En Kapsamlı Online
Ön Muhasebe Programı

Bizim Hesap'a hemen kaydolun, tüm ön muhasebe işlerinizi online'da kolayca yönetin

Bizim Hesap Nedir?

Gelir gider takibinden pazaryeri ile entegrasyona kadar şirketinizin tüm ticari işlemlerini ister web’de ister mobilde kolayca yürütün, gereksiz vakit ve nakit kaybı yaşamadan ön muhasebe işlerinizi tamamlayın


 • Cari Hesap Takibi

  Müşteri ve tedarikçi bilgilerini kolayca kaydedip ödeme ve tahsilatları takip edebilir, otomatik hatırlatmalarla cari hesap işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kolay Gelir Gider Takibi

  Nakit para giriş çıkışlarını, çalışan harcamalarını, kasa ve banka hareketlerini kolayca takip edebilir, gelir gider durumuna göre ödemelerinizi planlayabilirsiniz.

 • Ön Muhasebe Raporlama

  Gerekli tüm ön muhasebe ve finans raporlarına kolayca ulaşabilir; satış, satın alma, finansal rapor, stok ve müşteri listelerinizi ayrıntılı olarak görüntüleyebilirsiniz.

 • E-fatura Entegrasyonu

  Hızlı ve kolay e-fatura entegrasyonuyla ister web’den ister mobilden elektronik fatura kesebilirsiniz.

 • Online E-tahsilat

  Müşterilerinize kredi kartı aracılığıyla online ödeme seçeneği sunarak tahsilatlarınızı hızlandırabilirsiniz.

 • E-ticaret Entegrasyonu

  E-ticaret entegrasyonu ile onlarca e-ticaret sitesinde satışlarınızı sisteme otamatik olarak aktarabilir, faturalarınızı hızlıca keserek müşterilerinize gönderebilirsiniz.

En Cazip Fiyatlar Bizim Hesap’ta

Bizim Hesap’tan sadece size özel en avantajlı paketlerden birini seçin, ön muhasabe işlemlerinizi kolaylaştırıp işletmenizi büyütün.

 • 40 TL + KDV / Ay
  ÜCRETSİZ KAYDOL
 • + n11 Üyelerine Özel Ekstra
  %50 Reklam Puanı *Paket satın alımının gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  33 TL + KDV / Ay
  * 31 Temmuz 2020'ye kadar geçerlidir. ÜCRETSİZ KAYDOL
 • 38 TL + KDV / Ay
  ÜCRETSİZ KAYDOL

Kaliteli ve Kesintisiz Hizmetleri Keşfedin

Türkiye’nin en geniş kapsamlı uygulama ve özelliklerini, en uygun fiyatlarla sunan
Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile hemen tanışın.

Kullanıcı Yorumları

 • Hasan Kara

  Elektronik İthalatçısı

  “Resmi muhasebe işlerimiz için dışarıdan destek alıyoruz, bu nedenle günlük işlerimizi takip edebilmek adına şimdiye kadar bir muhasebe programı satın almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı Bizim Hesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza erişebiliyoruz."

 • Hakan Derici

  İktisatçı

  “Ön muhasebemizi takip etmek için iki sene önce çok bilinen bir muhasebe programı aldık. Basit bir borç/alacak takibi yapabilmek için sunucusundan, anti-virüs programı ve lisansına kadar bir dünya masraf yaptık. Bizim Hesap ile tanıştıktan sonra ne kadar gereksiz bir harcama yapmış olduğumuzu anladık. Bizim Hesap kullanım kolaylığı ve özellikleri ile şu anda tüm ihtiyaçlarımızı çok uygun bir fiyata karşılıyor. Müşterilerimi ziyaret ettiğimde kendilerine tabletimden hesap ekstrelerini gösterebiliyorum”

 • Ersin Özmen

  E-ticaret Firması Sahibi

  “E-ticaret entegrasyonu ile tüm pazaryeri siparişlerini tek bir panelden yönetebiliyor, şirketimin tüm muhasebe sürecini yürütebiliyorum.Sadece online süreçler değil şirket giderleri, banka ödemelerim, çalışan maaşlarına kadar ne varsa takibini yapabilmek ve yönetebilmek büyük bir fırsat. Bu avantajlara bu cazip fiyatlarla ulaşmak ise biz kobiler için en iyi hizmet.”

Sıkça Sorulan Sorular

Bizim Hesap'ı nasıl kullanabilirim?

Yer ve zamandan bağımsız olarak, internetinizin olduğu her yerden tüm ön muhasebe ve finansal işlerinizi web ve mobil üzerinden yönetebilirsiniz.

30 günlük deneme süresi içerisinde herhangi bir ücret alınıyor mu?

Bizim Hesap’ın ücretsiz deneme avantajından yararlanmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Deneme süresi sonunda memnun kalırsanız Bizim Hesap paketlerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Bizim Hesap yönetim paneli desteği nasıl sağlanıyor?

Deneme süresince panel içerisinde “Yardım” sekmesinden ilettiğiniz tüm sorularınıza en kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır. Ayrıca sayfalarda kısa bilgilendirici içeriklere ulaşabilirsiniz.

Veri güvenliği nasıl sağlanıyor?

Bizim Hesap dünyanın en güvenilir ve en büyük şirketlerinden birisi olan Microsoft’un Azure bulut platformunda çalışır. ISO 27001 güvenlik sertifikasını almış, en gelişmiş altyapıya sahip Microsoft Azure ile verileriniz dünyanın farklı lokasyonlarında yedeklenir ve güvenli bir şekilde saklanır. Azure, kendi imkanlarınızla kurmanızın mümkün olmadığı en gelişmiş güvenlik sistemleri ile donatılmıştır.

Bizim Hesap’ta yer alan verileri nasıl yedeklerim?

Bizim Hesap sistemi her saat başı yedeklenir ve veriler Microsoft Azure tarafından dünyanın farklı lokasyonlarında şifre ile saklanır. Dilediğiniz takdirde siz de Bizim Hesap ekranlarından tüm müşteri, ürün, satış vb. verilerinizi excel veya pdf dosyası olarak aktarıp bilgisayarınızda veya başka bir alanda saklayabilirsiniz.

Bizim Hesap E-fatura Entegrasyonu’nu nasıl sağlarım?

Bizim Hesap üzerinden tek tıkla tüm faturalarınızı görüntüleyebilir, dilerseniz cep telefonunuzdan e-fatura işlemlerinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca, mevcut e-faturanızı sisteme entegre edebilirsiniz. Halihazırda e-fatura başvurunuz bulunmuyor ise süreci Bizim Hesap ile hızlandırabilirsiz.

E-faturaya nasıl geçebilirim?

Bizim Hesap’ta e-faturaya geçmek çok kolay. Bizim Hesap’ta yer alan herhangi bir satış sayfasında e-fatura düğmesine tıkladığınızda başvuru adımlarını görebilirsiniz.

Sadece 2 adımda e-faturaya geçiş yapabilirsiniz:
 • Mali mühür başvurunuzu yapın.
 • Entegratör firmamıza ait sözleşmeleri bilgisayarınıza indirin. İlgili yerleri imzalayıp belirtilen adrese kargo ile gönderin.

Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından Bizim Hesap tarafından sizinle iletişime geçilir ve gerekli yönlendirmeler yapılır.

Halihazırda başka bir e-fatura hizmeti kullanıyor olsanız dahi aynı gün içerisinde kolaylıkla Bizim Hesap alt yapısına geçebilirsiniz.

Bizim Hesap’ta e-faturaya geçiş ücretli mi?

Bizim Hesap’ta e-faturaya geçiş için ücret ödemeniz gerekmemektedir. Entegrasyon ücreti, faturaya logo ekleme, yazılım desteği ve benzeri hiçbir isim altında ücret talep edilmez. Sadece devlete harç ödemesi yaparsınız. n11faturam entegrasyonu olması sebebi ile yapacağız tanımlama dışında kullanım için ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

E-ticaret Entegrasyonunu nasıl sağlarım?

E-ticaret ile ilgilenenlere özel gelişmiş çözümler sunan Bizim Hesap’ın yönetim paneli üzerinden e-ticaret entegrasyonu ile pazaryeri sitelerindeki satışlarınızı sisteme otomatik olarak aktarabilirsiniz. Sanal Mağaza entegrasyonları ile satışlarınız otomatik olarak Bizim Hesap'a aktarılmaktadır.

Banka Entegrasyonu nasıl sağlarım?

Çok sayıda banka ile iş birliği bulunan Bizim Hesap ile tüm banka işlemleriniz otomatik olarak yönetim panelinize aktarılır. Banka hareketleri doğrultusunda hesap bakiyeleriniz ve cari hesaplarınız otomatik olarak güncellenir. Banka hesaplarındaki tüm hareketlerinizi tek ekranda görüntüleyebilir, dilediğiniz an güncel ya da geçmişe yönelik hareketleri kontrol edebilirsiniz.

Özel avantajlar ve kampanyalarlardan nasıl faydalanırım?

Sadece Bizim Hesap’ta bulabileceğiniz kampanya ve avantajlarla hem zaman hem de nakit kazanın. Herhangi bir ek ücret ödemeden, Bizim Hesap’a abone olarak ücretsiz Woocommerce entegrasyonu ve Opet’te %4'e varan indirim kampanyalarından faydalanın. Ayrıca ekstra kullanıcı için para ödemeden tüm ekibinizle birlikte Bizim Hesap’ı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bizim Hesap’ı kaç kullanıcı kullanabilir?

Bizim Hesap’ta kullanıcı sayısında bir sınırlama yoktur. Çok detaylı yetki tanımlamaları sayesinde şirketinizin tüm çalışanlarını görevleri doğrultusunda yetkilendirip sistemi kullandırabilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal ederim?

Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Üyelik iptali sonrası tüm verileriniz Bizim Hesap üzerinden silinmektedir. Kullanılmayan aylık paketlerde iptal işlemi yoktur.

Web'den ve Mobilden Yönetim

Muhasebe süreçlerinizi her an her yerden kolayca yönetin, işletmenizi bir adım öne taşıyın.

Hemen Tanışalım

Bizim Hesaplı olanlara 30 gün ücretsiz deneme fırsatı

ÜCRETSİZ KAYDOL

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile