Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Oem
Bsg
Gva
GKL
YTT
Mga
CEY
GVA
Gm
Aeg
Cey
Ytt
Gkl
Fam
İT
Aft
4U
Aba
GB
TRW
Trw
ART
MTJ
Oek
MGA
Gb
SKF
Ina
BSG
Ckr
Art
SNR
Mtj
INA
SKT
Luk
Psa
KRK
Snr
Dpa
Fag
LUK
Cm
AYD
Skf
Ayd
CM
PSA
Gmb
Gua
Gsp
GSP
My
GUA
NGK
AKD
SGM
Loe
Ysn
Akd
WPI
Ngk
Fkk
SPJ
GMB
Tkn
NRF
ERQ
Fae
Skt
OC
OEK
GM
MAY
FAE
LPR
MY
Ap
Hmc
WAI
Klf
FKK
3D
RIW
ETS
Lpr
FAG
Tyc
ORS
DPA
ENG
Kks
UFI
BMS
Ae
VOE
MKS
SPK
Sgm
Spj
PTH
Mks
GKN
TYC
VDO
EXQ
BRS
May
FIL
MTA
3E
Deg
WAX
Ulo
216
GMW
3M
HMP
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

OEM Yedek Parça

için 1,565,530 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Oem Yedek Parça

Günlük yaşamın bir parçası olan, büyük kolaylık ve rahatlık sağlayan araçların iyi bir performans sergilemesi için düzenli bir şekilde bakımlarının yapılması gerekir. Bu bakımlar sırasında fonksiyonlarını yitirmek üzere olan araç aksamının değiştirilmesine ihtiyaç duyulabilir. Bakım sırasında olabileceği gibi bazen de arıza ve kaza durumlarında, hasar görmüş ya da tamamen kullanılması imkansız olan aksamların değişimine ihtiyaç duyulur. Bu değişen ürünlerin aracın yapısı ile uyumlu, aynı zamanda performans olarak da araçla senkronize olması gerekir. Bundan dolayı ürün seçimi önemlidir. Ürün seçiminde genel olarak; orijinal parça, OEM yedek parça ve markaların desteklemediği ürünler öne çıkar. Bu seçeneklerden birisi olan OEM ürünleri, hem performans açısından araçla bütünleşerek uyum sağlar hem de uygun fiyatı ile tercih edilir. Original equipment manufacturer, yani orijinal donanım üreticisi anlamına gelen OEM ürünlerinin tasarımı bizzat araç firması tarafından yapılır ve yapılan tasarım aracın bütün niteliklerini destekler. Orijinalinden farklı olarak üstünde aracın logosu bulunmayan OEM ürünleri, aslında orijinal ürünlerin sağladığı mükemmel uyumu sağlar ve aracı en güvenli haline getirir. Bu özelliği ile OEM yedek parça fiyatları her bütçeye uygun seçenekler barındırır. Hem bütçeye dost hem de arabanın performansı için en doğru tercihlerden biridir. Ürün seçerken karşılaşılabilecek diğer seçenek markalara ait olmayan ürünlerdir. Tasarımı markalar tarafından gerçekleştirilmeyen ürünler çeşitli olumsuzluklara neden olabilir. Aracın orijinal firması tarafından bir denetime uğramaması nedeni ile uygun fiyatlı olsa da güven temin etmeyen bu ürünler, yeterli bir performans sağlamayabilir. Bu nedenle bu tür olumsuzlukları yaşamamak için OEM yedek parçalar kullanılabilir.

Farklı Kullanımlara Uygun OEM Yedek Parçalar

Farklı Kullanımlara Uygun OEM Yedek Parçalar

Her araç belirli özellikler ile tasarlanır. Bu özellikler aracın diğer araçlardan ayrılması ve kendisi için en üstün performanslardan birini sergilemesini sağlar. Aracın kendine ait özelliklerinde herhangi bir problem çıkması ya da aracın aksamasına neden olan bir durum meydana geldiğinde parçaların değişmesi gerekebilir. Böyle bir durumda araca uyumlu ve aracın niteliklerini devam ettirebilecek en uyumlu aksamın kullanılması oldukça önemlidir. Günümüzde çok büyük ve köklü bir geçmişe sahip otomobil markaları, kendi logolarını taşıyan parçaları üretmeyebilir. Bu noktada aracın tasarımı ile birebir aynı motor, şasi ve kaporta aksamları üretilir. Bu üretilen OEM ürünleri araçların güvenliğini tehdit etmeyecek biçimde tasarlanır ve orijinali ile mükemmel uyumu sağlar. OEM oto yedek parça, aracın kendi sistemini desteklemeye yönelik üretilir ve parça yerleştirildiği zaman bu uyum da net bir şekilde görülür.OEM yedek parça hem yapısı, hem üretimi hem de sağladığı imkânlar ile güvenli olarak satışa sunulur. Güvenli olarak satışa sunulan OEM yedek parçalar, birçok farklı modele uygun olacak şekilde tasarlanır ve kullanıcılara sunulur. Bu sayede çok daha ekonomik bir şekilde aracınızı yenileyebilirsiniz. Tüm bu özellikleri ile OEM yedek aksamları araç arızasında, kaza durumunda ya da bakım yapılması için ürün değişimi gerektiğinde en önemli seçeneklerin başında gelir. OEM yedek araç aksamları, markaların desteklemediği ürünlere göre farklı şekilde fiyatlandırılır. Hem kalite hem de dayanıklılık açısından oluşan farklar fiyata da yansır. OEM ürünleri, aracın ana parçalarına yüzde yüz uyum sağlar. Orijinal ürünle aynı özellikleri gösterip fiyatının uygun olması ise ürünlerin avantajlarından biridir. Görevlerini yerine getiren bu parçalar, uzun vadede bütçenize katkıda bulunur. Periyodik bakım süreci dışında da aracınızın bakımını bu ürünler ile yapabilirsiniz. Bu sayede aracınız için tercih edeceğiniz ürünler, ek harcamaların önüne geçer. Aracın önemli aksamlarına alternatif olan bu parçalar, istenmeyen maliyetlerin ortaya çıkmasını engeller.

Aracın Özellikleriyle Senkronize OEM Yedek Parçalar

Aracın Özellikleriyle Senkronize OEM Yedek Parçalar

Beklenmedik bir anda arızalanarak can sıkan araçlar can güvenliğini tehdit ederek aynı zamanda maddi yönden büyük masraflara neden olur. Araçların bakımı yapılırken, aracın tüm aksamlarının araç bakımından geçmesi gerekir. Bu gibi durumlarda değişmesi gereken parçaların orijinal yedek parçalar ile değişmesi araçları uzun ömürlü olarak kullanılmasını ve bir sonraki bakımının daha uzun vadede olmasını sağlar. Tasarımı araç firmaları tarafından yapılmış olan OEM yedek parçalar ile değişen araç, üstün performansı ile kullanılmaya devam edilebilir. Bu ürünler, değiştirilmiş olan parça ile mükemmel bir uyum ve senkronizasyon sağlar. Bu sayede arızalanma sorunu çıkarma periyodunu azaltacak olan OEM yedek parçaları, bu özelliği ile hem can hem de mal varlığını güvene alır. OEM parça çeşitleri, performans ve kalite olarak tamamen orijinal üretim ile aynı özellikleri barındırır. Bu sayede tercih edeceğiniz doğru donanım ile güvenli bir sürüş deneyimi yaşarsanız. Araçlar için gerekli olan yedek aksamlar, farklı kategorilerde kullanıma sunulur. Ses yalıtım fitilinden dijital göstergelere kadar birçok farklı OEM yedek parçasına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. OEM yedek aksamları, kendine ait seri numaraları ile her zaman istediğinizi modeli bulabilmenizi sağlar. Ürün seri numarası ile kolayca ulaşabileceğiniz OEM ürünleri, aracınızın modeline uygun olarak üretilmiştir. Aynı donanıma sahip olduğu için içiniz rahat bir şekilde kullanabilir ve uzun vadede araç bakımınızı güvene alabilirsiniz. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra fiyat/performans ile bütçeniz ve aracınız için en iyi seçeneklerden biri olan oto OEM yedek parçaları,konforlu ve rahat sürüşlerinizde kafanızda soru işareti bırakmayacak özellikte ve kalitede sunulur.

Güvenli ve Uygun Fiyatlı OEM Yedek Parçalar

Güvenli ve Uygun Fiyatlı OEM Yedek Parçalar

Bir otomobili oluşturan parçaların çoğu tek tek değiştirilebilir özelliktedir. Bu söz konusu değişimlerin nedeni kaza, eskime, bozulma, arıza olabileceği gibi görünüm değiştirme odaklı da olabilir. OEM yedek parça, otomobil modelleri açısından oldukça önemli bir konumdadır. Araçların değişen aksamlarının seçimi ve alımı önemli bir iştir. Araçta yer alan birçok aksam aracın performansını doğrudan etkileyebilir. Ayrıca aracınızın görünümü açısında da ürün seçimi büyük önem arz eder. Aracınıza uygun olmayan ürünler, kötü bir görüntüye sebep olabilir. Aradığınız ürünlere çok daha kolay bir şekilde ulaşmak için sayfamızda yer alan filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Sayfamızdan araç tipi, yıl, marka ve model filtrelerini kullanarak size uygun olan OEM yedek parçaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan OEM yedek parçayıbelirlemek ve gönül rahatlığı ile seçenekler arasında seçim yapmaktır. OEM yedek parça seçimi yapmadan önce aracınız hakkında detaylı bilgi edinmek faydalı olabilir. Bu sayede aracınız için en uygun ürünü seçebilirsiniz. İhtiyacınız olan yedek parçaların aracınızla uyum sağlayıp sağlamadığını kontrol etmeniz de oldukça önemlidir. OEM yedek parçaolmayan ve markaların desteklemediği ürünler, orijinallerine birebir benzediği için yanıltıcı olabilir. Ancak markaların desteklediğini bu ürünler aracınız için kaliteli bir performans sunmayabilir. Sayfamızdaki yedek parçalar, birçok araç markası ile uyumluluk gösterecek seçeneklere sahiptir. Siz de orijinal ve dayanıklı olan yedek parçalarını sayfamızdan en uygun fiyatlarla satın alabilir, kalitesinden şüphe duymadan rahatça kullanabilirsiniz. OEM yedek parça yorumları ile diğer kullanıcıların deneyimlerinden faydalanabilir, daha kolay karar verebilirsiniz. Ayrıca OEM marka yedek parça nasıl olduğuna dair fikir edinebilirsiniz.