Tulum

için 1,370 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tulum

Sanayi ve hizmet sektöründeki bazı işler çalışanların sadece yüzünü, gözünü, kulağını veya burnunu değil tüm vücudunu korumasını gerektirir çünkü deri kimyasal maddeleri geçirebilen bir organdır ve bu durum kısa vadede veya uzun vadede büyük sorunlar yaratabilir. İş elbiseleri arasında yer alan iş tulumları tam vücut koruması kullanılan iş güvenliği ürünlerindendir ve bazı sektörlerde kullanılması yönetmelik uyarınca zorunludur.

İş Elbiseleri Nelerdir?

İş Elbiseleri Nelerdir?

İş elbiseleri, iş yerinde çalışanların giydiği kıyafetlerdir. İş elbiseleri üniforma olarak giyilebilir, baret gibi renklerine göre görev dağılımını göstermek için giyilebilir veya işteki risklerden korunma amaçlı giyilebilir. İş elbiseleri veya iş kıyafetleri arasında iş tulumu, iş ayakkabısı ve çizmesi, iş yelekleri ve iş pantolonu sayılabilir. Bazı iş elbiseleri bilhassa çalışanları korumak amacıyla üretilir ama bütün iş elbiseleri kullanan kişiyi korumak zorunda değildir. Üniforma amaçlı kullanılan iş elbiseleri koruma amacıyla kullanılmaz. Ama iş tulumu gibi iş elbiseleri daha sağlıklı ve daha güvenli iş ortamı yaratmak için kullanılır. İş elbiseleri fiyatları ürünün markasına, kumaşına ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

İş Tulumu Nedir, Ne İşe Yarar?

İş Tulumu Nedir, Ne İşe Yarar?

İş tulumu, bütün vücudu kaplayan bir iş kıyafetidir. İş tulumu, çalışanların iş yerindeki sağlık ve güvenliği için kullanılır. Tamamen kapalı iş tulumları olduğu gibi üstü askılı olan, salopet tarzı iş tulumları da vardır. Salopet tarzı iş tulumları kirliliğin olduğu ama riskin fazla olmadığı bahçıvanlık gibi işlerde kullanılabilir. Vücudu kaplayan kapalı tulumlar ise özellikle kimyasal maddelerle temas etme ihtimali bulunan işlerde kullanılır, hatta kullanılmaları yasalarla ve yönetmeliklerle zorunludur. Hem alt hem de üst giysinin bir arada bulunduğu tulumlar hem hareket rahatlığı hem de herhangi bir sızıntıya karşı koruma sağlar. Parlama ve yanma tehlikesi bulunan yerlerde ateşe dayanıklı tulumlar, kimyasal döküntü yaşanma riski bulunan yerlerde ise bu maddelere karşı dayanıklı tulumlar tercih edilmelidir. İş tulumlarında duble paça, yani çift katlı paça bulunmaz. İş tulumlarının yakalarının kapalı olması ve ceplerinin doldurulmaması gerekir.

<strong>İş Tulumu Fiyatları</strong> Ne Kadar?

İş Tulumu Fiyatları Ne Kadar?

İş tulumu fiyatları ürünün kumaşı, kalitesi ve donanımına göre farklılık gösterir. Salopet tarzı tulumlar ve naylon tulumlar en düşük fiyatlı tulumlardandır ama kimyasal maddelere karşı koruyan veya ateşe dayanıklı bir tulum daha yüksek fiyatlı olabilir. İş tulumu beyaz, kırmızı, mavi, sarı ve gri gibi birçok renkte üretilir. Ama sizin iş tulumunuzu etkileyen baş etmen yapılan işin gereklilikleri olacaktır. Siz de sitemizde yer alan geniş ürün yelpazesini inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir tuluma kolayca sahip olabilirsiniz. 3M, Starline, Delta Plus, Du Pont ve diğer birçok markanın iş tulumlarını web sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca diğer iş güvenliği ürünlerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001fidan (19)
3M (121)
3MK (7)
404 (4)
A1 (7)
Aeg (1)
Ags (9)
Al (1)
Anadolu (1)
ARGE (2)
Askaynak (1)
Atlas (1)
C (1)
Cerva (18)
Cofra (3)
DAB (1)
Dayson (1)
Delta Plus (42)
(615)
(132)
Dräger (1)
Du Pont (10)
Dupont (6)
EBAX (2)
Faba (4)
Ferro (1)
Filli Boya (15)
Gezer (1)
Hemko (5)
İZOLE (2)
Izrasa (3)
Junior (4)
K-LİNE (1)
KARAM (1)
Lakeland (3)
Microgard (1)
Micron (1)
Oleo-Mac (1)
Oregon (1)
Panther (2)
Portwest (6)
Probox (1)
Propazar (2)
Ryobi (1)
Saban (1)
Schock (11)
Sedef (8)
Sesizi (1)
Sgs (15)
Stanley (1)
Starline (109)
Tek Boya (1)
Uniphos (1)
Uniwest (6)
Uvex (4)
Vızwell (1)
Yapı (1)
Zemzem (60)
Zümrüt (1)
Öz-Ka (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(92)
ve üzeri (157)
ve üzeri (169)
ve üzeri (172)
ve üzeri (178)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL