Filtreleri Temizle
Marka
Badem Kuruyemiş

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

A&A
MYK
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Badem Kuruyemiş Kuru Yemiş

için 1 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Badem Kuruyemiş Çiğ Badem İçi 1 KG

  (3)
  599,90 TL SEPETTE 549,90 TL
  549.90 TL / KG
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Badem Kuruyemiş

Kuruyemiş, günlük hayatımızda sıkça tükettiğimiz besinlerden biridir. Besin değerleri oldukça yüksektir. Her yaştan insanın keyifle tükettiği mevsimi olmayan bir lezzettir. Badem Kuruyemiş çok çeşitli ürünleri ile piyasada yerini almaktadır. Protein, karbonhidrat, vitamin, mineral açısından zengin olan kuruyemişler ve kuru meyveler vücut direncini arttırmaktadır. Dünyada pek çok konuda olduğu gibi gıda tüketim alışkanlıklarında da geçmişe dönüş yaşanmaktadır. Sağlığa zararlı katkı maddeli gıdalara ilgi hızla azalırken, sağlıklı atıştırmalıkların başında gelen kuruyemişlere ilgi artmaktadır. Badem Kuruyemiş bu alanda sunduğu ürün çeşitleri ile tüketicilere lezzetli ve sağlıklı alternatifler sunmaktadır. Kuruyemiş tüketiminde gözlemlenen artış ile talebi karşılamaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Kavrulmuş ve çiğ kuruyemiş seçenekleri ile ihtiyaca uygun ürünler üretmektedir. Her besinde olduğu gibi kuruyemişleri tüketirken de doğru miktarda yemeye dikkat edilmelidir. İçerisinde bitkisel yağlar bulunan kuruyemişler, doğru zamanda ve doğru miktarda tüketildiğinde sağlığa oldukça faydalıdır. Kuruyemiş satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise güvenilir bir yerden satın almaktadır. Taze ve çıtır olması, yerken tadınızı kaçırmadan keyifle tüketebilmenizi sağlar. Badem Kuruyemiş özel ambalajları ile ürünlerin tazeliğini koruyarak güvenle tüketim imkanı sunmaktadır. Besin değeri açısından son derece zengin olan kuruyemiş ve doğal kurutulmuş meyveler, tokluk hissini güçlendirir ve hazımsızlık sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Bu yanıyla sağlıklı beslenmeyi yaşam felsefesi haline getirmiş kişiler ve kilo problemi yaşayan kişiler tarafından ara öğünlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Öte yandan sağlıklı kilo almak isteyenler için de kuruyemiş ve kuru meyve tüketimi önemlidir. Kuruyemiş ve kuru meyveler her an kişilere eşlik edebilecek lezzetli ve pratik atıştırmalıklardır. Badem Kuruyemiş bünyesinde bulunan birçok ürün arasından ihtiyaca uygun ürüne ulaşmak mümkündür.

Badem Kuruyemiş Leblebi Çeşitleri

Badem Kuruyemiş Leblebi Çeşitleri

Leblebi konusunda en çok tanınan yer hiç şüphesiz Çorum'dur. Badem Kuruyemiş %100 doğal ürünlerini Çorum'da kendi imalathanesinde üretmektedir. Birinci kalite ve taze ürünleri ile tüketicilerin beğenisini toplamaktadır. Badem Kuruyemiş kuru yemiş çeşitleri arasında leblebi, badem, fıstık, antep fıstığı, kaju, ceviz, mısır gibi kuru yemiş ve gün kurusu kayısı gibi kuru meyve çeşitleri de bulunmaktadır. Badem Kuruyemiş Leblebi klasik sarı leblebi çeşidinin yanı sıra farklı lezzetler ile tatlandırılarak çeşitlendirilmiştir. Meşhur Badem Kuruyemiş Çorum Leblebisi beyaz çikolata ile kaplanarak Badem Kuruyemiş Fildişi Beyaz Çikolata Kaplı Çorum Leblebisi elde edilmiştir. Haşhaş ile harmanlanarak Badem Kuruyemiş Haşhaşlı Çorum Leblebisi elde edilmiştir. Bal ve susam ile birlikte kavrularak Badem Kuruyemiş Ballı Susamlı Çorum Leblebisi üretilmiştir. Kuruyemişlerin çoğu bilindiği üzere tuzlu ve baharatlıdır. Badem Kuruyemiş Renkli Şekerli Leblebi bunlar arasında en çok bilinen istisnalardan biridir. Dışı çıtır ve renkli bir şekerleme ile kaplanan bu leblebi özellikle çocukların favorisidir. Nostaljik bir tat olması ile yiyenleri hemen çocukluğuna götürür. Bu sebeple yalnızca çocuklar tarafından değil yetişkinler tarafından da sıklıkla tercih edilir. Türk kahvesinin Türk kültüründe yeri başkadır. Sıcak içecek olarak tüketiminin yanı sıra birçok yiyecek için tatlandırıcı olarak kullanılmaktadır. Badem Kuruyemiş Türk Kahveli Leblebi bu örneklerden biridir. Badem Kuruyemiş Kaymaklı Leblebi markanın geniş leblebi kategorisindeki ürünlerinden biridir. Badem Kuruyemiş markasının leblebi çeşitleri normal kavrulmuş ve çifte kavrulmuş seçeneklerine sahiptir. Leblebi yapımında en önemli püf nokta kullanılan leblebinin kalitesidir. Badem Kuruyemiş lezzetini, ürünlerin imalatı sırasında kullandığı birinci kalite hammaddelere borçludur. Ürünlerin ambalajları üzerinde de yer verdikleri "Tarladan sofranıza" sloganı ile ürünlerinin tazeliğine ve doğallığına dikkat çekmektedir.

Badem Kuruyemiş Çeşitleri ve Faydaları

Badem Kuruyemiş Çeşitleri ve Faydaları

Badem Kuruyemiş ürün yelpazesinin büyük bir kısmını leblebi çeşitleri oluştururken, bünyesinde farklı kuruyemiş çeşitleri de barındırmaktadır. Bunlar arasında; Badem Kuruyemiş Antep Fıstığı, Badem Kuruyemiş Kaju, Badem Kuruyemiş Kabuklu Ceviz ve Badem Kuruyemiş Ceviz İçi, Badem Kuruyemiş Çiğ Fındık, Badem Kuruyemiş Soslu Mısır, Badem Kuruyemiş Çiğ Badem İçi ve kavrulmuş badem çeşitleri bulunmaktadır. Kuruyemişler çayın kahvenin yanında ikram edilebilecek sağlıklı bir alternatif oluşturmaktadır. Çantada taşımaya uygun ambalajları ile gün içerisinde yorgun hissedildiği ve enerjiye ihtiyaç duyulduğu vakitlerde kolayca tüketilebilmektedir. Sunduğu bu kolay tüketim imkanı ve yerken sağladığı hazzın yanı sıra vücuda sağladığı birçok fayda bulunmaktadır. Badem Kuruyemiş Leblebi yok denecek kadar az yağ içerir ve mideye iyi gelmesi ile bilinir. Güçlü bir lif kaynağıdır. Demir kaynağı olması sebebi ile kansızlık problemi yaşayanların tüketmesi önerilmektedir. Badem Kuruyemiş Çiğ Fındık tam bir protein deposudur. Zihni canlandırır, yorgunluğu giderir ve kalbe iyi gelir. Badem Kuruyemiş Fıstık kan şekerini düzenler. Kemik ve kası kuvvetlendirir. Sporcular tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Badem Kuruyemiş Ceviz İçi şekil olarak beyine benzetilmektedir ve beyin fonksiyonlarını canlandırır, bağışıklık sistemini güçlendirir. Badem Kuruyemiş Çiğ Badem İçi, sinirleri güçlendirir, beden ve zihin yorgunluğunu giderir. Badem Kuruyemiş Kaju içerdiği potasyum tansiyon düşürücü özelliğe sahiptir. İçerdiği selenyum ile vücudu hastalıklardan koruyarak, şeker hastalığının gelişimini engeller. Hayatta sahip olunan en önemli şeyin sağlık olduğu düşünüldüğünde, sağlık için pek çok faydası bulunan kuruyemişleri tüketmek alışkanlık haline getirilmelidir. Kuruyemiş satın alırken Badem Kuruyemiş gibi %100 doğal ve yerli imalatta bulunan üreticiler tercih edilmelidir.

Badem Kuruyemiş Fiyatları

Badem Kuruyemiş Fiyatları

Geniş ürün yelpazesi ile Badem Kuruyemiş sizleri farklı lezzetler ile buluşturmaktadır. Taşıma sırasında ve raflarda tazeliklerini ve lezzetlerini uzun süre koruyabilmeleri için özel olarak hazırlanan ambalajlarda üretilmektedir. Özel olarak üretilen ambalajları sayesinde açıldıktan sonra tekrar kilitlenerek hava almayacak şekilde muhafaza edilen ürünlerin nem ve ışıktan zarar görmesi engellenecektir. Badem Kuruyemiş fiyatları pek çok duruma göre farklılık göstermektedir. Ürünün cinsi ve boyutları fiyatı belirleyen unsurlar arasındadır. Badem Kuruyemiş çeşitleri 250 g, 500 g, 1 kg boyutlarında paketlenmiş seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Açık olarak satışı yapılan kuruyemişler, paketli kuruyemişlere göre daha uygun fiyatlıdır. Ambalajında bir maliyeti olduğu düşünüldüğünde bu durum normal karşılanmaktadır. Satın alırken kapalı ve paketli kuruyemişleri tercih etmek hijyen açısından daha güvenilir bir tüketim olanağı sunmaktadır. Bu sebeple kilitli ambalajlı kuruyemişler tercih edilmelidir. Ürünler arasında farklı ürün çeşitlerinin bir araya getirilmesiyle oluşan setler de bulunmaktadır. Bu setler tekli alımların yanı sıra daha avantajlı fiyatlar sunmaktadır. Leblebi diğer kuruyemişler ile karşılaştırıldığında uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir. Uygun fiyatlı kuruyemiş arayışı içerisinde olanlar her bütçeye uygun birbirinden farklı lezzetlerle harmanlanmış leblebi çeşitleri arasından damak zevkine uygun tercihler yapabilmektedirler. Leblebinin yanı sıra Antep fıstığı ve kaju gibi kuruyemiş türleri daha yüksek fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ürünlerin hammaddeleri fiyatlandırma üzerinde önemli bir etkendir. Badem Kuruyemiş ürün çeşitliliğinin fazla olması, her damak zevkine ve her bütçeye uygun ürün satışında bulunulmasını sağlamaktadır. Ürünleri çiftçilerden satın alarak, özenle seçip hijyenik ortamlarda hazırlayan ve katkı maddesi içermeyen Badem Kuruyemiş sunduğu hizmet kalitesi ile fiyatının hakkını vermektedir. Sizler de Badem Kuruyemiş çeşitlerine kolayca ulaşmak isterseniz sitemizde bulunan kuruyemiş çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Bunun yanısıra, gıda ve şekerleme ihtiyaçlarınız için de sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.