Öne Çıkanlar

Beyaz Eşya

için 61,242 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Beyaz Eşya

Günlük yaşamın vazgeçilmez elektronik aletleri olan beyaz eşyalar, uzun yıllar kullanılmak üzere alınan demirbaş ev eşyaları arasındadır. Beyaz eşya alırken en çok dikkat edilmesi gerekenlerin başında, beyaz eşyanın kapasitesi ve enerji verimliliği gelmektedir. İhtiyaçlarınıza üst seviyede karşılık verecek düşük enerji ile çalışan beyaz eşyaları tercih ederek hem bütçenizi hem de çevreyi koruyabilirsiniz. Beyaz eşyaların özellikleri üretim yıllarına göre değişmektedir. Yeni nesil beyaz eşyalar, hem daha kullanışlı hem de çevreyle dost olan ürünlerdir. Beyaz eşya satın almadan önce, beyaz eşya markalarını iyice araştırmak ve modeller arasındaki farklılıkları dikkatle incelemek memnuniyetinizi arttıracaktır. Ankastre beyaz eşya setleri, hem beyaz eşya alışverişinizi kolaylaştırır hem de kalitesinden emin olduğunuz bir markanın tüm ürünlerine sahip olmanızı sağlar.

Buzdolabı alırken, iç kapasitesinin ailenizin ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamayacağından emin olmalısınız. Olası elektrik kesintilerinde veya arızalarda buzdolabının içindeki yiyecekleri saklama süresini satıcıdan mutlaka öğrenin. Çamaşır makinelerini araştırırken çalışma programlarının ve yıkama fonksiyonlarının, yıkama alışkanlıklarınıza uygunluğunu kontrol edin. Çamaşır makinesinin kaç kilo çamaşır yıkama kapasitesine sahip olduğu da oldukça önemli bir özelliktir. Bulaşık makinesi beğenirken program sayılarının kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Ortalama 3 programlı bulaşık makineleri ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bulaşık makinesi sepetinin nasıl dizayn edildiği daha çok önem taşımaktadır. Bulaşıkları dizmeyi ve boşaltmayı kolaylaştıran raf dizaynları, kullanıcı memnuniyetini olumlu yönde etkiler. Eskiyen fırınınızı değiştirirken, emaye kalitesini göz önünde bulundurmalısınız. Kolay temizlenebilen fırınlar yemek yapma isteğinizi arttırır. Ocak seçiminde ise düğmelerin kalitesinden emin olmalısınız. Ayrıca otomatik ateş düğmesi olan ocaklar mutfakta işinizi kolaylaştıracaktır.

Beyaz eşya markalarından olan Arçelik, Siemens, Bosch, Beko, Profilo, Samsung, Hotpoint, Altus, LG evlerimizde uzun seneler kullanılacak yeni nesil beyaz eşyalar üreten markalardan birkaçı. Beyaz eşya fiyatları ürün özelliklerine göre değişmektedir. En ucuz beyaz eşyalar, ankastre olmayan solo beyaz eşyalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Vestel ankastre siyah 3'lü setin fırınında ekmek ve yoğurt yapabilir; sebze veya meyve kurutabilirsiniz. Hotpoint - Ariston buzdolabının iç kısmı, küf ve bakteri oluşumunu önleyen özel bir film ile kaplanmıştır. Yiyeceklerinizi en iyi şekilde muhafaza etmek için hijyen kontrol sistemi olan buzdolaplarını tercih edebilirsiniz. Ecobuble teknolojisine sahip Samsung kurutmalı çamaşır makinesi; deterjanı, hava ve suyla köpürterek çamaşırlara konsantre deterjanlardan daha hızlı nüfuz eden temizleyici kabarcıkları üretir. Profilo bulaşık makinesinin LED göstergesinden yıkama programı takibi yapabilir ve parlatıcının bitip bitmediğini kontrol edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Ürün Notu

(4,523)
ve üzeri (6,860)
ve üzeri (7,408)
ve üzeri (7,549)
ve üzeri (7,785)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL