İçeride Neler Var?

Promosyonlar

Çok Satanlar

Yeni Gelenler

 • 649,00 TL 319,00 TL
  (1)
 • 329,80 TL 169,90 TL
  (2)
 • 672,00 TL 345,00 TL
  (2)
 • 69,90 TL 24,90 TL
  (8)
 • 2.117,00 TL 865,00 TL
  (2)
 • 449,00 TL 159,99 TL

Mücevher & Saat

Takılar, giysileri ve şıklığı tamamlayan önemli detaylardır. Bu sezonda kalın ve dikkat çekici kolye modelleri her kadının takı kutusunda yerini aldı. Çok sade bir kıyafet üzerine kullandığınız gösterişli kolye veya büyük küpelerle şıklığı yakalayabilirsiniz. 2014 takı modasında zincir tasarımlı bileklikler ön plana çıkarken, kolye ve küpeler de bu akıma eşlik ediyor. Bir çok ünlü tasarımcının sonbahar - kış koleksiyonunda yer verdiği zincir kolyeler büyüklü küçüklü göz önünde olacak. Bayanlar, günlük hayatlarında şıklıklarını tamamlamak adına bir çok çeşit saatten beğendiğini tercih edebilir. Şıklığından ve kalitesinden ödün vermeyen kadınlar, Michael Kors marka bayan kol saati modellerini tercih ediyor.

Gümüş ve çelik takılarda da punk, gotik ve rönesans etkisini görmeye devam ediyoruz. Küpelerin, bilezik ve bilekliklerin oversize boyutlardaki modelleri ön plana çıkmaya devam edecek. Gümüş ve gümüş renkli takılarla birlikte sivri takılar da popülarite kazanmaya devam edecek. Birkaç sezondur görmeye alıştığımız tasma kolyeler, önümüzdeki yıllarda trendleri arasındaki yerini koruyacak. Aysun Kaleli, Hande Bilten, Deniz Kaprol gibi Türk tasarımcıların koleksiyonlarında yer verdiği uğur veya tılsım nitelikli kolye ve bilezikleri birçok yerde görmeye devam edeceğiz. Bu sezonun trendlerinde grunge akımın etkisiyle ortaya çıkan tribal küpeler her kadının aksesuarları arasında olmalı.

Pırlanta asla modası geçmeyen ve her daim tercih edilen mücevherdir. Özellikle de tek taş pırlanta modelleri her genç kızın hayalini süslemekte. Ariş pırlanta, Jival, Selmas Pırlanta, Gülaylar, Lizay gibi sektörlerinde ünlü markaların yüzük, kolye, küpe ve bilezik seçenekleri arasından sahip olmak isteyeceğiniz parçaları, uygun fiyat ve bir çok seçeneği ile buradan satın alabilirsiniz. Değerli taşlar arasında zümrüdün bu sezon yadsınamaz üstünlüğü göze çarpıyor. Zümrüt mücevherler ya da zümrüt renkli takılar sezon hitleri arasında yer alıyor. Feminen detaylarında görüldüğü mücevher trendlerinde inci ve kristal takılar ile feminenliği perçinlemek mümkün.