Babalar Günü


KAMPANYA KOŞULLARI
 • Babalar Günü kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 06 - 19 Haziran 2016 tarihleri arasında kampanya sayfasındaki ürünlerden tek seferde yapacakları 150 TL ve üstü ilk alışverişlerinde %11 anında indirim kazanıyor.
 • Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda indirim hakkı elde edilir.
 • Kampanyadan en fazla ne kadar indirim kazabilirim? Kampanyadan kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 55 TL’dir.
 • Kampanya ne zaman sona eriyor? Kampanya, 19 Haziran 2016 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
 • Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’da yer alan diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanyaya birden fazla katılabilir miyim? Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir. İlk 150 TL ve üstü alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 150 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz.
 • Aynı anda birden fazla “Anında İndirim” kampanyasından faydalanabilir miyim? Bir kullanıcı, aynı anda sadece 1 “Anında İndirim” kampanyasından faydalanabilir.
 • Anında İndirim için gerekli alışveriş tutarı nedir? İndirim için gerekli alışveriş tutarı, ödenen tutar olarak kabul edilir. Kredi kartı vade farkı, kredi kartı puanı, kargo bedeli ve diğer tüm indirimler düşüldükten sonra ödenen tutara göre anında indirime hak kazanılır.
  Örneğin; aldığınız ürün/ürünler 145 TL ve ödeyeceğiniz kargo bedeli 6 TL diyelim. Ödeyeceğiniz toplam tutar kargo bedeli ile birlikte 151 TL olmasına rağmen %11 Anında İndirim kampanyasından faydalanamazsınız. %11 indirimden faydalanabilmek için aldığınız ürün/ürünlerin kargo bedeli ve diğer tüm indirimler hariç 150 TL ve üzerinde olması gerekir.
 • İndirim kullandığım alışverişte iptal veya iade süreci nasıl oluyor? İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.

*n11.com’un kampanya koşulları ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Babalar Günü Hediyesi

Anneler Günü’nde, bir tanecik annenizi mutlu etmek için en güzel hediyelerle unutulmayacak sürprizler hazırladınız, şimdi sıra babanızda! Babalar Günü'nde, babanızı gururlandırmak ve dünyanın en mutlu insanı yapmak için birtakım Babalar Günü hediyesi seçeneklerinden yararlanabilir ve bunları sevginizle harmanlayabilirsiniz. Babalar, tüm çocukların ilk kahramanıdır. Annelerin şefkati bir yana, babaların kanatları altındaki huzur ve güven, çocukların hayata umutlu bakmasını sağlar. Tüm imkanları ve emekleri ile sizi bu yaşınıza kadar destekleyen bir tanecik babanızı, bu Babalar Günü'nde hediyesiz bırakmayın. Kızlar babalarına daha düşkün olduğu için her daim sevgisini çekinmeden gösterebilmekte; oysa erkek çocukları ve babaları arasında her zaman biraz mesafe vardır. Bu nedenle erkek çocukları babalarına karşı olan sevgilerini çok fazla dile getiremezler ve gösteremezler. Babanızı ne kadar çok sevdiğinizi ve ona ne kadar çok değer verdiğinizi göstermek için Babalar Günü'ne özel hediye seçeneklerini inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Babalar Günü, babaların şerefine ilan edilen ve yılda bir gün kutlanan özel bir gündür. Bu özel gün vesilesiyle uzun zamandır ihmal ettiğiniz babanıza zaman ayırabilir ve seçtiğiniz en özel hediye ile gönlünü tekrar kazanabilirsiniz. Dilerseniz hediyenizin yanına Babalar Günü şiiri iliştirerek duygusal bir jest yapabilirsiniz. Zaman çok hızlı geçiyor, yoğun hayat temposu ailemizi ve sevdiklerimize ayıracağımız zamanı fazlasıyla kısıtlıyor. Tüm dünyada kutlanan özel günler sayesinde en sevdiğimiz insanlara vakit ayırabilir ve dolu dolu zaman geçirebiliriz. Babanız uzaktaysa, ona güzel bir Babalar Günü mesajı atarak gönlünü kazanabilirsiniz. Babalar Günü ne zaman diye soracak olursanız, her yıl Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlandığını söyleyebiliriz. Bu yıl da Babalar Günü 19 Haziran 2016 tarihinde kutlanacak.

En güzel Babalar Günü hediyesi seçenekleri arasında: elektronik cihazlar , kıyafetler, outdoor ürünleri ve kozmetik ürünleri yer alıyor. Babanız balık tutmayı seviyorsa, ona Babalar Günü hediyesi olarak yeni bir olta ve yeni bir yağmurluk alabilirsiniz. Kişisel bakımına özen gösteren bir babanız varsa, yeni bir tıraş makinesi seti ve tıraş sonrası bakım ürünleri alabilirsiniz. Babanıza en özel hediyenin ne olacağına karar vermek için öncelikle hobilerinin neler olduğunu iyice gözlemlemeniz gerekecektir. Tavla ya da satranç oynamayı seviyorsa, yeni bir oyun takımı alabilir ve yaz akşamlarında hep birlikte oynayabilirsiniz. Doğa sporlarını seviyorsa, yeni bir outdoor ayakkabı onu son derece mutlu edecektir. Outdoor ayakkabıların yanına bir de Gopro kamera eklerseniz, doğa gezilerinde gördüklerini sizinle paylaşma imkanı yaratmış olursunuz. Arabasıyla seyahat etmeyi seven bir babanız varsa, yolda kaybolmaması ve gitmek istediği yeri kolayca bulabilmesi için yeni bir navigasyon satın alabilirsiniz. Televizyon izlemeyi çok seven babanız için belki de yeni bir LED TV almanın tam zamanı. Eskiyen televizyonu yenisiyle değiştirmek, babanızı oldukça mutlu edecektir. Eskiyen televizyonu yenisiyle değiştirmek, babanızı oldukça mutlu edecektir. Babalar Günü hediyesi olarak ne alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız; gömlek, kravat, cüzdan, kemer ya da saat gibi hediye seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Babalar Günü hediyesi olarak yeni bir saat almak, saate her baktığında sizi hatırlamasına vesile olacağı için oldukça manidar hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Yürümeyi ve dışarıda vakit geçirmeyi seven babanız için erkek ayakkabı modellerini inceleyebilir ve babanızın tarzına uygun olanı, Babalar Günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Babalar Günü hediyesinin yanına bir de anlamlı ve özel bir Babalar Günü sözü yazarsanız, bir tanecik babanızı hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Henüz hediye alamayacak kadar küçük çocuğu olanlar Babalar Günü’nde, baba-oğul kıyafetleri giyerek bu anlamlı günü daha da özel kılabilir. Baba-oğul kıyafetlerini online olarak satın alabilir ve en güzel baba-oğul kombinlerini yaratabilirsiniz.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile