Hafıza Kartları

için 2,236 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hafıza Kartları

Hafıza kartları, elektronik cihazlarınızın belleğini arttırmaya yarayan cihazlardır. Cihazlarınızın mevcut hafızalarını arttırmak için piyasada bulunan birçok farklı markaya ait hafıza kartı modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Cihazınız için doğru hafıza kartını seçmediğiniz takdirde hafıza kartınızdan alacağınız verim oldukça düşük olacaktır. Cihazınıza uygun hafıza kartı modelini seçmeden önce ilk yapmanız gereken 
kullandığınız cihazınızda hangi tür hafıza kartı kullanıldığını öğrenmektir. Daha sonra satın alacağınız hafıza kartını kullanacağınız cihazın en fazla kaç GB kapasiteyi desteklediğini kontrol etmelisiniz. Kapasiteyi belirledikten sonra alacağınız hafıza kartının hızına karar vermelisiniz. Hafıza kartı fiyatları, hafıza kartının markasına ve kapasitesine göre değişmektedir. Hafıza kartlarının bir çok çeşidi bulunmaktadır. Hafıza kartları CompactFlash, Memory Stick, SD, MMC ve XD olarak sınıflandırılmaktadır.

Profesyonel dijital fotoğraf makinesi kullanıcılarının tercih ettiği CompactFlash hafıza kartları fiziksel olarak diğer hafıza kartlarına göre daha büyüktür. CompactFlash hafıza kartlarının özelliği yüksek kapasiteye ve hıza sahip olmalarıdır. Sony markasının geliştirdiği Memory Stick kartlar, genellikle Sony markalı cihazlarda kullanılmaktadır. Memory Stick kartlarının birçok türü olsa da cihazlarda en çok kullanılan biçimi MS Pro Duo 'dur. 8 ya da 16 GB'lık MS Pro Duo modelleri cihazlarınızda ihtiyaç duyduğunuz bellek alanını açacaktır. Sony Memory Stick Pro Duo hafıza kartları, büyük HD video dosyalarını bilgisayarınıza yüksek hızlarda aktarmanıza olanak sağlar. Ayrıca, Sony tarafından sunulan gelişmiş DSLR fotoğraf makinelerinin yüksek hızlı sürekli çekim modu için idealdir. SD kartlar boyutlarına göre standart ve micro olarak ikiye ayrılmaktadır. Standart SD kart yuvasına microSD kart takmak için Micro SD kart adaptörlerini kullanabilirsiniz. Kingston, Sandisk, Toshiba, Goldmaster ve Sony gibi markalara ait çok sayıda SD kart modeli bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(666)
Kingston (603)
Sandisk (545)
Toshiba (145)
Lexar (88)
Team (37)
Transcend (33)
Sony (23)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hafıza Kart Türü

(3)
(3)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(252)
ve üzeri (331)
ve üzeri (338)
ve üzeri (343)
ve üzeri (345)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL