Öne Çıkanlar

Hafıza Kartı

için 4,161 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hafıza Kartı

Cep telefonlarımızla yapmayı en çok sevdiğimiz şeylerin başında fotoğraflar ve videolar çekip, bunları sosyal medya kanallarında paylaşmak geliyor. Telefonunuzda yeterli depolama alanı bulamadığımızda yardımımıza koşan hafıza kartları sayesinde, dilediğimiz kadar fotoğraf, video ve şarkıyı cep telefonlarımızda depolayabilirsiniz.

SD kartlar, mini ve micro olmak üzere, cep telefonu ve akıllı telefonlarda kullanılmaktadır. Micro SD hafıza kartları ve mini SD hafıza kartları "hafıza kartı adaptörü" adı verilen aksesuarlarla SD karta çevrilebiliyor.

Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen hafıza kartı markaları arasında yer alan SanDisk'in 16 GB Class 10 Ultra Micro SD hafıza kartını; cep telefonlarınızda ve akıllı telefonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hız sınıfı 10 ile hatasız HD klipleri çekebilir; 30MB/s'e varan hız ile veri aktarımı yapabilirsiniz.

Her türlü cep telefonu için yeterli bir depolama kapasitesi sunan Kingston marka 4 GB micro SD hafıza kartı ile sevdiğiniz birçok müziği cihazınızda depolayabilirsiniz. Samsung Galaxy 5 gibi üst sınıf Android bir cihaz kullanıyorsanız Toshiba 32GB Micro SDHC CLASS4 Highspeed hafıza kartı sizin için en doğru tercih olacaktır.

Sudan, tozdan, mıknatıstan ve röntgenden etkilenmeyen Sandisk 32 GB Class 10 Ultra Micro SD hafıza kartları; mühendisler ve doktorlar için tavsiye edilebilecek bir hafız kartı modeli olarak karşımıza çıkıyor. Tüm işletim sistemlerinde hızlıca çalışabilen bu hafıza kartları, ömür boyu garanti desteğine sahip.

Hafıza kartlarında en iyi model ve marka, hafıza kartı fiyatlarına ve hafıza kartının özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Hafıza kartının kapasitesi, ekstra hız özellikleri hafıza kartı fiyatının artmasında veya azalmasında etkili olmaktadır.

Bellek kartları olarak da bilinen hafıza kartlarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Hafıza kartı çeşitleri arasında yer alan SD/MMC kartların yanında Sony firmasın ürettiği MS diye kısaltılan Memory Stick hafıza kartları en yaygın modeller olarak kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

Cep telefonunda yanlışlıkla silinen fotoğraflar ve videolar, kullanıcıların en sık karşılaştığı sorunlar arasında yer alıyor. Eğer telefonunuzda hafıza kartı kullanıyorsanız; çeşitli yazılımlarla fotoğrafları geri getirme şansınız oldukça yüksek.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2759)
Samsung (14)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Hafıza Kartı

MicroSD (825)
MicroSDHC (66)
SD (24)
MicroSDXC (23)
(22)
SDXC (22)
SDHC (21)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(115)
ve üzeri (154)
ve üzeri (164)
ve üzeri (167)
ve üzeri (176)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL