Park Sensörü

Aracınızı geri geri park ederken bir yerlere çarpmamak için park sensörlerinden yararlanabilirsiniz. Park sensörleri, aracı geri vitese taktığınız zaman otomatik devreye girer ve aracın arkasında bulunan mesafeye göre uyarı vermeye başlar. Bu sayede aracınızın arkasında bulunan nesnelere ne derece yaklaştığınızın farkına varabilir, o nesnelere çarpmadan durabilirsiniz. Özellikle park etme işlemi sırasında kullanılan park sensörleri sayesinde aracınızı kolay ve sorunsuz bir şekilde park edebilirsiniz. Araç park etme işlemi sırasında sorun yaşayan otomobil kullanıcıları tarafından oldukça fazla tercih edilir.

Otomobilinizi park ederken, bazı durumlarda aynalar yetersi gelebilir. Bunun için park sensörü cihazlarından yararlanmanız önerilir. Park sensörleri arasında kameralı olanları bulunmaktadır. Kameralı park sensörü monte edilirken, aracın arkasına küçük bir kamera takılır. Daha sonra bu kamera, araç geri vitese takıldığı zaman devreye girer ve aracın içinde bulunan monitöre yansır. Aracın monitörüne yansıyan görüntüden, aracınızın ne kadar geriye gittiğini ve aracınızın arkasında nelerin olduğunu kolayca görebilirsiniz. Bazı park alanları oldukça dar ve karanlıktır. Bu yerlerde kameralı park sensörü oldukça fazla işinizi görecektir. Monitörden ne kadar geriye gittiğinizi, arkanızdaki nesne ile aranızda ne kadar mesafe kaldığının kolayca farkına varabilir ve aracınızı sorunsuz bir şekilde park edebilirsiniz. Kameralı park sensörü fiyatları, diğerlerine göre daha pahalıdır.

Park sensörü çeşitleri arasında Türkçe yönlendirme yapan ürünler de bulunmaktadır. Türkçe yönlendirme yapan park sensörleri sayesinde, geri geri giderken arkada kalan mesafeyi size Türkçe seslendirmeli olarak bildirir. Ayrıca LED ekrana sahiptir, böylece oldukça kolay ve pratik kullanım imkanı sunar. Bazı park sensörleri, boyanabilir özellikte olduğu için istenilen renge kolaylıkla boyanabilir ve aracınızın görüntüsüne uyum sağlayabilir. Park sensörü paketlerinin içinde park sensoru beyni, tampon delme aparatı, montaj şeması, kullanım kılavuzu gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm malzemeler bulunmaktadır. Park sensörü montajı için kullanım kılavuzunda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Park sensörü fiyatları, özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Park sensörleri suya, rüzgara ve çamura dayanıklı olduğu için tüm hava şartlarında güvenle kullanabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Park Sensörü

için 2,058 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Autocet (58)
Automix (14)
Carspeed (9)
Cartech (26)
Carub (131)
(3)
Cenmax (9)
Cyclone (15)
(4)
DRK (670)
(5)
Fast Car (9)
Inwells (401)
KGN (63)
Ksediesel (6)
(1)
Ldr (48)
Multimax (11)
Oem (35)
Oscar (21)
Pmx (19)
pwsensor (56)
Rota Car (11)
Sentinel (95)
Smart (28)
Space (85)
SteelMate (9)
Stiff (14)
UNIQUE (17)
Unique (9)
Winoxx (58)
Wollmax (7)
Xetec (37)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sensör Tipi

(792)
(692)
(497)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(165)
ve üzeri (272)
ve üzeri (291)
ve üzeri (297)
ve üzeri (307)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL