Silecek

Seyir esnasında aracın camlarını temizlemek için sileceklerden yararlanılır. Özellikle yağmurlu günlerde, yağmur suyunu camdan sıyırmak ve yolu net görebilmek için sileceklerin önemi büyüktür. Kaliteli bir silecek sayesinde aracınızda güvenle ve keyifle seyahat edebilirsiniz. Silecek çeşitleri arasında muz silecek ve telli silecek gibi ürünler yer almaktadır. En çok tercih edilen silecek modeli, muz silecektir. Muz silecek, adından da anlaşılacağı gibi muz görünümdedir. Silecekler ikili olarak satılan ve araç camlarının temizlenmesini sağlayan ürünlerdir. ModaCar silecekler pürüzsüz silme işlemi vaat ediyor. Akan yağmur suyunun yüksek hızlarda dahi sürüşünüzü etkilemeyecek şekilde çok daha iyi silinmesini sağlar. Diğer muz sileceklere göre araç camına değişik kombinasyonlarda ortalama 20 noktada basmaktadır. Üretiminde grafit maddesi kullandığı için esnekliğini kaybetmez ve özellikle kış mevsiminde maksimum performans sağlar. Grafit kısmının zedelenmemesi için kauçuk kısmının sert cisimlerle çizilmemesine dikkat edilmesi gerekir.

Uzun yolculuklarınızın tadını net görüş eşliğinde çıkarmak için Bosch silecekleri tercih edebilirsiniz. Özellikle sağanak yağmurlarda silecek kalitesi göz ardı edilmeyecek kadar önemlidir. Önünüzü net bir şekilde görebilmek ve yola hakim olmak için camlarınızın temiz olması gerekir. Bosch silecekleri, en zorlu hava şartlarında bile maksimum performans göstererek camlarınızın temiz ve pürüzsüz olmasını sağlar. Bosch markası tarafından üretilen silecekler, otomobil kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen silecekler arasında yer alır. Bosch silecekler, her aracın marka ve modeline göre özel olarak üretilmektedir. Üç bileşenli silecek lastiği ile optimum silme vaat eder. Üst kaplamasında yer alan kolayca kayabilme özelliği ile mükemmel temizlik sağlar. Kauçuk tabanı sayesinde sessiz silme işlemi gerçekleştirir. Aşınmaya dayanıklı silme kenarları sayesinde uzun süreli ve kaliteli kullanım imkanı sunar.

Otomobilinizde Bosch silecek kullanarak, yağmurlu günlerde aracınızın camının net görünmesini sağlayabilirsiniz. Sessiz çalışma prensibi sayesinde, rahatsız edici gıcırtılara maruz kalmazsınız ve yolculuklarınıza güvenle devam edebilirsiniz. Yüksek hızda bile giderken Bosch sileceklerinden mükemmel performans alabilirsiniz. Aerodinamik yapısı ile en zor hava şartlarında bile sürüşlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özel tasarımlı gergi tasarımlı şeridi, camın her noktasının kusursuz temizlenmesini sağlar. Audi, BMW, Volkswagen gibi markalar tarafından üretilen araca sahipseniz Bosch muz silecek çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Böylece zorlu hava şartlarında yolculuklarınıza güvenli ve net bir şekilde devam edebilirsiniz. Sileceklerinizin sadece lastiğini değiştirmek istiyorsanız yine Bosch silecek lastiğinden yararlanabilirsiniz. Silecek fiyatları, özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir.

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Silecek

için 49,029 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(4)
(3)
AutoCet (20)
Autokit (10)
Automix (20)
(2)
BOD (366)
Bosch (8430)
Carspeed (216)
Carub (674)
(4)
Dreamcar (45)
(1)
Inwells (8570)
Maxtel (2911)
Modacar (106)
(2)
(2)
R.B.V (480)
RBW (5417)
Silbak (512)
Silecek (13695)
SWF (26)
Tai-Yi (316)
(5)
(5)
(4)
(1)
Valeo (31)
Vette (1498)
YEO (1039)
Z Tech (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Uzunluk

(20898)
(335)
(257)
(185)
(105)
(97)
(80)
(73)
(45)
(34)
(31)
(30)
(17)
(13)
(9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3,924)
ve üzeri (5,427)
ve üzeri (5,785)
ve üzeri (5,880)
ve üzeri (6,047)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL