Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Taşlı Altın Yüzük

için 15,905 sonuç bulundu.

Taşlı Altın Yüzük

Aksesuar kullanımı giyim tarzında tamamlayıcı bir rol üstlenir. Bazı aksesuarlar olumsuz hava şartlarında kullanılırlar. Bazı aksesuarlar ise dört mevsim kullanıma açıktırlar. Her mevsim kombin tamamlayıcısı olan bu aksesuar çeşitlerinden biri de yüzüklerdir ve takılar arasında önemli bir yer tutarlar. Altın hiçbir zaman değerini kaybetmemiştir, özellikle kadınlar için altının özel ve önemli bir yeri vardır. Altın taşlı yüzükler takı tercihini yüzükten yana kullananların sıklıkla tercih ettikleri ürünler arasında yer alır. Bu modelde takılara yönelik kullanıcı güveni diğerlerine oranla yüksek olabilmektedir. Çünkü altın taşlı yüzük çeşitleri içerdikleri maden türü ile alerji yapmazlar. Dolayısıyla sağlık açısından uygun bir yapıya sahip oldukları bilinmektedir. Sayfamızda pek çok altın taşlı yüzük modeli alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Farklı kullanıcılara yönelik üretimi yapılan altın taşlı yüzük modelleri sahip oldukları bazı özellikleriyle birbirlerinden ayrılırlar. Taş cinsleri, maden renkleri, altın ayarları ve yansıttıkları temalar bu özelliklerdendir. Siyah, beyaz, mor, kırmızı ve daha birçok renge sahip ürünler ile renkli tasarıma sahip takılar üretilir. Pırlanta, safir, zümrüt, yakut, swarovski, zirkon, zultanit gibi oldukça farklı taş cinslerinden her beğeniye uygun çeşitler üretilmektedir. Gündelik ve özel kullanımlara uyum sağlayabilecek tasarımlar ürünlere yansıtılarak tamamlayıcı işlev kazandırılır. Taş sayısı özelliği de kullanıcı beğenilere uyumlu halde dizayn edilmektedir. Tek taşlı altın yüzük gibi 5 taşlı ve 7 taşlı altın yüzük modelleri de mevcuttur. Tek taşlı altın yüzük ve daha fazla taşa sahip olan modellerin altın taşlı yüzük fiyatları sayı ile ayar faktörlerine bağlı olarak değişim göstermektedir. Altın ayarları genel olarak 14 , 18 , 22 ve 24 olarak değişiklik gösterir. Maden ayarlarının farklı olması modellerin arasında üretim açısından farklılık yaratır. Ayarları değişebilen madenlerin değişim gösteren renk seçenekleri ise yine üretimde çeşitliliğe sebep olur. Altın taşlı yüzük fiyatları modellerin çeşitlilik gösteren yapıları ile birlikte değişik fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Sayfamızda her çeşitten ve fiyat aralığından küpeler alıcı gözlerin beğenisine sunulmaktadır.

Şık Taşlı Altın Yüzük Modelleri

Şık Taşlı Altın Yüzük Modelleri

Aksesuarlar taşıdıkları belirli özellikler ile farklılaşırlar. Özellikler bazında farklılaşan aksesuarlardan birisi de yüzüklerdir. Sahip oldukları özellikler ile her beğeni tarzına uygun üretilmekte olan yüzük modelleri oldukça fazladır. Altın taşlı yüzük ise yüzüklerin sıkça tercih edilen bir ürünü olarak kullanıcıların favorileri arasında yer alır. Çünkü üretildiği maden türü açısından sağlıklı ve güvenilir bir kullanıcı deneyimi sağlar. Altın taşlı yüzük birden fazla kritere göre çeşitlendirilen ve yüzlerce farklı marka tarafından kalite esası ile üretilen bir takıdır.Altın taşlı yüzükler hiçbir zaman değer kaybetmemişlerdir. Özellikle doğal taşlı altın yüzükler günümüzde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Ametist, akik, kaplangözü, kehribar gibi birçok türü bulunur. Örneğin kehribar taşı özellikle migreni hafiflettiği bilinmektedir. Birçok modern tıp doktorları dahi yazmış oldukları reçetelerin yanında kehribar taşından da bahsetmeden geçmemiştir. Kehribar taşı, hissedilir bir enerji açığa çıkarmaktadır. Nörolojik problemlerin yanında kötü enerjileri de itmesi bakımından stres yönetiminde etkilidir. Sol elde taşınması önerilir. Bu şekilde bedenin ısısıyla daha çabuk uyum sağlayacağına inanılmaktadır. Bedenin ağrıyan bölümlerine kehribar taşı konulduğu takdirde bu ağrıların hafifleyeceği de düşünülmektedir.Doğal taşlı altın yüzükler her yaşa ve her kesime hitap etmektedir. Kare taşlı altın yüzükleri gündelik hayatta sıklıkla kullanırken zümrüt taşlı altın yüzükleri özel günlerinizde kullanabilirsiniz.Altın taşlı yüzükler 8, 14 , 18, 22 gibi farklı ayarlarda üretilebilmektedir.Altın taşlı yüzük modelleri kırmızı taşlı altın yüzük, doğal taşlı altın yüzük, siyah taşlı altın yüzük, zümrüt taşlı altın yüzük, kare taşlı altın yüzük, mor taşlı altın yüzük, tek taşlı altın yüzük olarak ayrılırlar. Çeşitlerinin yanı sıra model olarakta ayrılmaktadırlar. Oval, tek taş, beş taş, yedi taşlı olarakta ayrılabilirler. El işçiliği emeği ve doğal taşların ışıltısı kullanılarak da üretilebilen altın taşlı yüzük çeşitleri sayfamızda güvenilir markalar tarafından alıcıların beğenisine sunulmaktadır.

 Taşlı Altın Yüzük Nasıl Seçilmeli?

Taşlı Altın Yüzük Nasıl Seçilmeli?

Aksesuarlar kişisel tarzları yansıtan küçük ayrıntılardır. Yüzük, detay aksesuar olma özelliği ile kişisel tarz yansıtma konusunda önemlidir. 'Taşlı altın yüzük modelleri tercih açısından belirli bir kullanıcı stiline işaret ederler. Durum böyle iken seçim aşamasında alıcıların göz önünde bulundurması gereken belli başlı bazı noktaları bilmek gerekir. İlk olarak kullanıcıların zevk ve beğenileri seçim anında en önemli kriter olarak öne çıkar. Kişisel zevklere ek olarak farklı değişkenlerin de model seçiminde etkili olduğu görülür. Kişilerin ellerinin boyutu ve kalınlığı önemli bir seçim etkenlerindendir. Kişiden kişiye değişen el tiplerine uygun modellerin tercihi ile kullanımlardan alınan memnuniyet seviyesi pozitif olarak artmaktadır. Seçim yapma aşamasında yüzüğün yalnızca görünüşüne bakmak yeterli değildir. Renginden kesimine, berraklığından ölçüsüne kadar seçim yaparken birçok kriterin göz önüne alınması gerektiğini unutmamalıyız. Eğer parmak yapıları kısa ise çok büyük taşı olan yüzüklerin tercih edilmesi önerilemez. Çünkü bu tarz yüzükler hem elleri hem de parmak boylarını daha kısa olarak göstermektedir. Orta büyüklükteki yuvarlak ve oval taşlı yüzüklere yönelmek kullanıcı için daha doğru bir tercih olarak bilinir. İnce ve uzun parmaklı olan el tiplerinde yine ufak ve zarif taşlı modellere önerilir. Eğer büyük bir el yapısı ve uzun parmak tipleri için kullanım söz konusu ise büyük taşlı modeller önerilir. Bu şekilde yüzük, el ve parmaklar orantılı bir görünüme sahip olacaktır. Yüzük seçimi yaparken seçeceğiniz yüzüğün rengi hem zevkinize hem de taşınızın rengine uygun olmalıdır. Zümrüt, yakut, safir gibi taşlar renkli oldukları için beyaz altın ve gümüş renklerde olan yüzüklerde sıklıkla kullanılırlar. Tektaş yüzük seçerken ise taş tercihlerin elmastan yana kullanılması ile rose olarak adlandırılan pembe altının, elmasın nostaljik temayı en iyi şekilde yansıtmada öne çıktığı görülür . Pırlanta taş için ise beyaz, sarı, pembe altın ya da gümüş yüzüklerden beğenilere en uygun olanı seçilmelidir. Pırlanta modellerde madden rengi olarak her renk tercih edilebilir. Pırlanta için en sık tercih edilen maden rengi ise beyazdır. Pırlantanın kesimi estetik açıdan oldukça önemlidir. Farklı pırlanta kesim çeşitleri ile pırlantanın yansımaları ve ışıltıları da değişkenlik gösterir. Pırlanta kesimine karar verirken tarzı öne çıkaracak modeller seçilmelidir. Kıyafet ve aksesuarlar ile uyum sağlayacak bir yüzük alırken yuvarlak kesim pırlanta modellerine öncelik verilebilir. Klasik olan bu kesim ışığı da çok güzel bir şekilde yansıtır.

 Maden Rengine Göre Taşlı Altın Yüzükler

Maden Rengine Göre Taşlı Altın Yüzükler

Kadınların ve erkeklerin sıkça kullandıkları aksesuarlardan biri yüzüklerdir. Üreticiler tarafından yüzüklerin üretimi esnasında tercih edilen belli başlı maden çeşitleri bulunur. Altın ve gümüş madenleri çeşitler arasında sıkça kullanılan madenlerdir. Özellikle altın madeni ile üretilen yüzükler oldukça revaçta olan ürünlerdir. Üretici firmaların kullandıkları altının maden rengi değişkenlik gösterebilen bir yapıdadır. Bu sayede farklı renkte altın madeni kullanılarak üretilen yüzlerce model alıcıların beğenisine sunulabilmektedir. Sarı, beyaz, gold, rose, pembe, kırmızı, bronz, çift renk ve üç renk modellemelerde kullanılan maden renkleri olarak öne çıkarlar. Taşlı altın yüzük modelleri üretilirken kullanılan sarı maden rengi en çok üretimi yapılan renktir. Birden fazla farklı modelde kullanımları sıkça görülmektedir. Eklem yüzükleri, aşk temalı yüzükler, alyanslar, harfliler, baget yüzükler, tektaşlar, 5 taşlılar, tamtur ve yarım turlu yüzükler sarı maden rengi kullanılarak üretilen modeller arasında bulunurlar. Sarı renkten sonra sıkça kullanılan bir diğer maden rengi beyazdır. Tektaş, baget form, yakut taşlı, pırlanta, oniks taşlı, süzme ve benzeri olan birçok modelde beyaz altın kullanımı görülür. Evlilik temalı ve romantik temalı ürünler olarak öne çıkarlar. Kullanımları açısından aksesuar olarak her ortama ve giysiye uyum sağlarlar. Çift renk maden özelliğine sahip renkli taşlı altın yüzük çeşitleri arasında badem modeller, beş taşlar, alyans yüzük , zirkon taşlılar ve benzeri modellerin üretimine sıkça başvurulur. Üç renge sahip madenlerde ise yakut taşlılar, istiridye formlular, oval kesimler, sıralı baget tasarımlar, eskitme modeller öne çıkmaktadır. Üç renk maden baz alınarak üretilen bu ürünlerin birbirinden farklı birçok temaya hitap ettikleri bilinir. Osmanlı, Türk ve otantik temalar uygun oldukları temalardandır. Üretimde kullanılan bir diğer maden rengi bronz olarak seçilir. Taşlı altın yüzük modelleri bronz renkli ise asimetrik, fantezi ve modern tasarıma sahip olan ürünler satışa sunulmaktadır. Baget twin modeller, yarım tamturlar, elmas görünüme sahip olan yüzükler bronzlar arasında sıkça tercih edilen ürünlerdir. Eklem yüzüğü formunda üretildikleri de görülür. Genel olarak romantik temalar ile uyumlu olan ürünler arasında yer alırlar. Şık ve zarif kesimler ile alıcıların beğenisine sunulurlar. Kırmızı ve pembe renkte olan maden renkleri de ön plana çıkan üretim renkleridir. Safir taşlılar, yakut taşlılar ve ametist taşlılar içerisinde sıkça kullanılırlar. İnce kesimli ve kalın kesimli modelleri mevcuttur. Modernize, trendlere uygun ve minimal tarzda modeller içerisinde bulunurlar. Otantik temalara uygun konsepte sahiplerdir. Sizler de tüm altın yüzük ürün çeşitleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Taşlı Altın Yüzük Bakımı

Taşlı Altın Yüzüklerin Özellikleri

Modeller hakkında detaylı bilgi sahibi olduktan sonra seçim aşamasında bazı noktalara dikkat edilir. Bu noktalara bağlı olarak yüzlerce model arasından en doğru ürünün satın alınma aşamasına geçilir. Alıcılar ürünü satın aldıktan sonra kendileri ya da farklı kişiler ürünün kullanımını gerçekleştirirler. Kişilerin kendileri için ya da başkaları için aldıkları ürünler arasında taşlı altın yüzük modeller ilk sıralarda yer alır. Geçmişten bugüne değin erkekler ve kadınlar tarafından mücevher olarak kullanılan bu modeller satın alındıktan sonra sıkça kullanılırlar. El bölgesine uygun şekilde olan aksesuarlar oldukları için gün içerisinde çeşitli etkilere maruz kalırlar. Kullanıcı faktörleri ve çevresel etkenler bu etkilerdendir. Taşlı altın yüzük modelleri maruz kaldıkları etkiler sonucunda kullanım ömrü olarak kısalma gösterirler. Buna ek olarak ürün ışıltılarında da zamanla azalma görülebilir. Oluşabilecek olumsuz durumları engellemek ise konu hakkında bilgi sahibi olmayı gerektirir. Altın madenlerini içeren yüzüklerde gümüş kadar olmasa da kirlenmelere ve aşınmalara rastlanabilir. Beyaz altınlarda görülen sararmalar oluşabilecek tarzda durumlardır. Oluşabilecek bu kirlilik sebebi ile yüzüğün parlaklığı ve ışıltısı sekteye uğrar. Bu sebeplere bağlı olarak yüzüklerin uygun bir şekilde temizlenmesi gerekir. Temizlik aşamasında dikkat edilmesi gereken bazı kriterler mevcuttur. İlk kriter taş cinsi ile ilgilidir. Doğal taşlı altın yüzük modelleri temizlenecek ise modelin sahip olduğu taşın cinsi oldukça önemlidir. Değerli ve doğal taşlı modeller için farklı temizleme hassasiyeti gösterilmesi gerekir. Doğal taşlı altın yüzük taşa uygun olan şekilde yumuşak bir bez yardımı ile temizlenmelidir. Hassas ve çizilebilecek taşlarda fırçalama tekniklerinden kaçınılması gerekmektedir. Sert kimyasal içeren deterjanlar temizleme uygulamalarında kullanılmamalıdır. Doğal taşların temizlenmesinde kaynar derecede olan sular ise kesinlikle kullanılmamalıdır. Aksi takdirde taşların sahip oldukları doğal ışıltıları kaybolabilmektedir. Aynı zamanda takıların üzerinde yer alan taşlar yanlış bakım tekniklerine bağlı olarak düşebilmektedir. Alıcılar tarafından sıkça tercih edilen zümrüt taşlı altın yüzük ve farklı taş cinsleri bulunduran altın yüzüklerin temizlenme koşullarında bu kriterlere dikkat edilmelidir. Taşlı altın yüzük modelleri temizlenirken her aşamada hassas uygulamalar yapılmalıdır. Temizlenme sonrasında yine hassas bir şekilde kurutma aşamaları gerçekleştirilmelidir. Yumuşak ve kuru bezlerle mücevherlerin üzerinde bulunan ıslaklık iyice giderilmelidir. Bakteri üretimini önlemek açısından takıları nemli bırakmamak gerekir. Takılar doğru bir şekilde kurulandıktan sonra ise uygun saklama koşulları içerisinde muhafaza edilmelidir. Uzmanlar tarafından kuru saklama alanları takıların muhafaza edilmesinde önerilen alanlardır. Sayfamızdan Atasay altın yüzük modellerini inceleyebilirsiniz.

 Taşlı Altın Yüzük Fiyatları

Taşlı Altın Yüzük Fiyatları

Alıcılar tarafından sıkça tercih edilen taşlı altın yüzük modelleri üretici firmalar tarafından farklı fiyat aralıklarında satışa sunulur. Çeşitlerin fiyatlandırılmasını etkileyen belli başlı kriterler vardır. Ürünün üretiminde seçilen malzeme yapısı, taş çeşidi, altın ayarı, altın rengi, ağırlığı ve benzeri özellikler etiketlendirme sürecinde etkili olan kriterlerdir. Altının ayarı 9 ise farklı, 18 ise farklı fiyatlar ile alıcıların karşına çıkar. Bir ürünün fiyatı diğer ürüne nazaran daha yüksek ya da düşük aralıkta olabilir. Taşlı altın yüzük modelleri sahip oldukları taş cinsi ile yine etiket olarak değişirler. Zirkon, swarovski, mercan, kuvars, safir, ametist ve benzeri madenlerin değerleri farklıdır. Maden cinsi ve değeri farklı olunca bağlantılı olarak ürünlerin de fiyatları değişiklik gösterir. Doğal taşlı altın yüzük ürünlerinin etiketleri fabrikasyon üretim taşların etiketlerine göre farklı aralıklarda oluşturulur. Bu sayede üretimde kullanılan taşın cinsinin sadece modelin renginde belirleyici bir faktör olmadığı görülür. Taşlı altın yüzük fiyatları belirlenirken etkili olan farklı kriterler de mevcuttur. Ürünün üzerinde konumlandırılacak olan taş adetleri bu kriterler arasında öne çıkar. Tek taşlı veya 5 taşlı olarak satışa sunulan yüzüklerin etiket aralıkları farklılaşır. Genel olarak etkili olan diğer farklılaşma kriterleri 5 taşlıların kendi özelliklerine bağlı olarak da görülür. Malzeme türü, taş cinsi, altın ayarı ve benzeri bu modellerin fiyatlandırılmasında etkilidir. Bu kriterlere bağlı olarak 5 taşlı olan modellerin sahip oldukları fiyat aralıkları değişebilmektedir. Maden rengi, türü, taş cinsi, altın ayarı gibi özelliklerden farklı olarak etiketler üzerinde etkili olan bir diğer unsur markadır. Üretici firmaların üretimden satış sonrası hizmetlere değin aktif olarak verdikleri hizmetler fiyatlandırma politikalarında etkilidir. Pazar ortamında uzun süredir bulunan ve köklü bir marka olan firmalar fiyatlar üzerinde belirleyici etkiye sahiptir. Bu etki onların bulundukları konumla ve müşterilerinin onlara duydukları güven ile ilgilidir. Marka kimlikleri bu konuda ayrıştırıcı bir etki yaratır. İşçilik emeği üretici firmanın fiyatlandırma üzerinde etkili oldukları bir diğer kriter olarak bilinir. Bazı ürünler fabrikasyon üretim olabilecekleri gibi bazı ürünler el işçiliği kullanılarak insan gücü ile üretilirler. İnsan gücü kullanımının oranına bağlı olarak etiket fiyatları değişebilmektedir. El emeği ürünler ve fabrikasyon ürünler arasında fiyat aralıklarında görülen fark bu sebebe bağlıdır. El içliği farkı ile özel üretim olarak satışa sunulan ürünlerin fiyatları diğerlerine nazaran daha farklı bir fiyatlandırma politikası ile satışa sunulmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1Viva (4)
22Ala (44)
22bilezik (12)
4xtyle (114)
Adela (131)
Akay Gold (98)
Allegro (10)
Altın Plaza (243)
Altınbaş (184)
Altınbeyi (88)
Altınzadem (147)
Alyanaklar (59)
Anka Takı (104)
Ardengold (2)
Ariş (14)
Arpaş (236)
Aslı Gold (409)
Atasay (484)
Aygold (105)
Bayargold (59)
Biggold (55)
Bigoldi (194)
Bilezikci (491)
Bilezikhane (255)
Can Mello (23)
Cetaş (12)
Chavin (44)
Cigold (306)
Cnr (48)
d'Arc (1)
Devin (9)
Diamine (1)
Dimara (36)
Ejoya (2)
Eldas (34)
Elegant (4)
Engingold (95)
EsGold (103)
Favori (60)
Fiemma (1)
Glorria (14)
Goldium (8)
Goldstore (86)
Gülaylar (892)
Hakgold (2)
In Love (17)
İncigems (25)
İryum (11)
Jival (5)
Kolyecik (5)
Koçak (24)
KRD (3)
KRT (12)
Kuyucu (9)
Kuyumcu (453)
Kuyumcunuz (68)
Lilarote (107)
Lizay (14)
Macide (1)
MaGümüş (52)
Mazal (77)
Melis Gold (80)
Minaliva (24)
MLT GOLD (15)
Modam Gold (14)
My Choice (7)
MYOROGOLD (171)
Myra Gold (111)
Nar Altın (87)
Orjinal (80)
Peraleda (99)
Piano (24)
Regold (5)
Safir (77)
Sarraf (172)
Sarraff (6)
SCR (6)
Sembol Gold (246)
Siempre (3)
Siena (164)
Tektaş (81)
Yamachi (1)
ZEREZ GOLD (86)
Zümrüt (115)
ÇGK (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Altın Ayarı

14 Ayar (14704)
8 Ayar (857)
22 Ayar (162)
18 Ayar (17)
10 Ayar (11)
9 Ayar (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kadın (14960)
Unisex (586)
Erkek (190)
Çocuk (21)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Sarı (4080)
Beyaz (1150)
Çift Renk (575)
Gold (358)
Rose (282)
Üç Renk (153)
Pembe (103)
Bronz (95)
Kırmızı (72)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Rengi

(3564)
(412)
(261)
(97)
(88)
(64)
(59)
(50)
(41)
(19)
(18)
(13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Cinsi

Zirkon (3297)
Swarovski (836)
Safir (74)
Amazonit (55)
Opal (52)
Zümrüt (29)
Kuvars (26)
Ametist (25)
Turkuaz (25)
Akik (14)
Oniks (14)
Sedef (14)
Topaz (8)
Turmalin (8)
(5)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (1202)
Tek Taş (664)
Evlilik (325)
Yüzük (79)
Sembol (62)
Çiçekler (55)
Sonsuzluk (18)
Hayvan (14)
Burç (9)
Uğur (9)
(4)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(230)
ve üzeri (291)
ve üzeri (315)
ve üzeri (318)
ve üzeri (326)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL