Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Takma Kirpik Ürünleri

için 49 sonuç bulundu.

Duo Kirpik

Yüzün en etkileyici parçalarından biri olan gözler makyajlarda en fazla ortaya çıkan parçalar olup doğru şekilde öne çıkarıldıklarında unutulmaz bir görünüm kazanmanızı sağlıyor. Günlük makyajlarda kirpik kıvırma uygulamasının ardından ince bir maskarayla öne çıkardığınız gözleriniz düğün, nişan ve balo gibi etkinliklerde daha dikkat çekici bir makyajla ortaya çıkarılabiliyor. Güçlü bir göz makyajının vazgeçilmez unsuru olan kirpikler Duo kirpik seçenekleri sayesinde daha canlı ve daha dikkat çekici gözlere kavuşmanızı sağlıyor. Farklı kirpik şekilleri ve farklı göz tipleri için özel olarak geliştirilen Duo takma kirpikler doğru uygulandıkları taktirde makyajınızda bir devrim yaratıyor. Duo takma kirpik seçenekleri göz makyajınızı güçlendirerek daha etkileyici bakışlarla özel gecelerinizi daha güzel kılıyor.

Duo Takma Kirpik ile Bakışlarınız Daha Canlı

Duo Takma Kirpik ile Bakışlarınız Daha Canlı

Gözlerin şekli, rengi ve boyutu göz makyajının tarzını belirlemekle kalmaz aynı zamanda makyajda kullanılması gereken takma kirpik modelini de belirler. Duo takma kirpikler tekli ve çoklu olmak üzere iki temel formda üretilmekte olup her iki seçenek de farklı avantajlarıyla öne çıkıyor. Günlük kullanım için ideal olan tekli Duo takma kirpik ürünleri takma kirpiğin mevcut kirpikler üzerine küçük parçalar halinde tek tek yerleştirilmesi yöntemiyle kullanılırken bu kirpiklerin gerçek kirpikler kadar doğal bir görünümü olması günlük hayatında nüde makyaj tercih eden kadınların tercih ettiği bir ürün olmasını sağlıyor. Ağır bir makyaja da makyajsız bir yüze de çok yakışan Duo tekli takma kirpiklerin gözleri daha açık ve daha parlak gösteren hoş kıvrımları ve diğer ürünlere oranla biraz daha ayrık duruşları bu tür Duo kirpiklerin etkilerini artırıyor. Özel günlerde kullanılmak üzere alınan ve Duo kirpik yapıştırıcı yardımıyla tek seferde zahmetsizce uygulanabilen bütün kirpikler makyajın etkisini artıran sıra dışı tasarımlara sahip oluşlarıyla dikkat çekiyor. Standart boyutta kullanıcıya sunulan ve kullanıcının göz boyutuna bağlı olarak kesebildiği Duo bütün takma kirpikler tüm kılların aynı boyutta ve hizada olduğu kirpikler, kirpiklerin orta kısımda uzadığı modeller, kılların çapraz ve aralıklarla durduğu dağınık kirpikler, kirpiklerin kümeler halinde dağıldığı seçenekler ve benzeri pek çok çeşide sahip olup makyajda hangi modelin seçileceği kullanıcının göz tipine ve makyözün hangi makyajı yapmak istediğine bağlı olarak değişebiliyor. Farklı göz yapılarında farklı unsurlarla etkileyiciliği yakalamanızı sağlayan Duo takma kirpikler gözlerinizin dilediğiniz gibi canlı ve dikkat çekici gözükmesini hedefliyor. Göz makyajının tarzına göre buğulu, hareketli veya güçlü bakışlar yakalamanız için tercih edebileceğiniz Duo takma kirpiklerin hangi çeşidini alacağınıza karar vermeden önce göz tipinizi belirlemeniz faydalı olabiliyor. Dikkatleri gözlerinize çeken Duo takma kirpikler sayesinde özel günlerde daha güçlü ve güvenli gözükmeniz artık çok daha kolay. Farklı Duo kirpik çeşitlerinin doğal yapısını keşfetmek için ilk Duo takma kirpiğinizi edinmenin tam zamanıdır.

Duo Takma Kirpik ile Doğal Güzelliğinizi Ortaya Çıkartın

Duo Takma Kirpik ile Doğal Güzelliğinizi Ortaya Çıkartın

Makyaj temel olarak kişinin var olan güzelliğinin belirginleştirilmesi için yapılan bir etkinlik olup göz makyajı da aslında gözleri baştan yaratmaktan ziyade gözlerin güzelliğini ortaya çıkarmak için yapılır. Gözlerin güzelliğini doğal yapısıyla ortaya çıkaran takma kirpikler Duo takma kirpik yapıştırıcısı yardımıyla uygulanarak kirpikleriniz üzerinde olduğu süre boyunca size daha canlı ve daha etkileyici bakışlar kazandırır. Farklı kirpik biçimleri sunan Duo’nun ürettiği bu ürünler sentetik veya doğal kıllar içerebilir. Doğal insan saçından yapılan Duo takma kirpikler hem daha doğal renkleriyle hem de daha yumuşak dokularıyla en fazla tercih edilen ürünler olsa da daha uygun bir fiyata sahip sentetik modeller özellikle vegan kullanıcılar için mümkün olduğu kadar gerçekçi bir görünüme kavuşturuluyor. Genellikle koyu renklerde üretilen Duo takma kirpikler hali hazırda makyaj yapılmış göz üzerine uygulanarak maskara yardımıyla çok daha doğal bir duruş kazanıyor. Göz şeklinize ve gözlerinizin birbirinden uzaklığına bağlı olarak tercih etmeniz üzere farklı şekillerle size sunulan Duo kirpikler arasında tekli olanlar doğal görünümlü hafif makyajlarda temiz bir görüntü için tercih edilirken gözün buruna yakın olmayan köşesine doğru uzayan tüylere sahip olan takma kirpikler daha çarpıcı ve güçlü makyajlarda tercih ediliyor. Gözleri yuvarlak ve büyük olan kullanıcılar köşeye doğru uzayan bir Duo takma kirpikle gözlerini daha canlı kılabilirken badem gözlü kullanıcılar ortaya doğru uzayan takma kirpiklerle gözlerini belirginleştirebiliyor. Gözleri ortaya çıkarmak için ideal bir ürün olan Duo takma kirpiklerin yapılan makyajı daha etkili kılması muhtemeldir. Farklı Duo takma kirpikler farklı göz yapıları ve makyajlarına uygulanırken bu uygulamayı mümkün kılan Duo kirpik yapıştırıcılarının etkisini gözden kaçırmamak gerekiyor. Duo kirpik yapıştırıcı yorumlar ve eleştiriler sayesinde günümüzde ilk üretildiği dönemden çok daha güçlü ve etkili kılınmıştır. Kullandığınız süre boyunca hafifliğini ve şık görüntüsünü koruyan Duo takma kirpiklerle kendi güzelliğinizi keşfetmeye ve çevrenizdekileri yepyeni görüntünüzle şaşırtmaya hazır olun. Duo takma kirpikler yepyeni seçenekleriyle özel günlerinizde gözlerinizle gözleri üzerinize çekmeniz için sizleri bekliyor.

Duo Takma Kirpik ile Doğru Kullanım Hayat Kurtarıyor

Duo Takma Kirpik ile Doğru Kullanım Hayat Kurtarıyor

Duo takma kirpikler özel günlerde veya gecelerde makyajınızı tamamlayarak güzelliğinizi ortaya çıkarmanızı sağlayan eşsiz ürünlerden biri oluyor. Doğal rengi ve yumuşak yapısıyla hem günlük kullanımda hem de özel günlerde mutluluğu gözlerinizden okunur kılan Duo takma kirpikler farklı göz tipleri ve makyajlar için farklı ürünler sunarak size en güzel halinizi keşfetme şansı veriyor. Koyu rengi ve doğal kıvrımları sayesinde gözlerinizi daha büyük ve daha canlı gösteren Duo takma kirpikler markanın kendi yapıştırıcılarıyla göz kapağına yerleştirilerek göze veya mevcut kirpiklere zarar vermeden dilediğiniz süre boyunca yerini koruyor. Güçlü içeriğiyle Duo kirpik yapıştırıcısı fiyat performans açısından kullanıcıların en çok memnun kaldığı ürünlerden biri oluyor. İki renkle kullanıcılara sunulan Duo takma kirpik yapıştırıcılarının bir türü siyah renkli olurken diğer modelse beyaz renkli oluyor. Küçük ağızlı bir kutuya koyularak kullanıcıya sunulan Duo takma kirpik yapıştırıcıları hem tekli hem de bütün olarak sunulan kirpiklerin dip kısmına az miktarda uygulanıyor. Göze veya kirpiklere zarar verecek herhangi bir maddeden uzak olan yapısıyla Duo kirpik yapıştırıcıları takma kirpikler kullanıcının gerçek kirpiklerinin dip kısmına temas ettiği için hem kokusuz bir yapıda hem de içeriğinde kirpikleri besleyen maddelere yer veriliyor. Kimi zaman bir gün boyunca kimi zamansa sadece birkaç saatliğine takılan Duo kirpiklerin kullanıldıkları süre boyunca sabit kalmaları kadar kullanım bittikten sonra çabuk sökülebilmeleri de büyük bir avantaj oluyor. Duo kirpik yapıştırıcıları kişinin gerçek kirpiklerine zarar vermeksizin ciltten ayrılarak makyajınızı silmenizi kolaylaştırıyor. Duo takma kirpiğinizle beraber edinebileceğiniz kirpik yapıştırıcıları hem güçlü hem de yumuşak bir yapıya sahip oluşlarıyla özel günlerinizi daha mutlu kılıyor. Doğru yapıştırıldığı taktirde günü kurtarmanızı sağlayan Duo kirpiklerin uygulanması birkaç dakika sürerken kirpiklerin hacim veren etkisiyse gün boyunca devam ediyor. Farklı ürün seçenekleriyle size mükemmel kirpiklere hızlıca kavuşma şansı veren Duo kirpik ve Duo kirpik yapıştırıcısı fiyatı ürünler arasında farklılıklar gösterebiliyor. Göz makyajının vazgeçilmezlerinden biri olan Duo takma kirpik yapıştırıcılarının ve kirpiklerin modelleri ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Duo
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Kiss (71)
Lionesse (308)
Nascita (224)
Ocean (107)
Tarko (91)
Lush Lash (60)
Duo (49)
1000 Hour (44)
Ardell (40)
Kozel (37)
Trina (37)
Eylure (29)
Dvl (28)
Abc Derm (24)
Matraş (22)
New Well (20)
Fe (17)
Elly (16)
Trim (15)
Xp (15)
Estel'la (13)
Revlon (13)
No (11)
Promani (11)
Broadway (10)
Gold (10)
Nanoasia (9)
Solingen (9)
Shibella (7)
Miramax (6)
Essence (4)
M.Asam (4)
Mara (4)
Muson (4)
Catrice (3)
Everlash (3)
Missha (3)
A+D (2)
Accu-Chek (2)
Deborah (2)
Eeose (2)
Farmasi (2)
Incia (2)
Luna Star (2)
MT (2)
Match (2)
Thuya (2)
BESTTEM (1)
Babe (1)
Bakras (1)
Beyond (1)
Dalin (1)
Darphin (1)
Ddf (1)
FE (1)
Faberlic (1)
Gabrini (1)
Igia (1)
Nivea (1)
Nuxe (1)
Nvey Eco (1)
Oriflame (1)
Priori (1)
Q&R (1)
Roll-N-Go (1)
SmartFx (1)
Solife (1)
Talya (1)
XP (1)
Zoya (1)
İzla (1)
(1797)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL