
GT (4)
Guee (13)
Hayes (6)
HTP Design (34)
İbera (11)
illumenox (10)
Ilumenox (8)
İnfini (9)
Inokim (6)
ISM (10)
Jagwire (122)
Jing Yi (194)
Kali (8)
KASK (113)
Kawasaki (5)
KED (17)
Kenda (55)
Kinetic (5)
Kinetix (10)
Kldoro (25)
KMC (67)
KNOG (34)
Konnix (79)
KOO (11)
Kron (404)
KRON (58)
Kross (5)
Ktm (4)
Kuba (9)
LAKE (16)
Lapierre (11)
Lazer (135)
Lezyne (12)
LIMAR (23)
Look (86)
M-WAVE (7)
MAGURA (7)
Mares (4)
Marin (6)
Maserati (4)
MASSLOAD (9)
MAVIC (203)
Maxumo (11)
Maxxis (182)
Meghna (59)
Meilan (13)
MERIDA (109)
Merida (12)
Michelin (283)
Micro (11)
Mio (6)
Mipao (5)
Mito (9)
Mondial (81)
Monero (547)
Moon (119)
Mosso (73)
Motorex (92)
Muc-Off (16)
Neco (116)
New Looxs (18)
Nite Ize (6)
Nitro (7)
Novatec (11)
NOVATECH (7)
NSK (12)
Oakley (50)
Oem (523)
Onguard (168)
Orbis (5)
Oscar (17)
OXC (85)
PANARACER (56)
Panda (49)
PANDA (7)
PARK TOOL (66)
Peak (23)
Peugeot (81)
Plus (502)
Poc (52)
Polar (9)
Polisport (471)
Premium (8)
PRO (595)
PROCYCLE (176)
PROLOGO (20)
PRORIDE (57)
Protech (4)
QU-AX (13)
RACE FACE (53)
Race One (62)
Rassine (38)
Ravel (4)
Razor (5)
Red Sun (8)
Remz (4)
Reusch (6)
Ritchey (42)
Rks (63)
ROCK SHOX (387)
ROSWHEEL (22)
Rotor (8)
RST (33)
Rubena (262)
S-SHINE (106)
S-Sun (14)
Salcano (142)
Sanctband (5)
SANTINI (443)
SARIS (4)
Satori (24)
SCHWALBE (709)
SCICON (11)
Scott (255)
Sedona (461)
SEDONA (22)
SELLE ITALIA (208)
Selle Royal (113)
Shimano (6595)
Shimano Aim (129)
SHUNFENG (174)
Sidi (292)
Sigma (222)
SKYHAWK (4)
Soho (174)
Soultech (6)
Spanninga (19)
Sportive (12)
Sportourer (19)
SRAM (1374)
SUN RINGLE (16)
SUNTOUR (61)
SUPACAZ (70)
Super B (91)
SUPERB (43)
Suzico (18)
Sway (29)
Sway Snap (5)
T-One (49)
Tacx (14)
TAYTAY (4)
Tec (35)
TEKTRO (26)
Tern (23)
THUMBSUP (122)
Token (114)
TommyBike (16)
Tonyon (11)
Topeak (395)
Tranzx (43)
Trazano (12)
Trek (7)
Trelock (39)
Trendbike (9)
TRP (8)
TRUVATIV (16)
Tufo (34)
Tunca (22)
Vaude (38)
VELO (88)
Velosock (21)
VELOTOZE (14)
Vertech (26)
Vision (4)
Vittoria (133)
Voit (9)
Volta (11)
Vona (619)
Wahoo (11)
WELLGO (59)
Whistle (9)
Würth (20)
XENTIS (4)
XERAMA (24)
Xiaomi (216)
XLC (1202)
Xrider (89)
Yasaka (4)
YBN (64)
Yuki (60)
Zefal (1243)
Zero (4)
ZIPP (240)
Zixtro (24)
Zoom (38)
Ümit (326)
ÜMİT (43)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL