Termometreler

için 2,151 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Termometreler

İçinde bulunduğunuz ortamın sıcaklığını ölçmenin en pratik ve ideal yolu termometre kullanmaktan geçer. Termometreler, her ne kadar fahrenayt ve santigrat olmak üzere iki farklı ölçü birimi kullanılarak ölçeklendirilmiş olsa da bizler standart olarak santigrat kullanmaktayız. Günümüz teknolojik çağında kullanılan termometrelerin çok büyük bir kısmı dijitaldir ve kolay bir kullanıma sahiptir. Bununla birlikte analog termometreler de bazı iş alanlarında yaygın olarak tercih edilmektedir. Buradan da anlayabileceğiniz gibi kullanılan termometre çeşitleri sektör, iş kolu ve mekan gibi çeşitli faktörlere göre değişkenlik göstermektedir.

Termometre Çeşitleri

Termometre Çeşitleri

Termometreleri en basit şekli ile analog termometreler ve dijital termometreler olarak ikiye ayırmak mümkün. Analog termometreler aynı zamanda cıvalı termometre olarak da bilinir ve ısıyı ölçmek için içerisinde bulunan cıva maddesinden yararlanır. Oldukça etkili bir ısı ölçme tekniği olması ile birlikte analog termometre kullanırken oldukça dikkatli olmak gerekir; zira cam tüpün içerisinde bulunan cıva, termometrenin kırılması durumunda etrafa yayılacak ve ardından toksik bir etki bırakacaktır. Dijital termometre özellikle bu açıdan çok daha güvenli ve kullanışlı bir termometre çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Dijital termometreler de aynı şekilde cıva ile doldurulmaktadır, ancak kullanım açısından daha kolay ve pratik bir tasarıma sahiptirler. Cihaz üzerindeki ekran da aynı şekilde derece ölçme konusunda hızlı bir kullanım sağlamaktadır.

Termometrenin Kullanım Alanları

Termometrenin Kullanım Alanları

Termometre dendiği zaman aklımıza birden çok kullanım alanı gelmektedir. Her şeyden önce termometrenin insan vücudu sıcaklığını ölçmek için kullanıldığını söylemek mümkün. Bu yaygın bilinen kullanım alanının yanı sıra termometre oda sıcaklığı ölçmek için de sıkça kullanılmaktadır. Oda sıcaklığını ölçmenin neden önemli olduğuna bakılırsa bunun sebepleri de ortamın bulunduğu alana göre değişkenlik gösterir. Örneğin balık ve et gibi ürünlerin muhafaza edildiği ve satışının yapıldığı açık pazarlarda mekan sıcaklığının her daim serin olması gerekmektedir. Öte yandan hastanelerde sıcaklığın her daim belirli bir sıcaklığın üzerinde olması hastaların ve çocukların sağlığı için elzemdir. İçerisinde bulunduğumuz ortamın sıcaklığının dengeli ve doğru olması, bünyemiz ve vücudumuz açısından büyük önem taşır, bu nedenle de ihtiyaç duyulan her alanda termometre kullanıyor olmak doğru bir tercih olur.

En Uygun Termometre Fiyatları

En Uygun Termometre Fiyatları

İhtiyacınıza uygun her çeşit termometreyi bulabileceğiniz kategorimizde yalnızca oda sıcaklığı ölçen termometreler değil, aynı zamanda gıda ölçer, nem ölçer ve mutfak termometresi gibi farklı termometre modelleri bulunmaktadır. Hepsi bir arada olsun derseniz de tüm bu fonksiyonları bir arada bulunduran termometreler de beğeninize sunulmaktadır. Class, TFA, Unit, 3M, Mastech ve Arcone gibi markaların kaliteli ve uzun ömürlü termometre çeşitlerini bulabileceğiniz kategorimizde bütçenize en uygun termometre fiyatları karşılaşacaksınız. Evinizin diğer tadilat ihtiyaçlarını Nalburiye & Hırdavat kategorisi üzerinden tamamlayabilir, n11.com güvencesi ve rahatlığı ile alışverişinizi keyifle sonlandırabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001fidan (10)
3KEEGO (1)
3M (11)
3MK (2)
404 (2)
414 (2)
Ack (2)
Akfix (1)
Alfra (1)
Anymetre (1)
Arcone (7)
Arıkazan (1)
Avec (1)
Bahco (2)
Bahçem (1)
Baldr (17)
Benetech (5)
Bgs (1)
Bol (3)
Bosch (1)
Buffer (1)
Cadel (8)
CELIGHT (2)
Class (8)
Dekor (1)
Delux (2)
DIFFUSION (2)
DIGI (2)
Digi-Pass (1)
(715)
(320)
Doğal (2)
Earlex (2)
Eco (2)
ELİT (4)
Elitech (8)
emate (2)
EMS (1)
Farmanem (1)
Forsage (1)
Gefo (1)
General (1)
Hana (1)
HIRDAVAT (1)
Hobby (1)
HTS (3)
İTHAL (1)
Juststart (1)
Knmaster (33)
Linix (2)
Mastech (17)
Medex (17)
Medop (1)
Met (1)
Oregon (1)
Pakkens (32)
Protekt (1)
Rbt (1)
Realözs (4)
Ridgid (1)
Stanley (1)
T-LED (2)
TabloSHOP (1)
TDS (1)
Terlans (2)
Termo (1)
TFA (250)
The Mia (1)
ThermoKoTec (451)
Trotec (5)
TT Technic (41)
TTec (1)
UNI-T (13)
Universal (2)
VACHETTE (1)
Waeco (6)
welko (1)
Westfalia (1)
Wilo (9)
Würth (2)
Xiaomi (1)
Zemzem (1)
Zen (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(250)
ve üzeri (423)
ve üzeri (464)
ve üzeri (472)
ve üzeri (495)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL