n11

Philips Marathon Ultimate

Seçili ürünlere özel fırsatlarla sizi bekliyor!

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Her Şey Dahil 5 Yıl Garanti kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 31 Mayıs 2020 tarihine kadar seçili Philips Marathon Ultimate elektrikli süpürge alımlarında, o ürün özelinde Her şey dahil 5 yıl garanti güvencesi kazanıyor.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 31 Mayıs 2020 saat 23.59’a kadar seçili XB9125/07, XB9145/07, XB9155/07 ve XB9185/07 modellerinden birinden alışveriş yapılarak indirim hakkı kazanılır.
n11.com üyeleri, ürün kendilerine teslim edildikten sonra Kaydolkazan uygulamasını indirip, fatura veya kasa fişlerinin fotoğrafını çekerek ve seri numarasını girerek Her Şey Dahil 5 Yıl Garanti kampanyasından yararlanmaya hak kazanır.
Ayrıca, kampanyaya katılan üyelerin hesaplarına n11.com’da 3 Mayıs 2020’ye kadar geçerli 100 TL indirim kuponu yüklenir.
Kampanyaya katılım sadece Kaydolkazan üzerinden sağlanabilir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir? Kampanya seçili Philips Marathon Ultimate Elektrikli Süpürge ürünlerinde geçerlidir.
Kampanya hangi Philips süpürge modellerinde geçerlidir? Seçili Philips XB9125/07, XB9145/07, XB9155/07 ve XB9185/07 elektrikli süpürge modellerinde geçerlidir.
Her Şey Dahil 5 Yıl Kampanyası hangi durumlarda geçerlidir? Kampanya, kullanım kılavuzuna uygun kullanılan ve garanti süresi içerisinde arızalanan Philips elektrikli süpürgeler için geçerlidir. Söz konusu cihazların tamir ve değişimi Philips’in sorumluluğundadır. Kampanya boyunca satın alınan ürünün bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı garanti kapsamındadır. Kullanıma bağlı olarak fonksiyon kaybı olan aparatların değişimi garanti süresince bir defaya mahsustur. Ürün aparatlarında ya da mekanik parçalarında aşınmaya bağlı bir fonksiyon kaybı yok ise, sadece kozmetik hasarlardan dolayı değişim yapılmayacaktır. Ürünün kullanım kılavuzuna uygun kullanılmaması durumunda ve önerilen cihaz bakımının yapılmamasından kaynaklanan hasar oluşmuş ise garanti kapsamı dışında olacaktır. Üretimden kaynaklı bir hata olmadığı sürece, sarf malzemesi kategorisinde olan filtreler kampanyaya dahil değildir.
Her Şey Dahil 5 Yıl Kampanyası hangi tarihe kadar geçerlidir? Kampanya, 31 Mayıs 2020 tarihine kadar alınmış seçili ürünlerde geçerlidir. Garantiden yararlanmak için 31 Haziran 2020 tarihine kadar Kaydolkazan uygulaması üzerinden başvuru yapılması gerekir.
100 TL İndirim kuponunu hesabıma nasıl yüklerim? n11.com üyeleri, 10 Mart - 24 Mart 2020 tarihleri arasında Philips kampanya sayfasında belirtilen seçili ürünlerde tek seferde yapacakları alışverişlerinden 100 TL değerinde indirim kuponu kazanıyor.
100 TL indirim kuponunu nasıl kazanabilirim? 27 Mart 2020 saat 23.59’a kadar aşağıda belirtilmiş seçili Philips ürünlerinden alışveriş yaparak ve bu alışverişi 7 Nisan saat 23.59’a kadar tamamlayarak kupon kazanılabilir. Seçili kampanya ürünleri aşağıdaki gibidir:

Philips XB9125/07 Marathon Ultimate Torbasız Elektrikli Süpürge
Philips Marathon Ultimate XB9145/07 Elektrikli Süpürge
Philips Marathon Ultimate XB9155/07 650 W Toz Torbasız Süpürge
Philips Marathon Ultimate XB9185/07 Elektrikli Süpürge
Kuponu/Kuponları hesabıma nasıl yüklerim? 13 Mart - 27 Mart 2020 tarihleri arasında tek seferde yapılacak alışverişlerin 10 Nisan 2020 tarihine kadar tamamlaması sonrasında, kazanılan kupon n11.com hesabına 10 Nisan 2020 tarihinde yüklenecektir.
İndirim kuponunu ne zamana kadar kullanabilirim? Kazanılan kuponun, 3 Mayıs 2020 saat 23.59’a kadar kullanım süresi vardır. Kullanılmayan kupon hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir.
İndirim kuponunu ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim? 100 TL değerindeki kupon alt limitsiz alışverişlerde kullanılabilir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. *Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari gaye ile yararlanıldığının ve ticari alımların tespiti halinde kupon yüklemesi yapılmayacaktır, yüklenen kupon iptal edilecektir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerli değildir? Kazanılan kupon; Yatırımlık Altın & Gümüş, Sim Kart, Hat, Paketler, Tuşlu Telefon, İkinci El - Yenilenmiş Telefonlar, Dijital Kodlar & Ürünler, Toptan Satış, Toplu Satış, Kampanya, Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya, kupon ve sepette ek indirimlerle birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin, kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

* n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

** n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile