Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Egzoz Sistemi

için 1,712 sonuç bulundu.
 • 106,56 TL
  PER-ETİCARET
  %95
 • 108,59 TL
  PER-ETİCARET
  %95
 • 84,16 TL
  PER-ETİCARET
  %95
 • 500,00 TL 399,90 TL
  % 20
  avcilarototuning53
  %92
 • 1.750,00 TL 1.499,90 TL
  % 14
  avcilarototuning53
  %92
 • 1.500,00 TL 1.199,00 TL
  % 20
  avcilarototuning53
  %92
 • 1.300,00 TL 990,00 TL
  % 24
  avcilarototuning53
  %92
 • 1.300,00 TL 1.100,00 TL
  % 15
  avcilarototuning53
  %92

Egzoz Sistemi

Her kullanımda keyifli bir sürüş deneyimi yaşamanın yanı sıra can güvenliğini de ön planda tutmanın önemini bilen araç sahipleri egzoz sisteminin konforu ne denli etkilediğini biliyor. Motorlu araçların en önemli parçaları arasında bulunan egzoz sistemi, yanmış yakıt artıklarını dışarı çıkarırken sisteme dahil parçalar da bütünün düzenli çalışmasında önemli aktörler arasında yer alıyor. Egzoz parçalarının içerisindeki kritik parçalardan olan manifold, farklı araç tiplerine uygun biçimde tasarlanıyor. Zengin ürün grubu içerisinde egzoz sistemi kontrol lambası da yer alıyor.

Egzoz Sistemi Parçaları Çeşitleri

Egzoz Sistemi Parçaları Çeşitleri

Motordaki egzoz valflerinin açılması ile birlikte yanan yakıtın dışarı atılması esnasında sesin yüksek çıkması aktif ses sisteminin değişim zamanını işaret ediyor. Aktif ses sistemi diğer oto egzoz sistemi parçaları gibi araçların marka ve modellerine göre çeşitlilik gösteriyor. Araca uygun bir ürünün tercih edilmesi egzoz sisteminin de kusursuz bir biçimde çalışmasına yardımcı oluyor. Egzozun çalışmasına yardımcı olan ürünler içerisinde külbütör kapağı diyaframı ve emme manifold contasını da bulabilirsiniz. Oto egzoz sistemi içerisinde son yıllarda da sıklıkla araç sahipleri tarafından tercih edilenler içerisinde kumandalı seçenekler de yer alıyor. Özel bir üretime sahip olan kumandalı egzoz sistemi, geniş bir kazan haznesi ile tasarlanıyor. Üründeki çift kanal boru sistemi ise araçtaki havanın tam anlamı ile dışarı atılması sağlanıyor. Beygir ve motor bakımından güçlü olan araçlarda daha yüksek bir verim elde etmek için rahatlıkla tercih edilebiliyor.

Geniş Seçenekleri ile Dizel ve Vanalı Egzoz Sistemi

Geniş Seçenekleri ile Dizel ve Vanalı Egzoz Sistemi

Egzoz sistemleri tek ve çift çıkışlı olarak çeşitlendirilerek kullanıcılara farklı alternatifler sağlıyor. Dizel egzoz sistemi de hem çift hem de çift çıkışlı seçenekleri ile üretiliyor. Modeller komple krom ile kaplı olduğundan paslanma sorunu ile karşılaşmanıza izin vermiyor. Uzun yıllar verimliliklerini koruyan egzoz modelleri dayanıklı yapısı ile de dikkat çekiyor. Dizel ile çalışan araçlar için tasarlanan egzoz sistemlerinde de kumandalı seçenekler bulunuyor. Vanalı egzoz sistemi ise yeni nesil araçlar ile uyum sağlıyor. Minimalist tasarımı sayesinde kolaylıkla monte edilebiliyor. Benzinli araçların yanı sıra LPG sistemine sahip araçlarda da tercih ediliyor. Egzoz çıkışında güçlü bir ses isteyenler tarafından tercih edilen vanalı egzoz, özel yapımı ürünler arasında yer alıyor. Turbo özelliğe sahip araçlar için de kullanılabiliyor. Düz motor benzinli araçlarla da uyumlu olan ürün kumanda ile kullanılabiliyor.

Araç Egzoz Takozu ve Özellikleri

Araç Egzoz Takozu ve Özellikleri

Marka logolu ya da logosuz alternatifleri ve farklı özellikleri ile ürün grubunun öne çıkan parçaları arasında araç egzoz takozu seçeneklerini de görebiliyorsunuz. Birinci sınıf malzemeden üretilen egzoz takozu krom kaplamasıyla şık bir görüntü sergiliyor. Universal özelliği sayesinde pek çok farklı araca uyum sağlayacak biçimde geliştirilen ürünler renk seçenekleri de sunuyor. Ürün, vida yardımı ile pratik şekilde monte edilebiliyor. Egzoz takozu farklı ölçülerde üretilerek çeşitlilik sağlarken ürün seçimi yaparken ölçü bilgilerine dikkate almanızda yarar bulunuyor. Dayanıklı özellikteki takoz seçenekleri binek araçların yanı sıra ticari araçlarda da tercih ediliyor. Egzoz çerçevesi, difüzör seti, egzoz ucu ya da egzoz freni gibi araç egzoz sistemlerine dair aradığınız her parçayı ürün grubunda bulabilirsiniz. Aracın markasına ya da modeline bağlı olarak üretilen parçaları tek halde temin edebileceğiniz gibi set biçiminde de temin edebiliyorsunuz. Egzoz sistemi fiyatları ise temin edilecek olan parçanın işlevselliğine göre değişiklik gösterebiliyor. Her bütçeye hitap eden uygun fiyatlı ürünler doğru materyaller kullanılarak üretildiği için aracın performansını da artırıyor. Tüm otomobil yedek parçaları için Yedek Parça kategorisini inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(30)
ve üzeri (39)
ve üzeri (43)
ve üzeri (44)
ve üzeri (46)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL